Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

תגידו, מבחינה מציאותית יש סיכוי שבנט יהיה שר הבטחון? (כי כל הקמפיין שלו עד עכשו זה בנט לבטחון שקד למשפטים)

או שיום אחרי הבחירות אם ביבי מנצח הוא פשוט לוקח את גנץ לבטחון , ואני יודע ששניהם אמרו שלא ישבו אחד עם השני.. אז מה אם אמרו

ראשית, הנשיא אמר שמי שיקבל את מירב הקולות, הוא זה שירכיב את המממשלה.

שנית, רה"מ בכבודו ובעצמו התראיין 12 דקות לרינה מצליח (ואני מניח שגם לעוד גופי תקשורת), הוא אמר שאילו הוא יצטרך להרכיב את הממשלה, הוא יתן מנדט לכל מפלגות הימין. כלומר מבחינתו אם הוא ינצח, ממשיכים את הקדנציה הזו באותה מתכונת רק חילופי כסאות של השרים.

אני מאמין שיש שיחות תוך כדי הבחירות של הקמת קואוליציה עוד לפני סיום המירוץ לראשות. בנוסף, ח"כים מהימין פתאום אומרים שהם שוקלים את החוק הצרפתי במתכונת כזו או אחרת.

בנוסף, נתניהו בכבודו ובעצמו נתן תיקים רציניים במפלגות הקטנות (הוא קיבל 30 מנדטים ונתן את האוצר לכחלון שקיבל 10 מנדטים ואת המשפטים והחינוך לבנט עם 8 מנדטים, והפנים לאריה דרעי שקיבל גם מספר חד ספרתי או קרוב לדו ספרתי). לכן אילו הליכוד זוכה, הוא יתן את התיקים למפלגות הקטנות, לי זה ברור.

האם בצד השני זה אותו מצב? כרגע זה לא נראה בכלל: העבודה טוענת שכחלון לבן שותה להם מנדטים, מרצ על גבול אחוז החסימה, והערבים? הפחד הכי גדול של כחול לבן להגיד משהו חיובי על הערבים.

ומי נשאר אחרון? פיגלין. הוא חושב שהוא יהיה על ראש הפרמידה ויקבל מה שהוא רוצה. נניח והוא יקבל מה שהוא רוצה, יהיו לו פקידים שימרדו בו ולכן הממשלה הזו לא תחזיק הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4632

• SlowRide

4443

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

אפשר לארגן סקר בחירות קטן של הפורום? ככה שנשווה בין התוצאות הסופיות לקהילת הרכב? :lol:

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי, הבחירות מוציאות ממך צדדים לא יפים ):

יש די והותר סיבות להצביע לפייגלין, העיקרית שביניהן (אצל רבים): היותו הפוטנציאל היחיד לסמן ליברלי בממשלה.

מצטער. כשאתה מביא ציטוטים ואז אומרים לך שאתה מוציא דברים מהקשרם, כבר אי אפשר באמת לצפות לנהל דיון ענייני.

אני באמת לא חושב שהליברליזם הזה הוא מה שאנשים באמת מחפשים. זה נשמע אחלה בסיסמאות, ואז אתה מבין שזה אומר גם שכל אחד יוכל להיכנס לחנות ולקנות שוטגאן. אנחנו יודעים טוב מאוד איך רעיונות כאלו נגמרים.

גם כלכלית, פייגלין מציע להעלות את המס על הרוב המכריע של האזרחים (נניח, שמונת העשירונים התחתונים?) ואולי להוריד מיסוי לחלק מהעשירון העליון. אז אני מבין שאם קוראים לך תשובה או אריסון זה רעיון מעולה, אבל אני פשוט לא מצליח להבין למה שמישהו אחר יתמוך בזה.

ומעבר לזה, זו פשוט גניבת קולות. גם מדינית, של אנשים שנמצאים בין ביבי למרץ ומצביעים טרנספר, וגם כלכלית, של אנשים שמבטיחים להם הוזלות והם יקבלו מיסוי.

קראתי משפט יפה השבוע - "האויב של הטוב מאוד הוא המושלם". שווה להוסיף לו משפט שאני לא יודע לנסח טוב: "אם הרבה אנשים שאתה מעריך עושים משהו כנראה שלא כולם מטומטמים". לא יודע אם אתה מכיר אנשים שאתה מעריך שהיו שוקלים להצביע פייגלין, אני כן.

זה יותר פתגם רוסי שאומר "אם כולם אומרים לך שאתה שיכור, כדאי שתלך לישון."

