Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אם היית הולך להצביע, למי היית מצביע ?

מי בעיניך הכי פחות גרוע ?

באמת שאין לי מושג.

אולי אלה שמתחרים בביבי, גנץ או משהו, אבל לא יודע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4564

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

הממשלה הבאה תהיה ביבי (שרק רוצה לא לעמוד לדין) וחבר מרעיו בליכוד, ביחד עם סמוטריץ בתור שר חינוך, איילת שקד בתור שרת משפטים, בנט בתור שר בטחון ועוד כל מיני שרים משוגעים שמנסים להרוס את הדמוקרטיה/הקידמה/המצב העדין עם הפלסטינים/הנוער/שלטון החוק/השלם את החסר.

זה פאקינג דמוגרפיה - דתיים וחרדים מתרבים בקצב אדיר, מצביעים לכל מיני משיחיים למיניהם שבסופו של דבר שמים עליהם זין ורק מנסים לשלוט עליהם בכוח ההפחדה. עוד כמה חילונים שנופלים בפח ומצביעים לפייגלין ובנט - והופ יש לך קצת פחות דמוקרטיה וקצת יותר הלכה. זה קורה לאט לאט ואתה לא שם לב בזמן שאתה מתחמם לך בשמש, רק בשביל לגלות בזמן שמאוחר מדי שאתה בעצם באמצע הפיילה שמתחממת באש הגיהינום.

שיהיה לנו בהצלחה.

בתור מי שאשכרה גר כאן, כלומר לא יונק פייק ניוז מהתקשורת הרשה לי לעשות קצת סדר בדברים :

קודם כל, בראשות הממשלה הבאה צריך לעמוד האדם המוכשר והמתאים ביותר לתפקיד, רמז: לא מנחה אולפן שישי , לא רמטכ"ל לשעבר חסר נסיון מדיני ופוליטי . כרגע יש רק אחד כזה וקוראים לו נתניהו. (ולצערי אין לו יורש בשלב זה)

איילת שקד שרת המשפטים - עשתה עבודה מצויינת וצריך לתת לה להמשיך בעבודה כדי לגרום לבג"צ להיות מאוזן ולאפשר לממשלה למשול ולכנסת לחוקק חוקים.

בנט שר בטחון - לא יקרה עם 5 מנדטים שיגיד תודה אם יקבל 2 שרים . באופן כללי נתניהו לא סומך עליו .

בכל מקרה מפלגת הימין החדש לא תקבל ככל הנראה מספיק מנדטים כדי לקבל 2 תפקידים בכירים .

סמוטריץ' שר חינוך - אין מצב ,לא יקרה.

לגבי סחטנות החרדים וכו' - אני מסכים ולא הייתי רוצה לראות אותם בממשלה , אבל חייבים להודות שלמרות שהם חיים בעולם התורה, הם יותר מחוברים למציאות הבטחונית הקשה פה מאשר מפלגות כמו : מרצ , העבודה וכו'

הממשלה הבאה שהייתי רוצה לראות היא ממשלה בראשות בנימין נתניהו בשיתוף בני גנץ (ללא רוטציה) וללא החרדים.

לממשלה כזו לא צריך לצרף יותר מדי מפלגות כדי ליצור רוב מוצק . הייתי מוסיף את כחלון , את בנט ושקד וסוגר את הבאסטה.

כל זה מותנה בכך שגנץ וחבריו יראו אחריות לאומית במצב בו הרכבת הממשלה תוטל על נתניהו ולא ישחקו משחקי אגו אלא יחתרו לממשלת אחדות כדי לא להכניס קיצונים כאלה ואחרים לממשלה . (לא משמאל ולא מימין)

נ.ב. לגבי ההעמדה לדין - מבחינת החוק הישראלי ( בניגוד לכל מיני מדינות אחרות), אדם חף מפשע כל עוד לא הורשע . (במדינות אחרות אדם הוא אשם כל עוד לא הוכחה חפותו) .

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, ב

ראשות הממשלה הבאה צריך לעמוד האדם המוכשר והמתאים ביותר לתפקיד, רמז: לא מנחה אולפן שישי , לא רמטכ"ל לשעבר חסר נסיון מדיני ופוליטי . כרגע יש רק אחד כזה וקוראים לו נתניהו. (ולצערי אין לו יורש בשלב זה)

ומאיפה יצוץ היורש? אני מזכיר שגם נתניהו נבחר פעם ראשונה מתישהו.

