Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, garicho כתב:

סבבה. חסמו את להבה פעם אחת. בעצמם אתה יודע מה? בוא נהיה כנים. פעמיים. גם ביום כיפור האחרון פירקו להם את בית הכנסת המאולתר על דיזנגוף. וגם שם הם הופתעו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 6 דקות, garicho כתב:

העובדה היא שהיית צריך ללכת עד 2014 בשביל להביא דוגמה.

מהצד הימני אני יכול לשלוף עשרות דוגמאות רק מהשנה האחרונה.

ועוד הבדל קטן, הפורעים המובילים של הימין, כמעט כולם סחבקים של שרים וח״כים ימנים. לא תשמע מילה של גינוי מהכיוון שלהם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, יבגניפ כתב:

זה שלימין יש שר משטרה ואוצר וכו זו לא "תאוריה"  אלא עובדה.

אז לפני שנתיים ל"שמאל" הייתה משטרה ואוצר?

לפני 53 דקות, יבגניפ כתב:

שאר התגובנ שלך ככ לקונית וחסר תוכן, שהדבר היחידי שהיא משיגה, זו הצדקה של ה7.10 או השואה.

אנטיפה בישראל? לא, לא מכיר.

לומד מהטוב ביותר :)

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Potato כתב:

אז לפני שנתיים ל"שמאל" הייתה משטרה ואוצר?

לומד מהטוב ביותר :)

1. לפניי שנתיים השמאל לא שלט בישראל. בנט, איש אי השלמה לא שמאל. לפיד בנה קריירה שלמה על בידול משמאל וימין.

2. אני יודע מהעבר שאין לך דעות אמיתיןת בשום תחום ואתה פה לריב. ההטרלות האלו מייגעות. עזוב אןתי בשקט ולך תריב עם טרנספורטר על ואגיו או משהו. תודה

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

שח-מט

ניצח אותך @יבגניפ

כן, אני מת על הסנגון הרטורי הזה. תפיסת עולם מושלמת, בה אתה יכול להיות נאצי, סטליניסט, פדופיל, בועל עיזות. מה שבא לך. על זה לא מתווכחים. זה גם לא מעניין. כי יש סימטריה ותמיד יש מישהו גרוע באותה המידה מהצד השני, מה שזה לא יהיה. אבל דבר אחד אסור לך: לפקפק בקיומה של הסימטריה הקדושה. כי אז אתה צבוע. ובהתאם, כל "דיון" הולך רק לכיוון הזה. ובטח אם חלק מהחברים פה היו חברי כנסת, זה גם החוק היחידי שהיו מחוקקים בישראל - "אל תהיה צבוע" וזהו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, יבגניפ כתב:

כן, אני מת על הסנגון הרטורי הזה. תפיסת עולם מושלמת, בה אתה יכול להיות נאצי, סטליניסט, פדופיל, בועל עיזות. מה שבא לך. על זה לא מתווכחים. זה גם לא מעניין. כי יש סימטריה ותמיד יש מישהו גרוע באותה המידה מהצד השני, מה שזה לא יהיה. אבל דבר אחד אסור לך: לפקפק בקיומה של הסימטריה הקדושה. כי אז אתה צבוע. ובהתאם, כל "דיון" הולך רק לכיוון הזה. ובטח אם חלק מהחברים פה היו חברי כנסת, זה גם החוק היחידי שהיו מחוקקים בישראל - "אל תהיה צבוע" וזהו. 

אם חצי מדינה פה בפאניקה כי למישהי קצת כואבי במרפק אחרי שהיא עשתה מדורה על הכביש ופינו אותה אז למה אתה מצפה שיפעילו יותר כוח כלפי מישהו אחר?

מבחינתי שלשניהם יסובבו אלה לפרצוף או שלא יגעו בהם בכלל.

