Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4630

• SlowRide

4441

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 9 דקות, avi 1234 כתב:

כשאתה הולך להתבזות...

לפי הטענה זו גם במשפטים של אנסים הפרקליטות מתבזה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מצב מורכב ולא פשוט.
מבחינת ביבי, אם הוא ממשיך במשפט אז הוא כבר הפסיד.
מעריכים שהמשפט ימשך כמה שנים טובות, במשך השנים האלה הוא יבזבז עשרות ימים בבתי משפט ועשרות ימים בפגישות עם עורכי הדין.
לא יודע אם שמתם לב, אבל קרבות הירושה בליכוד כבר התחילו, אף אחד לא יחכה לו עד סוף המשפט. 
לכן בתלכס, הוא כבר הפסיד..
בשנים הבאות הוא יבזבז יותר מ 180 יום על המשפט ובליכוד כבר ידיחו אותו ואם לא ידיחו אותו אז אני לא רואה איך הוא חוזר לתפקיד ראש הממשלה כל עוד הוא במשפט.
לא לדבר על העלות המטורפת של עו"ד שהוא חייב להוציא מהכיס שלו.

בהסדר טיעון :

מדברים על 6 חודשי עבודות שירות , כנראה פחות זמן ממה שהוא יבזבז בבתי משפט.

קלון והרחקה מהכנסת למשך 7 שנים.. על זה בטוח יש משא ומתן ובסוף זה יקוצר כנראה לתום תקופת כהונתו של יאיר לפיד. 

מבחינה ציבורית - האמת זה לא משנה מה בית המשפט יפסוק בסוף המשפט.
רוב העם כבר החליט,  מי שחושב שתפרו לו תיק לא יקבל הכרעה שהוא אשם, ומי שחושב שהוא אשם לא יקבל הכרעה שאין מספיק ראיות.

לכן גם מבחינה ציבורית אין כבר טעם בהמשך המשפט. 

רוצים משפט עם מושבעים כמו בארה"ב?  תנו לו לחזור בעוד 4 שנים וניתן לעם להחליט. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, korola כתב:

בהסדר טיעון :

מדברים על 6 חודשי עבודות שירות , כנראה פחות זמן ממה שהוא יבזבז בבתי משפט.

קלון והרחקה מהכנסת למשך 7 שנים.. על זה בטוח יש משא ומתן ובסוף זה יקוצר כנראה לתום תקופת כהונתו של יאיר לפיד. 

אני לא יודע מאיפה אתה יוצא בהבלחות האלו, אבל לא, על קלון אין שום משא ומתן, זה מעוגן בחוק בצורה קשיחה מאוד. 7 שנים ולא יום אחד פחות

אפילו דרעי לא הצליח להתקרב ללפתוח את זה לדיון.

ביום שמישהו יצליח לפתוח את נושא הקלון לדיון זה יקבע תקדים ולפרק הזמן הקבוע בחוק לא תהיה משמעות יותר.

זה לא קרה מעולם ואני לא רואה את זה קורה הפעם.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משא ומתן על משך תקופת הקלון כנראה לא יהיה.

המטרה של ביבי זה לצאת מכל הסיפור הזה בלי קלון.

ובאשר לכך שאם הוא יגיע לעסקת טיעון משמע הוא מודה שהוא עבריין ולא הייתה פה רדיפה, על זה נאמר "אל תהיה צודק, תהיה חכם".

בלי קשר לביבי, מערכת המשפט בארץ ממזמן לא מחפשת צדק ולא הייתי בונה עליה. 

לי כאזרח, אין שום אימון במערכת המשפט ולא הייתי שם את עתידי בידיה.

מדובר בתיקים לא פשוטים שלהערכתי אין לאף צד ראיות חותכות. הכל זה בערך והכל נסיבתי.

זה ייפול על איך שהשופטים יפרשנו את הדברים וכל מי שיש לו טיפת שכל מבין שהשופטים לא ממש יצדדו בביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמים נתקלתי במערכת המשפט הישראלית , בפעם הראשונה לפני 35 שנה כאשר פרצו להורי הביתה ואני הייתי זה שגילה על הפריצה ביום הראשון ללימודים.

בית המשפט המהולל בחיפה קבע שאבא שלי פרץ לצרכי ביטוח את ביתו שלו ..., כאב הלב של ההורים שלי על הנזק שנעשה בבית והמכה הכלכלית שלא לדבר על אובדן תכשיתים אשר היו מזכרת מסבא וסבתא הבהיר לי כבר אז שמשפט צדק זה בוודאי שלא בבית המשפט.

מקרה שני גם הוא של קשור בהורי, קבלן אשר היה אמור להבעיר את הטאבו על הדירה נמנע מלעשות זאת כבר 19 שנה, התיק הפשוט נמצא כבר 15 שנה בביתי משפט בקריות, עבר 3 שופטים אשר יצאו לפנסיה , ועכשיו נמצא אצל שופט רביעי אשר הבטיח פסק דין חלוט עד אמצע השנה.

אז האמון במערכת שואף לאפס אחד גדול, אבל אם אתה מקושר וקומבינטור אז צדק נעשה על פי רמת הקשרים שלך למערכת....

חרפה ובושה , אבל זה מה שקורה כאשר השופטים בוחרים את הקרובים להם כפי שפעם העיד ברק עצמו כאשר נשאל מדוע רות גביזון ז"ל לא תהיה שופטת...  

