Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 49 דקות, Night Driver כתב:

מה שכן יש זה 3 קבוצות שאם ההשפעה שלהם תהיה גדולה מידי יפגעו בחיי כולנו. אלה החרדים, הימין הקיצוני והשמאל הקיצוני.

העבר לא מעניין אותי. רשמת לפני פחות משעה - חרדים, ימין קיצוני, שמאל קיצוני. לא ערבים.

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

מבחינתי אין הבדל בין השניים. למה מבחינתך יש?

מבחינתי אין הבדל.
כל מי שפוגע בחף מפשע צריך לחטוף בראש. הבעיה שמבחינת השמאל האוכלוסייה הערבית היא "מוחלשת", אז זה שהם יוצאים מהכפרים ומחפשים יהודיות לפגוע בהן מינית זה בכלל באשמתנו.

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

אין לי כלום נגד החרדים כחרדים ואפילו לא אורח החיים שלהם והשכונות הסגורות. יש לי הרבה נגד ניסיון לכפות עליי את אורח החיים הזה אם זה דרך חוקי הכשרות, חוקי הנישואיןואו נסיונות לשתק את המדינה בשבת ואת זה הנציגים שלהם בכנסת מנסים לכפות (ושוב, שים לב טוב לניסוח שלי. אני מדבר על הנציגים שלהם בכנסת ולא עם החרדים כחרדים).

אבל אין לך בעיה שרע"מ או תע"ל יכפו את זה עלייך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4647

• SlowRide

4461

• פינדר

3511

• m3x7r3m3

2926

לפני 15 דקות, Night Driver כתב:

שיגיד שהוא רוצה לגרש מהארץ את נוער הגבעות ואז נדבר על לגרש את מי שפוגעים בחיילי צהל.

הוא ממשיך את דרכו של כהנא ששלל כל מי שלא כמוהו.

בהחלט יכול להיות מעניין.

אני בהקשר הזה בעד להעיף כל מי שלא מסכים לכלל הבסיסי שעל בסיסו הוקמה המדינה - בית לאומי לעם היהודי, מי שזה לא מתאים לו, יתחפף או יחופף. יהודי, מוסלמי, נוצרי, צ'רקסי, דרוזי, אתאיסט וכל מה שביניהם.

אגב הוא לא שולל כל מי שלא כמוהו, רק את מי שמתנגד למדינה.

אבל אתה הרי אף פעם לא תתייחס לאחד כמוהו לעניין, וזה אולי העונש שלו על מה שעשה בצעירותו.

לפני 13 דקות, David32 כתב:

רק אזכיר שפעם היה איזה ליברמן שטען שהוא מקדם 'אין אזרחות בלי נאמנות' וגירוש מחבלים וכול מיני כאלה ובסוף זה לא בדיוק קרה. גם בממשלת ימין על מלא.

אצל ליברמן היה - אין אזרחות בלי נאמנות, עונש מוות למחבלים, 48 שעות להנייה וכו'.

כשעימתו אותו עם ההצהרות, טען שעבר "ניתוח להשתלת פתיל".

מצד שני, גם ליברמן בעצמו לא חשב לעולם שיישב בממשלה אחת עם מרצ ורע"מ.

אז יש להתייחס להבטחות ליברמן בחשדנות, כמו ביבי וכל הפוליטיקאים האחרים שביבי הכשיר (מזכיר, ליברמן לפני "ישראל ביתנו" גדל בלשכת ראש הממשלה אצל ביבי, כמו שקד אחריו ובנט אחריה).

הם בסה"כ תוצאות של אותו פס ייצור.

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

מבחינתי אין הבדל בין השניים. למה מבחינתך יש?

מעניין, אז למה את אחד ציינת כסכנה למדינה (תחת "הימין הקיצוני" - למרות שאצלכם גם בן גביר וגם סמוטריץ' ימין קיצוני, וגם בנט ושקד היו ימין קיצוני), ואת השני לא?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

העבר לא מעניין אותי. רשמת לפני פחות משעה - חרדים, ימין קיצוני, שמאל קיצוני. לא ערבים.

