Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש נציג למחלקת רכב בחברת היי-טק גדולה

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 3445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם היום אם הייתי רווק הייתי שמח לצאת עם אשדודיות זורמות.

הבנת הנקרא :ניתן להסיק שאתה רומז ר' גלויה על היותך "נשוי".

באם היית מנסח זאת :"גם היום בהיותי רווק,הייתי שמח לצאת עם ..בלה..בלהה זורמות..

היינו מסיקים שנתת דוגמא למצב שרירותי ואפשרי עבורך בסטטוס נוכחי של "רווק".

עורך דין לא תהיה.. אבל... עתיד בעתונאות יש לך.

.

ושוב אסתפק בלהיות הנדסאי קירור+חשמלאי מוסמך[בשונה ממקצועות שאולי לומדים על הירח כמו המקצוע:"עתונאות"..]

כל טוב ידידי "המנהל"..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 308
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אף אחד לא בא לעבודה ומצפה בסוף החודש לשמוע מחמאות על העיניים היפות שלו - באים בשביל משכורת.

העבודה הזו מתאימה לאנשים שמחפשים משהו בין עבודות או לימודים או כאלה שכבר מאסו מלחפש עבודה הרבה זמן וצריכים להביא פרנסה הביתה. אותם אנשים בחיים לא יבואו בגישה רצינית ועם צורך בקידום. הם יבואו עם פרצוף תחת, יעשו את העבודה בכח העיקר שיש לחם להביא למשפחה.

אתה יכול להיות הבוס הכי מדוקדק שיש, אבל אף אדם לא יקרע את התחת שלו בשביל שכר מינימום. גם אתה לא.

אתה חושב שאתה נותן לאנשים הזדמנות פז להרחיב את חור ישבנם בשכר מינימום בשביל הסיכוי להתפתח ולעלות בשכר אי שם בעתיד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם, ציינתי כבר.

אני הסתדרתי עם השכר הזה בהתחלה, ניצלתי את הזמן הפנוי כדי ללמוד.

ולאט לאט להתקדם בשכר, ברגע שאסיים אני את לימודיי המקצוע השניים שלי- אבוא גם אני בדרישה למנהל שלי לקידום או תוספת שכר.

ואבוא מלא בבטחון- כי כבר שנה וחצי מהתפקיד הנוכחי שחי שלא הוצאתי מילה בנוגע לשכר.

ואת כל ה "תקנים" להעלות שכר- ניצלתי כדי לתת לצוות שלי להתקדם בעוד 300 שקל נטו לשכר.

אבל זה דברים שמקיימים- לא דברים שמבטיחים במודעת דרושים.

אבל אתה לא אומר לנו אם התחלת באותה משרה או לא

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודות כאלה מי שמתקדם זה בדרך כלל מי שנשאר הכי הרבה זמן... ולא תמיד מהסיבות הנכונות...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהתגובות פה קצת מנותקות מהמציאות.

ממתי הקשר בין קושי העבודה לשכר הוא קשר חיובי? רוב עבודות הכפיים הן דווקא בשכר מינימום.

אולי מקסי לא ניסח את ההודעה בצורה טובה, אבל בסה"כ לא ראיתי פה דרישות מופרכות, עבודה משרדית שלא דורשת שום הכשרה או השכלה ורוב הדרישות מופשטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שמזלזל ב"קידום בשכר" בפוסט הזה?

אחרי שנתיים במשרה שוחקת ומלאת דרישות שמעליך בוס דיקטטור שהשתן עלה לו לראש (מצטער מקסים, זה מה שהבנתי עד עכשיו) בשכר מינימום יש סיכוי שיקדמו אותי להיות מנהל.

נגיד שהעליה בשכר היא פי שתיים (ואני סופר אופטימי) זה בערך 9000 ש"ח לחודש בברוטו שגם זה שכר נמוך יחסית ובלתי אפשרי לחיות ממנו כמו שצריך.

