Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, ArikC כתב:

אגב אני לא מבין מה ההתרגשות מצווי מעצר,בטח לא מבן אדם שקוראים לו קארים אחמד חאן,בטוח שהוא אובייקטיבי

שיוואוו כזה איסלאמופובי מצדךךך

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4758

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, כוכב השחר כתב:

איך ביזיון? אני ואתה יודעים שצה"ל זה צבא מוסרי, ושבפרקטיקה הקומץ חיילים שעושים טיקטוק על החיסולים שלהם הם קומץ, ונענש בהתאם - אבל יש לך עשרות שרים, בכירים, שזורקים משפטים כמו "אטום על עזה" ועוד ממתקים. למה שגוף חיצוני ניטרלי לא ישתמש בכל הראיות האלו?

על דיבורים מטומטמים לא תובעים על פשעי מלחמה. בשביל זה צריך להראות שנעשו פשעים. אפשר וראוי לגנות את זה אבל באיזה עולם מוציאים צו מעצר לראש ממשלה, גרוע ככל שיהיה, בגלל דיבורים של פוליטיקאי סוג ז'? 

החמאס משתמש בבית המשפט כנשק נגד ישראל.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ArikC כתב:

איך אדוני קובע כי הורדנו 35 אלף איש בעזה רובם לא חמושים ולא חמאסניקים? מידע פנימי? אתה מבין שלאף אחד אין מושג ? אתה מבין שאנחנו מסתמכים על דיווחים של ארגון טרור?
בסבירות גבוהה שיותר ממחצית מהמספר הזה הם מחבלים של חמאס,כן גם נשים וגם זקנים.
לתקיפות אין תכלית,ניהול לוגיסטי מזעזע,מעניין אותי לדעת מאיפה המידע הזה,והאם לאדוני יש איזו שהיא הסמכה בנושא.
לא זכור לי שספרו גופות לאמריקאים או לבריטים בעיראק ואפגניסטן,זו המשמעות של מלחמה,אנשים מתים.
וכן זה לא רלוונטי,זה מאוד רלוונטי יחס ההרוגים אזרחים / טרוריסטים בטח במלחמה בשטח בנוי הצפוף בעולם.
אגב אני לא מבין מה ההתרגשות מצווי מעצר,בטח לא מבן אדם שקוראים לו קארים אחמד חאן,בטוח שהוא אובייקטיבי.

לישראל אין מודיעין, לאמריקאים אין מודיעין, לכל העולם אין מודיעין, משת"פים, לווייני ריגול, ולישראל אין כמה אלפי אנשים בתוך הרצועה אני מבין. הכל זה דיווחים של חמאס, נכון? 🙃

יש הערכות של משרד הבריאות העזתי, יש של ישראל, יש של גופים זרים. פרסמתי בפוסט הקודם את ההערכות של כולם. אם אתה טוען ש "לאף אחד אין מושג" (סלח לי אבל זה שטוית במיץ) ואי אפשר לדעת כלום, אז על מה כל 4000 העמודים של הדיון הזה? בואו נסגור אותו פה וזהו.

ואחרי שאתה טוען "אי אפשר לדעת כלום" אתה זורק פתאום "בסבירות גבוהה זה בעצם ככה"

אני מניח שיש לך גופי מודיעין איכותיים יותר מאלו שמספקים את המידע ה "גרוע" שאני מצטט.

מאיפה המידע שהניהול הלוגיסטי מזעזע ולתקיפות אין תכלית? מכל מקום אפשרי. אם יומיים אחרי שבילית חודש בלכתוש מקום מסוים המטרה שלך התפוגגה בערפל ושוב יש לך שם נוכחות אויב, הרי שלא ממש עשית משהו. כתבתי פה מיליון פעם- אתה יכול להרוג כמה חמאסניקים שתרצה, חמאס לא ימות. אתה חייב להחליף אותו במשהו אחר. בד"כ שכובשים שטח משאירים שם תשתית ניהול כלשהי (בין אם שלך, הגוף ש "ניקה את האיזור" או גוף מחליף שסיכמת איתו מראש) אחרת נוצר שם ואקום, ומאותו ואקום לרוב צומחים הדברים הגרועים ביותר.

ועכשיו לנקודה שנגעתי בה גם מספיק פעמים אבל יש עדיין אנשים שלא קולטים:

לאמריקאים/בריטים לא ספרו גופות כשהם יצאו למלחמה. רק שיש פה 2 הבדלים קטנים:

1- מה שמותר לארה"ב ולבריטניה לא בהכרח מותר לישאל. suck it up, זה העולם, אתה יכול לצעוק "צביעות" עד מחר.