כי הערבים שאתה מדבר עליהם הם חלק מאותו שמאל קיצוני. רע"מ בחרה בתחום האזרחי והשילוב שאני מאוד בעד. אם תקום תנועה חרדית כזו אתמוך בה בשמחה.

מבחינתי אין הבדל.
כל מי שפוגע בחף מפשע צריך לחטוף בראש. הבעיה שמבחינת השמאל האוכלוסייה הערבית היא "מוחלשת", אז זה שהם יוצאים מהכפרים ומחפשים יהודיות לפגוע בהן מינית זה בכלל באשמתנו.

מי אמר שזה באשמתנו או צריך להכיל את זה?

אתה בונה לעצמך כל מיני תיאוריות שמבוססות על הסתות והמצאות מבית ביבי/בנגביר והופך אותם לאמת צרופה.

אבל אין לך בעיה שרע"מ או תע"ל יכפו את זה עלייך..

שוב אתה מחליט בשבילי עם מה יש לי בעיה ועם מה אין לי. בינתיים רע"מ לא רק שלא כפתה כלום אלא נלחמה יחד איתנו לטובת כל החברה הישראלית בפשיעה במגזר. אתה יכול להגיד את זה על מגיני נוער הגבעות  (שהפכו פתאום מקבוצה אנרכיסטית פורעת חוק ואלימה ל"התיישבות צעירה") או על מגיני הפדופילים בחברה החרדית?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אגב הוא לא שולל כל מי שלא כמוהו, רק את מי שמתנגד למדינה.

אבל אתה הרי אף פעם לא תתייחס לאחד כמוהו לעניין, וזה אולי העונש שלו על מה שעשה בצעירותו.

ב 2008 זה לא כל כך בצעירותו. גם התמונה של גולדשטיין בסלון זה לא בדיוק בצעירותו.

לגבי מי שמתנגד למדינה (או כמו שאתה הגדרת מדינה יהודית) אתה מבין שמדינה יהודית זו הגדרה מאוד שונה ביני, בינך (שאני מאמין שאנחנו עוד קרובים מאוד) לבינו?

Just now, יובל .מ. כתב:

זה לא רע"מ נלחמה יד ביד, זה מנסור עבאס.
שאר אנשי רע"מ ותנועת האחים המוסלמים עדיין רוצים לזרוק אותך לים (כמו ווליד טאהה).

הם לא ציונים ואף פעם גם לא יהיו ובוא נודה על האמת, גם השמאלני הכי גדול אם היה יכול לנקוש באצבעות ידו וכל הערבים היו נעלמים היה עושה את זה עוד אתמול.

בפועל כמפלגה הם פעלו לטובת כולנו כחברה והסקרים מראים שזה לא פגע כלל בכוחה של המפלגה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז יש להתייחס להבטחות ליברמן בחשדנות, כמו ביבי וכל הפוליטיקאים האחרים שביבי הכשיר

אז גם בנגביר ועבאס...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 42 דקות, David32 כתב:

רק אזכיר שפעם היה איזה ליברמן שטען שהוא מקדם 'אין אזרחות בלי נאמנות' וגירוש מחבלים וכול מיני כאלה ובסוף זה לא בדיוק קרה. גם בממשלת ימין על מלא.

כן, רק שהוא לא היה חבר בארגון טרור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני בהקשר הזה בעד להעיף כל מי שלא מסכים לכלל הבסיסי שעל בסיסו הוקמה המדינה - בית לאומי לעם היהודי, מי שזה לא מתאים לו, יתחפף או יחופף. יהודי, מוסלמי, נוצרי, צ'רקסי, דרוזי, אתאיסט וכל מה שביניהם.

