Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

זה היה אחלה, אם ראש הכנופיה לא היה שולח כסף כדי לממן את מי שרוצח את נותני החסות שלו.

במאפיה זה לא היה עובר בשקט, הוא היה מתעורר עם ראש של סוס לידו.

ככה זה. הוא ראש כנופיה, הוא לא משת״פ של המשטר על מלא. זו עסקה עם השטן. ככה זה עובד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3471

• m3x7r3m3

2926

m3 עסקה עם השטן. כמו מה שאתה עושה עם בן גביר. רק שבן גביר לא יתן לך כלום חוץ מלשכה בשכונת ג'ראח.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, יובל .מ. כתב:

בלבול שכל.

בוא תראה איך אתה מפחיד ומעצבן את עצמך, במקום להסתכל על דברים בצורה יותר רציונלית.

בתאריך 4.4.2022 בשעה 11:37, יובל .מ. כתב:

המיעוט שם שמנסה לחיות בשקט שונא את המחבלים יותר ממני וממך, פשוט אין להם אפשרות להילחם בזה.

בתאריך 4.4.2022 בשעה 15:48, יובל .מ. כתב:

זה לא מעניין אותי כשיש סכנה ליהודים בכל חור.

בתאריך 4.4.2022 בשעה 11:37, יובל .מ. כתב:

לפעמים עדיף שיהרגו 30 חיילים במבצע של שבועיים מאשר 30 אזרחים בשנה מה שיגרור תחושת פחד ל-10 מיליון תושבים. בעצם 8 מיליון כי 2 מיליון ערבים יסתובבו בכיף שלהם בזמן שכל היהודים יפחדו.

בתאריך 18.7.2022 בשעה 14:25, יובל .מ. כתב:

בצלאל סמוטריץ, בן גביר ושאר הרבנים לא ירוצו למפעל של נהג לילה עם קלאצ'ניקוב כדי לירות בו. אחרי שהאחים המוסלמים יסיימו להשתלט פה.. בוא נגיד, במקום לארגן לעובדים שלך מזומן לחג, תבנה להם ממ"ד.

בתאריך 9.8.2022 בשעה 12:54, יובל .מ. כתב:

חצי כוח, לא תקפו מספיק ולא גבו מספיק דם.

לפני 15 שעות, יובל .מ. כתב:

יש ממשלת שמאל שפוגעת באורח החיים של אנשי ימין

לפני 14 שעות, יובל .מ. כתב:

הבעיה שמבחינת השמאל האוכלוסייה הערבית היא "מוחלשת", אז זה שהם יוצאים מהכפרים ומחפשים יהודיות לפגוע בהן מינית זה בכלל באשמתנו.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפחד, מבין מה יהיה המצב אם הם ישלטו.
ברוך השם לימדו אותי לירות בנשק כדי שזה לא יקרה.. כשיבגני וגיא מרוז יברחו לגרמניה נשאר פה ונעשה מה שצריך.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

ברוך השם לימדו אותי לירות בנשק כדי שזה לא יקרה.. כשיבגני וגיא מרוז יברחו לגרמניה נשאר פה ונעשה מה שצריך.

ועוד איך אתה מפחד. אתה חי במוד מלחמה כל הזמן ברמה כזו שאתה מספר שבעולם שלך הסיפור הוא כרגע הישרדות ואתה מוכן לוותר על רמת חיים לטובת זה. ואתה גם מייחס לזה מימדים מיניים כמובן. וגם נורא כועס על מי שלא חווה את המציאות כמוך ("קפה ברוטשילד" או משהו).

למה שאהגר לגרמניה? ועוד עם גיא מרוז? זה קטע כזה שימנים מהסוג שלך שנעלבים מכל דבר ובפרט מזה שמתייחסים אליהם כעדר מרשים לעצמם לדבר על השמאל כעדר. אני לא מניח שיש לך תמונה של ברוך גולדשטיין בסלון. אז בוא.

עריכה קצרה: לגבי מבחני הגבריות שאתה מעמיד בהם את עצמך - אני מאחל לך מכל הלב שלא תצטרך לבחון בזמן אמת את מה שצהל לימד אותך ומקווה שלא נדרשת לזה גם בעבר. אני לא יודע אם יצא לך לדבר עם אנשים כאן שחוו מלחמות או מבצעים צבאיים קשים מהסוג של חומת מגן. רמות הפוסט טראומה שם עם נזקים פיזיים ונפשיים זה לא משהו שאני מאחל לאף אחד. זה לא כזה "אה הלכנו וירינו בערבים ועשינו מה שצריך וחזרנו עם פרחים בצריח".

