Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

.

ואני לא רוצה המבורגר (אולי שניצל). אני רוצה מדינה קצת פחות משוסעת, עם אנשים טיפ טיפה פחות עוינים לזה לזה. וזה לא בר השגה.

לגמרי לא מסכים, אני חושב שאם כחול לבן יקבלו הזדמנות לשנות את השיח המפלג למאחד, עוד אפשר להציל את המדינה. אולי אני נאיבי, אבל אני מאמין להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4632

• SlowRide

4443

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

הרגע הזה שאתה מנסה לשכנע מישהו לוותר על המבורגר ומצליח לשכנע מישהו לטוס 4 שעות.

*ולא, לא אכפת לי אם זה נכון או לא. תן להתלהב.

לוותר על המבורגר בשביל להצביע בבחירות המשעממות האלה? לא תודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירות משעממות? אלה בין המתוחות ביותר שידעה המדינה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, עזוב'תו זה.

הניסיונות לשכנע אותו להצביע משפיעים פחות משהקול שלו ישפיע בבחירות.

אני יותר מיואש לנסות לשכנע אותו, משהוא מיואש מהממשלה/בחירות/דמוקרטיה.

הוא כל כך בטוח שהוא צודק, שגם אם הוא יהיה הבן אדם היחיד שיצביע, זה עדיין לא ישנה כלום.

אם לא היה מאוחר מדי, הוא היה מריץ המבורגר לבחירות כדי שתראו כמה שהקונספט הזה מגוחך.

הוא כל כך בטוח שהוא צודק, שגם אם היו מטילים עליו את הרכבת הממשלה, הוא היה הולך לים במקום זה.

הוא כל כך מפחד שחס וחלילה יפסיק להיות פה רע, כי אז הוא יאלץ להפסיק להתלונן ואז פשוט לא תהיה לו ברירה והוא יהיה חייב ללכת להצביע בפעם הבאה בשביל מישהו שיקלקל חזרה.

וכו' וכו' וכו'

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוותר על המבורגר בשביל להצביע בבחירות המשעממות האלה? לא תודה...

סליחה באמת שלא הצלחנו ליצור לך בחירות לא משעממות...

לי נראה שבתור מישהו שלא מתכוון להצביע, אתה די מתעניין במה שקורה במדינה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מתעניין במה שקורה במדינה. הוא מתעניין בלהתלונן ולהגיד שכולם טועים ורק הוא צודק מעל כל במה אפשרית. שזה מצחיק, כי הוא יכול היה ממש להצליח אם הוא הולך לפוליטיקה כי זה בדיוק מה שעושים שם. רק שאף אחד לא היה מצביע לו, כי להצביע זה משעמם ומה-זה מעפן...

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Elie Abdelas

ביבי יא מלך, אתה בארץ? אני צריך עזרה דחופה. אני מנסה לשכנע פה איזה מישהו להצביע לך אבל הוא אומר שאין לך שום דעה ברורה על שום נושא ושאתה מומחה בלדבר על כלום וכל דבר ששואלים אותך אתה מיד מאשים מישהו אחר רק כדי לערבב את השיחה, לבלבל וכדי לא לדבר על הנושא ושאתה אף פעם לא עונה לשאלות לעניין בשום עניין ושאתה לא עושה כלום ומנסה להציג כל פלוץ שנפלט לך כהישג שהפך את ישראל לכוח עולמי עולה, במקרה הזה בתחום הגז. ביבי, אותי לא צריך לשכנע כן? אני יודע שאתה מלך, שעשית מלא, אבל מלא דברים טובים, כל דבר שאמרת עשית. זה רק התקשורת שלא מראה. הקיצר תשמע, אני לא מצליח למצוא את מה אמרת שתעשה ועשית. ראיתי חזק מול החמאס אבל לא מצאתי את הכתבה שמראה איך ריסקת אותם, אלא רק כמה כתבות שקריות שאומרות שחמאס יורה טילים על ישראל מתי שבא להם. לא מאמין להם ביבי גיבור. אתה הרי ראש הממשלה ים זמן, פרקת להם את הצורה. תשלח לי לינק לתוכנית הזאת שלך "זה לא רקוב זה דבש" שמראה את הדברים הטובים שחידשת לטובה המדינה כי בנתיים הכי טוב שמצאתי זה חלוץ בתחום צבעי שיער ופרסומת לספינר. בחיית ביבי, תעזור לי פה. מחכה לך מלך

הייתי חייב לשתף :lol:, פורסם בפייס.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ טוב :wink:

רוצה בחירות משעממות, בוא לפינלנד. הבחירות עוד שבוע. בעיניי, כמי שמגיע כאורח ממדינה של פוליטיקאים ומערבבים מקצועיים, זה נראה כמו בחירות לוועד כיתה ג' בערך. בכלל המדינה הזו מתנהלת בקצב של אופליין, כמו בשנות השמונים לפני עידן האינטרנט והטלפון הנייד. יש בזה משהו מקסים למען האמת.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודה אני ועוד אחד עשינו תחזיות למספר המנדטים שתקבל כל מפלגה, שלא יהיה משעמם (בעצם שיהיה עוד יותר מעניין). :wink:

מישהו זוכר באיזה שעה בערך מתחילות לזרום תוצאות אמת פחות או יותר אמינות? כדאי להישאר ער?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור לפרסם תחזיוצת לפני סגירת הקלפיות.