האם שווה לעבוד בשכר מינימום במשרה "קריעת תחת" ובוס לא קל בלשון המעטה בשביל שעוד שנתיים אולי תיהיה לך הזדמנות להרוויח 9K?

סילחו לי אבל אם הייתי נמצא במקום העובד הפוטנציאלי הייתי מוותר על התענוג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחינם זה הפך לאשכול התנצחות במקום להתעסק במשרה עצמה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נשוי,זה עדיין לא אומר שהייתי בוגד -נתתי דוגמא.

הבנת הנקרא- לא לצטט חלקי משפט,עורך דין לא תהיה.. אבל... עתיד בעתונאות יש לך.

הפדיחה היא כולה שלך אספי, אני מסנן עובדים למה שמתאים לי - תהיה מופתע עד כמה העובדים שלי מרוצים.

בעצם יודע מה?

תן להם לסבול מרחבעם הרשע, שעלה לו השתן לראש.

שמע,

לא יודע מה הרקע שלך בניהול, כמו שזה נראה, לא הייתי רוצה אותך בתור מנהל ובטוח שלא בתור עובד.

רק לידע כללי,

ניהלתי בהייטק למעלה מ-300 עובדים שרובם בעלי תואר שני ומעלה, וכיום אני בעל עסק פרטי עם לא מעט עובדים.

בשום מקרה ניהולי, כולל מקרים עם עובדים קשים ובעייתים לא התנהלתי בצורה שבה אתה מתנהל.

אתה צריך סטאז' בניהול או לחילופין לצאת מהסג"מת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחינם זה הפך לאשכול התנצחות במקום להתעסק במשרה עצמה.

קיסר צודק. אז אם לחזור לנושא המקורי- מקסיזם, בנינו, כמה קו"ח פקטיביים קיבלת בעקבות השרשור הזה?:roflmao:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שמזלזל ב"קידום בשכר" בפוסט הזה?

אחרי שנתיים במשרה שוחקת ומלאת דרישות שמעליך בוס דיקטטור שהשתן עלה לו לראש (מצטער מקסים, זה מה שהבנתי עד עכשיו) בשכר מינימום יש סיכוי שיקדמו אותי להיות מנהל.

נגיד שהעליה בשכר היא פי שתיים (ואני סופר אופטימי) זה בערך 9000 ש"ח לחודש בברוטו שגם זה שכר נמוך יחסית ובלתי אפשרי לחיות ממנו כמו שצריך.

האם שווה לעבוד בשכר מינימום במשרה "קריעת תחת" ובוס לא קל בלשון המעטה בשביל שעוד שנתיים אולי תיהיה לך הזדמנות להרוויח 9K?

סילחו לי אבל אם הייתי נמצא במקום העובד הפוטנציאלי הייתי מוותר על התענוג...

סליחה. אתה מגזים.

שכר של תשע ברוטו הוא יותר ממה שמרוויחים רוב השכירים במשק. אם אדם ללא השכלה יכול להגיע אליו תוך שנתיים זה בהחלט שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור, למה אתה יורד עליו סתם?

הוא נמצא בתפקיד ניהולי שבדרך כלל מגיעים אליו עם ניסיון ניהולי קודם. רוב המנהלים בדרג הזה מגיעים כבר לכמעט 25 שקל לשעה ועוד נסיעות וחולצה עם לוגו של מקום העבודה. אלה עם הניסיון הניהולי הקודם במקדונלדס מגיעים ממש ל 25 שקל לשעה ואפילו חופשי חודשי ככה שהם יכולים לנסוע כמה שהם רוצים על חשבון המעביד. זה יותר טוב אפילו מרכב צמוד כי על זה אתה לא משלם שווי רכב ואין דוחות חנייה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מנהל ואיזה נעליים.

כבעל עסק המעסיק 8 עובדים + מנהל עבודה אני יכול להגיד לך שאתה אולי יודע לנהל החלפת נורות.

פשוט ת'רד מקושקש שטוב שיתועד כמדריך כיצד לא לחפש עובדים.