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, David32 כתב:

מה.

זה דיי ברור לא?

לפני 15 שעות, David32 כתב:

מה לא הבנת תגיד לי? את הצביעות?

כשזה נראה לו שזה עוזר לנקודה שלו, הוא יחפור איתך על ההגדרה של כול מילה מהמשפט. אבל הוא לא צריך לעמוד בסטנדרטים שהוא מציב לעצמו. הוא חושב 10 צעדים קדימה. תחשוב גם אתה.

ליאור תודה שטעית.

טעיתי במה?

לפני 14 שעות, פינדר כתב:

אני הבנתי. בגלל זה התעקשתי על ציטוט שאומר במפורש שיזרקו אותנו לים.

אבל אין לי זמן וסבלנות להמשיך לחפור בזה.

כי זו הדרך היחידה להרוג יהודים 🤷‍♂️

לפני 13 שעות, DareDevil כתב:

היום אחרי עשור מאז הפגישה/הרצאה המוזרה בבית הספר שבה הם הרצו על נושא מסוים, אם אני לא טועה מדובר היה על שירות צבאי או משהו בסגנון (זה עד כמה האירוע הזה היה זניח עבורי) ובדיעבד אני מבין עד כמה הם היו שקועים עמוק בתוך החרא הזה עוד לפני הקורונה. זה עוד היה בתקופה שהם היו הלהיט בארץ והיה לכל אחד מהם תוכנית משלו.

היום כמו שכתבת נשארה הפאסדה הישנה שלהם ומעבר לזה הם זוג דבילים.

העניין הוא שגם אז הם היו דבילים, אבל הם היו דבילים שמתאימים לדעות של בכירי ערוצי הטלוויזיה.

לפני 13 שעות, יבגניפ כתב:

מה יש לי להגיד שלא אמרתי? אתה בונה סט של הגדרות ועליהן סט של הסקות ורוצה שאני אנהל איתך דיון משם. אני חושב שיהדות התורה זו מפלגה לא ציונית ואני עוד עדין פה. אני לא רץ סביב זה להוכיח שכל ממשלות ישראל שהיא לקחה בהן חלק היו לא ציוניות.

אבל אני איתך - יהדות התורה היא מפלגה לא ציונית (ואני חושב שהם אפילו אומרים את זה במפורש).

וזה אכן מטיל נטל הוכחה סביב ממשלות שכוללות מפלגות כאלה.

עוד סיבה מצוינת למה צריך לבנות סביב הקומון גראונד.

לפני 13 שעות, יבגניפ כתב:

הבנתי מעולה את מטרת הציטוט שלך. אתה לא מבין את הצד השני שלו. ושים לב באיזה הקשר הבאתי אותו. חברך למחנה שאל איך זה יכול להיות שאנחנו מעדיפים את רעם על בן גביר. עזוב שאני לא חסיד של שתי האופציות, אבל זו בדיוק התשובה. בן גביר ושות' יחשבו כחלק מהקומון גראונד ובהתאם הפוטנציאל לנזק רשמי ומעשי דרך מנגנוני קבלת ההחלטות של המדינה, כולל הצבא, שלא נדע, גבוה הרבה יותר

לא אני לא הבנתי את הצד השני ולכן ביקשתי הסבר.

אם זו התפיסה שלך, אז הרי שהקומון גראונד לא כזה קומון כמו שחשבנו, ככל הנראה.

לפני 13 שעות, DareDevil כתב:

את ביצור מעמדו בגדה אפשר לתת לביבי, הפרד ומשול פר אקסלנס - והופ יש לנו 3 מדינות ל2 עמים.

דווקא לא, ביבי עשה בהקשר הזה את המינימום.

לפני 12 שעות, falou כתב:

ככה זה. הוא ראש כנופיה, הוא לא משת״פ של המשטר על מלא. זו עסקה עם השטן. ככה זה עובד.

יש מרחק גדול בין משת"פ של המשטר לבין אויב על מלא של המשטר.

זה גם לא שהוא מממן אותם בשקט, זה בריש גלי.

