Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש נציג למחלקת רכב בחברת היי-טק גדולה

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 3445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תרשה לי לתקן אותך. שכר גבוה זה לעבודה שקשה לאייש ושכר נמוך זה לעבודה שקל לאייש.

לגבי תתקדם אם אין לך מקצוע או כישורים מיוחדים הקידום שלך יהיה איטי יותר ואו שאחר כך יכירו אותך מספיק טוב כדי לתת צ'אנס לכישוריך בתפקיד שונה לחלוטין או שתגיע לתקרת זכוכית שלא תעבור.

בצורה שבה אני רואה את הדברים. עצם העובדה שאפשר להכשיר נניח 40% מהעובדים בחברה למשרה כמו שלי (אנחנו מנסים אצלי בסניף כבר חצי שנה למצוא לי מחליף ועד כה העניין לא צולח) אומרת שבעקרון אולי העניין קל. אבל יש גם את עניין המצוי פה. כמה אנשים אתה מכיר שהיו רוצים בגילך לעבוד בניהול סניף מזון עבור שכר של 7 וחצי ברוטו? (שכר המנהל שלי)

כמובן וכמובן שלשכר הנכסף הזה הם לא יגיעו לפני שיעברו שלל תלאות בשכר נמוך אפילו יותר!

המציאות שונה מאיך שהגיוני שתהיה, אבל לפי דעתי עצם העובדה שלעבודה שכזאת אין ביקוש (אולי בקרב בני נוער שלא יגיעו מעבר לניהול משמרת) צריכה לגרום למעסיק להבין שאם כבר הוא מצא אנשים שיובילו את הסניפים שלו, ראוי יהיה לשלם להם שכר שישאיר אותם אצלו. אני מודה שאצלי ברשת לא כך הדבר.

היחס אגב, ברמה גבוהה מאוד. זה למשל סעיף שאקח איתי לכל מקום בו אהיה אחראי לאנשים אחרים.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 308
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת האמת?

זה טוב,אני רואה את כל גיבורי המקלדת שרוב האקשן שלהם רץ על שרשור שנפתח לא כהלכה.

אולי אולי- מה שנקרא קיצרתי מעט " סיגנון" של משפט.

אבל לעבודה כזאת הרי לא צריך יותר מדי לא?

והכי מצחיק?

שחלק מהמגיבים בשרשור הנוכחי- הם אלו ששלחו קןרות חיים בפעם שעברה שפרסמתי.

מי שמכיר אותי באופן אישי,יודע שאני האחרון שעלה לו השתן לראש...

אבל ניחא...

בהצלחה לכולם עם להתחיל מקומה 10 ולהגיע לקומה 20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

האמת, אני מאוכזב מהדיבור הזה שלך. הייתי מצפה שגם אתה כבר תכיר כמה מהנפשות הפועלות פה ותדע שלא כולם התחילו מהקומה העשירית. אבל ניחא.

גם אני בעבר קיבלתי ביקורות לא מחמיאות מקולגות על מיילים שכתבתי או דברים שאמרתי. לאחר שסיימתי להיעלב/להתעצבן/לבכות כמו ילדה קטנה, הסתכלתי על הסיטואציה במבט קצת יותר רחב והבנתי שזה שהם בכלל טרחו להגיד משהו רק מעיד על כך שאכפת להם והם דואגים לאינטרס שלי. כנראה גם אנשים נוספים מסביבי חשבו שאני נשמע כמו אידיוט, אבל אף אחד מהם אפילו לא טרח להגיד כלום... אז מה עדיף, אהבה קשוחה או שישימו עליך ז'? זו הסיבה שאותם אנשים שידעו להוריד אותי מהסוס (ולא תמיד בדרכים עדינות כאמור) הפכו ברבות הימים להיות מנטורים וידידי נפש, כאלה שממשיכים ללוות אותי בדרכי המקצועית גם שנים אחרי שדרכינו נפרדו.

הבעיה שלך היא לא זה שאתה נשמע כמו שמוק, את זה עוד אפשר לרפא. הבעיה שלך היא שאתה הולך עם הראש בקיר ולא מפיק לקחים, ואם תמשיך כך אתה תבלה את כל חייך בסביבתם של חוטבי עצים ושואבי מים, וגם אם תהיה מנהל זוטר של שניים וחצי עובדים עדיין תישאר בליגה ד'.

אני באמת מקווה שיום אחד יבוא מישהו שידע לדבר איתך בשפה הרלוונטית, להגיד לך דברים כמו "אחי" ו"נשמה", לטפוח על השכם, להדליק סיגריה וכיו"ב, והוא יצליח להסביר לך היכן אתה טועה ומדוע כדאי להוציא את הראש מהתחת. עד שזה יקרה לא נותר לי אלא לשכנע את עצמי שמאמצינו כאן אינם לשווא ולפחות אנשים אחרים יוכלו להפיק את הלקח שאתה לא הפקת מכל הפרשה המצערת הזאת.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה- דריש היקר, אתה רואה כפרשה מצערת.

