Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש נציג למחלקת רכב בחברת היי-טק גדולה

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 3444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב יאללה, מה העליהום הזה עליו? בן אדם כתב מי שמעוניין שיצור קשר. מי שלא, לא. מה כלכך קשה? למה אנשים מטיפים לו אם זו צורת העבודה שלו? גם זה לא בסדר שבן אדם כותב עם יושר והאמת בפנים ולא בשקרים כדי לקבל אנשים לעבודה בכל מצב? לא מבין את זה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 308
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשמע שכשהשגת את העבודה היית יחסית מתחיל בשוק העבודה. כמוני. אני מכיר את ״תתקדם תרוויח״ אבל אחרי שנתיים עם דרגות שכר שונות וגם השכר הנוכחי שלי (שזה שהוא גבוה מאחרים לא אומר שהוא גבוה כשלעצמו) אני אישית לא הייתי מוכן יותר לקחת עבודת ״תתקדם תרוויח״ כי את בזבוז הזמן שלי אני כבר עושה בעבודה הנוכחית. הבאה בתור צריכה להיות מתגמלת מהרגע הראשון. זה אומר שאתה הולך למצוא אנשים כמוך שהתחילו ברמת ״עובדים עליי״ ורק אז, אולי, יקבלו איזושהיא עליה.

סה״כ אני טיפה חוזר על עצמי. שכר נמוך זה ליכולת נמוכה וגבוה ליכולת גבוה. שכר עם עליה הדרגתית הוא ליכולת נמוכה שתעלה בהדרגה. היום אני מנהל של בסביבות ה30 איש. בימי השכר הנמוכים הייתי יותר בכיוון של ״תנו לכושי לעשות את שלו וללכת הביתה ועזבו אותי מהגדלת ראש או לקיחת אחריות״.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה לא בסדר שבן אדם כותב עם יושר והאמת בפנים ולא בשקרים כדי לקבל אנשים לעבודה בכל מצב?

מכיר את הבדיחה על האנס המנומס?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה רק את החלק הלא יפה של הבניין- בסוף יתברר לו שמודעה כזאת נועדה לסנן מפונקים שרק יודעים לדבר על הגה מתקשר בפורום,ובפועל לא יודעים להחליף אפילו נורה .

לקרוא ולצטט מאמרים ממגזין הגה וכתבות באתרים השונים זה הכי קל.

כל מילה בסלע !

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הבדיחה על האנס המנומס?

וזה ממש קשור לנושא, נכון?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משפטים חכמים לומר כאשר אתה נשוי,מגדיר עצמייך מנהל,ומחפש אנשים איכותיים [שאיכות לפני הכל תתחיל מלהיות בנאדם ולא איזה שמוק] כי אם עובד שלך יבגוד וישקר בבית קל וחומר שבסופו דבר את חוסר האמינות שלו הוא יביא אלייך לשולחן העבודה..אגב מנהל שמוכן לבגוד דווקא עם הפקידה -זה חוסר מקצועיות לשמה..

הבנת הנקרא- רוצה להתפס לדוגמאות?

עורך דין כבר לא תהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, אני מבין את היושרה שיש לך כדי להראות את המשרה כמו שהיא ולא לייפות אותה ואז להעסיק

עובד ממורמר. עם זאת, משהו בניסוח שלך לוקה בחסר ולמעשה מציג תמונה הפוכה מהרצון שלך

להראות כביכול את התמונה האמיתית. המשרה על פניו מתאימה להרבה אנשים, וכמו שאמרו פה כל עבודה מכבדת

את בעליה גם אם השכר הוא מינימום.

אתה מסוג האנשים שלא יכולים להיות פוליטיקאים אבל צריך שתדע, בטח בתור מנהל ברמה כזו או אחרת

איך לנסח את הדברים ובמקרים מסויימים להציג את החיובי יותר מהשלילי.

בעבודה האחרונה שהתקבלתי אליה המנהל אמר לי שהוא רוצה עובדים שייהנו בעבודה וירגישו

מתוגמלים, הוא שאל אותי מה הסכום שאני רוצה, אמרתי לו, והגענו לעמק השווה. אני יכול להגיד

לך שאני מקווה שכל מקום עבודה שיהיה לי בעתיד יהיה כזה- מהביג בוס ועד האחרון העובדים. מקום שכיף להיות בו!

עכשיו תאר לך שהוא היה אומר לי- אתה בא למקום חרא, משמרות 24 שעות, לחץ כל הזמן וכו'...הייתי בורח!

(אגב, השכר הוא לא בשמיים, קרוב למינימום, אבל בכל זאת ההרגשה אחרת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסתפק בלהיות הנדסאי קירור וחשמלאי מוסמך ....

באשר אלייך,ראש צוות בחברת ליסינג ממ סליחה-"הייטק":

בעל למופת ומנהל דגול ממש אבל ממש כבר לא תהיה !

