Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לא הבנתי את ההגיון של הממשלה הזאת.

למה שהחמאס יסכים להחזיר את החטופים, אם ישראל אומרת שהיא תמשיך את המלחמה בכל מקרה?

.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4759

• SlowRide

4574

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

לפני 35 דקות, bobi כתב:

למה שהחמאס יסכים להחזיר את החטופים, אם ישראל אומרת שהיא תמשיך את המלחמה בכל מקרה?

ניחוש שלי?

ביבי מספר לתקשורת "נכנסים לרפיח 1000%" עד לרגע האחרון.
ובמו"מ - מסכים לא להיכנס.

הסולם? ביבי מספר לבייס שזה ארה"ב שמנעה כניסה לרפיח. 

השופרות יגידו שזה הכול כי הצמרת של צהל לא התכוננה כמו שצריך ובגלל זה נשארנו תלויים באמריקאים לכניסה לרפיח ולא יכולנו לעשות את זה לבד.

המלחמה נגמרת. מי שהצליחו להחזיר חזר.

חמאס מבסוטים כי הם נשארו חיים ובעזה. 

ביבי סגר פינה מול הבייס.

ביידן סיים את כול הסיכסוך בשנת בחירות בעלות אפסית.

השאר שמחים שזה נגמר.

וזהו.

• אהבתי 4
  • מבאס 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כוכבית קטנה - בן גביר @ סמוטריץ

מעניין איך הם יגיבו.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שבסופו של דבר ה 7.10 יזכר כמלחמת העצמאות הפלסטינית. 
מליאת האו"ם כבר הכירה במדינה הפלסטינית, מועצת הביטחון שהיא החותמת האחרונה לקראת קבלה של הפלסטינים כמדינה, גם הצביעה בעד, אבל האמריקאים עשו וטו על ההחלטה, מה שממש לא בטוח שהם יעשו שוב בהצבעה הבאה 

נראה שעולם החליט לתת לפלסטינים מדינה בלי להתחשב בדעת ישראל בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין להכיר לבין תכלס לכונן. להכיר? בתכלס זה כבר קרה, פחות או יותר, בהסכמי אוסלו פשוט לא קראו לזה עדיין מדינה אלא רק רשות פלסטינית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, bobi כתב:

נראה שבסופו של דבר ה 7.10 יזכר כמלחמת העצמאות הפלסטינית. 
מליאת האו"ם כבר הכירה במדינה הפלסטינית, מועצת הביטחון שהיא החותמת האחרונה לקראת קבלה של הפלסטינים כמדינה, גם הצביעה בעד, אבל האמריקאים עשו וטו על ההחלטה, מה שממש לא בטוח שהם יעשו שוב בהצבעה הבאה 

וזה בדיוק מה שרשמתי כמה הודעות קודם. הניהול הכושל של המלחמה המוצדקת שלנו, משחקי האגו של ביבי, וממשלה שלא מבינה איך מנהלים מדינה עקב שכרון הכח שקיבלה גרם לכך שהעולם החליט לתת לפלסטינים מדינה על הראש של ביבי ומבלי לשאול אותו יותר מדי. והוא, הנוכל הגדול, מה שמעניין אותו זה הכסא לא יכול למנוע את זה כי בזכות שמשון ויובב הסתכסך עם כל העולם.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, bobi כתב:

היו לנו בערך 30 שנה להתכונן לזה. הימרנו - בעיקר דרך החלטות של ביבי אבל לא רק - שלא צריך, וזה משהו שאפשר להתעלם ממנו. זו התוצאה הצפויה.

לפני 3 שעות, sperial כתב:

SIMcity Gaza?

כן נראה ככה לחלוטין. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, bobi כתב:

לא הבנתי את ההגיון של הממשלה הזאת.

.

ההגיון של ביבי.

הוא מנסה לגרום לחמאס לפוצץ את העסקה, כדי שיוכל לשמור על הקואליציה בלי להרגיז את ביידן.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, SlowRide כתב:

עזה היא לא מדינה ריבונית. אתה יכול להמשיך לספר לעצמך את זה, אבל זה לא מה שקובע. רשמית הם מקבלים מאיתנו חשמל ומים ואין להם יכולת לייבא ולייצר סחורות, רק בפיקוח ישראלי או בהברחה ממצרים.

המצב הזה מאפשר להם להתקרבן ולקרוא לעצמם לוחמי חופש או עם כבוש. זה לא משנה אם אתה מסכים עם זה או לא, בעלות הברית שלך מאמינות בזה ורואות בך אחראי. לא משנה אם זה הוגן/צודק/נכון או לא, זה מה שיש.

למה אף אחד לא מתחרפן על מה שהולך בלבנון למשל?

למה כל המטומטמים בעולם צועקים פלסטין חינם למרות שיש המון משברים הומניטריים אמיתיים אחרים?

א. ב-2006 ישראל התקפלה אחרי חודש וחצי של "מלחמה" מול מדינה ריבונית בגלל לחץ בינלאומי

ב. הסטטוס המשפטי של עזה לא מעניין אף אחד ותומכי טרור ימשיכו לצעוק פלסטין חינם כל עוד מדינת ישראל קיימת כי גם חיפה ותל אביב הן כפרים ערביים כבושים.

ג. גם אם עזה תהיה מדינה ישראל תמשיך לספק להטיל עליה מצור כדי למנוע כניסה של נשק מתקדם, וכל עוד זה ימשיך להיות המצב "העולם" עדיין יראה את עזה תחת כיבוש, בין אם היא מדינה עצמאית או אוטונומיה וביו אם לאו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדינה פלסטינית היא עובדה בלתי נמנעת, עדיף היה להגיע לתוצאה הסופית  דרך מו"מ ולא בצעד חד צדדי בלתי נמנע של העולם והפלסטינים.

מי שאחראי לזה שמלחמת ה 7.10 נוהלה בצורה כלכך גרועה שבסופה תוקם מדינה פלסטינית ללא התחשבות בישראל, הוא מי שעומד בראשות המדינה.

מי שאחראי לזה שמלחמת ה 7.10 נוהלה בצורה כלכך גרועה שבמקום להיגמר בתוך כמה שבועות בעיסקת החזרת החטופים תמורת שיחרור אסירים מאסיבי והקלות כלכליות, מה שהם בסופו של דבר יקבלו גם עכשיו, אפילו בונים להם עכשיו עוד נמל. נגמר בפיאסקו מוחלט שבסופו תוקם מדינה פלסטינית ללא התחשבות בישראל, מי שאחראי לזה הוא מי שעומד בראשות המדינה שהוא קבע את המדיניות ואת ניהול המלחמה הזאת.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • אהבתי 4
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העולם וישראל בראשותו, מתקפלים ונכנעים לטרור.

פרוגרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, MiniMiz3r כתב:

א. ב-2006 ישראל התקפלה אחרי חודש וחצי של "מלחמה" מול מדינה ריבונית בגלל לחץ בינלאומי

והיה משם שקט עד 2023 אז אני חושב שדווקא במבחן התוצאה - התוצאה הייתה טובה. וזה לא בזכות ביבי אלא בזכות אולמרט ולמרות ביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ןעכשיו, עם הכניעה בעזה, גם ההרתעה כלפי החיזבאללה תעלם.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...