איילת שקד שרת המשפטים - עשתה עבודה מצויינת וצריך לתת לה להמשיך בעבודה כדי לגרום לבג"צ להיות מאוזן ולאפשר לממשלה למשול ולכנסת לחוקק חוקים.

בהלתסחבק עם אפי נווה אולי.

מאיפה אתה יכול לדעת? אתה מנחש שזה לא סביר.

, אבל חייבים להודות שלמרות שהם חיים בעולם התורה, הם יותר מחוברים למציאות הבטחונית הקשה פה מאשר מפלגות כמו : מרצ , העבודה וכו'

לא, לא חייבים להודות במשהו שהוא לא נכון. במרצ ועבודה הן בהווה והן בעבר יש והיו אנשי מערכת בטחון בדרגות שונות, החל ממצנע ועד לטל רוסו היום.

זה שאתה לא מסכים עם הדרך שהם בוחרים בה לא הופך אותם ל״פחות מחוברים״. זה רק מראה על... זה שאתה לא מסכים על הדרך שלהם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל

בנט הכריז שלא יתמוך בהסכם בכל מקרה, אז הוא מחוץ לתמונה במקרה של ממשלת אחדות. אם כמה מפלגות שמתנדנדות על גבול אחוז החסימה לא יעברו אותו, אז מפלגות גדולות יקבלו יותר מנדטים וכחלון (במקרה שיעבור) - יספיק. במצב ממש אידאלי שרוב המתלבטים יצביעו לאחת משתי הגדולות וביחד הן יגיעו ך-70+ מנדטים, לא צריך בכלל מפלגות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם המנטרה השחוקה הזו?

שאין מה להגיד לגופו של אדם משמשים בססמאות התלושות שחוזרים עליהם שוב ושוב פעם אמרו שהוא "מזיע" ו"לחיץ" והיום אנחנו ב"מפלג".

אז אני מבקש ממך אם תוכל לתת דוגמאות שביבי "מפלג" את החברה. אני בעיקר אשמח אם תואיל לתת לי דוגמאות לדברים שהוא עצמו אמר שיוצרים בעם פילוג תוך שאני כבר חוזה מראש שכל מה שתעלה (אם הדברים אכן יכולים להיחשב כפילוג - נניח "חמוצים" למשל) ניתן יהיה להעלות ביטויים נגדו בפרט ונגד הימין בכלל בוטים הרבה יותר(חח בוטים) וחמורים עליהם לא שמענו את המנטרות האלה של פילוג והסתה.

למשל, ביבי נגד מערכת אכיפת החוק (בראשות אנשים שהוא עצמו מינה לתפקיד!), תוך כדי השלכה על "השמאל":

https://m.ynet.co.il/Articles/5441348

אחרי שנעבור את את המשוכה החביבה הזו (כמובן אתה לא חייב לקחת בה חלק) אשמח אם תראה לי איך "הפילוג" שיצר ביבי הוא "יותר מאשר לפעול לטובת האזרחים" כי בכל זאת העלית פה איזשהי תאוריה ויהיה נחמד לשמוע ניתוח של "פילוג" לעומת הישגים של ביבי ואיך הגעת למסקנה שבשנות שלטונו הוא פילג יותר מאשר הביא הישגים למדינה.

על איזה הישגים בדיוק מדובר? תזכיר לנו, כי קצת התבלבלנו. למשל, המצב בסוריה והאיראנים שכבר מגיעים לגבול? שלטון החמאס שהוכרע כבר מזמן בעזה? מחירי הדיור השווים לכל נפש? השלום שעוד שניה פורץ פה? מערכת החינוך המצטיינת, או הבריאות?

