Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Fiat & Abarth 124

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

504L הקדים אותי וגם CS. אני חייב לציין שאני דווקא אוהב את הג'אנטים.

140 כ"ס, אבל 24.5 קג"מ. בהתחשב בכך שחיסרון הסוסים יורגש במהירויות שלא להן, בגדול, בנוי האוטו - ומאידך המומנט יגיע בדיוק במגרש המשחקים הטבעי שלה, אני מקבל את זה. רק לא בכחול.

אגב, לפי אתר העיתונות של פיאט התיבה ידנית בלבד.

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, בדיוק קראתי את עניין התיבה הידנית.

יכול להיות שזה נכפה ע"י מזדה בכדי שלא תתחרה בה בשוק הכ"כ חשוב בקליפורניה?

כי אחרת, בלשון המעטה, מדובר בהחלטה מוזרה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.netcarshow.com/fiat/2017-124_spider/

תמונות רשמיות של הדגם האירופי...

אני לא מבין משהוא, מאיפה נטקר משפריצים את הקשקשת הזאת:

Steering is light and responsive with the use of an electric power assist (dual piniThe steering and suspension setup, lightweight frame, balanced weight distribution and turbocharged engine combine for a dynamic driving experience. Noise vibration and harshness (NVH) enhancements, including an acoustic front windshield and insulation treatments, also help to deliver a refined, quiet ride.For an open-air driving experience, the Fiat 124 Spider's soft convertible top is easy to operate and requires minimal force.

מה? הם נהגו ברכב או שהם פשוט מצטטים את העלון שהם קיבלו מפיאט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנטקארשואו בד"כ כל הכיתוב זה ציטוט מההודעה לעיתונות.

באגירה, יצאת חומוס :wink:

כל הטקסטים בנטקארשואו הן ההודעות לעיתונות.

ו... רק לי היא נראית כמו גרסה קצת גאה של קרייזלר קרוספייר? במיוחד עם מסגרת החלון האפורה הזאת?

בכל מקרה, אני מעדיף את העיצוב הזה על פני זה של המיאטה, וגם את המנוע. ואני ממש ממש מקווה שהמתלים שלה יהיו קצת יותר קשיחים, כי זוויות הגלגול של המיאטה זה משהו שפשוט אין לי מושג מי נתן לזה אישור. אבל בגל מקרה, נצטרך לראות איך כל זה בא לידי ביטוי עם המשקל הנוסף וסרחי העודף ה...עודפים.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו אני אמור לשלוט בכל רזי עיתונות הרכב.

בכל מקרה, אפשר קצת צנוברים מעל?

אה, ובלי פול, אני שונא פול! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשבתי שבכהה היא נראית מוזר, מגיעות התמונות בלבן ואדום ומוכיחות את זה. הפרונט מנסה להיראות כוחני עם הגריל הגדול הזה, אבל נראה סתם מוגזם בסגנון אמריקאי. הפנסים מנסים להיראות כמו ההיצע הנוכחי של פיאט אבל "ספורטיבי", כשבפועל זה פשוט לא עובד. ומאחור הם אפילו יותר גרועים.

היה ניתן לצפות שישקיעו קצת יותר בפנים של האוטו אבל הוא נראה אחד לאחד מיאטה.

מנוע הטורבו של פיאט לא מרשים ביחס למתחרות (תשוו לזה של פולקסווגן) והיתרון הפוטנציאלי שלו על פני האטמוספרי של מאזדה כנראה לא משמעותי, במיוחד עם המספרים האלו.

נותר רק לקוות שהם לא מתכננים לכייל מחדש מתלים והתנהגות, כי ניסיון העבר מלמד שהם ממש לא משהו בזה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכסה המנוע נראה מעולה, במיוחד בתוספת הבליטות עליו. משחקי הלד בפנים נראים טוב והפנסים קורצים לעיצוב של פעם אך לא בהגזמה. הקווים של הרכב בפרופיל יותר אלגנטיים מאלו של המיאטה. לגבי האחוריים, ובכן במאזדה עד היום לא החליטו על איזה עיצוב הם הולכים, בפיאט מצאו גם כאן פתרון אלגנטי אשר מדגיש את קו הרוחב.

פנים הרכב אכן דומה מאוד, למעט נגיעות פה ושם אשר לטעמי משפרות מעט את הפנים הפושר של המיאטה.

לגבי מנוע, מדובר על דור חדש, אז נצטרך להמתין כדי לגלות איך זה עובד בפועל. מבחינת ביצועים בישורת, אם נתבסס על השוואה של מאזדה 3 בעלת 165 כ"ס לג'ולייטה בעלת הספק דומה, אז למאזדה אין מה לחפש כאן.

בנוגע למתלים, פיאט מדברים על שיפור בנוחות יחד עם הקשחת המתלים.

נגלה בקרוב...

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ נראית לא רע, אבל לדעתי הסמל הענקי של פיאט מקלקל את כל החזית. הסמל עם 4 קווים אלכסוניים יותר מתאים, או אפילו זה עם הרקע הכחול.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר קצת את שנות ה2000 שלוטוס הוציאה את האליס עם מנוע אטמוספרי. ואז באה אופל אחרי כמה שנים והוציאה את הספידסטר, שהייתה לוטוס עם מנוע טורבו והייתה הרבה יותר מהנה בזכותו.

תזכירו לי מה הפוטנציאל שיפורים שקיים למנוע הזה? 220 כ״ס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים בישורת, אם נתבסס על השוואה של מאזדה 3 בעלת 165 כ"ס לג'ולייטה בעלת הספק דומה, אז למאזדה אין מה לחפש כאן.

הביצועים כמובן לא מושפעים מזה שאחת אטמוספרית קלאסית ואחת רובוטית דו מצמדית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי את העיצוב של הפיאט. ממה שאני קורא פה אני גם מבין שהאריכו אותה ב14 ס"מ. לא יודע כמה זה ישפיע על ההתנהגות, אבל זה משפיע על העיצוב, שכאמור לכשעצמו לא כל כך חביב עליי. בעסה.

תביאו לי מיאטה ידנית אבל עם מנוע גודש ואני מבסוט. חבל שזה לא קורה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט רמיזה קלה במבנה הפנסים הקדמיים, לא מוצא שום דימיון בין ה 124 ספיידר המקורית לזו הנוכחית.

דווקא ברודסטרים, שביצועים בקו ישר לא אמורים להיות הדבר החשוב בהן, עדיף מנוע אטמוספרי טוב שיודע לעלות יפה במעלה הסל"ד.

אין הרבה צורך במומנט, לא מדובר במכונית סאלון, וגם כך ההבדל בין מכונית ריקה לעמוסה זניח.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...