אידיוט מי שירצה לעבוד תחתיך אם זו הגישה ה"ניהולית" שלך.

אולי איזה חובב בדס"מ.

Derish,

+1

עריכה אחרונה על ידי shorlakk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מה שאתה לא מבין זה שהעובדים הם לא שלך, הם מועסקים ע"י חברת שלמה, אתה לא קנית אותם והם לא משועבדים שלך, אז תרד מהתרחיש של עבד כי ימלוך.

ב. אתה לא מנהל, אפילו לא ראש צוות, אלא אחראי על פקידה שתחום העבודה שלה בקושי משיק לשלך, ועוד שני מש"קי מנורה או מים לוישרים, שגם הם אני בטוח לא יותר מדי זורקים לכיוון שלך, מה תעשה תאיים עליהם שהם יפוטרו? LOL כל עבודה הכי גרועה מציעה יותר ממינימום, היום בסודוך מקבלים 30 לשעה.

ג. עם הגישה הזאת שלך כנראה שלא יחזיקו אצלך מעמד, אפילו בצבא לא מקבלים יחס כזה.

ד. אנשים הם בשר ודם כמוך, אתה לא איזה סופר מן, כולה בשר ודם, תתחיל לחשוב בגובה עיניים של בנאדם.

ה. ברוב החברות האלה של המינימום אותם "מנהלים" בעלי במקסימום כריזמה של טונה במים, והם נשארים בעבודה הזאת כי אין להם ברירה אחרת, זה או שהם יעברו לחברה אחרת או שהם ימשיכו לשבת מתוסכלים עם המינימום, ולחכות להפסקת צהריים.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שקצת נסחפתם וירדתם לרמות אישיות מדי, אני מסכים שיש מקום לתת ביקורת אבל במטרה לבנות ולשפר ולא במטרה לרסק.

מקסים,

בסופו של דבר זו החלטה שלך אם לקבל את העצות והביקורת הבונה שניתנה לך, מנהל של צוות עובדים בחברה עסקית מוטב שלא יתנהג כמו גנרל בצבא כי זה פשוט לא עובד כך, בטח לא לאורך זמן ובוודאי שלא עבור שכר שאינו אטרקטיבי.

זה נכון שאנשים הולכים לעבודה בשורה התחתונה כדי להשתכר, אבל חייב להיות איזשהו איזון במקום העבודה-

התנאי עבודה לא אטרקטיבים? אוקיי, השכר האטרקטיבי ימתיק את זה.

השכר לא אטרקטיבי? אוקיי, האווירה הנעימה במקום העבודה והבוס האנושי ממתיקים את החבילה הכוללת.

בהעדר שכר אטרקטיבי, העדר תנאי עבודה אטרקטיביים ועם בוס שעל פניו לא נראה קל- מה בעצם אמור לגרום למשרה הזאת להיות אטרקטיבית?

יכול להיות שההודעות שלך פה מציגות תמונה מטעה ובמציאות אתה כן איכפתי ודואג ומסור לעובדים שלך, אבל תשב לרגע עם עצמך ותחשוב האם יכול להיות שההודעות דווקא כן מייצגות את סגנון הניהול שלך?

אם כן אני באמת ממליץ לך לקחת צעד אחורה חבר, אתה לא מפקד בצבא והעובדים שלך אינם החיילים שלך, הם מגיעים כל בוקר לעבודה במשרד איתך כי הם צריכים את המשכורת בסוף החודש אבל הם ירגישו ממש טוב אם ידעו שיש להם מנהל (או מה שלא יהיה התפקיד שלך) שנותן להם תחושה טובה של אכפתיות.

היום אתה באיזושהי עמדת כח ושואף אויר פסגות, תזכור שמתישהו גם אתה היית איזשהו שם למטה ולא פחות חשוב- לעולם אין לדעת מה יוביל מחר, בחיים אתה יום למעלה וביום אחר עלול להיות למטה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...