וזה לא שכל כך רע פה, פשוט אין פה שום הישג משמעותי שקשור לביבי. כלום.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בראשות הממשלה הבאה צריך לעמוד האדם המוכשר והמתאים ביותר לתפקיד, רמז: לא מנחה אולפן שישי , לא רמטכ"ל לשעבר חסר נסיון מדיני ופוליטי . כרגע יש רק אחד כזה וקוראים לו נתניהו. (ולצערי אין לו יורש בשלב זה)

ביבי עובד קשה כדי שלא יהיה לא מחליף. מינה את עצמו לשר בחמישה תיקים, לא נותן לאף אחד אחר להשתפשף.

קרדיט הוא לא נותן לאף אחד אחר.

את מי בליכוד הוא מקדם? רק כאלה שלא יכולים לאיים על מעמדו והשפוטים שלו.

אני מסכים שיש לו מעלות ויכולות לא מבוטלות וטוב שכך. אני לא מסכים שאין לו מחליף, גם ביבי לא נולד ראש הממשלה.

אני נגעל מחוסר הממלכתיות שלו ובכך שהוא יכרות ברית עם כל אחד העיקר שישאר בכיסא.

ובאופן כללי, אני בעד להגביל את מספר הקדנציות בכל התפקידים הציבוריים ל 2 בלבד.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסתה שיטתית נגד השמאל, כך שהשמאל הפך לאויב המדינה ממש בעיני רבים ואנשים בחרדה משלטון השמאל.

1. הסתה שיטתית כנגד השמאל, אחרי שהשמאל במשך שנים עשה דמוניזציה לחלקים נרחבים בימין ("המתנחלים סרטן לרקמה החברתית-דמוקרטית של מדינת ישראל", "החרדים יונקים מאותם יצרים אפלים שינקה הזוועה הנאצית פשיסטית" ועוד ועוד), אחרי שבמשך שנים מכנים את נתניהו שהוא פאשיסט, נאצי, בוגד וכד', וכנ"ל איילת שקד ושאר פוליטיקאים מהימין ובתכל'ס השמאל מעולם לא הפסיק עם זה, אז אותו שמאל בא ומתלונן על הסתה כנגדו? ועוד להאשים בזה את נתניהו?

טלו קורה בחייאת ראבאק.

(ושיח בוטה ברשתות החברתיות יש משני הצדדים, העובדה היא שהן נהיו פופולריות בעשור האחרון לא אומר שזה קשור לנתניהו).

2. ואנשים בחרדה משלטון השמאל, כי ריח הבשר השרוף ומראות האוטובוסים המפוייחים כתוצאה מאוסלו עדיין טריים בזכרונם.

זה יחד עם הטילים שמתעופפים פה מרצועת עזה (וכן זו הייתה מדיניות שמאל, עד היום זו מדיניות השמאל לסגת משטחים), לא בגלל שום קמפיין הפחדות של הליכוד.

עריכה אחרונה על ידי netco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתושב הדרום, אני לא יודע מי מצביע למפגלתכחול לבן, כאן כולם ממליכים את נתניהו. לי זה ברור שהוא יהיה בשלטון, ויהיה חקיקה של חוק שימנע ממנו להישפט.

זה בדיוק העניין. הדרום, שסובל הכי הרבה מנתניהו, פשוט התמכר לו. יש לכם את אלו שישנים במקלטים כבר שנים ומצביעים נתניהו, יש לכם את אלו שאין להם עבודה ומצביעים נתניהו, יש לכם את אלו שהמדינה מזניחה אותם ומצביעים נתניהו. ולאותם אנשים נראה הגיוני שנתניהו יקדם חוק שימנע ממנו להישפט, והיו מעדיפים שבג"צ יהיה חלש כדי שהחוק הזה יעבור, כי הם פשוט לא מבינים את המשמעות של בג"צ.

כי בצד השני של המפה המצב הרבה יותר טוב.

שלושה גנרלים שגדלו בתוך מערכת משוחתת ומסואבת מהיסוד, אידיוט מפונק אחד לפחות עם תסביך נחיתות, נציג ועדים מושחתים, גזענים שמסתתרים מאחורי מסכה של אינטלקטואליות (אנשי רוח ואקדמיה), הזוים שחושבים שהעובדה שסבא שלהם קנה דירה בתל אביב לפני 70 שנה הופכת אותם ליותר חכמים ומוסריים מכולם ועוד ועוד.

נראה אותך מביע דעה מנוגדת להלך הרוח בקרב הברנז'ה התל אביבית. עלק דמוקרטיה.

