Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

ובינתיים שר החקלאות שלנו מדבר על צמצום ילודה כי אם יהיו עוד אנשים שצריכים דירות לא ישארו שטחים לחברים שלו לגדל אננס ולמכור לנו ב30 שקל לקילו.

אני מאד מקווה שניפטר מהאיש הזה בקרוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4632

• SlowRide

4443

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לדעתי מה שבנט מנסה לעשות, זה לגנוב קולות "רק לא ביבי" ולהיכנס איתם לממשלה של ביבי. הוא אומר במפורש שהמטרה היא להחליף את נתניהו כי הוא כשל. אבל הוא לדעתי בכוונה סותם לעצמו אופציות לממשלת אנטי ביבי, ככה ש- "לא תיהיה לו ברירה" ויהיה לו תירוץ למה הוא נכנס לממשלה של ביבי.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא, הרי לקולות "רק לא ביבי" יש לפחות 5 בתים אחרים, ממר"צ דרך העבודה, לפיד, ליברמן וסער, כולם מצהירים שלא יישבו עם ביבי.

אז למה שמי שהוא "רק לא ביבי" יבחר דווקא בבנט, זה שאומר שלא פוסל לשבת עם נתניהו? זה לא הגיוני

וזה בא לידי ביטוי יופי בסקרים, מי זוכר שבנט עוד נספר פעם עם איזה 20 מנדטים?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעמים האחרונות שבנט שם את עצמו בגוש של נתניהו הוא לא עבר את אחוז החסימה. באסטרטגיה הנוכחית, הוא לוקח קולות גם מהבייס שלו שתומכים בנתניהו, וגם מהגוש שלא תומך בו. זו ההשערה שלי לפחות.

ויש לאנשים מגוש לא ביבי, מספיק סיבות למה לבחור בו. מי שימני למשל, ולא רוצה את סער מסיבה כזו או אחרת, למשל כי ישב עם נתניהו עד היום וכל המפלגה שלו הם פליטי הכבשים של נתניהו, וליברמן הוא אנטי דתי מדי בשבילם.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני רל"ב למה לי להצביע לבנט שאולי יילך עם ביבי ואולי לא, מאשר לליברמן או גנץ או לפיד שאני בטוח שלא?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

בין סיבוב לסיבוב, גוש הרק לא ביבי נחלש, זה לא יחזיק לנצח.

מבחינתי זה הפתרון הכי גרוע. גם ככה אנחנו בבעיה מבחינת יחסי הכוחות, אז אם ה "רק לא ביבי" יחלש לרמה שלביבי יהיה ניצחון אוטומטי... אז אין אופוזיציה באמת, וזה לדעתי רע. זה לא "רוסיה המאוחדת" רע, אבל זה ילך כנראה לכיוון הזה.

אשמח לטעות

לפני 53 דקות, SlowRide כתב:

לא ישארו שטחים לחברים שלו לגדל אננס ולמכור לנו ב30 שקל לקילו.

לפחות אננס זה טעים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם אני רל"ב למה לי להצביע לבנט שאולי יילך עם ביבי ואולי לא, מאשר לליברמן או גנץ או לפיד שאני בטוח שלא?

כי לפיד וגנץ הם "שמאל", וליברמן ולפיד אנטי חרדים.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

ובינתיים שר החקלאות שלנו מדבר על צמצום ילודה כי אם יהיו עוד אנשים שצריכים דירות לא ישארו שטחים לחברים שלו לגדל אננס ולמכור לנו ב30 שקל לקילו.

אני מאד מקווה שניפטר מהאיש הזה בקרוב.

אני לא תומך בו, אבל אין לי בעיה עם מה שהוא אמר.

הוא לא דיבר על הגבלת הילודה, אלא על הפחתת התימרוץ לילודה.

ישראל היום היא מדינה שמעודדת ילודה, וכמובן שהעידוד הזה משפיע בעיקר על מגזרים שפחות תורמים לכלכלה, וזה סוחב את כולנו למטה.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין לי שום בעיה עם הפסקת תמריצי הילודה, אבל באמירה שלו אין התייחסות לזה. הוא אומר שצריך לצמצם ילודה ולדעתי זה שטות.

מה שצריך לעשות זה שהמדינה תפסיק להתערב לאזרחים בתכנון המשפחה. בתור אחד שכל מה שהוא עושה זה להנדס את השוק על חשבון כולם לטובת החברים החקלאים שלו, קשה לי להאמין שחוסר התערבות זה הכיוון שהוא מאמין בו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, David32 כתב:

מבחינתי זה הפתרון הכי גרוע. גם ככה אנחנו בבעיה מבחינת יחסי הכוחות, אז אם ה "רק לא ביבי" יחלש לרמה שלביבי יהיה ניצחון אוטומטי... אז אין אופוזיציה באמת, וזה לדעתי רע. זה לא "רוסיה המאוחדת" רע, אבל זה ילך כנראה לכיוון הזה.