ולעניין: לא מכיר באופן אישי אף אחד שמצביע לו, כולל כל התל-אביבים הצעירים שאני מכיר. מצד שני, כולם סחים עובדי הייטק, אז זה כנראה מסביר משהו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתכוון לפגוע באף אחד אישית כולל אותך (גם לא טוען את זה, רק מנסה להמחיש משהו, כי זכותך לא להצביע כמו שזכותם לא לחסן את ילדיהם), ותסלח לי בכל זאת, אבל האמירה הזו שוות ערך ל "אנשים לא מתנגדים לעובדות מוכחות כמו הקול שלך משפיע בבחירות בגלל שזה מגניב, אלא בגלל שהם מטומטמים. אין בזה שום היגיון."

הנימוק שלי לזה פשוט. יש הגיון מבחינתם של מתנגדי חיסונים - החיסון הוא סכנה מיידית לילד/ה שלהם שיכולה להפוך את הילד/ה לנכה, כאשר המגיפה שממנה מתחסנים סיכוי נמוך שתתרחש, אם רק הילד שלהם לא יחוסן (כך גם הסיכוי שהילד יחלה במחלה בעתיד). ואני ממש לא מסכים עם התנגדות לחיסונים.

דומה מאוד לאי הצבעה. אם רק אתה לא תלך להצביע, לא יקרה כלום. אם הרבה יחליטו כמוך, זה כבר יכול להשפיע על זהות ראש ממשלה והרכב הקואליציה (במקרה של חיסונים זה כמו שאם הרבה יחליטו לא לחסן זה יכול לגרום להתפרצות מגיפות). וכתוצאה מכך על מדיוניות שתשפיע על חיי כלל האזרחים, כולל אותך. בסופו של דבר התוצאות של החלטה זו יגיעו גם אליך, גם אם זה יהיה רק בעוד 20-30 שנים. אז יהיה מאוחר מדי להצטער שלא הלכת להצביע אי שם ב-2019. למה דווקא ב-2019? כי לדעתי אלו הבחירות הכי קריטיות לעתיד המדינה.

אני חושב שהבחירות הקריטיות למדינה (נקודת המפנה) כבר היו ב-2013 כשלפיד קיבל 19 מנדטים. מאז הכול מידרדר ימינה, לתחתית (הדיון, השפה, הרוח הכללית) וללא מעצורים. אנחנו מזמן במלחמה נגד ההקצנה ואלה תהליכים איטיים אבל אני חושב שהם כבר החלו מזמן.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הבחירות ב2013 הדברים התחחילו לזוז לכיוון טוב, ולכן הגענו ל2015 שוב לבחירות וביבי שלף את הקלף שלו - "כחלון" ועצר את הכל.

אמרתי כבר אז שכחלון הוא הקלף שביבי שמר ליום שבו יהיה לו תחרות בקלפי ועם כחלון הוא ריסק את יש עתיד ואחרים וככה בכיף הרכיב לעצמו שוב קואליציה שבה ביטל את מה שתוקן לפני והחזיר הכל לקדמותו.

הציבור מטומטם ולכן הציבור ימשיך לשלם.

בחיי שלא זוכר בחירות כאלה, אשכרה בקצב הזה המדינה הולכת קפוט גם בלי איראן- רק ביגלל מילחמת אחים, הפכו את המדינה לחצי ימני וחצי השני הוא בוגד מחבק מחבלים.

שסע כזה ונזקים שהוא יוצר לא יצליחו לתקן ככה בקלות בעוד שנתיים בבחירות הבאות, עצוב.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד בטוח -

הבחירות הבאות יהיו "הגורליות בתולדות המדינה", וגם אלו שאחריהן. ואלו שאחריהן. למעשה, אני בטוח שלנצח הבחירות הנוכחיות, באותה עת, יהיו הגורליות בתולדות המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הלא מצביעים, אני יודע מראש שזה קרב אבוד (קטע, קצת כמו איתכם ועם הצבעה), אבל אני אנסה בכל זאת (קטע, כמו שאתם אמורים לעשות).

1 - החשיבות היא עבורכם, לא עבורנו. אתם רוצים שכוחם של אנשים שחושבים פחות או יותר כמוכם (או לפחות הכי פחות רחוק מכם) יגדל.