אתה לא מבין מה זו דמוקרטיה. אין ״להתחפף״ במדינה דמוקרטית. במדינה דמוקרטית אפשר שנציגי העם יחליטו שהם משנים את העיקרון הזה, שהוא, דרך אגב, לא מתוקף בחוקה.

וזה כי ל-״בית לאומי לעם היהודי״ יש גם צד מקביל (לא שני, לא אחרי, מקביל) שהוא - מדינה דמוקרטית.

מדינה דמוקרטית חייבת לסבול, בתוך הדמוקרטיה, גם פעיליות עויינות לזהותה של המדינה, כל זמן שהן נעשות באופן חוקי. למשל, כהניסטים בכנסת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

כי הערבים שאתה מדבר עליהם הם חלק מאותו שמאל קיצוני. רע"מ בחרה בתחום האזרחי והשילוב שאני מאוד בעד. אם תקום תנועה חרדית כזו אתמוך בה בשמחה.

מה שמאל בבל"ד, או בתע"ל?

הם אולי ימין פלשתיני.

שמאל קיצוני זה חד"ש ומרצ (כולה או חלקה).

רע"מ היא 2 זרמים תחת פתק אחד, הזרם העבאסי הוא אפילו לא שמאל, מדינית הוא לא קיים (לפחות זמנית), או כפי שעבאס הגדיר - אנחנו מתרכזים בצד האזרחי.

הזרם הטאהאי הוא בין בל"ד לתע"ל, שוב, לא שמאל.

המפלגות החרדיות כבר מזמן שם - רק אזרחי, בלי מדיני, הן היו שם כשהן היו שותפות לממשלות שמאל וממשלות ימין. כפי שבא לידי ביטוי "רק תן להם תקציבים והם איתך".

לפני 5 דקות, Night Driver כתב:

שוב אתה מחליט בשבילי עם מה יש לי בעיה ועם מה אין לי. בינתיים רע"מ לא רק שלא כפתה כלום אלא נלחמה יחד איתנו לטובת כל החברה הישראלית בפשיעה במגזר. אתה יכול להגיד את זה על מגיני נוער הגבעות  (שהפכו פתאום מקבוצה אנרכיסטית פורעת חוק ואלימה ל"התיישבות צעירה") או על מגיני הפדופילים בחברה החרדית?

נוער הגבעות זה שם קוד להרבה זרמים שונים. לא כולם אנרכיסטים פורעי חוק אלימים.

החל מאלה שהולכים אחרי מאיר אטינגר (והם לא אנרכיסטים, אבל בהחלט נגד מדינת ישראל)

ועד המשפחות בשכונות החדשות של ההתנחלויות, שהם ממש לא אנרכיסטים, ולמיטב ידיעתי רובם עד כולם גם מתגייסים ומשרתים במילואים.

בין לבין יש גם קבוצות של אנרכיסטים.

רע"מ לא כפתה הפסקת הנטיעות בנגב? למשל.

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

ב 2008 זה לא כל כך בצעירותו. גם התמונה של גולדשטיין בסלון זה לא בדיוק בצעירותו.

כאילו שהבעיה שלך איתו התחילה ב-2008 או עם התמונה של גולדשטיין בסלון... אל תספר סיפורים לפחות.

לפני 8 דקות, Night Driver כתב:

לגבי מי שמתנגד למדינה (או כמו שאתה הגדרת מדינה יהודית) אתה מבין שמדינה יהודית זו הגדרה מאוד שונה ביני, בינך (שאני מאמין שאנחנו עוד קרובים מאוד) לבינו?

לא הגדרתי מדינה יהודית, אלא בית לאומי לעם היהודי.

כפי שמשוקף במגילת העצמאות, בהצהרת בלפור וכו'.

ואני מניח שההגדרה שלי ושלך לבית לאומי לעם היהודי, הן דומות עד זהות.

לפני 23 דקות, Night Driver כתב:

גם השמאלני הכי גדול אם היה יכול לנקוש באצבעות ידו וכל הערבים היו נעלמים היה עושה את זה עוד אתמול.

