Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש נציג למחלקת רכב בחברת היי-טק גדולה

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 3444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גדול.

א. אין לי תסביך גודל- נולדתי מצוייד לשמחתי.

ב. אני למשל החלפתי את המנהל שלי - התחלתי בתפקיד הנ"ל.

ג. יש קצין רכב מטעם חברת ההיי-טק שרואה ,שומע, מייעץ, ותומך ב "שחקני נשמה" מנסיון שלי.

לא מבטיח כלום- מבטיח לעזור לקדם- למי שבא להתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 308
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקסי, תיזהר על הכנפיים.

לא משחצנות-להפך.

כל מקום עבודה שעבדתי בו- כשהמלצתי לאותו מקום על עובד , נניח חבר שלי.

המנהל שלי פשוט אמר "התקבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

באופן אירוני אני דווקא מבין למה אתה מתכוון (כך נראה לי לפחות), אבל אתה עדיין נשמע כמו שמוק. (רק נשמע כמו, לא להיעלב, אני בצד שלך.)

קל לראות שאין לך רקע אלמנטרי בשיווק או בניהול כ"א, אחרת היית מבין שלא זו הדרך למצוא מועמדים ראויים. אני מניח שאת ה"ניהול" שלך אתה עושה מתוך אינסטינקט ומוכן לתת לך קרדיט שאתה גם די טוב בחלק המקצועי, אבל כשמדובר בתפקיד עם אחריות על אנשים אחרים זה לא מספיק. גם לספר לנו שלא נולדת יחצן זה לא צעד חכם במיוחד. במצבך הנוכחי זו מגבלה ולא כשרון, ובהחלט לא משהו להתגאות בו.

אם נדבר תכל'ס, אתה ראש צוות (ובוא נפסיק להחמיא לעצמנו עם ה"מנהל") של אנשים פשוטים למדי בעבודה שלא דורשת השכלה או כישורים מיוחדים. השכר בהתאם וזה בסדר, כל עבודה מכבדת את בעליה, אבל לשווק את כל העניין כתפקיד בחברת הייטק זה די משעשע במקרה הטוב ומטעה את המועמד במקרה הגרוע. עדיף היה להתחיל מלמטה ולהציג זאת כ"עבודה פשוטה אבל עם תנאים טובים, סביבה נקיה יחסית, אפיקי התקדמות וראש צוות קשוח אבל הוגן". אל תשכח שאנחנו בקארזפורום ומכירים היטב את התפקידים האלה, אז אין טעם לייפות את המציאות בהבטחות שווא.

אני מבקש להזכיר לך גם שאנחנו מכירים אותך לא מאתמול וליווינו אותך לאורך השנים בסוגיות חשובות כמו מציאת מקום לדאבל דייט עם אשדודיות זורמות, נפקדות מהצבא וצרות עם הוצל"פ. בעצם גם מבלי להכיר אותך כל מי שיש לו גוגל או יוזר בפורום יכול למצוא בקלות את השרשורים האלה ולקבל רושם לא חיובי במיוחד על אישיותך הססגונית. אי לכך, להפנות את הזרקור לעצמך באופן יזום ולחלוק את סגנון הניהול שלך כאן היה לא במקום, ולא רק שלא תרם לדיון אלא יכול להבריח מועמדים איכותיים ולהשאיר אותך עם הסחל'ה.

אלו רק כמה תובנות בסיסיות ממבט חטוף בהודעת הפתיחה, אפשר לפתח את זה הלאה אבל אני לא משלה את עצמי שאתה אשכרה תלך ותסיק מסקנות ממה שכתבתי (לא עשית זאת בעבר אז למה להתחיל עכשיו). עם זאת, אולי מישהו אחר יקרא את זה ויתגלח על הזקן שלך. אשרי המאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאני אסיק מסקנות ממי שמסיק מסקנות מרחוק על אדם דרך פורום- ובו בזמן מקדיש את זמנו היקר מפז על מנת לחפש שרשורים שהוא פתח. נצל את זמנך.

אגב, לפני שאתה קורא למי שבא לעבוד בעבודה כזו "אדם פשוט" תנסה לעבוד על הבנת הנקרא שלך ולקרוא את הכותרת .

(

זו עבודה שמתאימה לכל אחד בשלב מסויים בחיים, כמעט לכל אחד ליתר דיוק.

אם לחלק אחרי צבא, ואם לחלק שבפרישה מוקדמת.

לא באתי ליחצן את המשרה ולא לייחצן את עצמי- להפך שמתי דרישות רף גבוהות, על מנת לסנן גיבורי "פקה פקה" ויחצנים למיניהם שבפועל יודעים הרבה על רכבים- ובתכל'ס גם מנורה לא מצליחים להחליף.

בתחום הניהול שלך- אני שמח שאתה מוצא דרכים יותר "ניהוליות" משלי.

