Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

שאלה טובה שחר.

לא חושב שצריך לקבץ את כולם במקום אחד (למרות שאנחנו לא רחוקים מזה), אבל עדיף לחזק את הישובים הקיימים גם בפריפריה. כי בסוף כל כפר קטן כזה - זה יותר השקעה בתשתיות, כבישים, תחבורה ציבורית, בטח עוד דברים שאני לא חושב עליהם. 

• מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4629

• SlowRide

4440

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, shachar187 כתב:

מפגר באופן כללי או שכן יש דרך לבצע את זה כמו שצריך?

הרי אי אפשר לקבץ את כולם במקום אחד.

כמו שיבגני כתב, כשבונים ישובים חדשים זה דורש השקעה בתשתיות שבאה על חשבון ישובים קיימים.

מעבר לזה במדינה קטנה שיש בה מחסור חמור בשטחים פתוחים, זה פשע לחסל את השטחים הפתוחים הקיימים, כשיש ישובים שניתן להרחיב אותם בקלות.

בנוסף אפשר גם לשאול האם זה חכם ליישב אנשים בפריפריה, במקומות מבודדים ולגרום להם להתנייד כל יום למרכזי תעסוקה, מה שיוצר מעגל של פקקים, הרחבת כבישים ועוד פגיעה בשטח הפתוח.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, איפה אתה? תן לנו פרשנות משפטית לעסקת הטעון של ביבי.

ניסיתי לחפש פה מה אמרת על זה לפני חצי שנה - שנה ואני לא מוצא.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, יבגניפ כתב:

ליאור, איפה אתה? תן לנו פרשנות משפטית לעסקת הטעון של ביבי.

ניסיתי לחפש פה מה אמרת על זה לפני חצי שנה - שנה ואני לא מוצא.

תיוג לניתוח @m3x7r3m3

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, MiniMiz3r כתב:

התיקים קורסים, זה הכל ספינים של הפרקליטות ופייק ניוז. 

אני מניח שאתה סרקסטי, אבל אני גם מניח שזה מה שנשמע כשהעסקה תחתם. כבר היום שמעתי את קרוליין משמה מרצה לרינה מצליח שביבז הולך לעסקת טעון כי אין לו סיכוי מול הסמולנים מהאליטות בבית המשפט.

אבל נחכה לפרשננו המשפטי שיחזור לקמפל מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

אני מניח שאתה סרקסטי, אבל אני גם מניח שזה מה שנשמע כשהעסקה תחתם. כבר היום שמעתי את קרוליין משמה מרצה לרינה מצליח שביבז הולך לעסקת טעון כי אין לו סיכוי מול הסמולנים מהאליטות בבית המשפט.

אבל נחכה לפרשננו המשפטי שיחזור לקמפל מחר

אם הפרקליטות מוכנה לוותר על אישום השוחד בתחילתו של המשפט,

וכן לסגור את תיק 2000

אז מה יש לומר - שביבי לא צדק?!

האינטרס של נתניהו לחתום על העיסקה זה בשביל לא להסתכן במאסר בתיק 1000.

וברור שהוא יוצא כשידו על העליונה,

מזכיר לך,

זה תיק חמור של שוחד.

מה האינטרס של הפרקליטות ללכת לעסקה אחרי שהם טוענים תחת כל עץ רענן שהראיות מוצקות, ואחרי שהם הביאו 2 עדי מדינה?

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, avi 1234 כתב:

מה האינטרס של הפרקליטות ללכת לעסקה אחרי שהם טוענים תחת כל עץ רענן שהראיות מוצקות, ואחרי שהם הביאו 2 עדי מדינה?

בגלל פרשת בלפור אנליטיקה, הם רוצים להמשיך לשלוט

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, avi 1234 כתב:

לא.

הוא טען שלא יהיה כלום כי לא היה כלום. מעשית הוא בדרך לחתום על עסקת טעון, כלומר להודות שהוא עבריין, ולעוף מהחיים הפוליטיים לכמה שנים, כנראה עם הטלת קלון.

זה לא "כלום", אבל אני לגמרי בטוח שמה שאתה כותב באמת תהייה הגרסה הרשמית של תומכי נתניהו. ואני לגמרי בטוח שהוא כבר עכשיו מחפש את הפרצה שתאפשר לו להתמודד גם בבחירות הבאות.

הדבר הכי מפגר אולי בכל הסיפור הזה עד עכשיו, זה שברק מגונן על נתניהו כי נתניהו הוא "מגדולי המגנים על מערכת המשפט". הנימוק הזה של ברק כשלעצמו די אמור להספיק כדי להפסיק את כל הסיפורים שביבי נרדף כי יצא נגד האליטות המדומיינות יותר או פחות במערכת המשפט הישראלית. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, avi 1234 כתב:

אם הפרקליטות מוכנה לוותר על אישום השוחד בתחילתו של המשפט,

וכן לסגור את תיק 2000

אם ביבי מוכן לגשת לעסקת טיעון ולהודות באשמה על דברים אז מה יש לומר- שהפרקליטות לא צדקה?!