קלפיות המדגם נסגרות בסביבות 8 בערב, המדגמים מפורסמים קצת אחרי 10 בערב.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתניהו אומר שאין לו גוש של 61 מנדטים כי פיגלין לא מצהיר שהוא יחד איתו. כחלון אומר שהוא לא ישב עם פיגלין בממשלה אם פיגלין יהיה שר האוצר.

ידעתי שצריך להשאיר את הפופקורן במקפיא. אני הולך לחמם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתניהו אומר שאין לו גוש של 61 מנדטים כי פיגלין לא מצהיר שהוא יחד איתו. כחלון אומר שהוא לא ישב עם פיגלין בממשלה אם פיגלין יהיה שר האוצר.

ידעתי שצריך להשאיר את הפופקורן במקפיא. אני הולך לחמם!

אז אומר. לא צריך לדעת מתמטיקה ברמה גבוהה בשביל להבין מה קורה כאן. יש לך שתי מפלגות עם סביב 30 מנדטים, ועוד גוש של 30+ מנדטים של חרדים וקיצונים למיניהם (איחוד מפלגות הימין עם פאקינג סמוטריץ, זהות, הימין החדש, יהדות התורה וש"ס - כולם עם 5-7 מנדטים).

הממשלה הבאה תהיה ביבי (שרק רוצה לא לעמוד לדין) וחבר מרעיו בליכוד, ביחד עם סמוטריץ בתור שר חינוך, איילת שקד בתור שרת משפטים, בנט בתור שר בטחון ועוד כל מיני שרים משוגעים שמנסים להרוס את הדמוקרטיה/הקידמה/המצב העדין עם הפלסטינים/הנוער/שלטון החוק/השלם את החסר.

זה פאקינג דמוגרפיה - דתיים וחרדים מתרבים בקצב אדיר, מצביעים לכל מיני משיחיים למיניהם שבסופו של דבר שמים עליהם זין ורק מנסים לשלוט עליהם בכוח ההפחדה. עוד כמה חילונים שנופלים בפח ומצביעים לפייגלין ובנט - והופ יש לך קצת פחות דמוקרטיה וקצת יותר הלכה. זה קורה לאט לאט ואתה לא שם לב בזמן שאתה מתחמם לך בשמש, רק בשביל לגלות בזמן שמאוחר מדי שאתה בעצם באמצע הפיילה שמתחממת באש הגיהינום.

שיהיה לנו בהצלחה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אכן שיהיה בהצלחה ושנראה ממשלה שפויה ולא זו שתיארת..

אסור לפרסם תחזיוצת לפני סגירת הקלפיות.

קלפיות המדגם נסגרות בסביבות 8 בערב, המדגמים מפורסמים קצת אחרי 10 בערב.

בכוונה רשמתי תוצאות אמת, כי מדגם קצת פחות מעניין אחרי הבחירות האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קלפיות קטנות שנסגרות יותר מוקדם, אלהמתפרסמות בתחילת הלילה. אבל תוצאות משמעותיות רק לפנות בוקר, אחרי שסופרים את הקלפיות פעמיים שלוש (כי אף פעם הספירה לא מתאפסת לגמרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אומר. לא צריך לדעת מתמטיקה ברמה גבוהה בשביל להבין מה קורה כאן. יש לך שתי מפלגות עם סביב 30 מנדטים, ועוד גוש של 30+ מנדטים של חרדים וקיצונים למיניהם (איחוד מפלגות הימין עם פאקינג סמוטריץ, זהות, הימין החדש, יהדות התורה וש"ס - כולם עם 5-7 מנדטים).

הממשלה הבאה תהיה ביבי (שרק רוצה לא לעמוד לדין) וחבר מרעיו בליכוד, ביחד עם סמוטריץ בתור שר חינוך, איילת שקד בתור שרת משפטים, בנט בתור שר בטחון ועוד כל מיני שרים משוגעים שמנסים להרוס את הדמוקרטיה/הקידמה/המצב העדין עם הפלסטינים/הנוער/שלטון החוק/השלם את החסר.

זה פאקינג דמוגרפיה - דתיים וחרדים מתרבים בקצב אדיר, מצביעים לכל מיני משיחיים למיניהם שבסופו של דבר שמים עליהם זין ורק מנסים לשלוט עליהם בכוח ההפחדה. עוד כמה חילונים שנופלים בפח ומצביעים לפייגלין ובנט - והופ יש לך קצת פחות דמוקרטיה וקצת יותר הלכה. זה קורה לאט לאט ואתה לא שם לב בזמן שאתה מתחמם לך בשמש, רק בשביל לגלות בזמן שמאוחר מדי שאתה בעצם באמצע הפיילה שמתחממת באש הגיהינום.

שיהיה לנו בהצלחה.

כתושב הדרום, אני לא יודע מי מצביע למפגלתכחול לבן, כאן כולם ממליכים את נתניהו. לי זה ברור שהוא יהיה בשלטון, ויהיה חקיקה של חוק שימנע ממנו להישפט.

אבל עזוב אותי רגע מזה, תן לי להנות מהסדרה "פולישוק" המציאותית: כחלון לא רוצה לשבת עם זהות, אם זהות תהיה רה"מ. נתניהו אומר שיש מציאות שלפיד יהיה רה"מ (אני לא מבין מה התנגדות של מצביעי ביבי נגד לפיד. לטענתם יש איזה משהו עם אביו המנוח). בקיצור, היומיים הכי שמחים שהיו בכל מערכת בחירות שאני חייתי בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...