אני רואה את זה כניסוח לא נכון.

הרי זאת לא מודעה שפרסמת בג'וב מאסטר בשם החברה- אלא מודעה אישית מטעמי,זה גם למה טרחתי להדגיש את האני.

אבל בישראל,כל אחד חייב להגיד לכל דבר- וכל אחד רוצה להיות מנטור של מישהו אחר.

דריש,ושאר יקרים.

תודה,הוצאתם לי את הראש מהתחת .

מנסח מחדש,

"דרושים צעירים,לעבודה מאתגרת ומעניינת בתחום הרכב, שכר נטו 4400+נסיעות+שעות נוספות,אווירה צעירה וחיובית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"דרושים צעירים,לעבודה מאתגרת ומעניינת בתחום הרכב, שכר נטו 4400+נסיעות+שעות נוספות,אווירה צעירה וחיובית"

זה כל מה שרצינו...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל מה שרצינו...

התגובה שלך הצחיקה אותי הרבה יותר ממה שהיא הייתה אמורה (כנראה). גאון

מקסיזן, אם כבר אני מגיב אז רק אגיד שאני מבין מאיפה המודעה המקורית הגיעה (להראות שאתה "לא מתעסק בבולשיט" וכדו'), אבל כדאי שבפעם הבאה תסתכל על המודעה שאתה מפרסם מהצד של מי שמחפש עבודה.

ההתנפלות על פות"ש לדעתי הייתה לא במקום (אנשים התחילו להגיב לגופו של כותב ולא לגופו של עניין) למרות שאני מסכים עם המסר שניסו להעביר

שיהיה בהצלחה!

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להגיב לגופו של כותב צריך להכיר את הכותב מעט יותר משרשורים בפורום,לדעתי לפחות.

נתקלתי ביותר מדי חבר'ה צעירים שמתעייפים מנסיעה בת חצי שעה ברכב מודל 2014 עם 60 ק"מ על הספידומטר.

מודעה כזאת מסננת יופי, קיבלתי 16 קו"ח למייל מתוך נניח 40 בפעם שעברה שפרסמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

maxizem, בסופו של דבר, או ליתר דיוק, בתחילתו של דבר...

זה לא מה אתה אומר - זה איך אתה אומר!

ניסוח ההודעה הראשונה בשרשור, בעייתי בעיניי, כי בסוף מה אתה רוצה..? אדם אכפתי ומסור ויודע לדרוש מעצמו ובעל משמעת גבוהה

(בדיוק כמוך אני מעריך), אבל לטעמי - עם אופי ההודעה, השגת את ההפך.

הכל ממקום של לעזור לך ובכל אופן שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם מחליטים לעבוד בשכר מינימום צריך למצוא ג'וב שעושים בו כמה שפחות, כמו להיות שומר באיזה מתנ"ס.

עבדתי יותר משנה בשכר מינימום בעבודה פיזית תובענית שדרשה ראש גדול והמון שעות נוספות ואני מצטער על זה עד היום.

כמובן שאם מדובר בעבודת שמתחילה בשכר מינימום אבל לומדים בה מקצוע תוך כדי ויש בה עתיד תעסוקתי שמאפשר להתפרנס בכבוד זה לא נחשב.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הסנט שלי....

מקסים - אני חושב שהעובדה שאתה בוחר להציג את הדברים כמו שהם ולא להתחבא מאחוריי כל מיני ניסוחים מתייפיפים זו נקודה לזכותך.

אני לא חושב שלקחת משרה (או כל דבר אחר) ולהציג אותו כמו משהו שהוא לא - למען כללי הפוליטקלי קורקט, זה תורם משהו למחפש העבודה הפוטנציאלי.

זה אפילו סוג של הטעיה, מי שמחפש עבודה - למען ההגינות כדאי שיידע מראש לאן הוא נכנס. זה גם יותר טוב למעסיק ככה.

לגבי הדרך שבה הדברים נכתבו -

בקטע הזה אני מסכים עם הביקורת,

מהצד זה נשמע כמו:

יש משרה לא משהו, לא איכפת לי איך ירגיש מי שהולך לעבוד שם, אני הולך לקרוע לו את התחת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי את זה קצת בסערת רגשות...

אבל עדיין העדפתי שעובד פוטנציאלי יחשוב שאני הולך לקרוע לו את התחת ולגלות שלא- מאשר להפך.

והחלק הכי מצחיק?

חלק מהמגיבים פה נורא רצו לעבוד באותה משרה מקוללת עם אותו מנהל מקולל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...