תודה,אבל יותר מאשמח לא לעבוד תחתייך בחיי - אני בטוח שאתה אדם ששופט את כולם סביבך,הרי כבר הספקת מכמה מילים לנתח אותי,את מקום העבודה,את מי שעתיד לבוא לעבוד בו- ועל הדרך לרמוס את התפקיד ,אבל יאמר לזכותך שזכרת להוסיף שכל עבודה מכבדת את בעלייה,תודה רבה באמת.

נ.ב שרשור ההוצאה לפועל- לא שזה רלוונטי למי שעלול לעבוד תחתיי נוגע דווקא לעובד שלי שהתייעץ אתי ונאלץ לעזוב בגלל הצורך בשכר גבוה יותר. גרש

מה שבטוח? אנשים לא יציבים כל כך שכמותך (שים לב,אתה טוען משהו ובו זמנית מפריך אותו) קבל אתב עצה ממני, טפח לעצמך מעט אסרטיביןת זה רק יועיל לך.

לא הייתי מקבל אותך בכל מקרה נניח-רק על פי צורת ההתנצחות שלך על בסיס פרסום סך הכל של חיפוש מועמד למשרה- גם היום אם הייתי רווק הייתי שמח לצאת עם אשדודיות זורמות.

ההבדל בינינו?

שאני לא מתבייש לומר זאת.

מעבר לזה?

גם היום בכיף זורם לי לשבת ולשתות וודקה רד -בול או לעשות מספר במושב האחורי.

את העובד שלי זה לא אמור לעניין כל עוד אני לא בא שתוי לעבודה/עושה מספר עם הפקידה במושב באחורי בזמן העבודה.

דריש, קח דברים בפרופורציות- יש חיים גם מעבר לפורום ( אם כבר בא ללמד מישהו משהו-אמץ כלב...) יצא לך גם

מצווה.

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק ניסית?

להוכיח שהעבר שלי מפוקפק כי אני אוהב בנות אשדודיות?

אין לי בעיה עם חובבי גברים,אני לא שופט אותך חס ושלום.

שבתור חייל לפני 5 שנים הייתי חייל מרדן? יאללה קיבלת.

כנראה עדיף לחיות את החייפ שלך, לצאת למלחמות חורמה נגד משתמשים בפורום וירטואלי ולצאת ולחפור את כל ההיסטוריה שלהם.

צא , תהנה... במקום לפרסם תצפיות על דייהטסו גראן-מוב או טויוטה ורסו.

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכיתי לבואו של הדריש...

הבעיה עם דרישות כאלה מראש צוות,

היא שהוא עלול לקבל בדיוק את העובדים שהוא מצפה להם.

עריכה:

מילה אחת: רחבעם.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את ההשוואה,

כנראה הייתי צריך לרשום במודעה .

" דרושים טמבלים לעבודה קלילה, אני קליל,אין לי דרישות מיוחדות... כי... אתם מרוויחים שכר מינימום"

ממש לא, אם עובד מוצא לנכון שהשכר לא יאה לו- שילמד מקצוע שיקנה לו את הכלים להרוויח יותר.

אני תמיד שמח שמישהו מהצוות שלי לומד, זה נותן לו מוטיבציה להצליח גם בעבודה וגם בלימודים.

אני אחרי הצבא עבדתי בשכר מינימום בעבודה הזאת, והתאמצתי כדי שהמנהל שלי יוכל לשחרר אותי ללימודי הנדסאי מכונות בשעות הערב.

חבל שאבא שלי לא מימן לי את הלימודים, ואת שאר החיים שלי... כך יכולתי גם אני לשבת ממרומי ולנגח עבודות בשכר מינימום.

אהה וראשי צוות שקוראים לעצמם מנהלים,ודורשים מהעובדים שלהם לתת את המקסימום בלי קשר לשכר- כי אם הם באמת חושבים שמגיע להם יותר,אז אני את שלי עשיתי בלפסול מועמדים "אוברקואליפייד".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - בשכר מינימום צפה למאמץ מינימלי ולכח אדם באיכות מינימלית, ועם מוטיבציה מינימלית. ככה זה יהיה וככה צריך להיות.

או יותר גרוע - תקבל עובד מסוג "טיפש יותר גרוע מגנב".

רוצה עובדים שיתנו את האקסטרה - תשקיע בהם, ולא רק מבחינת שכר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

× לא מעניין אותי כמה השכר שתקבלו (הדרישות שלי לא ירדו בהתאם).

מדובר בעבודה דורשנית,תובענית,הרבה שעות נוספות,הרבה תסכולים.

2 המשפטים האלה מתחברים כל כך לא טוב ביחד שצריך להיות סוג של מזוכיסט כדי אשכרה להגיש מועמדות לתפקיד.

לגיטימי שעבודה תיהיה תובענית, מאתגרת, רבת שעות ותסכולים- לא הכל בחיים ורוד וזה בסדר.

יחד עם זאת, המשפט הראשון מצייר אותך באור לא סימפטי בכלל בתור אחראי\ראש צוות שלא שם זין על העובדים שלו.