2 - היות וכולנו מכירים פחות או יותר, אנחנו יודעים שאף אחד מכם לא מצביע ש"ס או רע"ם. לכן:

3 - הדעות שלכם ושלנו יותר קרובות משלנו ושל ש"ס/רע"ם מה שהופך את זה ל:

4 - אינטרס משותף שלנו.

5 - הקול שלכם לא משנה כלום. זה נכון. אבל כמוכם יש עשרות אם לא מאות אלפים. הבעיה היא ש:

6 - אתם רואים מסתכלים דרך פריזמה של "עצמי" ו"הקול שלי". אבל אנחנו מנסים:

7 - לשכנע את כל מי שאנחנו מכירים, כי קול ועוד קול ועוד קול - זה כבר משנה. ואולי:

8 - נצליח לשכנע את אחד מכם כל כך חזק, ש:

9 - הוא אפילו יתחיל לשכנע אנשים אחרים ואז:

10 - השפענו על שני קולות, או אפילו יותר.

שוב, אני יודע שלהתווכח עם אנשים על פוליטיקה זה חסר תועלת, ולהתווכח עם אנשים באינטרנט זה חסר תועלת, אז להתווכח עם אנשים באינטרנט על פוליטיקה יעיל בערך כמו לנסות לשכנע את אשתך לשלישייה עם הגננת החדשה שאתה ממש בטוח שעושה לך עיניים כבר מתחילת השנה ואפילו ביקשה ממך פעם אחת להישאר כדי לעזור לה להרים משהו ואתה ממש בטוח שהיא... לא משנה, נסחפתי. הנקודה היא שתנסו קצת לצאת מה"אני" ו"מה שווה הקול שלי" ותסתכלו על התמונה הגדולה יותר.

וכן, אני לגמרי בעד לשלול ממי שלא מצביע את הזכות להתלונן (או לפחות להגיב בשרשור, צריך לבדוק היתכנות טכנית). טוב לך ולא הצבעת? אחלה. אין לי מילה להגיד. רע לך? יופי, עשית משהו כדי לשנות את זה? לא? אז מה אתה רוצה? במה אתה שונה מאלה שמתלוננים שהם לא סוגרים את החודש בגלל הריבית המשוגעת על המימון של הלאון FR שלהם? אתם כמו אלה שיושבים על הספה עם חולצה מלאה בכתמי צ'יטוס וצועקים על זהבי/בניון/רביבו/וואו-כמה-אני-לא-מעודכן-בכדורגל שהוא לא יודע לשחק. אתם כמו אלה שבאים למכות בשכונה עם "מה קרה?! אה.. לא היה צריך להגיד לו את זה". כמו אלה שרואים תמונה של תאונה ומחליטים שהנהג נסע מהר, מחליטים שצרפתיות זה חרא מתפרק, שמה הבעיה לפתור את משבר הדיור. אפילו אלה שצועקים מהיציע "השופט בן זונה" יותר טובים מכם, כי הם מנסים איכשהו להשפיע על ההחלטה שלו. אתם יושבים בשירותים וצועקים את זה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה ספייר.

רק רוצה שתראו מה שכתבתי בהודעה 8231, לגבי אחוז החסימה. אותו פרינציפ לגבי המדד לחלוקת המושבים בכנסת. מסיבות אלה הפוטנציאל של כל קול להשפיע הוא הרבה יותר גדול מ-1 ל-4 מיליון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1, ובנוסף אותה מיפלגה שלא תעבור את אחוז החסימה לא תוכל ליסחוט מהקואליציה תקציבים חשובים/העברת חוקים למטרות שלה, וכולם יודעים מה ביבי מוכן לימכור בשביל מיני מיפלגה רק בשביל לעבור את ה61 מנדטים ולהרכיב קואליציה.

עכשיו שיבואו להגיד שהקולות שלהם לא משנים כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 - הדעות שלכם ושלנו יותר קרובות משלנו ושל ש"ס/רע"ם מה שהופך את זה ל:

4 - אינטרס משותף שלנו.

אתה טועה בזה לחלוטין. אחד מפעילי השרשור הציע לי בעבר לרדת מהארץ ושאל מה אני עושה כאן עם הדיעות שלי. זו רמת ״האינטרס המשותף״. מבחינתו אני אולי קצת פחות אויב מש״ס ורע״ם, אבל בטח לא ״אחד מ..״. והוא זו רק דוגמא לפילוג והפער המאוד עקרוני שיש בין מצביעי מפלגות שונות.

