Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חודש עם טויוטה קורולה החדשה - אני מאוהב :-)

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי השעון המדובר בכלל לא מפריע, סוג של סיפוק נוסטלגיה כזה. :-D אבל ברור לי שהוא נראה לא שייך לתא נוסעים מודרני.

בעניין העיצוב, האחורי אהבתי, את הקדמי קצת פחות בגלל כמות הכרום בגריל (יש לי בעיה עם זה, מודה). את העיצוב של אוריס אני מחבב הרבה יותר.

עריכה אחרונה על ידי Arco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדיוק ביום שישי הייתי בסיבוב סוכניות ונכנסתי גם לסוכנות טיוטה.

המרווח לרגליים במושב האחורי גדול מאד בקורולה.

באוריס הוא קטן מאד.

מלבד זאת האווירה בשני הרכבים הללו מאד פשוטה. זה נובע בראש ובראשונה מהעיצוב של הדשבורד, שלי מזכיר רכבים ישנים משנות השבעים וממשיך בפלסטיקה פשוטה למראה בכל רכבי הרכב. יש אמנם חומרים רכים פה ושם, אבל זה לא עוזר לתחושה הכללית.

בפירוש לא מגיעה למובילות הקטגוריה באוירה הנ"ל. המאזדה 3 החדשה למשל מרגישה שתי דרגות מעליה בנושא זה (ובכלל מצטיינת בנושא זה לצורך העניין).

בשאר הפרמטרים אני לא יודע, לא נהגתי בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאמנון ציין,מזכיר את עיצוב שנות ה 70,זה בדיוק מה שמוצא חן בעיני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על איזה לאון דיברת , אבל הלאון החדשה נראית ( כמובן לדעתי ) ״עולם אחר ״ מבחינת עיצוב כנגד הטיוטה, וגם לא שמתי לב לרעשים במהירויות גבוהות. בנוסף אם אני לא טועה היא גם זולה יותר מהטויוטה.

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר,

לא מחרפן אותך הרעש של המנוע בזמן האצה?

באוריס זה נשמע כיאלו מישהו גורס פחיות בבלנדר.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה כזה מופתע? למה ציפית? לפח אשפה ממונע?

כן. לא אהבתי את הקודמות, מזדה3 הנוכחית די מאכבזת מבחינתי - צפופה, אין תא מטען (הגזמתי, אבל המסר ברור), והראש שלי נתקע בתקרה. ה- 1.5 לא משהו... הרנו 1.6 עגלה מוטורית שלא תיאמן. ה- I30 לא ממש זזה ולא מאוד מרווחת. הגולף והג'טה מגיעות בתת-אבזור, וכו'.

בתור חובב האצ'בקים (אני מניח כמובן, אחרי רובר R25 וכמה גולפים), למה קורולה ולא אוריס?

מרחב מאוד מצומצם מאחור באוריס.

בדיוק ביום שישי הייתי בסיבוב סוכניות ונכנסתי גם לסוכנות טיוטה.

המרווח לרגליים במושב האחורי גדול מאד בקורולה.

באוריס הוא קטן מאד.

מלבד זאת האווירה בשני הרכבים הללו מאד פשוטה. זה נובע בראש ובראשונה מהעיצוב של הדשבורד, שלי מזכיר רכבים ישנים משנות השבעים וממשיך בפלסטיקה פשוטה למראה בכל רכבי הרכב. יש אמנם חומרים רכים פה ושם, אבל זה לא עוזר לתחושה הכללית.

בפירוש לא מגיעה למובילות הקטגוריה באוירה הנ"ל. המאזדה 3 החדשה למשל מרגישה שתי דרגות מעליה בנושא זה (ובכלל מצטיינת בנושא זה לצורך העניין).

אני לא מסכים. ראשית, ה- 3 צפופה (אין לי בכלל מרחב ראש, וגם מאחור לא ממש מרווח). אולי זה סובייקטיבי. שנית, למעט המסך, שתפעולו לטעמי מורכב מידי (אבל גם הטויוטה לא מצטיינת בזה), אני לא קיבלתי תחושת "יוקרה". אולי למעט האפשרות לריפוד בהיר. דגם ה- 2.0 כבר טוב יותר, אבל סובל מכל מה שכתבתי ולכן לא מתאים לי אישית.