ממש לא, ממק"י ועד היהודים של חד"ש, גם אם יכלו לא היו נוקשים להעלים את כל הערבים.

לפני 15 דקות, David32 כתב:

אז גם בנגביר ועבאס...

הם לא גדלו אצל ביבי, זה כמובן לא אומר שההבטחות שלהם שוות משהו (P גורר Q וכו'), אלא שצריך לבדוק כל מקרה לגופו.

לגבי אלו שגדלו אצל ביבי - זה דיי ברור, וזה גם דיי ברור שהם למדו את זה ממנו ואצלו.

אבל בגדול, כן, להתייחס להבטחות של כל פוליטיקאי בחשדנות. באופן מילולי, לגבי ליברמן זה היה בלשון המעטה.

לפני 3 דקות, falou כתב:

אתה לא מבין מה זו דמוקרטיה. אין ״להתחפף״ במדינה דמוקרטית. במדינה דמוקרטית אפשר שנציגי העם יחליטו שהם משנים את העיקרון הזה, שהוא, דרך אגב, לא מתוקף בחוקה.

וזה כי ל-״בית לאומי לעם היהודי״ יש גם צד מקביל (לא שני, לא אחרי, מקביל) שהוא - מדינה דמוקרטית.

מדינה דמוקרטית חייבת לסבול, בתוך הדמוקרטיה, גם פעיליות עויינות לזהותה של המדינה, כל זמן שהן נעשות באופן חוקי. למשל, כהניסטים בכנסת.

איפה הדמוקרטית הזו מופיעה במגילת העצמאות? בהכרזת העצמאות?

לדמוקרטיה, אליבא דאהרון ברק, יש זכות להגן על עצמה. דמוקרטיה מתגוננת קרא לזה.

דמוקרטיה לא חייבת לספק Safe harbor למי ששואפים להשמיד אותה.

אז לא, מדינה דמוקרטית לא חייבת לסבול פעילויות עוינות למדינה, שוב, אליבא דאהרון ברק עצמו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

P גורר Q וכו'

שוב זה? 😮💨

זה אמור היה להיות אימוג'י של sigh. לא נאד בפנים... כנראה שאין לפורום את הסמיילי הזה.

לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הם לא גדלו אצל ביבי

ליברמן גדל אצל ביבי? ב-ס-ד-ר. העיקר שיהיה לך משהו לבדל איתו את הבחירה הנוכחית שלך מכול השאר.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

ליברמן גדל אצל ביבי? ב-ס-ד-ר. העיקר שיהיה לך משהו לבדל איתו את הבחירה הנוכחית שלך מכול השאר.

לא ידעת את זה?

ציטוט

ב-1988 יצר קשר עם בנימין נתניהו, ששב אז לישראל מכהונתו כשגריר ישראל באו"ם והתמודד על מקום ברשימת הליכוד לכנסת. הוא ליווה את נתניהו בעשר השנים הבאות. ב-1990 מונה כעוזר פרלמנטרי של נתניהו[8], ולאחר בחירתו של נתניהו ליושב ראש הליכוד בבחירות המקדימות, במאי 1993, מונה ליברמן למנכ"ל תנועת הליכוד[9]. בשנת 1996, לאחר בחירתו של נתניהו כראש ממשלת ישראל, מונה ליברמן למנכ"ל משרד ראש הממשלה. בנובמבר 1997 התפטר ליברמן מתפקידו[10]. יש שתלו זאת בפתיחת תיק חקירה נגדו במשטרה, תיק שנסגר לבסוף[11].