בקיצור תעשה לי טובה...

נתניהו גורם נזק למדינה במשך יותר מעשור, ואתה אומר שבגלל שהצד השני נראה כאילו גם הוא עשוי לגרום נזק, אתה מעדיף להישאר עם ה-devil you know. אני מעדיף לתת למישהו אחר סיכוי, אולי אופתע לטובה.

אז מה בעצם כל כך רע בביבי? (אני מודה שאני לא מחסידיו)

על פניו, הוא מציג את עצמו כפנומנן ומתמצא בהרבה תחומים ועם הרבה ידע ונסיון.

השיח של ימין /שמאל מדיני כבר פחות מעניין אותי. לא נעים להגיד, אבל כנראה שזה יותר מזיז למי שגר בגולן/עוטף עזה/התנחלויות וכד'.

רוב האזרחים ממרכז הארץ פחות ירגישו את זה.

אין לי מושג מה הוא עשה או לא עשה, אבל אני מניח שהוא גם עשה דברים טובים.

ביבי הוא אשף במכירות, והוא מוכר את עצמו נהדר. קל להגיד שהוא עשה גם דברים טובים (וזה בטוח נכון) אבל זו לא טענה מספקת בשביל לבחור בו - צריך להסתכל על הכל.

ליאור אשכנזי אמר את זה די נחמד בגב האומה:

https://www.facebook.com/lou.ai.7/videos/2321500741250277/

ואגב, ימין/שמאל מדיני נוגע לכולם. זה שלא נופלים עליך טילים עכשיו לא אומר שאתה לא מושפע מזה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטקו, זה לא שאתה לא צודק. אבל נראה לי שמנהיגים ברמתו של נתניהו (כאלו שרואים עצמם כראשי ממשלה פוטנציאלים) הם יותר מערכתיים ממנו, לא?

לגבי טילים וכו׳ - אין דבר יותר הגיוני בעולם מלהיות ימני אם אתה ישראלי. אתה לא צריך להיות גזען בשביל זה ולא כלום. צריך בסך הכל לחיות כאן ולהתייאש. אבל זו לא הסיבה היחידה שבגללה אנשים מעדיפים ימין. וגם אם הולכים ימינה, יש הבדל עצום בין הטענה ״אם ניסוג נחטוף טילים״, לבין הטענה ״אם ניסוג המשיח לא יגיע״. גם ברמה העקרונית וגם ברמה האופרטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הסתה שיטתית כנגד השמאל, אחרי שהשמאל במשך שנים עשה דמוניזציה לחלקים נרחבים בימין ("המתנחלים סרטן לרקמה החברתית-דמוקרטית של מדינת ישראל", "החרדים יונקים מאותם יצרים אפלים שינקה הזוועה הנאצית פשיסטית" ועוד ועוד), אחרי שבמשך שנים מכנים את נתניהו שהוא פאשיסט, נאצי, בוגד וכד', וכנ"ל איילת שקד ושאר פוליטיקאים מהימין ובתכל'ס המשאל מעולם לא הפסיק עם זה, אז אותו שמאל בא ומתלונן על הסתה כנגדו? ועוד להאשים בזה את נתניהו?

טלו קורה בחייאת ראבאק.

(ושיח בוטה ברשתות החברתיות יש משני הצדדים, העובדה היא שהן נהיו פופולריות בעשור האחרון לא אומר שזה קשור לנתניהו).

2. ואנשים בחרדה משלטון השמאל, כי ריח הבשר השרוף ומראות האוטובוסים המפוייחים כתוצאה מאוסלו עדיין טריים בזכרונם.

זה יחד עם הטילים שמתעופפים פה מרצועת עזה (וכן זו הייתה מדיניות שמאל, עד היום זו מדיניות השמאל לסגת משטחים), לא בגלל שום קמפיין הפחדות של הליכוד.

אני שתי מערכות בחירות אחורה הצבעתי בנט, מה אני קשור למשפט הזה "טלו קורה בחייאת ראבאק."

איך הנסיגה מעזה קשורה לשמאל? כאשר ביצע אותה איש ליכוד שפרש מהמפלגה וביבי עצמו הצביע בעד?

