Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא אתווכח איתך על זה כי זה מיותר. אתה יכול לקרוא את המסמך שקישרתי אליו בעצמך. הוא מייצג את עצמו יותר ממה שאני מייצג אותו. אבל הבחירה האמריקאית היתה ברורה בהקשר הזה. אתה חושב שהם טעו או הושפעו יותר מדי מהסמולנים בישראל? בסדר נו

לא בטוח שזו טעות, אני רק אומר, שאם כבר, אז אותם חוקים לכולם, ובהקשר הזה של הגדרת ארגוני טרור בארה"ב - זה בהחלט פוליטי.

מה גם שהבסיס לזה הוא החלטה של מזכיר המדינה - מקביל לשר אצלנו וכמובן אדם פוליטי.

ציטוט

Kach and Kahane Chai, organizations the stated purpose of which is to restore the biblical state of Israel, were declared terrorist organizations by the Israeli Cabinet in 1994 pursuant to Israel's 1948 Terrorism Law.

זה מהמסמך שאתה קישרת אליו כן?

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

אבל יש כאן מסננים אובייקטיבים, שכוללים איום על ראש ממשלה ועוד כמה. אתה פשוט לא מקבל אותם. 

לא, אני אומר שאם מקבלים אותם - הרי שיש ארגונים אחרים, מהצד הפוליטי השני, שעוברים את אותן מסננים ולא זוכים לסיווג.

ואם אנחנו מבינים שזה המצב - אז הרי שהסיווג הוא פוליטי ולכן לא אמור להרשים יותר מדי.

הבעיה שלי מתחילה כשזה לא אובייקטיבי, כן פוליטי אבל משתמשים בזה כאילו זה אובייקטיבי.

ע"ע - "הוא טרוריסטטטטטט" (כי היו לו פלאיירים שתומכים בתנועה פוליטית שמסיבות פוליטיות הוגדרה כארגון טרור".

אגב בהקשר הזה מעניין לספר שאחד הגורמים לאותו סיווג הוא הליכוד, ומי ש"הכשיר" את בן גביר הוא נתניהו. גלגולי דורות.

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

למה אולי?

אבל ברמה העקרונית אתה צודק. 

זה היה ניחוש מושכל 🤣

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4666

• SlowRide

4483

• פינדר

3536

• m3x7r3m3

2926

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

אנשי השמאל ממשיכים בגישת "הדרך שלנו או שום דרך".

הזוג מרוז הם אידיוטים חובבי מחלות ומכחישי קורונה.

ספק רב אם תמצא פה מישהו שמצדד בהם או שמצביע למפלגה ההזויה שלהם.

לתייג אותם כ״אנשי השמאל״ כאילו שהם מייצגים מישהו, זה שוב הבכיינות הטרחנית שלך.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא שמאל, גרבוז לא שמאל, הפרופסורים שחותמים על מכתבים נגד "אכיבוש" הם לא שמאל,יאיר גולן זה לא שמאל, מי כן? בן גביר?
משום מה יש לכם איזה פחד לא מוסבר מהמילה הזאת, כאילו היא קללה. אפילו לא כתבתי "0מאל".
וכן, הם אלה שמייצגים את המחנה השמאלי. מה לעשות, במדינת ישראל לא מכירים את הדעות שלי, של יבגני או של פינדר. כנראה שאפילו בשרשורים מקבילים לא מדברים על הדעות שלנו. כן יש התייחסות ברמה התקשורתית לאמירות של אנשים מוכרים.
שים לב שאפילו לא אני זה שהצעתי לסלק אותם מפה... העלו את הרעיון לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, יובל .מ. כתב:

הם לא שמאל, גרבוז לא שמאל, הפרופסורים שחותמים על מכתבים נגד "אכיבוש" הם לא שמאל,יאיר גולן זה לא שמאל, מי כן? בן גביר?

בנגביר רוצה לחלק חשמל בחינם לזקנים, הוא סוג של שמאל, כן.

אבל ברצינות, להביא את כל הקיצוניים הסתומים והפרובוקטורים מהקצוות ולצעוק "הטיפשים שלכם יותר גרועים מהמטומטמים שלנו" זה רדוד ברמה של תכנית ריאליטי סוג ז'.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבין על מה צריך להתנצל.