אשמח לטעות

ככה זה כבר עשור בערך.

זה לא הופך את האופוזיציה ללא קיימת או וירטואלית, שהרי בדיוק זה מה שהיה עד 2019 שליברמן קיבל הפכה

לפני 18 שעות, motek כתב:

כי לפיד וגנץ הם "שמאל", וליברמן ולפיד אנטי חרדים.

וסער? (נעזוב רגע את ההערכה שלי שהוא בסוף כן יכול להיכנס לממשלת נתניהו, הוא לפחות מבטיח).

או שאתה מתכוון שאם אני רל"ב שהוא לא אנטי חרדים אבל ימני יותר מהליכוד? כמה כאלה קיימים? מעטים מאוד

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, m3x7r3m3 כתב:

וסער? (נעזוב רגע את ההערכה שלי שהוא בסוף כן יכול להיכנס לממשלת נתניהו, הוא לפחות מבטיח).

על סער כבר כתבתי:

לפני 19 שעות, motek כתב:

ויש לאנשים מגוש לא ביבי, מספיק סיבות למה לבחור בו. מי שימני למשל, ולא רוצה את סער מסיבה כזו או אחרת, למשל כי ישב עם נתניהו עד היום וכל המפלגה שלו הם פליטי הכבשים של נתניהו, וליברמן הוא אנטי דתי מדי בשבילם.

לפני 40 דקות, m3x7r3m3 כתב:

או שאתה מתכוון שאם אני רל"ב שהוא לא אנטי חרדים אבל ימני יותר מהליכוד? כמה כאלה קיימים? מעטים מאוד

אולי מעטים. אבל שורה תחתונה בנט היום עם 11-12 מנדטים לעומת 4 (או מתחת לאחוז החסימה) בסבבים הקודמים, והפעם יש שחקן נוסף בימין (סער). לכן זה מה שאני משער, הרי מאיפה יצוצו פתאום עוד 7-8 מנדטים?

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהליכוד נניח? יש להם 36 היום, לפי הסקרים הם מגרדים 30, זה 6 מנדטים ימניים איפשהו.

יהדות התורה וש"ס היו 9 ו-7 בהתאמה, נראה לפי הסקרים שהם מאבדים שם מנדט או שניים.

לחיבור מפלגות הימין היה 6, מתוכם 3 של בנט, 2 של האיחוד הלאומי ועוד 1 של הבית היהודי, עכשיו נראה שבנט עומד על 12, הדתיות מקבלות 4 (אבל עם בן גביר שיש לו מנדט או מנדט וחצי של בוחרים שהם באנקר), שזה בערך כמו שהיה להם לפני כן באיחוד, בנט עלה ב-9.

מתוכם אפשר להניח שה-6 של הליכוד הלכו לשם, נשארו עוד 3, עוד 1 או 2 בא מהחרדים, גם הלך לשם (או לדתיות לאומיות ומשם לבנט), נשאר עוד 1 או 2.

אז כל המשחק זה עוד 1-2 מנדטים שהצביעו לכחול לבן ועברו לבנט (אולי)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

ככה זה כבר עשור בערך.

לא זה עוד לא ככה, כי מ 2009 עד השיט של ה4 מערכות בחירות האחרונות, לא היינו בניצחון אוטומטי. 

יותר מזה, כול הסיפור עם כחול לבן וגנץ ושות' מראה ש"מחנה הרק לא ביבי" לא נחלש. 

עכשיו כנראה כן יחלש. נראה מה יהיה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בניצחון אוטומטי? ב-2014 בשביל שביבי יספור את בנט הוא הלך וחתם עם לפיד על ברית האחים.

למרות מה שאומרים בתקשורת (שזה בעיקר ווישפול טינקינג) - זה היה נצחונות אוטומטיים, וההבדל היחיד שהביא אותנו לשיט שואו של 2019-2020 זה ליברמן שמ"רק ביבי" הפך ל"רק לא ביבי"

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו אני מראשי "רק לא ביבי" הייתי מתכנן  מיני הפיכה חוקתית קלה. ממשלה זמנית שקמה לחודש עבור העברת חוק פרסונלי יחיד ו...יוצאים לבחירות.

גם אם הליכוד יקבל כבומרנג 40 מנדטים זה כבר לא יעזור הרבה הקרבות על הירושה יפורורו אותה בטווח הנראה לעין. ביבי פשוט לא השאיר עמוד שדרה במפלגה חוץ ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...