Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבריק החישוקים האולטימטיבי

שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם!

אתמול ביצעתי שטיפה מדוקדקת לרכב וניסיתי הפעם לנקות גם את הג'אנטים. חייב לציין שהתייאשתי די מהר.

ריססתי על הג'אנט ONR ובאמת בניגוב עדין עם מטלית מיקרופייבר, כל הלכלוך ירד.

הבעיה שאחרי ניגוב של חצי ג'אנט, כל המטלית הייתה שחורה ומפוייחת ולא ניתן היה להשתמש בה יותר.

ולכן שאלותיי הן כאלה -

1. איך אתם מנקים את הג'אנט? באמת "מבזבזים" שתי מטליות על כל ג'אנט? זה נראה לי לא הגיוני.

2. אם ONR בדילול QD הצליח להוריד בקלות את כל הלכלוך על הג'אנט, מה הטעם וההגיון בכל תכשירי ניקוי הג'אנטים למיניהם? האם זה בלוף?

אשמח לקבל כמה טיפים בנוגע לשיטת הניקיון שלכם בבקשה.

תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 627
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני השקעתי פעם אחת בניקוי ייסודי מאוד (ריסוס בחומר ייעודי, שטיפה, מעבר עם מטלית ספוגה ב ONR). הלכתי לסופר ורכשתי מטליות מיקופייבר פשוטות לטובת העניין.

לאחר שהג'אנטים היו נקיים, מרחתי עליהם ווקס.

מאז כל תהליך הניקוי ממש ממש פשוט.

רוב הלכלוך יורד רק עם זרם מים ואת השאר ONR מצליח להוריד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון למטליות, תקנה כפפה סינית ותזרוק אותה לכביסה אחרי כל ניקוי, הכי חשוב לבצע ווקס פעם בחודשיים בערך.

http://www.ebay.com/itm/Anti-Scratch-Cleaning-Glove-Super-Microfiber-Household-Car-Wash-Washing-Mitt-/121381863165?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item1c42ec3efd

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אשכרה זורק לכביסה את הכפפה כשהיא שחורה ומלאת פיח?

מה בעצם עושה המברשת לג'אנטים? היא סופחת אליה לכלוך?

מה לגבי השאלה השנייה בהודעה הראשונה?

תודה לכולם על התגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוד טמון בנקיון שיטתי של הג'אנטים. כל עוד את מקפיד לנקות אותו מידי שבועיים לערך כל הלכלוך ירד ללא צורך בתכשיר מיוחד.

אני נוהג למלא שפריצר במים מהולים בשמפו לרכב, להתיז על החישוק ולנקות עם מברשת.

שטיפה עם מים נקיים תשלים את התהליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה כן , לזה נועדה המכונה בגד של ילד שחוזר מהגן נראה יותר גרוע:-o

אה?? לאיזה גן שלחת את הילד שלך???

:wink:

אני נוהג למלא שפריצר במים מהולים בשמפו לרכב, להתיז על החישוק ולנקות עם מברשת.

שטיפה עם מים נקיים תשלים את התהליך.

בלי מעבר עם מטלית על הג'אנט בעצם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטף עם מים - משפריץ חומר - מברשת - שוב מים - עכשיו יש רק מים נקיים ומייבש את הגאנט

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי מעבר עם מטלית על הג'אנט בעצם?

אני נוהג לעבור על החישוק עם מגבת מטבח ישנה וליבש, מכיוון שהחישוק כבר נקי אז המגבת לא תתלכלך יותר מידי (תיכף נמלט מכאן לפני שיסקלו אותי בשל סכנת הסווירלים שייווצרו על החישוק...).

עריכה אחרונה על ידי dorki
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרסס מים, ואז מנקהה אותו עם כפפה סינית ושמפו,

לאחר מכן שותף שוב פעם עם זרם מים ומייבש.

המברשת הזאת מעולה לג'נטים

http://www.ebay.com/itm/141488505280?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Manual for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, לפי מה שאני מבין מתשובותיכם, אם מקפידים לנקות את הג'אנטים כל שבועיים לערך,

לא מגיעים למצב אליו הגעתי אתמול מבחינת פיח ולכלוך, ואז אין בעיה לנקות את הג'אנטים בשיטה המסורתית של ONR,

שטיפה עם מים וניגוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, יום לאחר שקיבלתי את הרכב (מארס 2010), הג'נטים נמרחו בווקס, וכל חודשיים-שלושה מורח אותם מחדש.

הרכב נשטף פעם בשבוע, בד"כ ביום שישי, כולל ג'נטים. אני מנקה אותם עם ג'ילדה שמשמשת רק לג'נטים. ג'ילדה מלוכלכת לא נכנסת לדלי עם השמפו. נשטפת בדלי נפרד (מחליף מים פעמיים במהלך הניקוי), ורק אז חוזרת לקבל שמפו.

ביום שישי האחרון עשיתי פלסטלינה לפני טקס מריחת הווקס.

ירדתי עכשיו לחניה בעבודה לצלם:

20150705_150553s.jpg

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה פרוייקט קטן של ניקוי ג'אנטים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?547166-%D7%93%D7%99%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%90%D7%9C%D7%A4%D7%90-%D7%92-%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%98%D7%94-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%9F&p=4733119&viewfull=1#post4733119

כמו שאמרו, אם מקפידים לנקות אותם בכל שטיפה לא יצטבר לך הרבה לכלוך. לי יש כפפה נפרדת לניקוי הג'אנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...