לא יודע על איזה לאון דיברת , אבל הלאון החדשה נראית ( כמובן לדעתי ) ״עולם אחר ״ מבחינת עיצוב כנגד הטיוטה, וגם לא שמתי לב לרעשים במהירויות גבוהות. בנוסף אם אני לא טועה היא גם זולה יותר מהטויוטה.

בשביל עיצוב יש לי בבית ג'וליטה. לגבי מחיר - על שום רכב לא הצלחתי לקבל את התנאים (אוויס אקספרס נבחרו בסוף) של הקורולה, וזה כמובן מעיד על הפער בין מחיר המחירון של הקורולה למחיר האמיתי, אבל זה כבר ויכוח אחר. אין ספק, שהלאון מרווחת מספיק מאחור, ושהיא חבילה מאובזרת ביחס לאחרות, אבל: אחריות קצרה, DSG7 מסך מעליב, היעדר "מוכנות" למשפחה מבחינת תאי אחסון (הוא הרי מיועד יותר ל"רווקים"), וכו'. ה- FR 1.8 זה כמובן סיפור אחר (ע"ע ג'ולייטה). מבחינת מראה חיצוני - סלח לי אבל הרכב נראה כמו ביצה שהתחפשה. ב- 3ד הוא נראה טוב, ב- 5ד כמו ביצה שניסו לרבע. אני מניח שזה מכוון, התמורה שם היא במקום אחר, באבזור. לפחות בחו"ל זה מאוד מורגש, כאן קצת פחות. אבל, כל אחד וטעמו. אני חושב שהעיקר הוא הפער בין מה שציפיתי לקבל - לבין מה שקיבלתי בסוף, אצל הקורולה.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שקורולה מציע אחלה חבילה משפחתית לא היה לי ספק.

אבל יותר מעניין אותי איך פות"ש הצליח לשכנע את זוגתו שהרכב הולם אותה בסטטוס "דודה קולית עם GTI"?:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר,

לא מחרפן אותך הרעש של המנוע בזמן האצה?

באוריס זה נשמע כיאלו מישהו גורס פחיות בבלנדר.

אצלי זה דווקא נשמע כמו שריקה כזו, אבל לא תמיד, ובאמת צריך להתרגל לזה שהסל"ד עולה שונה מאשר ברכבים אחרים, אבל כאמור אני מחבב גירים רציפים. מה שכן, במוד הידני זה עובר יפה מאוד בין ה"הילוכים".

ב- GTI אמרו שזה נשמע כמו פחית עם סיכות בפנים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטויוטה דוגלים בשיטת "לא זורקים פלסטיק לפח". מה שיש במחסנים, משתמשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שקורולה מציע אחלה חבילה משפחתית לא היה לי ספק.

אבל יותר מעניין אותי איך פות"ש הצליח לשכנע את זוגתו שהרכב הולם אותה בסטטוס "דודה קולית עם GTI"?:wink:

יפה דרשת! שתי תשובות:

א. למה אתה חושב שאני מקבל את האלפא יותר מפעמיים בשבוע? אגב, אלפא, בשל החלונות הכהים לא רואים שיש שם כסאות במבט ראשון, ולכן כמות ההצעות שהיא מקבלת רק גדלה, אם כי מסוג אוכלוסיה מעט שונה :-) דבר שני, גברבר שפצח עימה בשיחה בסוף החמיא לה שהיא מוכנה שיהיה "לי" (לבעלה) כזה רכב, בכלל, וספציפית כרכב כמשפחתי. כאמור, "בעלה" לא ממש זוכה לנהוג בה, אבל זה כבר סיפור אחר - היא יוצאת טוב כך או כך ;-)

ב. כשהיא שמעה את הפרש המחירים בין ה- GTI/אלפא לטויוטה, היא ישר חישבה כמה יכולנו לחסוך לטובת הילדים ומאז מוכנה לנסוע גם במזדה 3 יד2...

עריכה אחרונה על ידי bar72

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי אתה מתבלבל בין מאזדה 3 החדשה לקורולה.. קורולות אף פעם לא היו מרשימות בעיצוב חוץ ופנים. אתה יודע מה בעצם זאת רק דעתי.

+ חמישה תווים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה דרשת! שתי תשובות:

א. למה אתה חושב שאני מקבל את האלפא יותר מפעמיים בשבוע?

איך זה מרגיש, לצאת מקורולה עם נעלי נהיגה בצבע Corsa Rosa? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...