עסקת טיעון כשמה כן היא. פשרה מצד אחד, פשרה מצד שני. בשביל שבכלל יהיה סיכוי לעסקה, הצד המציע עשוי לבצע ויתור גדול אבל עם היגיון- תיק השוחד הוא הסבוך ביותר שצפוי לקחת הכי הרבה זמן מכל הסיפור הזה, ולהתפתל לשלל כיוונים לא צפויים.

זו ממש לא עדות לזה שהפרקליטות "תפרה תיק" או כל קשקוש אחר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

לא.

הוא טען שלא יהיה כלום כי לא היה כלום. מעשית הוא בדרך לחתום על עסקת טעון, כלומר להודות שהוא עבריין, ולעוף מהחיים הפוליטיים לכמה שנים, כנראה עם הטלת קלון.

זה לא "כלום", אבל אני לגמרי בטוח שמה שאתה כותב באמת תהייה הגרסה הרשמית של תומכי נתניהו. ואני לגמרי בטוח שהוא כבר עכשיו מחפש את הפרצה שתאפשר לו להתמודד גם בבחירות הבאות.

הדבר הכי מפגר אולי בכל הסיפור הזה עד עכשיו, זה שברק מגונן על נתניהו כי נתניהו הוא "מגדולי המגנים על מערכת המשפט". הנימוק הזה של ברק כשלעצמו די אמור להספיק כדי להפסיק את כל הסיפורים שביבי נרדף כי יצא נגד האליטות המדומיינות יותר או פחות במערכת המשפט הישראלית. 

לא ענית, מה האינטרס של הפרקליטות?

הרי הכל היה...

לפני 9 דקות, Pika007 כתב:

אם ביבי מוכן לגשת לעסקת טיעון ולהודות באשמה על דברים אז מה יש לומר- שהפרקליטות לא צדקה?!

עסקת טיעון כשמה כן היא. פשרה מצד אחד, פשרה מצד שני. בשביל שבכלל יהיה סיכוי לעסקה, הצד המציע עשוי לבצע ויתור גדול אבל עם היגיון- תיק השוחד הוא הסבוך ביותר שצפוי לקחת הכי הרבה זמן מכל הסיפור הזה, ולהתפתל לשלל כיוונים לא צפויים.

זו ממש לא עדות לזה שהפרקליטות "תפרה תיק" או כל קשקוש אחר.

הפרקליטות ביקשה שתיק השוחד יהיה הראשון

מכיון שהוא הכי חשוב מבחינה ציבורית 

וכן היו בו 2 עדי מדינה,

אם נתניהו היה מורשע בשוחד הוא היה יושב בכלא לא פחות מ 5 שנים.

את תיק 2000 הם סוגרים

את סעיף מרמה הם מורידים

לזה קוראים פשרה?!

במקום לומר את האמת,

שהפרקליטות הלכה להתבזות בתיק 4000

ולהוריד את האמון הציבורי בה לשפל חדש,

כנראה אהרון ברק מבין מה שליאת בן ארי פחות מבינה...

אחרת אני לא רואה שום סיבה מוצדקת למה לוותר לביבי על 2 תיקים.

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאם יש משהו בתיקים וסוגרים את זה בעסקת טיעון, זו בושה למערכת המשפט.

במקרה הזה עסקת טיעון זה: "באמא שלכם קחו תכסף, אגיד שגנבתי מסטיקים מהמרכולת ועזבו אותי בשקט". 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, avi 1234 כתב:

לא ענית, מה האינטרס של הפרקליטות?

הרי הכל היה...

אני חושב שעניתי.

זה לא בינרי. המציאות היא לא או ביבי לבית כלא או ביבי לא אשם בכלום. באמצע על פי מה שאף אחד לא מכחיש כרגע, הוא הולך להודות שהוא עבריין. לא שוחד? בסדר. לא שוחד. מספיק עבריין כדי שלא יהיה מקום בשבילו בהנהגת המדינה? כרגע נראה שכן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק.

אבל באותה מידה א"א לומר שביבי לא צדק לגמרי...

פרקליטות שסוגרת 2 תיקים שאחד מהם הוא חמור מאוד בעיצומו של משפט מתנהל

תמוהה מאוד...

יאיר שרקי: ‏נתניהו כבר ניצח. בשלב המו״מ הפומבי הפשיט את הפרקליטות מהשוחד ומ-2000. אם יוותרו גם על הקלון ייקח את העסקה ויחזור בעוד מערכת בחירות. אם לא, ימשיך בניהול המשפט מחוזק ציבורית מפשיטת הרגל שלהם, ועוד עם פלומבה מאהרן ברק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, avi 1234 כתב:

פרקליטות שסוגרת 2 תיקים שאחד מהם הוא חמור מאוד בעיצומו של משפט מתנהל

תמוהה מאוד.

אז מתי סוגרים הסדר טיעון?

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...