לא תומך בשום הסתה שהיא, אבל ראש ממשלה צריך להיות מעל כל השיט הזה, זה לא איזה קיצוני משמאל או מימין שיכול להרשות לעצמו להשתתף בגועל הזה.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל, ביבי נגד מערכת אכיפת החוק (בראשות אנשים שהוא עצמו מינה לתפקיד!), תוך כדי השלכה על "השמאל":

https://m.ynet.co.il/Articles/5441348

על איזה הישגים בדיוק מדובר? תזכיר לנו, כי קצת התבלבלנו. למשל, המצב בסוריה והאיראנים שכבר מגיעים לגבול? שלטון החמאס שהוכרע כבר מזמן בעזה? מחירי הדיור השווים לכל נפש? השלום שעוד שניה פורץ פה? מערכת החינוך המצטיינת, או הבריאות?

וזה לא שכל כך רע פה, פשוט אין פה שום הישג משמעותי שקשור לביבי. כלום.

זו ההסתה והפילוג הנוראים שאתה מדבר עליהם? באמת תשמע חמור ביותר אני בהלם שעל זה עוד לא נפתחה חקירה נגדו.

מותר לו לצאת נגד ההעמדה שלו לדין ומותר לו (תתפלא) גם למתוח ביקורת נגד התנהלות של אנשים שגם הוא מינה.

ועכשיו נגיד שאני מקבל את מה שאתה אומר שמדובר בפילוג שטני מאין כמוהו איך הוא גובר על ביטול הסכם הגרעין עם איראן למשל? העברת השגרירות לירושלים? הכרה של ארצות הברית בגולן כשטח ישראלי? הכל בזכות אמנון אברמוביץ' לא?

מסקרנת אותי האמרה שלך על "השלום שעוד שניה פורץ פה" אתה רואה בזה כישלון של ביבי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שאשכרה גר כאן, כלומר לא יונק פייק ניוז מהתקשורת הרשה לי לעשות קצת סדר בדברים :

בנט שר בטחון - לא יקרה עם 5 מנדטים שיגיד תודה אם יקבל 2 שרים . באופן כללי נתניהו לא סומך עליו .

בכל מקרה מפלגת הימין החדש לא תקבל ככל הנראה מספיק מנדטים כדי לקבל 2 תפקידים בכירים .

לגבי סחטנות החרדים וכו' - אני מסכים ולא הייתי רוצה לראות אותם בממשלה , אבל חייבים להודות שלמרות שהם חיים בעולם התורה, הם יותר מחוברים למציאות הבטחונית הקשה פה מאשר מפלגות כמו : מרצ , העבודה וכו'

הממשלה הבאה שהייתי רוצה לראות היא ממשלה בראשות בנימין נתניהו בשיתוף בני גנץ (ללא רוטציה) וללא החרדים.

לממשלה כזו לא צריך לצרף יותר מדי מפלגות כדי ליצור רוב מוצק . הייתי מוסיף את כחלון , את בנט ושקד וסוגר את הבאסטה.

כל זה מותנה בכך שגנץ וחבריו יראו אחריות לאומית במצב בו הרכבת הממשלה תוטל על נתניהו ולא ישחקו משחקי אגו אלא יחתרו לממשלת אחדות כדי לא להכניס קיצונים כאלה ואחרים לממשלה . (לא משמאל ולא מימין)

נ.ב. לגבי ההעמדה לדין - מבחינת החוק הישראלי ( בניגוד לכל מיני מדינות אחרות), אדם חף מפשע כל עוד לא הורשע . (במדינות אחרות אדם הוא אשם כל עוד לא הוכחה חפותו) .

1. יאללה יאללה עם הפייק ניוז מהתקשורת. אני בקושי קורא פרשנויות מישראל. וחוצמזה - אני מניח שהתקשורת שאתה נעזר בה היא לא פייק ניוז, נכון? רק זו שלי היא פייק ניוז.

