Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

וחודש הבא כמתנה בקניית ריחן לאוטו 🤣

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4596

• SlowRide

4418

• פינדר

3468

• m3x7r3m3

2926

לפני 21 שעות, avi 1234 כתב:

כשאתה הולך להתבזות...

לא, די, זה לא אמיתי. נתניהו הוא זה שביקש ללכת לעסקת טיעון, הוא זה שגייס את פאקינג אהרן ברק (או כמו שבר-מח, סליחה, ברדוגו קורא לו - מנהל הקרקס) אבל הפרקליטות הולכת להתבזות (!!) כי היא הסכימה לדון איתו על זה? 

ראיתי היום באינטרנט קמפיין נורא עצוב, ממש קורע לב, של גיוס המונים למולטי-מיליונר שגר בוילה בשווי 20 מיליון ש"ח בקיסריה ומחזיק עוד שני בתים ששווים מוערך בכ-15 מיליון ש"ח, שהבן המסכן שלו מובטל ואם בית המשפט יגזור עליו לשלם 250 אלף ש"ח פיצויים על הפה הג'ורה המטונף שלו, ייגרם לו הרס כלכלי שהוא לא יוכל להתאושש ממנו לעולם. אני מקווה שכבר תרמת ח"י שקלים, שיהיה לו לאוטובוס להגיע למעשיהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, GaT כתב:

מישהו כבר תרם?

זה באמת מביך... 

לפני 24 דקות, Legend כתב:

זה לא מביך.

זה מזעזע.

באמת שאני לא מבין למה זה מפריע לכם ומביך ומזעזע.

מדובר ביוזמה פרטית וזכותם של אנשים לעשות עם כספם מה שירצו וזה לא עניינכם.

לפני 14 דקות, MiniMiz3r כתב:

לא, די, זה לא אמיתי. נתניהו הוא זה שביקש ללכת לעסקת טיעון, הוא זה שגייס את פאקינג אהרן ברק (או כמו שבר-מח, סליחה, ברדוגו קורא לו - מנהל הקרקס) אבל הפרקליטות הולכת להתבזות (!!) כי היא הסכימה לדון איתו על זה? 

ראיתי היום באינטרנט קמפיין נורא עצוב, ממש קורע לב, של גיוס המונים למולטי-מיליונר שגר בוילה בשווי 20 מיליון ש"ח בקיסריה ומחזיק עוד שני בתים ששווים מוערך בכ-15 מיליון ש"ח, שהבן המסכן שלו מובטל ואם בית המשפט יגזור עליו לשלם 250 אלף ש"ח פיצויים על הפה הג'ורה המטונף שלו, ייגרם לו הרס כלכלי שהוא לא יוכל להתאושש ממנו לעולם. אני מקווה שכבר תרמת ח"י שקלים, שיהיה לו לאוטובוס להגיע למעשיהו.

מוזמן לתרום לקמפיין כדי שלא יגיע לעסקת טיעון וימנע מישיבה בכלא.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, מה זה זה לא ענייני? פתחו קמפיין גיוס המונים לביבי, ע"י ינון מגל, וזה לא עניין ציבורי? מותר להגיד שזה מביך ומותר לצחוק על ההזיה הזאת (לדעתי כמובן). אתה חושב שזה ראוי, לבריאות - תתרום. 

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, shachar187 כתב:

מוזמן לתרום לקמפיין כדי שלא יגיע לעסקת טיעון וימנע מישיבה בכלא.

טרם הגיע היום בו אתרום כסף לאדם שנמצא עמוק באלפיון העליון של אזרחי מדינת ישראל.

לקרוא לקמפיין הזה מזעזע/עצוב/פאתטי זה פשוט אנדרסטייטמנט, אין מילה בעברית שיכולה לתאר את עומק הבושה והבזיון.

אגב שמעתי ששרי אריסון מגייסת תרומות למימון סופ"ש בצימר בצפון, לשלוח לך לינק? 

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה מזעזע/עצוב/פתאטי וכל מילה שתבחר אם זה היה מגיע מיוזמתו של ביבי.

זה בא מאדם פרטי, אזרח, כמוני וכמוך (גם אם הוא יותר מוכר בציבור) והחליט להריץ את זה.

אם הציבור היה חושב שזה לא במקום, לא היה נתרם כבר מעל 2 מיליון.

כנראה שיש לא מעט שמוכנים לעזור למרות הונו של ביבי.

