Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

טוב, נו, הצבעתי גנץ.

אבל רק בגלל שהקלפי היה נטוש.

שלא יהיה לכם ספק ביבי לוקח.

הקלפיות נטושות.

ומישהו פה כתב שאף אחד לא משנה את דעתו בגלל ויכוחים באינטרנט. על הפורום הזה עוד ילמדו האקדמיה.

שיחקת אותה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4564

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

נטוש? אני כבר 10 דקות בתור. כל מטומטם צריך לעשות סלפי תוך כדי ולעכב.

טוב שאני גר בשכונה של זקנים. הגעתי עם אשתי לקלפי ב-7:25 (אחרי אימון כושר, כן?), ב-7:35 כבר הייתי בבית עם כוס קפה. והאנשים הגיעו בדיוק בקצב שבו הקודמים יצאו.

אחד הבנים שלי אמר שהוא רוצה להצביע מוקדם. אצלו "מוקדם" זה 11:30. פער הדורות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לא הבנתי, כבר שניים מאלו שנטו לא להצביע - הלכו להצביע? אני עוד בשלב ארוחת הבוקר. [emoji38]
אף פעם לא אמרתי שאני לא מתכוון להצביע, ניסיתי להסביר למה הגיוני לחלוטין שאנשים מחליטים לא להצביע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה יום לכולם, איזה כיף, תוך 10 דקות הלכתי, הצבעתי וחזרתי הביתה, לא היה תור ביכלל, ניכנסים יוצאים אחד אחרי שני.

מעניין כמה אחוז אצבעה יהיה בסוף.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הרגשתי ככה, אפילו בבחירות לראשות העיר היה יותר תנועה סביב הבית ספר.

לדעתי 65% בקושי יהיה, חבל.

בטח עוד שנה~שנתיים כל הלא מצביעים הללו ישמחו ליקפוץ ל"הפגנה" על יוקר המחיים בשביל ליראות הופעות בחינם של הזמרים, עצוב.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין מצב, תמיד היה אחוז הצבעה כללי גבוה. אם ברשויות המקומיות היה יותר מ65 אז בטוח יהיה גבוה יותר בבחירות לכנסת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק תוצאות של 3-4 מערכות בחירות אחרונות, החרדים+דתיים מקבלים בממוצע קצת יותר מ 20 מנדטים.

דבר שני, אין לי שום בעיה עם חרדים או דתיים ובלבד שהם לא מנסים לכפות עליי את אורח חייהם.

ב 2011 53% מהציבור היהודי היה בעד הפעלת תחבורה ציבורית בשבת.

ב 2016 73% היו בעד. למרות כל התחזיות הקודרות המגמה הכללית היא ליברליות.

החרדים הצעירים הרבה יותר מציאותיים מההורים שלהם, רובם המכריע רוצה מקצוע ריאלי ולהתפרנס יפה, יש להם פלאפונים חכמים והם לא זורקים אבנים בשבת על אף אחד. אל תיקח את הקיצוניים בתור מדגם מייצג של כל המגזר.

עוד דוגמא, בשנות ה 80 למשל לא היה שום דבר לעשות בשבת, אבל כלום. לפחות בקריות.

קנייה של בשר חזיר היתה מתחת לשולחן ונראתה כמו עסקת סמים.

בשבתות היום, יש קניונים, מסעדות, קולנוע. אתה יכול לקנות בשר לא כשר בקלות.

אז אם אני מסתכל על המציאות, ישראל היום הרבה יותר חופשית מזאת שלפני 30 שנה.

הלוואי שאתה צודק, אבל אני לא אופטימי כמוך.

מה שכן - יהיה מעניין לראות איך הציבור החרדי והדתי מתמודד עם כדור השלג ההולך וגדל של הטכנולוגיה.

בכל מקרה, הצבעתי גם אני. הקלפי ברמת השרון אז היה שקט ורגוע. נראה לי שאם היו מריבות הן בטח היו "מרצ!", "לא, עבודה!" :-P

אגב, המפלגה האהובה עלי היא "הפיראטים בראשות האינטרנט פתק לשלשול".

ועוד אגב - מישהו יודע למה לכ"כ הרבה מפלגות יש שתי אותיות בשם כשהראשונה (ולפעמים השנייה) הן אותיות סופיות? יענו "ןך", "ףך" וכולי

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש הרבה מפלגות שהאותיות שלהן בטאבו, ואי אפשר להשתמש בהן. לדוגמא: אמת לעבודה ומחל לליכוד. כבר ניטרלת 5 אותיות מהא-ב העברי. ואין הרבה אותיות בעברית. אז חייבים להשתמש באותיות סופיות וצירופים מוזרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שימוש כפול ויותר באותיות. למשל ז' משרתת לא פחות מ-8 רשימות.

נראה לי שהאותיות הסופיות נחשבות "מגניבות".

חוץ מזה, יש כלמיני ביזאריים שמזהמים את הסביבה. למה צריכים להדפיס מיליוני "פתק לשלשול" (ףז).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן - יהיה מעניין לראות איך הציבור החרדי והדתי מתמודד עם כדור השלג ההולך וגדל של הטכנולוגיה.

מה שכתבת כאן וגם קודם על החרדים ("זונות") מציגה מי פה באמת החשוך.

אין שום הבדל בשימוש/צריכה של טכנולוגיה בקרב הציבור הדתי בהשוואה לזה-שלא-חובש-כיפה.

בקרב החברה החרדית מתרחשות כל מיני תמורות שמניעות אותם אל שוק העבודה, לא מהיום, ויש מתכנתות חרדיות לא רק ב"ספינות עבדים" של מטריקס וכדומה.

אבל שחלילה העובדות לא יפגעו לך בנרטיב כן?

עריכה:

משום מה אני לא נוטה להכליל את ש"ס בקבוצת ה"חרדים", מבחינתי זאת קבוצה נפרדת שאין לי שום דבר חיובי לומר עליה...

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתבת כאן וגם קודם על החרדים ("זונות") מציגה מי פה באמת החשוך.

אין שום הבדל בשימוש/צריכה של טכנולוגיה בקרב הציבור הדתי בהשוואה לזה-שלא-חובש-כיפה.

בקרב החברה החרדית מתרחשות כל מיני תמורות שמניעות אותם אל שוק העבודה, לא מהיום, ויש מתכנתות חרדיות לא רק ב"ספינות עבדים" של מטריקס וכדומה.

אבל שחלילה העובדות לא יפגעו לך בנרטיב כן?

עריכה:

משום מה אני לא נוטה להכליל את ש"ס בקבוצת ה"חרדים", מבחינתי זאת קבוצה נפרדת שאין לי שום דבר חיובי לומר עליה...

כן, ברור, אין שום הבדל אף פעם בין שום קבוצה אתנית או תרבותית או לאומית. וכן, זה ממש חשוב שחרדים משתמשים בפלאפונים. זה נורא מעודד אותי בנושאים זוטרים כמו תחב"צ בשבת.

אבל אני מניח שכבודו מצביע למפלגה שרוצה להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה בשם האור, אז הכל בסדר.

(ולא שמתי לב שמישהו פה קרא למישהו "זונות", אבל אולי אני קורא סלקטיבי)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...