2. אתה כנראה לא מבין את התפקיד של בג"צ, שזה להגן על הציבור (=עליך) מפוליטיקאים משוגעים שמנסים להעביר חוקים לא הגיוניים. איילת שקד רוצה לפגוע בבג"צ כדי לקדם את האג'נדה שלה, ואתה רוצה לעזור לה כי החוק או שניים שאתה חושב שהיא תקדם יעזרו לך (ולעזאזל שאר הציבור). השלב הבא הוא כמובן - שהיא תרצה לקדם חוקים שיפגעו גם בך, ואז למי תתלונן?

3. החרדים לא מחוברים לשום מציאות בטחונית. הם זונות שהולכים עם מי שמשלם יותר, כדי שהם יוכלו להמשיך לבסס את שלטון ההפחדה שלהם על ההמונים שהולכים אחריהם בעיניים עצומות.

4. העמדה לדין - אתה מתבלבל. נתניהו רוצה לקדם את החוק הצרפתי (או משהו דומה) שיאפשר לו בכלל לא לעמוד לדין. כלומר הוא יוכל לעשות מה בראש שלו ואי אפשר יהיה אפילו להתחיל תהליכים נגדו. אז איך אפשר יהיה בכלל לנסות להרשיע אותו?

אלו אותם אנשים שהטילים מתעופפים להם מעל לראש בעשור האחרון, כולל שניים-שלושה מבצעים/מיני מלחמות, ועדיין מאשימים את השמאל...

ועל מה אתה מדבר לא בגלל שום קמפיין הפחדות של הליכוד? ביבי לא מוכר את עצמו בתור מר בטחון? בלעדיו החמאס ואיראן כבר היו הורגים את כולנו? מה זה אם לא הפחדה?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ההסתה והפילוג הנוראים שאתה מדבר עליהם? באמת תשמע חמור ביותר אני בהלם שעל זה עוד לא נפתחה חקירה נגדו.

אולי תספר מה זו הסתה נוראית מבחינתך? זה בטח יקל עם הדוגמאות.

מותר לו לצאת נגד ההעמדה שלו לדין ומותר לו (תתפלא) גם למתוח ביקורת נגד התנהלות של אנשים שגם הוא מינה.

אף אחד לא אסר עליו. זו פשוט התנהגות לא ממלכתית.

ועכשיו נגיד שאני מקבל את מה שאתה אומר שמדובר בפילוג שטני מאין כמוהו איך הוא גובר על ביטול הסכם הגרעין עם איראן למשל? העברת השגרירות לירושלים? הכרה של ארצות הברית בגולן כשטח ישראלי? הכל בזכות אמנון אברמוביץ' לא?

ביבי בחר בטראמפ לנשיאות ארה״לֹ?

מילא ההכרה בגולן (שאין לה שום משמעות פרקטית, בעולם שחורג מויכוחי למי יש זין יותר גדול) - מה הרווח שלך או של כל אחד מהעברת השגרירות לירושלים? בוא, תספר איך זה משפיע לטובה על החיים של כולנו.

אני חוזר על המנטרה הקבועה: היה עדיף אם טראמפ היה מממן עוד איזה מנקה או שניים למרכז העיר בירושלים. כל המדרחוב והרחובות הקטנים סביב בן יהודה ליטרלי מוצפים בשתן וחרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטקו, זה לא שאתה לא צודק. אבל נראה לי שמנהיגים ברמתו של נתניהו (כאלו שרואים עצמם כראשי ממשלה פוטנציאלים) הם יותר מערכתיים ממנו, לא? לגבי טילים וכו׳ - אין דבר יותר הגיוני בעולם מלהיות ימני אם אתה ישראלי. אתה לא צריך להיות גזען בשביל זה ולא כלום. צריך בסך הכל לחיות כאן ולהתייאש. אבל זו לא הסיבה היחידה שבגללה אנשים מעדיפים ימין. וגם אם הולכים ימינה, יש הבדל עצום בין הטענה ״אם ניסוג נחטוף טילים״, לבין הטענה ״אם ניסוג המשיח לא יגיע״. גם ברמה העקרונית וגם ברמה האופרטיבית.

יבגניפ אני לא מחסידיו של נתניהו, מעולם לא הייתי.

אבל בעיני לקרוא לנתניהו בוגד שמכר את האינטרסים של ישראל בשביל כסף, ולומר שהוא תזמן השבה של חלל צה"ל לצרכי בחירות, זה לא מערכתי בדיוק כמו ההתבטאויות של נתניהו (שחלקן הלא קטן שובש והוצא מהקשרו אם נודה על האמת).