לפני 11 שעות, farkash7 כתב:

m3 עסקה עם השטן. כמו מה שאתה עושה עם בן גביר. רק שבן גביר לא יתן לך כלום חוץ מלשכה בשכונת ג'ראח.

מצד שני הוא לא מממן מי שאולי ירצח אותי ואת בני משפחתי, או אותך ואת בני משפחתך.

אז אתה יודע, הכל בפרספקטיבה.

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

עריכה קצרה: לגבי מבחני הגבריות שאתה מעמיד בהם את עצמך - אני מאחל לך מכל הלב שלא תצטרך לבחון בזמן אמת את מה שצהל לימד אותך ומקווה שלא נדרשת לזה גם בעבר. אני לא יודע אם יצא לך לדבר עם אנשים כאן שחוו מלחמות או מבצעים צבאיים קשים מהסוג של חומת מגן. רמות הפוסט טראומה שם עם נזקים פיזיים ונפשיים זה לא משהו שאני מאחל לאף אחד. זה לא כזה "אה הלכנו וירינו בערבים ועשינו מה שצריך וחזרנו עם פרחים בצריח".

אתה יודע שגם אנשים שהגיעו לזירות פיגועים אחרי הפיגוע חווים פוסט טראומה עם נזקים פיזיים ונפשיים כן?

זה אומר שבהינתן לנו פלשתינים, שונאי יהודים, מאוגדים בכנופיות טרור, כל דרך שנבחר להתמודד עם זה - כוללת פוסט טראומה אפשרית.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, יבגניפ כתב:

ועוד איך אתה מפחד. אתה חי במוד מלחמה כל הזמן ברמה כזו שאתה מספר שבעולם שלך הסיפור הוא כרגע הישרדות ואתה מוכן לוותר על רמת חיים לטובת זה. ואתה גם מייחס לזה מימדים מיניים כמובן. וגם נורא כועס על מי שלא חווה את המציאות כמוך ("קפה ברוטשילד" או משהו).

למה שאהגר לגרמניה? ועוד עם גיא מרוז? זה קטע כזה שימנים מהסוג שלך שנעלבים מכל דבר ובפרט מזה שמתייחסים אליהם כעדר מרשים לעצמם לדבר על השמאל כעדר. אני לא מניח שיש לך תמונה של ברוך גולדשטיין בסלון. אז בוא.

עברתי מבצע אחד (צוק איתן), חרא של דבר, לא היה כיף, אעשה שוב אם צריך.
זה לא כי אני "גבר", אלא כי יש דברים שצריך לעשות.

גנץ ל-ynet: "חמאס יותר טוב מאבו מאזן? תיאום ביטחוני לא עושים עם אמא תרזה"
העיקר שחזר מהאמירות שלו.. הזייה. מכניס מכחיש שואה שמממן מחבלים לבית שלו ועוד מתגאה בזה שהתחנן להתנצלות.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, יובל .מ. כתב:

ברוך השם לימדו אותי לירות בנשק כדי שזה לא יקרה

כלומר כבר החלטת בראש שלך שזה מה שיהיה ואתה מתכונן ליום של המהפכה. אתה חי בפחד, מונע מפחד וגם כנראה תצביע לכל מיני קיצוניים בגלל הפחד, הקיצוניים האלה יגשימו לך את כל הפחדים בסוף. 

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@SlowRide זה לא אני החלטתי, זה ההיסטוריה מוכיחה. 
ובהמשך לגנץ:
בנוגע לעימותים הלילה בשכם, אמר גנץ: "על פי ההסדרים וההסכמות אנחנו נכנסים לקבר יוסף, היה ירי לכיוון הרכבים של השיירה שנכנסה ויצאה, כוחות צה"ל פעלו, לצערי זה גם נגמר בהרוגים פלסטיניים". "
הצער שהוא מביע על ההרוג הפלסטיני, הוא יודע שזה מחבל שירה על מתפללים כן?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, יובל .מ. כתב:

זה לא אני החלטתי, זה ההיסטוריה מוכיחה. 

אירופה ומזרח אסיה חולקות עליך.

יכול להיות כמובן שגרמניה שוב תפלוש לצפרת ותכבוש את פריז ויפן תשעבד את הקוריאנים. אבל לא חסרות דוגמאות לסכסוכים בני מאות שנים שבסופו של דבר נפתרו שלא על ידי טרנספר.