• אהבתי 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, DareDevil כתב:

לפי הטענה זו גם במשפטים של אנסים הפרקליטות מתבזה?

אתה משווה את התיק של האישיות כמעט הכי בכירה לתיק של אנס?!

הושקעו בתיק הזה מיליונים שלי ושלך,

ובסוף הפרקליטות בורחת...

מה גם שכמעט ואין הסדרי טיעון תוך כדי משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, avi 1234 כתב:

אתה משווה את התיק של האישיות כמעט הכי בכירה לתיק של אנס?!

אתה התחלת עם עניין הביזוי, אני רק המשכתי עם אותו קו מחשבה לעוד אזורים שנמצאים תחת בית המשפט

לפני 2 דקות, avi 1234 כתב:

הושקעו בתיק הזה מיליונים שלי ושלך,

אוקיי ידוע לך כמה תיקים מגיעים ועדיין מגיעים לתוך הקטע הזה של הסדר טיעון

לפני 4 דקות, avi 1234 כתב:

ובסוף הפרקליטות בורחת...

באותה מידה מי ששלח לכאורה את אהרון ברק. 

הפרקליטות מודעת למורכבות כל תיק ויודעת לפעול בתחומי הגיזרה שלה כאשר היא יודעת שתיק כמו זה יקח הרבה זמן בית משפט בשביל קליבר כמו ביבי. 

לפני 9 דקות, avi 1234 כתב:

מה גם שכמעט ואין הסדרי טיעון תוך כדי משפט.

תגדיר תוך כדי משפט?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shachar187 כתב:

מדובר בתיקים לא פשוטים שלהערכתי אין לאף צד ראיות חותכות. הכל זה בערך והכל נסיבתי.

זה ייפול על איך שהשופטים יפרשנו את הדברים וכל מי שיש לו טיפת שכל מבין שהשופטים לא ממש יצדדו בביבי.

אני בתחושה דומה אליך ביחס למשפט הראשון, אבל לא מבין את השני כל כך (את החלק השני).

מאיפה הנחת המוצא שהשופטים הם נגד ביבי? 

גם אם כל התאוריות על ההגמוניה וכו' היו נכונות - ביבי לא עשה דבר כדי לשנות את זה. וזה ברמה כזו שלא פחות מאהרון ברק  - ה-דמות שאוהבים להביא כדי לדבר על אקטיביזם שיפוטי שמאלני - בא לסנגר על נתניהו, תוך הדגשת התרומה שלו למדינה ולהגנה על מערכת המשפט. כלומר התאוריה קורסת אל תוך עצמה פה.

נו ליאור איפה אתה? משעמם לי

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקת טיעון היא הסדר מגעיל שבו הופכים משפט פלילי למסחרה ובעולם מושלם לא היה מתקיים. העולם לא מושלם ולכן זה בעיקר קורה כשלצדדים אין כוח להתעסק עם תיק קטן ומעדיפים לסגור, או כשהעמדות של שני הצדדים מספיק מחורבנות כדי לקנות סיכון בתיקים גדולים.  כך גם הפעם. הפרקליטות עלתה על עץ גבוה מדי, ביבי חושש שבכל זאת יורשע, ומעדיף לשלוט על התוצאה במקום להשאיר אותה להכרעה. מקצועית זאת מחשבה נכונה, תראו מה קרה לקצב כשהלך ראש בקיר (כנגד עצת עורכי דינו).

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 4

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

אני בתחושה דומה אליך ביחס למשפט הראשון, אבל לא מבין את השני כל כך (את החלק השני).

מאיפה הנחת המוצא שהשופטים הם נגד ביבי? 

גם אם כל התאוריות על ההגמוניה וכו' היו נכונות - ביבי לא עשה דבר כדי לשנות את זה. וזה ברמה כזו שלא פחות מאהרון ברק  - ה-דמות שאוהבים להביא כדי לדבר על אקטיביזם שיפוטי שמאלני - בא לסנגר על נתניהו, תוך הדגשת התרומה שלו למדינה ולהגנה על מערכת המשפט. כלומר התאוריה קורסת אל תוך עצמה פה.

נו ליאור איפה אתה? משעמם לי

מדובר בתיקים שמן הסתם יש להם עניין רב לציבור ובעיקר לתקשורת.

אני מתקשה להאמין שהשופטים יצליחו להדוף ולהיות 100% אובייקטיבים מבלי לתת לתקשורת להשפיע על דעתם.

מערכת המשפט, כמו כל מערכת ציבורית בישראל, מורכבת מהמון פוליטיקה.

אולי אני מרחיק לכת כשאני אומר שדעתם של השופטים על התיקים יכולה גם לקבוע את עתידם המקצועי במערכת המשפט, אין לדעת.

אני לא סומך עליהם ואני בטוח שיש שם לא מעט שחיתות.

כאזרח, ובלי קשר לאיך הסאגה הזאת תסתיים, אני מקווה מאוד שתעלה ממשלת ימין שתעשה שם סדר.

יש היום יותר מדי כוח לפרקליטות ולמערכת המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות יש קצת חדשות טובות ממשלת השינוי:

image.thumb.png.21520ddab2fed690572f78c69417ad30.png

מה יעשו עכשיו הייבואנים הנבחרים? LOL

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 5

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המחירים של המוצרים האלה צנחו לרמה שעכשיו זה באמת נגיש לכל כיס, למי שרוצה.

התחילו מ300 שקל, היום יש בפחות מ100.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...