לגבי להיות איש ימין, אתה קורא לזה ייאוש אני דווקא חושב שזה התפכחות והכרה במציאות, יש מי שזה מייאש אותו, יש מי שזה גורם לו להבין שהיא פשוט מורכבת, וגם אם יהיה שלום הוא לא יגיע בתהליך של זבנג וגמרנו כמו גישת אוסלו, אלא ייתכן וזה ייקח עשרות שנים.

חוצמזה אני לא מכיר הרבה אנשי ימין שחושבים ש"אם ניסוג המשיח לא יגיע". גם אלו שמאמינים שזכותנו על הארץ היא משהו היסטורי ושורשי עדיין סבורים שנסיגה מסוכנת הרבה יותר קודם כל ברמה המעשית הבטחונית, מאשר חלילה שמשיח לא יבוא.

ובוא, אם כבר גלשנו למחוזות המשיחיזם, בעיני התעקשות על הסכם שלום ו"אם רק ניסוג יהיה שלום" וכד' תוך התעלמות מהתוצאות של זה עד עכשיו, זה פשוט הצד השני של מטבע תפיסת "אם ניסוג המשיח לא יגיע" :)

אני שתי מערכות בחירות אחורה הצבעתי בנט, מה אני קשור למשפט הזה "טלו קורה בחייאת ראבאק."

איך הנסיגה מעזה קשורה לשמאל? כאשר ביצע אותה איש ליכוד שפרש מהמפלגה וביבי עצמו הצביע בעד?

לא תומך בשום הסתה שהיא, אבל ראש ממשלה צריך להיות מעל כל השיט הזה, זה לא איזה קיצוני משמאל או מימין שיכול להרשות לעצמו להשתתף בגועל הזה.

ציטטתי אותך כי אתה העלית את הטענה הזו, אבל זה לא כוון אישית כלפיך. פשוט בד"כ הטענה על "הפילוג וההסתה והשיסוי של ביבי" מגיעה מהצד השמאלי של הקשת הפוליטית, ונגד זה יצאתי, הציטוט של ההודעה שלך היה קרדום לחפור בו. מתנצל אם זה לא הובן.

לגבי ההתנתקות-בוא שרון נבחר על הטיקט "דין נצרים כדין תל אביב", זה היה עמרם מצנע שהתמודד מולו שהתוכנית שלו הייתה לסגת מרצועת עזה חד צדדית.

זה ששרון צפצף על הבוחרים שלו, ורמס כל הליך דמוקרטי תקין כדי לקדם את התוכנית הזו, לא הופך אותה למדיניות ימין.

ואגב הזכרתי גם את אוסלו (100% שמאל כן?) שאת פירות הביאושים של ההזיה הזו אנו אוכלים עד היום, וזה בעיקר מה שהניע את רוב העם לפחד משלטון שמאל ככל הנראה.

וכאמור גם אם נתניהו לא טלית שכולה תכלת, את השיח הבוטה כלפי חלקים בעם קיבעו מהצד השמאלי של המפה הפוליטית הרבה לפניו, אז להפנות את הטענה הזו רק כלפיו? נו מילא (אגב את הציטוטים מקודם אמרו רבין ושולמית אלוני כן? לא טוקבקיסטים אנונימיים בהארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרנת אותי האמרה שלך על "השלום שעוד שניה פורץ פה" אתה רואה בזה כישלון של ביבי?

לדעתי כל אלה טראמפ נתן לנו ב"מתנה" רק בשביל שניהיה חייבים ליבלוע את מה שהוא הולך לבקש בהמשך.

זה ביזנס ושום דבר הוא לא בחינם, אתה חושב שזה ביזכות ביבי אבל מהר מאוד נבין שזה התאים מאוד לדיל שארה"ב הולכת לעשות.

זה א'-ב' של כל איש מכירות- משהו בסיגנון: "מגיע לך שלל מתנות בחינם!, גם סמארטפון מתנה, גם טאבלט ומחשב נייד, רק תחתום כאן ותקבל הכל, לא חבל לפסס? "

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...