לפני 52 דקות, m3x7r3m3 כתב:

סבבה אז אין בארץ ממשלות ציוניות או כאלו שרוצות מדינה יהודית. כי אם זה שמאל עד יש עתיד הם רוצים מדינת כל אזרחיה כי הם יושבים עם מרצ ולא מקדמים את יהדותה של המדינה, שאני לא מצליח להבין עד עכשיו מה זה אומר ולמה צריך לתקן משהו שהוא לא שבור, ואם זה ימין אז הם יושבים עם חרדים לא ציוניים. אפשרות אחרת: זה לא בינארי כמו שאתה מתאר את זה.

לפני 49 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אבל אני איתך - יהדות התורה היא מפלגה לא ציונית (ואני חושב שהם אפילו אומרים את זה במפורש).

...

אם זו התפיסה שלך, אז הרי שהקומון גראונד לא כזה קומון כמו שחשבנו, ככל הנראה.

חברי כנסת מיהדות התורה ישבו בועדות חוץ ובטחון למרות ששנינו מניחים שמדובר במפלגה לא ציונית. זה מראה לך את הגבולות של הקומון גראונד. הוא לא נקבע על ידי מה שאתה ואני חושבים, אלא באופן די ברור על ידי "יהודי או ערבי". נשאלה כאן כמה פעמים השאלה למה חלקנו מעדיפים ממשלה עם רעם ולא עם בן גביר. וזו בדיוק התשובה.

יש סיכוי קלוש, שאני אפילו לא יודע אם הוא ריאלי כי אני לא יודע איך מקבלים החלטות כאלו, שהשבכ יתנגד לזה שבן גביר יקבל גישה למידע מסווג ויקח חלק רשמי בקבלת החלטות בטחוניות כאן (זה לא קרה עדיין נכון?). אבל יותר סביר שזה לא יקרה כי הוא בקומון גראונד. ולכן, לדעתי, הפוטנציאל שלו להזיק הרבה, הרבה יורת גדול.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

אז אתה יודע, הכל בפרספקטיבה

אתה מתכוון הכל נכון להיום.
אני כבר רואה איך בעוד כמה שנים כמה נערים בתנועת פ"ח יעלו סרטון מראש העין ויגידו "נגיע גם אליך" עם סמל מאזדה ביד.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, יובל .מ. כתב:

הצער שהוא מביע על ההרוג הפלסטיני

איך אתה מנפח מעבר לכול פרופורציה את המילה "לצערי".

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

זה דיי ברור לא?

לא? מה השתנה? 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

איך אתה מנפח מעבר לכול פרופורציה את המילה "לצערי".

"עצב הוא רגש המבטא תחושת צער של געגוע חיסרון או אובדן. מצבי רגש עזים יתבטאו בדרך כלל בבכי. השתקעות עזה וקיצונית ברגש זה עלולה לגרום בסופו של דבר לדיכאון, שהוא מצב רגשי פתולוגי, שמחייב לרוב התערבות של אנשי מקצוע;"
יש פה שר ביטחון של מדינה שמביע צער על זה שמחבל (שלפי הפרסומים הוא חלק מפת"ח, שזה אבו מאזן, אותו אחד שגנץ טוען שצריך לשמר ולחזק) שירה על מתפללים חוסל.
למילים יש כוח ומשמעות, בטח כשזה בא ממנו. מה אומר לעצמו המחבל הבא? אולי בפעם הבאה לא יירו עלי, וייצא לבצע גם פיגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי נראה לי שאתה קצת בפאניקה ומנפח את המילה "לצערי" מעבר לכול פרופורציה. 

@oryo - נו מה, לפחות אפשר להיכנס לשירשור מהגולה, לקרוא, להסתכל מחוץ לחלון, ולהגיד "איזה כיף לי".

• אהבתי 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, יבגניפ כתב:

סבבה אז אין בארץ ממשלות ציוניות או כאלו שרוצות מדינה יהודית. כי אם זה שמאל עד יש עתיד הם רוצים מדינת כל אזרחיה כי הם יושבים עם מרצ ולא מקדמים את יהדותה של המדינה, שאני לא מצליח להבין עד עכשיו מה זה אומר ולמה צריך לתקן משהו שהוא לא שבור, ואם זה ימין אז הם יושבים עם חרדים לא ציוניים. אפשרות אחרת: זה לא בינארי כמו שאתה מתאר את זה.

אני בדיוק טוען שזה לא בינארי.