אבל למה מישהו ככה ומישהו אחר אחרת?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Potato כתב:

אם חצי מדינה פה בפאניקה כי למישהי קצת כואבי במרפק אחרי שהיא עשתה מדורה על הכביש ופינו אותה אז למה אתה מצפה שיפעילו יותר כוח כלפי מישהו אחר?

כן, צודק. הוכחת את הסימטריה. לעשות מדורה על הכביש זה אחד לאחד כמו לדפוק מכות רצח לערבי רנדומלי שנוהג במשאית. לגמרי. אחד לאחד. אני משתחווה לסימטריה אחי. סוגד לה ומתפלל שלוש פעמים ביום לכיוונה. אתה יכול לעזוב אותי? או לחסום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

כן, צודק. הוכחת את הסימטריה. לעשות מדורה על הכביש זה אחד לאחד כמו לדפוק מכות רצח לערבי רנדומלי שנוהג במשאית. לגמרי. אחד לאחד. אני משתחווה לסימטריה אחי. סוגד לה ומתפלל שלוש פעמים ביום לכיוונה. אתה יכול לעזוב אותי? או לחסום?

כתבתי במפורש שאין סימטריה ואני לא מחפש אותה.

אבל לצפות לאוכלוסיות שונות יהיה טיפול שונה כי ככה ליבגני נראה זה מאוד מתוק מצידך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Potato כתב:

כתבתי במפורש שאין סימטריה ואני לא מחפש אותה.

אבל לצפות לאוכלוסיות שונות יהיה טיפול שונה כי ככה ליבגני נראה זה מאוד מתוק מצידך.

לא הצעתי את זה. מכיוון שניכר שאתה מטריל בדיוק מהסיבה שציינתי קודם - ביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

לא הצעתי את זה. מכיוון שניכר שאתה מטריל בדיוק מהסיבה שציינתי קודם - ביי.

אז מה בעצם הבעיה של המשטרה אם המדיניות היא לא לטפל באף אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, יבגניפ כתב:

אני משתחווה לסימטריה אחי. סוגד לה ומתפלל שלוש פעמים ביום לכיוונה.

תתבייש כופר. 

לסימטריה מתפללים 5 פעמים ביום.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

כי אז אתה צבוע. ובהתאם, כל "דיון" הולך רק לכיוון הזה. ובטח אם חלק מהחברים פה היו חברי כנסת, זה גם החוק היחידי שהיו מחוקקים בישראל - "אל תהיה צבוע" וזהו. 

פעם, כשהייתי עוד צופה בריאליטי כמו האח הגדול או הישרדות, הייתי נגנב מזה.

החטא הכי גדול שמשתתף היה יכול לבצע, זה להיות מואשם בצביעות. תשקר, תרמה, תבגוד, תנאף, מה שאתה רוצה. רק שחס וחלילה לא יגידו שאתה צבוע, כי אז אתה שרוף.

היה מתמודד בשם שי-חי שרכב על זה עד לגמר, בתור הלוחם בצביעות וצבא האמת שלו. והוא היה בן אדם דוחה ברמות (וגם צבוע לא קטן בעצמו).

זה כנראה משהו באופי הישראלי או בתרבות המקומית. הגאווה בלהיות ״דוגרי״.

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הסגידה הזו לגסות רוח ודוגרי היא בהחלט חלק מהתרבות שלנו. אני חושב שבהקשר הפוליטי זה טריק רטורי די ישן שנועד לעבוד על ליברלים מערביים חסרי אופי. זה לא ככ מפתיע שמי שמשתמש בו בגרסאות שונות, זה מי שנמצא יחסית בקצוות בדיעות הפוליטיות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התובע בבית הדין בהאג שמע אותנו והחליט לא להיות צבוע. מבקש צווי מעצר נגד סינוואר וגם נגד נתניהו.

Just now, יובל .מ. כתב:

התובע בהאג מבקש צו מעצר נגד ביבי, גלנט, סינוואר ודף.

מעניין למה לא נגד הנייה שיודעים איפה הוא..

חבורה של אהבלים

מה? לא אהבת את הסימטריה?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...