Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

למי שזה חשוב לו:

The Penis Size Worldwide (country)

http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073

אפשר גם ליטול חלק בסקר שלהם!

https://docs.google.com/a/mapgenia.com/forms/d/1PjWJbC7n1-4GQ5m9ZHIEuvHTjoH0tAaNzzNXUJCXN4k/viewform?c=0&w=1

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הלמידה שאני הכי שונא זה שינון. מתפוצץ לי הראש כבר.

אני די טוב בזה, כי אני מתאמן וזה ממש נחמד לשנן דברים מהר. אבלף כשיש ערימה של חומר עם מושגים מוגדרים מאוד שחייבים להיכלל בכל תשובה, אז אין מנוס מלשנן טקסטים שלמים מילה במילה או קרוב לכך. מתיש מאוד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשביל זה צריך זיכרון צילומי, או כישרון לראפ.

למה בכל המוצרים של "מעדני הטלה" יש טונות של דלק? כל פעם שאני שם משהו מהדברים שלהם על הרשת הגחלים מתחילים לבעור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עד היום לא מבין מה זה זכרון צילומי. אם למשל יש לפניי רכב אדום עם לוחית רישוי מסוימת. אני מסתכל על הרכב כמה שניות והולך הביתה. לאחר מכן בבית אני אראה את הרכב עם המספרים כאילו שאני מסתכל על תמונה?

אתה עושה על האש? אני מקנא. אני יושב רעב, אוכל אפרסק בטון [הכי טעים] ורואה צלף אמריקקי. כל החברים בעצמאות נדחסים כמו סרדינים בהופעות ואני לא מסוגל לזוז מרוב כאב ראש. איך אומר שכן שלי אחרי שחוזר מעבודה כנהג שינוע באלדן: איפה החיים שליייייייייייייייייייייייייי.

נהייתי כלבה פמינסטית כי אני עכשיו לומד על מגדר בספרות. מסתבר שמלא דברים שגדלנו עליהם טומנים בחיקם המון פטריארכיה, וחלקם ממש שוביניזם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בגדול כן.

עדיף לשבת בבית מללכת להופעות היום. יותר מדי אנשים במקום אחד זה אף פעם לא טוב.

מגדר בספרות? הכל אשליה. אין שוויון בין נשים לגברים ובחיים לא יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WTF יש אנשים כאלו?

זה לא עניין של שוויון. זה עניין של שוויון הזדמנויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו, תתנחם בזה שגם אנחנו בבית, החלטתי להיות חולה על השבוע שהיה אמור להיות הכי יעיל בסמסטר הזה :/

אבל תכלס, לא באמת הייתי רוצה להידחס עכשיו בין מלא אנשים באיזו בופעה שלא ממש מעניינת אותי תוך כדי שאני מנסה לאתר חברים אבודים אחרי שרשתות נופלות.

דבר מוזר ששמתי לב אליו, החתול שלי (ההוא מהסימלון) בדר"כ לא מפחד... ברקים, רעמים, כלבים, אנשים חדשים, אבל הרעש של הזיקוקים ממש גרמו לו לסטרס. שי, איך השבט שלך מתמודד עם החג הזה?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלב יודע שהוא זקן מידי מלהבהל משטויות בזמן שהוא בבית, אז הוא המשיך לישון, החתולים באותה השעה היו עסוקים בלריב על הזכויות על איזשהי גוויה של חגב או משהו, ככה שלמרות שהתכוננתי לפאניקה שלהם, השמנמנים אפילו לא שמו לב, היו עסוקים בלכפכף אחד את השני.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שנה שעברה היה אובך מגעיל. מה עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזר למחתרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...