Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

הממשלה הבאה תהיה ביבי (שרק רוצה לא לעמוד לדין) וחבר מרעיו בליכוד, ביחד עם סמוטריץ בתור שר חינוך, איילת שקד בתור שרת משפטים, בנט בתור שר בטחון ועוד כל מיני שרים משוגעים שמנסים להרוס את הדמוקרטיה/הקידמה/המצב העדין עם הפלסטינים/הנוער/שלטון החוק/השלם את החסר.

זה פאקינג דמוגרפיה - דתיים וחרדים מתרבים בקצב אדיר, מצביעים לכל מיני משיחיים למיניהם שבסופו של דבר שמים עליהם זין ורק מנסים לשלוט עליהם בכוח ההפחדה. עוד כמה חילונים שנופלים בפח ומצביעים לפייגלין ובנט - והופ יש לך קצת פחות דמוקרטיה וקצת יותר הלכה. זה קורה לאט לאט ואתה לא שם לב בזמן שאתה מתחמם לך בשמש, רק בשביל לגלות בזמן שמאוחר מדי שאתה בעצם באמצע הפיילה שמתחממת באש הגיהינום.

שיהיה לנו בהצלחה.

כי בצד השני של המפה המצב הרבה יותר טוב.

שלושה גנרלים שגדלו בתוך מערכת משוחתת ומסואבת מהיסוד, אידיוט מפונק אחד לפחות עם תסביך נחיתות, נציג ועדים מושחתים, גזענים שמסתתרים מאחורי מסכה של אינטלקטואליות (אנשי רוח ואקדמיה), הזוים שחושבים שהעובדה שסבא שלהם קנה דירה בתל אביב לפני 70 שנה הופכת אותם ליותר חכמים ומוסריים מכולם ועוד ועוד.

נראה אותך מביע דעה מנוגדת להלך הרוח בקרב הברנז'ה התל אביבית. עלק דמוקרטיה.

בקיצור תעשה לי טובה...

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4634

• SlowRide

4444

• פינדר

3497

• m3x7r3m3

2926

לוותר על המבורגר בשביל להצביע בבחירות המשעממות האלה? לא תודה...
העלילה מסורבלת ומשעממת, שלא זזה לשום מקום, יותר מדי דמויות שקשה ולא מתגמל לעקוב אחריהן.

ממש כמו העונה השניה של בלש אמיתי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית הולך להצביע, למי היית מצביע ?

מי בעיניך הכי פחות גרוע ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה בעצם כל כך רע בביבי? (אני מודה שאני לא מחסידיו)

על פניו, הוא מציג את עצמו כפנומנן ומתמצא בהרבה תחומים ועם הרבה ידע ונסיון.

השיח של ימין /שמאל מדיני כבר פחות מעניין אותי. לא נעים להגיד, אבל כנראה שזה יותר מזיז למי שגר בגולן/עוטף עזה/התנחלויות וכד'.

רוב האזרחים ממרכז הארץ פחות ירגישו את זה.

אין לי מושג מה הוא עשה או לא עשה, אבל אני מניח שהוא גם עשה דברים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הליכוד עשה דברים טובים, אמנם לא מספיק ב13 שנה שהם בשלטון.

ביבי גאון, כריזמטי, בעל המון ניסיון אבל משתמש בתכונות האלה בעיקר כדי להשאיר את עצמו בשלטון באמצעות פילוג החברה יותר מאשר לפעול לטובת האזרחים, שזה לא טוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המיפלגות ימין הקטנות עשו טעות לתמוך בביבי:

ביגלל זה הם בקושי עוברים את אחוז החסימה, ועכשיו ביבי ביכלל תוקף אותם וגונב עוד קולות,

בימקום זה הם היו צריכים לצאת נגד ביבי כי הוא מועמד למישפט ולכן יש סכנה שגנץ יהיה ראש ממשלה ולכן חשוב ביותר שהמיפלגות הימניות יהיו חזקות בכדי שגנץ לא יוכל להקים מימשלת שמאל.

זה המסר שהיו צריכים לצאת איתו ולקחת את הקולות של ליכוד ולהיתחזק על חשבונו, כל מיפלגות הימין היו גודלות, חבל פיספסו היזדמנות פז.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי גאון, כריזמטי, בעל המון ניסיון אבל משתמש בתכונות האלה בעיקר כדי להשאיר את עצמו בשלטון באמצעות פילוג החברה יותר מאשר לפעול לטובת האזרחים, שזה לא טוב.

עוד פעם המנטרה השחוקה הזו?

שאין מה להגיד לגופו של אדם משמשים בססמאות התלושות שחוזרים עליהם שוב ושוב פעם אמרו שהוא "מזיע" ו"לחיץ" והיום אנחנו ב"מפלג".

אז אני מבקש ממך אם תוכל לתת דוגמאות שביבי "מפלג" את החברה. אני בעיקר אשמח אם תואיל לתת לי דוגמאות לדברים שהוא עצמו אמר שיוצרים בעם פילוג תוך שאני כבר חוזה מראש שכל מה שתעלה (אם הדברים אכן יכולים להיחשב כפילוג - נניח "חמוצים" למשל) ניתן יהיה להעלות ביטויים נגדו בפרט ונגד הימין בכלל בוטים הרבה יותר(חח בוטים) וחמורים עליהם לא שמענו את המנטרות האלה של פילוג והסתה.