אגב הונו, אם ביבי היה פורש מהחיים הפוליטיים לפני עשור עושרו הוא פי כמה וכמה.

הבנאדם יכול בהרצאה של 45 דקות להרוויח יותר ממה שהוא מרוויח בשנה בכנסת.

הבעיה זה כי יש לו כסף או כי זה ביבי? או שזה גם וגם?

לדעתי, סתם מציק לכם שהוא זוכה לכזאת תמיכה.

ולגבי הדאחקה על שרי אריסון, תשלח. 

בא לי לתרום לה על פועלה בבנק ולתת לה את התרומה הקטנה שלי ליחס החם שאני מקבל בסניף.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שאולי יש התפתחויות מתחת לפני השטח שביגללם פיתאום רצים להסדר? מה קרה פיתאום?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה מביך שאנשים אשכרה נרתמו לתרום לזה. אני לא אמרתי שביבי מביך. זה שהרבה נרתמו לא הופך את זה לפחות מביך. 

ולא, אני לא אנטי ביבי, באמת שלא. פשוט חושב שזה הזוי לתרום לאדם ש"כנראה" יכול לשאת בהוצאות האלה, אבל שוב, כל אחד שיתרום למטרה שהוא חושב שהיא ראויה. 

עריכה אחרונה על ידי GaT

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, GaT כתב:

מישהו כבר תרם?

זה באמת מביך... 

לפני 45 דקות, Legend כתב:

זה לא מביך.

זה מזעזע.

בשביל שביבי יוכל לקבל את הכספים הללו, צריכה להיות ועדה אחת בלבד. אחת שמפרידה אותו מהמיליונים שנצברו עד כה. ועדת האתיקה.

צחוק הגורל, זה שמסרב להכניס את אנשיו לוועדות שחיוניות לפעולת הכנסת, נדפק מהעניין שהוא החליט שכך יקרה.

באשר לכספים, נראה לי שזה באמת הכסף הכי מהיר שהוא עשה בחיו.

screenshot-m.facebook.com-2022_01.16-21_53_44.png.d29fcd8b61db714b711173e84fd3e3d4.png

מקור: טלגרם - שקוף

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, shachar187 כתב:

אם הציבור היה חושב שזה לא במקום, לא היה נתרם כבר מעל 2 מיליון.

כנראה שיש לא מעט שמוכנים לעזור למרות הונו של ביבי

12,000 איש זה לא בדיוק "הציבור". זה פחות מכמות הקולות שקיבל איוב קרא בפריימריז לפני שלוש שנים. 

יש גם לא מעט אנשים שלוקחים את דמי האבטלה שלהם ושורפים אותם על חישגד, אני לא רואה שום הבדל בין המקרים למעט שבאחרון ינון מגל מעודד אקטיבית אנשים "לתרום" כסף למי שמרוויח בשלושה סדרי גודל יותר מהם. 

לפני 21 דקות, shachar187 כתב:

הבעיה זה כי יש לו כסף או כי זה ביבי? או שזה גם וגם?

לדעתי, סתם מציק לכם שהוא זוכה לכזאת תמיכה.

הבעיה זה כי יש לו כסף. זה באמת חולני והזוי שאנשים "תורמים" כסף לאדם כל כך עשיר. ועוד למטרה שאם הוא היה מעוניין בה בכלל הוא היה יכול להשיג אותה לבד בלי שום מאמץ, הוא לא צריך את הכסף הזה בכלל.

כנראה שבשביל הפרימט שנקרא ינון מגל יותר חשוב לגייס כסף מאנשים כדי להעביר אותו למולטי מיליונר שאם היה מוצא שני מיליון ברחוב לא היה מתכופף להרים אותם, מאשר למטרות מיותרות כמו צער בעלי חיים, תמיכה בנפגעות אלימות ואונס, האגודה למלחמה בסרטן וכו'. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 23 דקות, shachar187 כתב:

זה בא מאדם פרטי, אזרח, כמוני וכמוך (גם אם הוא יותר מוכר בציבור) והחליט להריץ את זה.

זה הופך את זה לעוד יותר בדיחה.
לא חושב שזה מזעזע/עצוב או מילים גדולות אחרות, בסך הכל סוג של סגידה לאליל רוק, כמו בחורות בקהל שחושפות את החזה כשהוא מזיז את הראש לכיוון שלהן.
אין לי בעיה עם זה ואני תמיד בעד להפריד בין מטומטמים לכסף שלהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...