Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Fiat & Abarth 124

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם לאיטלקים היה עיצוב נהדר. היום אפילו את זה אין להם. תסלחו לי, זה נראה כמו איזו אמריקאית מוקטנת חצי-מודרנית שמתבססת על מכוניות מהעבר.

ולא מבין את ההתלהבות מה-1.4 המוגדש. נכון, יש לו מומנט, אבל למנוע הזה יש אופי די עצוב באופן כללי (ולא שלזה של המיאטה יש הרבה יותר).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

השחור לא מתאים לרכב הזה. דווקא החזית כן מזכירה את הדגם הישן. מהצד היא באמת נראית כמו משהו אמריקאי עם הקימורים הלא קשורים האלה.

ואיפה הג'אנטים המעניינים בתמונה בתחילת השרשור ואיפה התוצאה הסופית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני אתרגל, אך העיצוב הזה הוא שעטנז של יותר מידי דגמים שונים ועבורי לפחות הוא לא מתכתב כלל עם עיצוב תא הנוסעים, אל זה הוסיפו חישוקי גלגלים של "זה מה שיש לנו במלאי". מרגיש קצת כמו השתדלות יתר לרצות את הצרכן האמריקאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה קריאה;

http://www.autoblog.com/2015/11/18/fiat-124-spider-mazda-mx5-miata-comparison-feature/

לפי אוטוקאר, למנועי הדגמים האירופיים יהיה הספק מופחת של 140 כ"ס. מוזר, אבל נחכה להודעה רשמית של פיאט בעניין.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלדה אל מיאטה עם מנועים של אלפא.

נשמע מתכון מאוד מעניין.

מקווה שיגיע לסמל"ת ולא יתומחר גבוה מדי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם לאיטלקים היה עיצוב נהדר. היום אפילו את זה אין להם. תסלחו לי, זה נראה כמו איזו אמריקאית מוקטנת חצי-מודרנית שמתבססת על מכוניות מהעבר.

אולי אני אתרגל, אך העיצוב הזה הוא שעטנז של יותר מידי דגמים שונים...

זה דווקא נראה לא מקרי אלא כמו קווים מנחים של סדנת העיצוב של אלפא ומתכתב נהדר עם העיצוב של הג'וליה שגם הוא (בין אם אהבתם או לא אהבתם) שעטנז של יותר מידי דגמים שונים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב פחות מתחבר לג'וליה לדעתי אלא מנסה בכוח לקחת אלמנטים של ה-124 ספיידר המקורית ולהלביש אותם על המיאטה. לדעתי לא יצא להיט, גם אם לא ממש מכוער. מצד שני אני לא חסיד גדול של ה-124 ספיידר המקורית מבחינה עיצובית, אז לא בטוח שאני האיש הנכון להתייחס לזה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב לא "מתחבר" לג'וליה כלל, הוא "מתכתב" איתו :wink:

ז"א שבשני הרכבים רואים השאלת מוטיבים מרכבים אחרים כקו מנחה של העיצוב.

לי אישית זה נראה כמו מה שיצא אחרי שצ'רג'ר אנס מיאטה :-)

בכל מקרה, פחות 10 כ"ס (באירופה), עוד 100 פאונד (45 ק"ג) ועם שרכי עודף גדולים יותר, אני לא מבין מה יש לפיאט להציע בעדיפות על המיאטה מעבר לקלות של שיפור מנוע גודש.

נחכה לתחילת שיווק ונשמע מה יש לעיתונות הרכב לספר עליה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב הזה נראה מיושן עוד לפני שהוא עלה לכביש. אהבתי את המקורי של ה-ND יותר.

הם גם הגדילו את הרכב ב-14 ס"מ לשם עיצוב נטו, Big no no!

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, פחות 10 כ"ס (באירופה), עוד 100 פאונד (45 ק"ג) ועם שרכי עודף גדולים יותר, אני לא מבין מה יש לפיאט להציע בעדיפות על המיאטה מעבר לקלות של שיפור מנוע גודש.

45 ק"ג מתבטל על ידי השבלול וחוץ מקלות שיפור (שעל זה אין עוררין) יש את עניין אספקת הכוח השונה ויש מספיק אנשים שאוהבים טורבו גם בלי קשר לשיפור.

אגב, יצאו תמונות בלבן ובבורדו ובצבעים האלה היא נראית משמעותית טוב יותר מאשר בכחול.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fiat-124_Spider_2017_1024x768_wallpaper_01.jpg

Fiat-124_Spider_2017_1024x768_wallpaper_02.jpg

Fiat-124_Spider_2017_1024x768_wallpaper_03.jpg

Fiat-124_Spider_2017_1024x768_wallpaper_04.jpg

Fiat-124_Spider_2017_1024x768_wallpaper_05.jpg

Fiat-124_Spider_2017_1024x768_wallpaper_06.jpg

לדעתי היא נראית מעולה. יותר קלאסית ואלגנטית המיאטה.

מעבר למנוע טורבו בעל כח זמין רב יותר, הפיאט צפויה לקבל כיול מתלים קשיח יותר. מעניין.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...