וכן, אני לגמרי בעד לשלול ממי שלא מצביע את הזכות להתלונן (או לפחות להגיב בשרשור, צריך לבדוק היתכנות טכנית). טוב לך ולא הצבעת? אחלה. אין לי מילה להגיד. רע לך? יופי, עשית משהו כדי לשנות את זה? לא? אז מה אתה רוצה?

ומי ישמור על השרשור בחיים אם תחסום אותי?

בהתחשב בזה שרובינו לא בני 18, וזו לא מערכת הבחירות הראשונה שאנחנו יכולים להצביע בה - הטעון הזה שאור כבר התייחס אליו לא רלוונטי.

אתה אוהב אנלוגיות צולעות?

מחר אתה יורד למטה לרחוב. פוגש בשלושה חברים אקראים שמציעים לך בעיטה בבטן, אגרוף בפנים, נשיכה באוזן, או פשוט לחזור הביתה.

מותר לך להתלונן שמפחיד להסתובב ברחובות אחרי שזה קורה? או שאתה לא בסדר, כי בטח למדת 5 דק׳ קרב מגע בטירונות והיית יכול ללכת איתם מכות?

ולכל ה״אבל בגללכם בן גביר יכנס״ - יש לי עוד רעיון מהפכני: במקום לשכנע אותי ואת צ׳מגיא, תוודאו שאתם מצביעים לאותה המפלגה.

שכל קארספורום יצביעו רק כחול לבן. זו גם דרך. אה אופס. כנראה לא יעבוד.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה בזה לחלוטין. אחד מפעילי השרשור הציע לי בעבר לרדת מהארץ ושאל מה אני עושה כאן עם הדיעות שלי. זו רמת ״האינטרס המשותף״. מבחינתו אני אולי קצת פחות אויב מש״ס ורע״ם, אבל בטח לא ״אחד מ..״. והוא זו רק דוגמא לפילוג והפער המאוד עקרוני שיש בין מצביעי מפלגות שונות.

אני זה לא הוא. עכשיו אני מדבר איתך. אל תשליך על מה שאני אומר, דברים שמישהו אחר אומר.

ומי ישמור על השרשור בחיים אם תחסום אותי?

נהגר את סקורניצקי מהשרשור של טראמפ. הוא בילה מספיק זמן בלהיות איש העולם הגדול וכל השיט הזה.

אתה אוהב אנלוגיות צולעות?

מחר אתה יורד למטה לרחוב. פוגש בשלושה חברים אקראים שמציעים לך בעיטה בבטן, אגרוף בפנים, נשיכה באוזן, או פשוט לחזור הביתה.

מותר לך להתלונן שמפחיד להסתובב ברחובות אחרי שזה קורה? או שאתה לא בסדר, כי בטח למדת 5 דק׳ קרב מגע בטירונות והיית יכול ללכת איתם מכות?

חייב להגיד שגם אחרי הרבה מחשבה, אני לא מצליח למצוא את ההקבלה.

אני אומר שזה לא בסדר להתלונן מהשוליים, ולהתנגד לקחת חלק במשחק למרות שמציעים לך. אני לא מדבר על ללכת מכות ולהסתכן בפגיעה פיזית. בדוגמה שלך יש downside מאוד רציני - לחטוף מכות.

בהצבעה בבחירות יש רק אפשרות להרוויח. אין פה שום חיסרון.

בוא נגיד את זה ככה - אם תצביע, אין סיכוי שיהיה יותר גרוע מאשר אם לא תצביע.

ולכל ה״אבל בגללכם בן גביר יכנס״ - יש לי עוד רעיון מהפכני: במקום לשכנע אותי ואת צ׳מגיא, תוודאו שאתם מצביעים לאותה המפלגה.

שכל קארספורום יצביעו רק כחול לבן. זו גם דרך. אה אופס. כנראה לא יעבוד.

מישהו אמר משהו על מישהו? על בן גביר או על כחול לבן? אני לא מנסה לשכנע אותך להצביע להם, אלא מנסה לשים עוד קולות במחנה החילוני-שפוי (יענו בניגוד לחילוני-קיצוני, דתי-שפוי או דתי-קיצוני לא בקטע שחילוני=שפוי ודתי=מטורלל) כי אני יודע שאתה משתייך אליו. it's for the greater good. אבל אותך לא מעניין גרייטר. אתה רוצה המבורגר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זה לא הוא. עכשיו אני מדבר איתך. אל תשליך על מה שאני אומר, דברים שמישהו אחר אומר.