את הפדיחה שלך כבר עשית בתגובה שהגבתי לך טרם לכן..

אשאיר לחברי הפורום המלומדים להשתעשע בבריכת הציניות שחפרת .

מה שבטוח עם גישה מתנשאת כמו שלך ,אני מרחם על מי שעובד במחיצת,

מנהל,עלק..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שאל אותי מה הסכום שאני רוצה, אמרתי לו, והגענו לעמק השווה

עוד דבר שאני אישית שונא - סעיף "ציפיות שכר".

שיגידו כמה משלמים וזהו, בלי ניסוחים מתחמקים ובלי עסקאות טיעון.

אם זה מינימום, תגידו שזה מינימום, אם זה X, תגידו X, אם זה Y, תגידו Y.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה ממש קשור לנושא, נכון?

כן.

עבודה שבא נותנים כדי לקבל 8K אבל מרוויחים מינימום נרשמת אצלי בספר כאונס.

אז הוא "מנומס" מספיק כדי לתאר את מה שיקרה במציאות אבל זה לא משנה את מה שיקרה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, אפילו בצבא סגנון ניהול כמו שלך סופו להיכשל, הדרך הזו טובה לפיקוד על מחלקת טירונים שצריכים ללמוד משמעת צבאית מהי. בכל מסגרת אחרת, תפקיד המנהל הוא להנהיג, להוביל, להכשיר צוות, ליצור סביבת עבודה נעימה, להרים את המוטיבציה של הצוות, לסמן מטרות ולהוביל אליהן. תסלח לי - אבל מהמעט שקראתי כאן ברור לי שבשום שלב בחיים לא הייתי רוצה לשרת תחת מנהל/מפקד מסוגך וברור לי שכמנהל לא הייתי ממנה אותך כדי להוביל צוות עובדים - המשפט "עבד כי ימלוך" או "עלה השתן לראש" מתייחס בדיוק לתופעות שמתגלות אצלך. מקווה ומאחל לך שבהמשך הדרך תתעשת ותבין שעובדים יתנו הרבה יותר כאשר המנהל שלהם הוא בן אדם ולא דיקטטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נשוי,זה עדיין לא אומר שהייתי בוגד -נתתי דוגמא.

הבנת הנקרא- לא לצטט חלקי משפט,עורך דין לא תהיה.. אבל... עתיד בעתונאות יש לך.

הפדיחה היא כולה שלך אספי, אני מסנן עובדים למה שמתאים לי - תהיה מופתע עד כמה העובדים שלי מרוצים.

בעצם יודע מה?

תן להם לסבול מרחבעם הרשע, שעלה לו השתן לראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם יודע מה?

תן להם לסבול מרחבעם הרשע, שעלה לו השתן לראש.

חבל ככל שאתה מוסיף אתה הורס , כושר התבטאות של חלשים .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם חובבי גברים

יש לי חבר עם פיאט 500, במקרה הוא לא חובב נשים ובמקרה הוא מחפש עבודה. האם אפשר להפנות את קוה"ח שלו אלייך?

נ.ב. ככל הנראה, קוטנו עבה ממותן מנהלו. מקווה שזאת לא בעיה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שכשהשגת את העבודה היית יחסית מתחיל בשוק העבודה. כמוני. אני מכיר את ״תתקדם תרוויח״ אבל אחרי שנתיים עם דרגות שכר שונות וגם השכר הנוכחי שלי (שזה שהוא גבוה מאחרים לא אומר שהוא גבוה כשלעצמו) אני אישית לא הייתי מוכן יותר לקחת עבודת ״תתקדם תרוויח״ כי את בזבוז הזמן שלי אני כבר עושה בעבודה הנוכחית. הבאה בתור צריכה להיות מתגמלת מהרגע הראשון. זה אומר שאתה הולך למצוא אנשים כמוך שהתחילו ברמת ״עובדים עליי״ ורק אז, אולי, יקבלו איזושהיא עליה.

סה״כ אני טיפה חוזר על עצמי. שכר נמוך זה ליכולת נמוכה וגבוה ליכולת גבוה. שכר עם עליה הדרגתית הוא ליכולת נמוכה שתעלה בהדרגה. היום אני מנהל של בסביבות ה30 איש. בימי השכר הנמוכים הייתי יותר בכיוון של ״תנו לכושי לעשות את שלו וללכת הביתה ועזבו אותי מהגדלת ראש או לקיחת אחריות״.

תרשה לי לתקן אותך. שכר גבוה זה לעבודה שקשה לאייש ושכר נמוך זה לעבודה שקל לאייש.

לגבי תתקדם אם אין לך מקצוע או כישורים מיוחדים הקידום שלך יהיה איטי יותר ואו שאחר כך יכירו אותך מספיק טוב כדי לתת צ'אנס לכישוריך בתפקיד שונה לחלוטין או שתגיע לתקרת זכוכית שלא תעבור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...