אחרי שנעבור את את המשוכה החביבה הזו (כמובן אתה לא חייב לקחת בה חלק) אשמח אם תראה לי איך "הפילוג" שיצר ביבי הוא "יותר מאשר לפעול לטובת האזרחים" כי בכל זאת העלית פה איזשהי תאוריה ויהיה נחמד לשמוע ניתוח של "פילוג" לעומת הישגים של ביבי ואיך הגעת למסקנה שבשנות שלטונו הוא פילג יותר מאשר הביא הישגים למדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

ההסתה שיטתית נגד השמאל, כך שהשמאל הפך לאויב המדינה ממש בעיני רבים ואנשים בחרדה משלטון השמאל. וכחול לבן בכלל לא שמאל לדעתי, אבל הוא ממשיך לשחק על הקלף הזה כדי ליצור דה-לגיטימציה, כי כבר הושקע כל כך הרבה בשטיפת המוח נגד השמאל שלא צריך להביא טיעונים חזקים שיתמכו בזה, כמעט מספיק פשוט להגיד את המילה שמאל כבר כדי לאורר סלידה.

אני גם לא מבין איך אנשים נופלים בפח של ימין חזק של ביבי עם כל מה שהיה לנו פה. כמו פיצויים למחבלים טורקים והתנצלות פומבית או חוסר תגובה ממשי לחצי שנה של טרור העפיפונים, יש רשימה ארוכה לימין. חלשששש.

גם המעשה האחרון שלו לטובת האזרחים היה בנית החומה בגבול מצריים ולפני זה הטבות שבאו בעקבות המחאה הגדולה. טוב לשנה בשלטון, לא ל-10 ברציפות. בשנים האחרונות ממש כל המפלגה עובדת לטובת הישרדותו האישי של ביבי. זה כבר ממש גרוע, כי הם עוסקים רק בזה.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

"הערבים נוהרים לקלפיות באוטובוסים" זה ככה בשליפה מהירה בהקלדה תו"כ הליכה. עוד בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאזרח, אני רואה כאן 2 סוגי אוכלוסיות שונות: אנשי מחל ואנשי מערך. הליכוד בנה תשתית לב"ש שהתושבים יוכלו להגיע במהרה למרכז הארץ. כשיש טיל שנופל על בית על תושבי שמצביעים מחל, צה"ל מפציץ דיונות והממשלה מציגה (בצורה כזו או אחרת) שהנה הפצצנו אותם והם לא רוצים מלחמה, אבל כשיורים על מושבניקים שהם לא מצביעים מחל, זה לא מזיז לאף אחד.

הדרך שבה רה"מ טוען שהוא לא מתראיין לתקשורת השמלאנית, כי יש לו פייסבוק וזה מספיק בשביל לשמן את האוהדים של מחל. אבל כשיש יש סקרים שמציגים שיש הפרש בין מחל לכחול לבן, רה"מ מתראיין לכל תקשורת אפשרית בשביל לסחוב עוד כמה קולות (שחלק מהתקשורת היא אותה תקשורת שמלאנית, כי רוב העם עדין צופה בתקשורת הזו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"המצביעים הערבים נוהרים לקלפיות" מסכים התבטאות לא מוצלחת אבל רגע, אסור לו לומר שמצביעים מהמחנה שנגדו יוצאים להצביע בכמויות גדולות כדי לעודד את המחנה שלו להצביע? (גם לא אוהב את השימוש במילה נוהרים) אבל אתה יודע שבבחירות האחרונות בירושלים במר"צ כתבו שהמצביעים החרדים נוהרים לקלפיות אבל זה לא עורר משום מה שום תהודה.

אז זה הפילוג שאתה מדבר עליו? אין ספק שזה בהחלט מגמד את ההישגים שלו אבל כפי שאמרת זה תוך כדי הליכה אז נחכה לדברים משמעותיים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי חגג ברמיצווה בשילטון, וכולם יודעים מה אומרים למי שמגיע לבר מיצווש:"ברוך שפטרנו מעונשו של זה" :lol:.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שלך במשפט הזה היא עם המילה נוהרים ?

ולמה אתה משתמש באותה שיטה שביבי משתמש ומפנה את האש לצד השני ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש דרכים לעודד אנשים להצביע בלי להפוך חלק מהציבור (שהוא גם ראש הממשלה שלהם) לאוייבים. אל תשווה ראש ממשלה שאומר דברים כאלה לאיזה פוליטיקאי בשקל ממפלגה קיקיונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hdal, גם אם יש התבטאויות והסתה מהצד השני (ויש), זה לא פותר את ביבי מאחריות.

אני לא מצליח לחשוב על אף דמות אחרת בפוליטיקה המקומית עם אותו המעמד והאובססיה לחלק את כל העולם לימין שמאל, כולל התייחסויות לצבא, משטרה, פרקליטות וכו׳. ביבי הוא לא מוטי יוגב - לא מבחינת מעמד, לא מבחינת השפעה.

מה הוא עשה לטובת המדינה? לא יודע. אני חושב שהוא נמנע מלטפל בבעיות ליבה שקורעות את ישראל ורק החמיר אותן. מצד שני, לא להכל יש פתרון. מצד שלישי, הוא יצא לדרך לפני כמה שנים עם תוכנית בר אילן והיום מדבר על סיפוח.

אובייקטיבית יכול להיות שהוא היה מנהיג נהדר רוב הזמן. אבל לאחרונה הוא בעיקר משדר ״המדינה זה אני״. וזו בעיה בפני עצמה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...