Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פענוח תוצאות בדיקה הונדה סיווק 2007 es

PARKER
שימו לב! השרשור הזה בן 3777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום חברים.

צריך את עזרתכם דחוף

לקחתי לבדיקה הונדה סיווק 2007 Es יד שנייה פרטית עם 120,000 ק''מ.

חשוב לציין שהרכב נמכר במחיר טוב לעומת מחירון הרכב.

הליקוי שהכי הסב את פני הוא התאונה מאחורה...עד כמה זמן קריטי לדעתכם?...הבוחן טוען שאין פגיעה בשילדה אלה ריתחו בחזרה את הרצפה של הבגאז בחזרה...השלדה ישרה.

אשמך לתגובה לגבי הבדיקה גם ליתר הדברים.

תודה ושבת שלום.

1509048_657821447599686_733389726_n.jpg

עריכה אחרונה על ידי PARKER
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה פגיעה בשילדה,זאת לא הייתה מכת פגוש קטנה,שים לב שזה גם בהמשמעות גבוהה,השאלה מה זה מחיר טוב לעומת מחירון?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מכניס ראש בריא למטה חולה.

רק בשביל ההרגשה הטובה, אני ממליץ לך לבקש מבעל הרכב את דוח השמאי של התאונה, מבטיח לך שמה שתראה לא יהיה יפה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא נדיר, אחרי זה לא יקנו אותו אצלך. עדיף למצוא אחד שמור שלא עבר תאונות קשות.

ריתוך רצפת בגז' זה תאונה קשה למדי גם עם הקורות ישרות.

הרכב במקרה מוצע על ידי סוחר?

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן פגיעת שלדה לא קלה בכלל. המוכר יכול לומר מה שבא לו - הוא הרי רוצה למכור. אני לא הייתי קונה את הרכב הזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר הוא לא סוחר....מדובר בבחור פנסיונר והוא טוען שהרכב לא עבר אצלו שום תאונה וגם לא היה ידוע לו בכלל על התאונה.

עכשיו השאלה שלי עד כמה זה באמת קריטי? אז הרכב עבר תאונה...ותוקן בצורה רצינית ומקצועית...ומדובר רק על רצפת הבגאז..עד כמה זה בתכלס פוגע ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לומר מה הרכב עבר מאחורה. יכול להיות שהפנסיונר לוקה בדמנציה, אחרת קשה להסביר איך הוא שכח שהרכב חטף כזה פיצוץ מאחורה. אל תתרגש מפנסיונרים תמימים שלא זוכרים כל איזה שריטה בחניה של הסופר. לי זה נראה כאילו האוטו חטף פיגוע מאחורה. מכאן, תעשה מה שבא לך. אני לא הייתי קונה את הרכב הזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לומר מה הרכב עבר מאחורה. יכול להיות שהפנסיונר לוקה בדמנציה, אחרת קשה להסביר איך הוא שכח שהרכב חטף כזה פיצוץ מאחורה. אל תתרגש מפנסיונרים תמימים שלא זוכרים כל איזה שריטה בחניה של הסופר. לי זה נראה כאילו האוטו חטף פיגוע מאחורה. מכאן, תעשה מה שבא לך. אני לא הייתי קונה את הרכב הזה.

הבנתי תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שהרכב עיבר את התאונה ביד השנייה שלו ?

יתכן ווהרכב עבר את התאונה ביד הראשונה וליד השנייה אין את דו"ח השמאי והמוכר של היד הראשונה פשוט "עבד עליו בעיניים".

יכול להיות גם שה"פנסיונר" הוא סוחר מכוניות ממולח שקנה די בזול ומנסה לעשות קופה.

יש הרבה הונדות אבל לא הרבה ברמת האבזור הגבוהה ביותר (בד"כ הרכבים המאובזרים במגנזיום+גג נפתח) ולאלו שיש אקמפלר שמור לא מורידים בד"כ סכום כזה ממחיר הרכב.

גם אני לא הייתי קונה רכב כזה ,הפגיעה נראית לי משמעותית מידי והסיכוי שתצליח למכור את הרכב בלי טרייד אין עתידי שקר כלשהו נמוך ביותר.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שהרכב עיבר את התאונה ביד השנייה שלו ?

יתכן ווהרכב עבר את התאונה ביד הראשונה וליד השנייה אין את דו"ח השמאי והמוכר של היד הראשונה פשוט "עבד עליו בעיניים".

יכול להיות גם שה"פנסיונר" הוא סוחר מכוניות ממולח שקנה די בזול ומנסה לעשות קופה.

יש הרבה הונדות אבל לא הרבה ברמת האבזור הגבוהה ביותר (בד"כ הרכבים המאובזרים במגנזיום+גג נפתח) ולאלו שיש אקמפלר שמור לא מורידים בד"כ סכום כזה ממחיר הרכב.

גם אני לא הייתי קונה רכב כזה ,הפגיעה נראית לי משמעותית מידי והסיכוי שתצליח למכור את הרכב בלי טרייד אין עתידי שקר כלשהו נמוך ביותר.

לקחתי את העצות שלכם לצומת ליבי...ירדתי מהרכב תודה רבה לכולם. אפשר למחוק את האשכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...