זה משמעות הביטוי:

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

כלומר זה לא בינארי, אבל נקודת המוצא היא כשיש מפלגות לא ציוניות - שאותה קואליציה צריכה להוכיח שהיא ציונית, כי יש בה גורמים לא ציוניים, שבהכרח יש להם מטרה לקדם מטרות לא ציוניות.

חברי כנסת מיהדות התורה ישבו בועדות חוץ ובטחון למרות ששנינו מניחים שמדובר במפלגה לא ציונית. זה מראה לך את הגבולות של הקומון גראונד. הוא לא נקבע על ידי מה שאתה ואני חושבים, אלא באופן די ברור על ידי "יהודי או ערבי". נשאלה כאן כמה פעמים השאלה למה חלקנו מעדיפים ממשלה עם רעם ולא עם בן גביר. וזו בדיוק התשובה.

אתה מסיק לגבי הפילטר (יהודי או ערבי) - עפ"י הח"כים הקיימים, ולא עפ"י החוקיות.

אני בספק שמישהו היה נגד ישיבה של ערבי ציוני כמו יוסף חדאד (שגם שירת בצבא) בוועדת חו"ב.

לחילופין דרוזי ששירת בצבא, יכול לשבת בוועדת חו"ב או לא?

וישיבה בוועדת חו"ב היא דוגמה אחת מי נמצא הרחק מהקומון גראונד, היא ממש לא הפילטר עצמו.

יש סיכוי קלוש, שאני אפילו לא יודע אם הוא ריאלי כי אני לא יודע איך מקבלים החלטות כאלו, שהשבכ יתנגד לזה שבן גביר יקבל גישה למידע מסווג ויקח חלק רשמי בקבלת החלטות בטחוניות כאן (זה לא קרה עדיין נכון?). אבל יותר סביר שזה לא יקרה כי הוא בקומון גראונד. ולכן, לדעתי, הפוטנציאל שלו להזיק הרבה, הרבה יורת גדול.

שב"כ לא יכול להתנגד לכך שנבחר ציבור יקח חלק בקבלת החלטות.

זה משמעות של עליונות הדרג הנבחר על הדרג הממונה.

יכול להיות ששב"כ יתנגד לכך שבן גביר (או כל ח"כ אחר, ואפילו שר) יקבל גישה למידע מסוים (באופן לא קטגורי, אלא פרטני), ובמקרה כזה הם ייפנו בשקט בשקט ליו"ר וועדת חו"ב, שיעביר דיון מסוים מהוועדה, לאחת מוועדות המשנה שבה אותו ח"כ לא חבר, או מוועדת משנה אחת לאחרת. זה נכון גם לגבי שר שמכהן גם כח"כ (לא נורווגי).

אם הוא רק שר (נורווגי או מינוי ממשלתי של מי שאינו ח"כ), ייפנו בשקט בשקט ליו"ר וועדת חו"ב, או יו"ר וועדת המשנה הרלוונטית, וידאגו שאותו אדם לא יוזמן לדיון.

אין לזה קשר ישיר לשאלה האם אותו נבחר ציבור נמצא בקומון גראונד או לא. אלא לשאלה מה הסיכוי שהמידע יצא באופן לא מתוכנן מאותו נבחר ציבור.

כמובן שאם נבחר ציבור נמצא בקומון גראונד, הסיכוי שהוא יוציא מידע כזה החוצה קטן משמעותית, אבל לא נעלם (זוכר את ההאשמות שהאיראנים פרצו לטלפון של גנץ? יהודי שנמצא בקומון גראונד. או גונן שגב שהיה שר ואחרי כמה שנים ריגל לטובת איראן).

לפני 27 דקות, farkash7 כתב:

אתה מתכוון הכל נכון להיום.
אני כבר רואה איך בעוד כמה שנים כמה נערים בתנועת פ"ח יעלו סרטון מראש העין ויגידו "נגיע גם אליך" עם סמל מאזדה ביד.

ברור שנכון להיום, הנבואה ניתנה לשוטים.

אני ממש לא מצביע היום מחשש מה יהיה בעוד 20 שנה.

לפני 15 דקות, David32 כתב:

לא? מה השתנה? 

פעולות של מרצ ורעמ בקואליציה האחרונה.

אלא אם תטען שהם היו שנה בקואליציה ולא השיגו שום דבר מהאג'נדה שלהם (שהיא במובהק, נגד מדינה יהודית)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...