מרוז דביל, אבל גם אני לא ממש רוצה לחיות במדינה שבנגביר מכהן בה כשר.

מה בדיוק אתה רוצה? גם להעלות לשלטון אידאולוגיה קיצונית, לאומנית, שמרנית, דתית, שלדעתי פוגעת בכל האיזור ופוגעת קשה באורח החיים שלי ובחופש שלי  ושגם אני אגיד לך תודה רבה בבקשה תרשה לי להישאר פה?

כאילו, בנגביר בעצמו מקדם הגירה של מי שלא מתאים לו, אז אני צריך להרגיש לא נעים?

לא יודע אם אני אהגר מפה, אבל אם החזון שלך יתממש, אני מקווה שהילדים שלי יהיו במקום אחר.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, פינדר כתב:

בנגביר מכהן בה כשר

אם זה יקרה אני רוצה להאמין שמה שקרה ליאיר כשנכנס לנעלי ראש הקואליציה, יקרה לבן גביר גם כן כשיכנס לאחד המשרדים. הוא יבין שאי אפשר לבוא ולשנות מצד לצד את העניינים. אלא ברמה של שינוי קוסמטי לתמרורים ותקציבים שלא צבועים.

אבל זה חלומות בהקיץ ולא נראה לי שזה מה שיקרה ותהיה לנו בגללו כלכלה שמאלנית פר אקסלנס 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, פינדר כתב:

מה בדיוק אתה רוצה? גם להעלות לשלטון אידאולוגיה קיצונית, לאומנית, שמרנית, דתית, שלדעתי פוגעת בכל האיזור ופוגעת קשה באורח החיים שלי ובחופש שלי  ושגם אני אגיד לך תודה רבה בבקשה תרשה לי להישאר פה?

לא יודע אם אני אהגר מפה, אבל אם החזון שלך יתממש, אני מקווה שהילדים שלי יהיו במקום אחר.

עכשיו אני לא מבין את הבכיינות שלך..

לא אישרתי לך להישאר, ולא אישרתי לך ללכת. תעשה מחר בבוקר מה שבא לך.

אם תחליט לגדל ילדים בגרמניה במקום בישראל בגלל בן גביר - בחירה שלך.

יש ממשלת שמאל שפוגעת באורח החיים של אנשי ימין, אני לא רואה אנשי ימין מדברים על זה שיברחו מפה, אלא ניסיונות להפיל את הממשלה ולהקים אחת ימנית.

בכיינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה אורח חיים יש לאנשי ימין שהממשלה השמאלנית פגעה בו? אתה מדבר כאילו זה מלחמה בין סונים לשיעים...

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, יובל .מ. כתב:

יש ממשלת שמאל שפוגעת באורח החיים של אנשי ימין, אני לא רואה אנשי ימין מדברים על זה שיברחו מפה, אלא ניסיונות להפיל את הממשלה ולהקים אחת ימנית.

אתה רציני?

אין ממשלת שמאל שפוגעת באוח חיים של אנשי ימין ואין ממשלת ימין שפוגעת באורח חיים של אנשי שמאל.

מה שכן יש זה 3 קבוצות שאם ההשפעה שלהם תהיה גדולה מידי יפגעו בחיי כולנו. אלה החרדים, הימין הקיצוני והשמאל הקיצוני.

חבל שאתה מתייחס להבדלי השקפות די קטנים כאל מלחמת תרבות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, פינדר כתב:

הזוג מרוז הם אידיוטים חובבי מחלות ומכחישי קורונה.

ספק רב אם תמצא פה מישהו שמצדד בהם או שמצביע למפלגה ההזויה שלהם.

לתייג אותם כ״אנשי השמאל״ כאילו שהם מייצגים מישהו, זה שוב הבכיינות הטרחנית שלך.

הם אכן דבילים, והקורונה חשפה עד כמה הם דבילים, ואני מניח שהיום הם לא היו מקבלים את התוכניות שהם קיבלו.

אבל זו חוכמה שבדיעבד, הם בהחלט נהנו ממעמד גבוה בעולם העיתונות והטלוויזיה.