אם אני בא לעבוד בעבודה קשה ומתסכלת כמו זו שאתה מתאר ומוכן לעשות זאת בשכר שאינו "מדהים"- אני לכל הפחות מצפה שהמנהל\ראש צוות שלי יהיה אכפתי כלפיי וכן ידאג לי כעובד שכפוף לו.

אין קשר אגב לאמירת אמת לגבי המשרה, אני מנהל משרד ויש לי צוות עובדים שכולל 5-7 עובדים, כשאני מקבל מישהו לעבודה אני שוטח את מאפייני התפקיד והמשרד\חברה ומפרט את האתגרים השונים בתפקיד אבל לצד האתגרים והקשיים שבתפקיד אני גם שוטח את היתרונות שבתפקיד ובמשרד\חברה.

ההודעה הראשונה שלך- שחור בעיניים (בלי להעליב, נטו ביקורת בונה).

אני כן מסכים איתך שאין שום קשר בין המקצועיות או התפקוד שלך בעבודה לבין ההנאות שלך מחוץ לשעות העבודה כל עוד אלה לא פוגעות בתפקודך בעבודה (סמים וכו').

מי שמכיר אותי בענף שלי יעיד שאני בחור רציני ומקצועי, מי שמכיר אותי מחוץ לעבודה כנראה מכיר צדדים אחרים שבי.

לא אמור לעניין אף אחד שבהיותך רווק בילית עם אשדודיות (זורמות יותר או פחות) או שהיו לך בעיות עם הוצאה לפועל או בעיות עם הצבא, מה שכן אמור לעניין זה איך אתה מצטייר היום בתור אחראי צוות ופה הבעייה- אתה אולי מאוד מקצועי ורציני אבל אתה לא מצטייר באור חיובי כמישהו שאכפת לו מהכפופים אליו.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה במצב של היום מישהו עם קצת שכל בראש שילך לעבודה בשכר מינימום ועם דרישות כאלו סורי.

לא חסר עבודות טובות בשכר יותר מכובד וראוי ואפילו יש קידום למי שמוכיח את עצמו ברוב האירגונים הגדולים.

שיהיה בהצלחה במציאת המועמד.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, עובד זה לא מכסחת דשא ולא מכונת צילום אלא בן אדם.

במיוחד בתחום השירות זה עניין של אופי ועם גישה כמו שאתה מציג אף אדם עם תודעת שירות (שזה אומר עם אינטיליגנציה ויחסי אנוש קצת מעל לממוצע) לא יסכים לעבוד תחתיך.

מסכים איתך שאם אדם החליט לעבוד בשכר המוצע הוא צריך לעשות את העבודה כפי שהיא או ללכת הביתה ואין דבר כזה להגיד שבשביל שכר X אתה לא מוכן להדליק את השכל אבל מצד שני אין דבר כזה אתה עושה בדיוק מה שאני אומר ואוי ואבוי לך אם תחשוב או תפעיל את ההיגיון שלך.

אתה מדבר על תפקיד שאתה צריך לכוון בו את העובד ולא לקבוע לו. אם אחרי חודש חודשיים בתפקיד אתה זה שצריך לקבוע לעובד אז כנראה שהוא לא מתאים. אתה צריך להתערב רק במקרי קיצון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהצתיירתי מעט בדרך אחרת.

ועידן מי אמר סמים? הסברתי גם בנוגע להוצאה לפועל/למרות שלא ממש הייתי חייב.

מי שחושב שאני טועה בדרישות שלי בשכר הזה- שילך לתחנת דלק.

אגב עידן,אני לא הולך לתת פה פירוטים ברמת הקשקש על מהות העבודה ,מי שחשוב לו שיפנה.

בינתיים אגב,קיבלתי יותר מיילים ממתעניינים במשרה מכמות התגובות בשרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים תחנת דלק יש הרבה עבודות עם שכר מעל 23.12 לשעה.

וגם לא בא אליך בטענות כי השכר נקבע על ידי החברה עצמה ולא על ידי עובדי החברה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היום אם הייתי רווק הייתי שמח לצאת עם אשדודיות זורמות.

.......

מעבר לזה?

גם היום בכיף זורם לי לעשות מספר במושב האחורי.

את העובד שלי זה לא אמור לעניין עושה מספר עם הפקידה במושב האחורי בזמן העבודה.

דריש, קח דברים בפרופורציות- יש חיים גם מעבר לפורום

לא משפטים חכמים לומר כאשר אתה נשוי,מגדיר עצמייך מנהל,ומחפש אנשים איכותיים [שאיכות לפני הכל תתחיל מלהיות בנאדם ולא איזה שמוק] כי אם עובד שלך יבגוד וישקר בבית קל וחומר שבסופו דבר את חוסר האמינות שלו הוא יביא אלייך לשולחן העבודה..אגב מנהל שמוכן לבגוד דווקא עם הפקידה -זה חוסר מקצועיות לשמה..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...