אני לא. אני רק אומר שגם כאן השבטיות שאתה מתאר לא קיימת. אתה ואני אולי אנשים שחושבים פחות או יותר אותו הדבר. אבל בטח שלא כל מי שמגיב כאן

נהגר את סקורניצקי מהשרשור של טראמפ. הוא בילה מספיק זמן בלהיות איש העולם הגדול וכל השיט הזה.

לגמרי.

בהצבעה בבחירות יש רק אפשרות להרוויח. אין פה שום חיסרון.

האנלוגיה שהתפספסה לך היא שזה לגיטימי לחשוב שכל האלטרנטיבות גרועות.

מישהו אמר משהו על מישהו? על בן גביר או על כחול לבן? אני לא מנסה לשכנע אותך להצביע להם, אלא מנסה לשים עוד קולות במחנה החילוני-שפוי (יענו בניגוד לחילוני-קיצוני, דתי-שפוי או דתי-קיצוני לא בקטע שחילוני=שפוי ודתי=מטורלל) כי אני יודע שאתה משתייך אליו. it's for the greater good. אבל אותך לא מעניין גרייטר. אתה רוצה המבורגר.

כן, אחרים אמרו (זה ספציפית לא כוון אליך).

בשכנוע שלך לפחות יש רציונאל כי אולי אתה ואני באמת משתייכים לאותו המחנה, בערך.

ואני לא רוצה המבורגר (אולי שניצל). אני רוצה מדינה קצת פחות משוסעת, עם אנשים טיפ טיפה פחות עוינים לזה לזה. וזה לא בר השגה.

יאללה נטחנו מספיק מים בנושא. עדיף לחזור להתווכח על פייגלין.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה מדינה קצת פחות משוסעת, עם אנשים טיפ טיפה פחות עוינים לזה לזה. וזה לא בר השגה.

גם אני. ויותר מזה - זאת הסיבה שאני נוסע שעה כדי להצביע הרבה יותר מאשר פלסטינים/איראן/חמאס/שטחים. נמאס לי הרבה יותר שכל ימני הוא מתנחבל דוס משיחי שרק רוצה לשרוף את כל הערבים לא לפני שהוא שלח את כל השמאלניים להיאנס בעזה ולקבל סרטן בראש, ושכל שמאלני פריבילג אוטו-אנטישמי שמוכן למצוץ זין של ערבים כדי שהם ירשו לו לחיות במדינת חמאסטן מהירדן עד הים. נמאס לי שהדתיים הם שדים שרק רוצים את המקבילה היהודית לשריעה ושכל החילונים יהיו עבדים שלהם ושכל החילונים הם הומו-לזביאניות שונאי דת שדופקים משכב זכר על קברים של צדיקים.

הרי בסוף, ההבדל בין בנט-ביבי-גנץ-גבאי הוא פחות מ-15-20. כולם רוצים שלום וכולם רוצים שיהיה פה אחלה סבבה. רק שחלק (משני הצדדים) עושים את זה עם כבוד לצד השני, וחלק (משני הצדדים) עושים את זה ע"י דימוניזציה של הצד השני והפחדת הבוחרים שלך.

אז אם לא בשביל דרך מדינית, חזון, כלכלה וכל החרא הזה, תצביע עבור שיח. בתור חבר בקארספורום, נראה לי ששיח מכבד זה משהו שאמור להיות לך חשוב.

וזה כן, תראה מי מתבטא בממלכתיות, מי לא משסה אנשים אחד בשני ומשסע את החברה. ותן לו פרס על ההתנהלות הזאת. אנשים כאלה (יחסית) יש בכל ארבעת צדי המפה - דתיים (פייגלין) - חילונים (גנץ) - ימניים (בנט) - שמאלנים (עבודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, אני פה! לא רק קונספטואלית, בשרשור, אלא פיזית, בארה"ק, מתכוון לשים את קולי בקלפי (רק שעדיין לא ברור לי בשביל מי :lol: ).

אגב, ספייר, הסיבה שציינת כאן היא אחת המרכזיות שאני מצביע: אני רוצה מדינה טובה יותר למשפחה שלי, פחות דתית-משיחית, פחות מושחתת ויותר שפויה. אז אני אולי לא יודע עדיין למי להצביע, אבל לפחות אני יודע למי לא להצביע...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע הזה שאתה מנסה לשכנע מישהו לוותר על המבורגר ומצליח לשכנע מישהו לטוס 4 שעות.

*ולא, לא אכפת לי אם זה נכון או לא. תן להתלהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...