סביר שהיום הם מייצגים איזה קומץ הזויים אם בכלל. אבל ההד ליציאות שלהם רוכב על תהילת העבר שלהם.

בעצם לעצמם הם כנראה מספרים שהם מייצגים וכו', ולצד הימני נוח לחשוב שהם מייצגים וכו'.

רק אף אחד לא סיפר את זה לאלה שהם מייצגים בעיני עצמם, וככה הם נשארו כפסאדה שאין מאחוריה כלום.

לפני 10 שעות, פינדר כתב:

אתה מתייחס לאידיאולוגיה של תע"ל? או של בל"ד? או של חד"ש? (אצלם זה טיפה יותר בשלבים, קודם מדינה קומוניסטית עם זכויות יתר ל"ילידים" הפלשתינים, ורק אחרי זה השמדת או גירוש היהודים).

בן גביר מקדם הגירה של מי שמבצע פעולות שהן נגד המדינה היהודית (שיכולה להתבטא כפעילות נגד חיילי צה"ל גם כסממן למדינה היהודית).

אז זה לא בדיוק לגרש מי שלא מתאים לבן גביר...

לפני 39 דקות, Night Driver כתב:

מה שכן יש זה 3 קבוצות שאם ההשפעה שלהם תהיה גדולה מידי יפגעו בחיי כולנו. אלה החרדים, הימין הקיצוני והשמאל הקיצוני.

שכחת את הערבים, כפי שמתבטאת עמדתם בעמדות המפלגות המייצגות אותם - בל"ד, תע"ל, חד"ש ורוב רע"מ.

ואלה דווקא הכי מסוכנים מכולם.

כן-כן זה לא כל הערבים וכו'. באותה מידה שזה לא כל החרדים למשל.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

בן גביר מקדם הגירה של מי שמבצע פעולות שהן נגד המדינה היהודית (שיכולה להתבטא כפעילות נגד חיילי צה"ל גם כסממן למדינה היהודית).

אז זה לא בדיוק לגרש מי שלא מתאים לבן גביר...

שיגיד שהוא רוצה לגרש מהארץ את נוער הגבעות ואז נדבר על לגרש את מי שפוגעים בחיילי צהל.

הוא ממשיך את דרכו של כהנא ששלל כל מי שלא כמוהו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אזכיר שפעם היה איזה ליברמן שטען שהוא מקדם 'אין אזרחות בלי נאמנות' וגירוש מחבלים וכול מיני כאלה ובסוף זה לא בדיוק קרה. גם בממשלת ימין על מלא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driver שמנסור עבאס וואליד טאהה ידברו על לחסל מחבלים ורק אחר כך שידברו על נוער הגבעות.
אותו משקל.
וכמו תמיד, קל לך להתעלם מהעובדה שהמגזר הערבי בארץ הוא אותו "גורם איום" כמו החרדים בשבילך. קל לך ליפול על אלה עם הכיפה ולא הכאפייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

@Night Driver שמנסור עבאס וואליד טאהה ידברו על לחסל מחבלים ורק אחר כך שידברו על נוער הגבעות.
אותו משקל.

מבחינתי אין הבדל בין השניים. למה מבחינתך יש?

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

וכמו תמיד, קל לך להתעלם מהעובדה שהמגזר הערבי בארץ הוא אותו "גורם איום" כמו החרדים בשבילך. קל לך ליפול על אלה עם הכיפה ולא הכאפייה.

אתה ממש לא מכיר אותי אם זה מה שאתה כותב ומציע לך לחפש הודעות שלי בעבר בנושא.

אין לי כלום נגד החרדים כחרדים ואפילו לא אורח החיים שלהם והשכונות הסגורות. יש לי הרבה נגד ניסיון לכפות עליי את אורח החיים הזה אם זה דרך חוקי הכשרות, חוקי הנישואיןואו נסיונות לשתק את המדינה בשבת ואת זה הנציגים שלהם בכנסת מנסים לכפות (ושוב, שים לב טוב לניסוח שלי. אני מדבר על הנציגים שלהם בכנסת ולא עם החרדים כחרדים).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...