Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Volvo funday - או - וולבו - ממש לא מה שחשבתם...

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היבואן מאיר יקיים אירוע מכירות ביום שישי הקרוב, במועדון הגולף בקיסריה, כך שניתן יהיה להשיג, בין היתר, את הוולוו S60 בהנחות ו/או הטבות שיגדילו עוד יותר את האטרקטיביות שלה.

http://www.cartube.co.il/%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A2-%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A9%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94-%D7%95%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%95-%D7%95%D7%99%D7%92%D7%95%D7%90%D7%A8-2014

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היבואן עושה אירוע, משקיע במקום, כיבוד, אווירה נעימה - להכניס את הרוכשים הפוטנציאליים לאווירה יוקרתית ושייכות למועדון איכותי. אתה מעדיף להיכנס לאולם ברח' המסגר - בכיף. תהנה. איפה רצית שיעשו את האירוע - באולמי קליפסו בבת-ים? (סליחה, זה רק דימוי. אישתי מבת ים. אני יודע על מה אני מדבר... :loco: )

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל דבר שמישהו יעשה, אנשים ימצאו על מה להתלונן. פשוט מקסים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל דבר שמישהו יעשה, אנשים ימצאו על מה להתלונן. פשוט מקסים.

פוסטים כמו שלך תמיד מזכירים לי למה אני כל כך אוהב את הפורום הזה ואיך הדיעות של כולם תמיד מתקבלות בברכה. תודה על התרומה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בפוסט כמו שלך חריגה מעבר לשרשור הזה ונוגעת להיבט הבסיסי שיש מקומות במדינה הזאת חוץ ממרכז הארץ. אבל ניחא, זה בטח בגלל שהייתי באירוע, לא?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחילופין אפשר לעשות את זה בדנדו בנתיבות, הדקירה על חשבון הבית.

תכלס, נראה שוולוו הבינו את הראש של הפורום, שלהבדיל מכתבי רכב מפונקים, באים "לעבוד" ולנהוג, ולא ממש איכפת להם אם יש עוגיות עבאדי או סופגניות של רולאדין.

מקווה, שכך יאורגנו כל האירועים הבאים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסטים כמו שלך תמיד מזכירים לי למה אני כל כך אוהב את הפורום הזה ואיך הדיעות של כולם תמיד מתקבלות בברכה. תודה על התרומה שלך.
בכיף, תבוא כל יום.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והפעם מבצע על הוולוו v40, באתר מוטודיל. בניגוד למקובל באתר זה, הרוכש יהיה יד ראשונה ולא שניה.

מחיר של כ- 171 אלף ש״ח במקום כ- 193 אלף ש״ח.

http://www.motodeal.co.il/deals/35/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הרשמי ירד כבר לפני כמה שבועות ל-175K כך ע"פ אנשי המכירות של "מאיר" שהתלוו אלינו. כך שההנחה בפועל היא די זניחה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה לפני שהייתי מגהץ 500 ש"ח לטובת מוטודיל הייתי מטריח את עצמי לסוכנות לבדוק אם אפשר לקבל את ההנחה גם בלי הקופון (ואולי גם בתוספת עוד כמה הטבות) יש לי הרגשה שלא ישיבו את פניו של מי שיבוא לסוכנות - ריקם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...