ב-3 בינואר 1999 הכריז ליברמן על הקמתה של מפלגת ישראל ביתנו. על הרקע להקמת המפלגה סיפר לימים כי קודם לכן נדחה מקבלת תפקיד במטה הליכוד ונאמר לו שנתניהו רואה בו נטל אלקטורלי[3]. בתגובה, הקים את המפלגה, אשר זכתה בבחירות באותה שנה ב-4 מנדטים. בשנת 2000 התמזגה הסיעה בכנסת עם שתי סיעות ימין נוספות, מולדת ותקומה, אשר קודם לכן הרכיבו יחד עם חרות את סיעת האיחוד הלאומי, לסיעת איחוד לאומי-ישראל ביתנו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, m3x7r3m3 כתב:

וער הגבעות זה שם קוד להרבה זרמים שונים. לא כולם אנרכיסטים פורעי חוק אלימים.

החל מאלה שהולכים אחרי מאיר אטינגר (והם לא אנרכיסטים, אבל בהחלט נגד מדינת ישראל)

ועד המשפחות בשכונות החדשות של ההתנחלויות, שהם ממש לא אנרכיסטים, ולמיטב ידיעתי רובם עד כולם גם מתגייסים ומשרתים במילואים.

בין לבין יש גם קבוצות של אנרכיסטים.

אני מדבר על נוער הגבעות ואתה מדבר על מתנחלים. שתי קבוציות שונות.

לפני 34 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כאילו שהבעיה שלך איתו התחילה ב-2008 או עם התמונה של גולדשטיין בסלון... אל תספר סיפורים לפחות.

אתה רציני?

הבעיה שלי איתו התחילה מהרגע שבחר לתמוך בטרור, באלימות ובאיומים כלפי כל מי שלא כמוהו.

אתה טוען כל הזמן שאלה דברים שעשה כנעא ואני רק שם לך מראה מול הפרצוף שהדבר הזה לא השתנה ונשאר מסוכן לקיום המדינה כמדינה עם חופש דיעה ודיבור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני מדבר על מה שקוראים לו בשם קוד "נוער הגבעות".

אף אחד כשמדבר על "נוער הגבעות" לא מתייחס למשפחה מאריאל, או לשכונות הישנות בעפרה.

השם קוד הזה מתייחס לכמה מאות עד אלפים בודדים (כשזה דובר מהשמאל או המרכז), של מתנחלים צעירים, שלא גרים בתוך קווי הישובים. (שזה כולל את מה שהימניים קוראים לו "נוער הגבעות" וגם "התיישבות צעירה")

לעומת זאת אותו שם קוד, אצל איילת שקד, או סמוטריץ', מתייחס לכמה עשרות של נערי שוליים שמסתובבים ביו"ש.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם הקוד הזה מתייחס לחבורות צעירים שהולכים ומתיישבים באופן לא חוקי על כל מיני גבעות תוך ביצוע פוגרומים בסביבה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

כן זו הבעיה. אין פערים אובייקטיבים. הבעיה היא השמאל שלא היה בשלטון בערך 15 שנה ואנשי שמאל שחושבים שבין הפערים האובייקטבים בין היהודים לעבים בישראל נמצא גם המעמד של הערבים במדינה. סך הכל הצלחנו לעשות כאן משהו מדהים: מצד אחד הקמנו מדינה יהודית, כלומר כזו שמתעדפת את הלאומיות היהודית וכזו שצריך לגרש ממנה כל מי שחושב שזה לא העיקר. ומצד שני, איכשהו, זה בכלל לא משפיע על בני המיעוטים שחיים כאן. 

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

אז לא, מדינה דמוקרטית לא חייבת לסבול פעילויות עוינות למדינה, שוב, אליבא דאהרון ברק עצמו.

אבל אתה מעביר גבול אחר. הפוליטיקאי שאתה שוקל להצביע לו מתרכז ביהודית ולא בטוח בכלל שאיכפת לו מהדמוקרטית. אתה יכול להגיד שזה לא מעניין אותך. אבל התוצאה של זה תהייה מדינה שגם אתה לא תרצה לחיות בה. אולי בכל זאת זה לא העיקר, ולא צריך לנסות לפענח את המציאות כאילו מתנהל בה קרב בין מדינה מוסלמית קיצונית לבין מדינת דת יהודית קיצונית?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...