2- אנחנו לא מנהלים פה מלחמה של מדינה כנגד מדינה. אתה מבין שאנחנו נלחמים כנגד מקום עליו אנחנו צרים כבר כמה שנים, מחזיקים איתו גבול שהוא לא גבול, שומרים על תלות שלו בנו, ועוד כל מיני רעות חולות? זו אחת הסיבות העיקריות שהעולם דופק לנו על הראש (וקצת בצדק...) ואחת הסיבות שאני די רוצה לתקוע שם חומה ענקית, לתת להם מדינה ולהגיד להם סלאמת. כשמדינה אחרת תוקפת אותך, בטח בברוטאליות שהם תקפו ב 7 לאוקטובר, אתה יכול להיכנס להם באמ-אמא. זו הפרת ריבונות ועוד מיליון סעיפים שאתה יכול לצעוק לכל העולם.

אציב לך פה שאלה- האם ב 7 לאוקטובר הופרה ריבונות ישראל?

אתה רוצה להגיב "מה אתה דפוק? ברור שכן! באופן חד משמעי!"

.....אבל עזה היא לא מדינה אחרת. אנחנו אפילו כוללים אותה במפות ובגבולות שלנו. איך מדינה יכולה להפר את הריבונות של עצמה?

"אבל עזה זו לא מדינת ישראל!"

אז איזו מדינה היא? למי הם שייכים? בגלל חבל הטבור המעוות שדאגנו שישאר מחובר גם אחרי ההתנתקות אפילו לא מדובר בישות ריבונית, ככה שאין לנו ממש איך לבנות קייס כזה. נתנו לעולם את כל הכלים שרק צריך להפנות אלינו אצבעות מאשימות, ממש עשינו בשביל חמאס את העבודה מבחינה מדינית.

שים לב שבלבנון/סוריה אף אחד לא סופר לנו כלום גם כשנהרגים אזרחים תמימים. זה סוג אחר של קונפליקט, לגמרי.

ופה חוזרים לעוד דבר שאני אומר בלי סוף: או שעושים או שלא עושים. לעשות "חצי", "בערך", זה הדבר הכי גרוע שקיים, וחלק גדול מהסיבה שאנחנו במצב שאנחנו נמצאים.

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yd b-4 כתב:

נו באמת ממתי שופטים על דיבורים.

אתה מתווכח עם העובדות? זה מה שהתובע הציג. לא תדבר על השמדה ועל עמלק, לא יהיה לו מה להציג.

וכמובן סרטוני "נקמה" של חיילים שמפוצצים מבנים ושאר ירקות. פשוט עשו לתובע את העבודה. (מעבר לזה שכל הסירטונים שיוצאים מעזה מטלפונים של חיילים זו הפקרות לשמה שגם מסכנת חיי חיילים.)

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה רגע להכניס את מצרים לסיפור.

האם מבחינה משפטית, יש לנו עילה נגד השלטון במצרים שהוא ידע ואפשר הברחות נשק או חומרי גלם שמבצעים המצרים או שלוחות החמאס לעזה?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה אנשים שמתנהגים כמו בת יענה, מצדיקים ראש ממשלה שמוביל אותנו מאסון לאסון לאסון כשהוא תקוע עם הראש באדמה ומחכה שימשכו בדש מעילו (גם בקיץ), שעוצמים עיניים לעובדה שמה לעשות, יש "אנטישמים-בן-זונה", ואנחנו לא ארה"ב, רוסיה אנגליה או סין שיכולים לעשות מה שבא להם וגם לא אנגולה סודן וטוגו שיכולים לעשות בסביבה שכוחת האל שלהן כל עוד זה נשאר שם כי זה באמת לא מזיז לאף אחד.

ישראל, מה לעשות, פה זה לא אוגנדה, יושבת במקום דפוק מבחינה בילטרלית. הכל פה באינטרסים של כולם. הכל. 

אנחנו משפיעים על יציבות ירדן ומצרים, אנחנו בערך הסיבה שארדואן מגדיל את כוחו (הנה ראינו מה קורה בכל פעם שהוא נחלש), אנחנו מטר ורבע ממכה המקום הקדוש לאיסלאם וכבר היה משבר נפט עולמי "בגללנו", אנחנו מובלעת מערבית באיזור שהוא חבית נפץ של פונדמנטליזם.

הכיבוש הפך אותנו לתירוץ המושלם.

לחשוב שנעשה באיזור הזה מה שאנחנו רוצים בגלל שלדעתנו זה צודק זו הזיה.

לישראל אין ולא תהיה זכות קיום מעשית באיזור הזה בלי גיבוי ותמיכה של מעצמה. מה שבן גוריון הבין, נתניהו לא יבין אף פעם (או שהוא מבין אבל שרידותו האישית קודמת לזה), וסמוטריץ את בנגביר נמצאים באסכולה שחושבת שעדיף לנסות להסתדר בלי. מה כבר יכול לקרות, עם הנצח הרי לא מפחד מדרך ארוכה ובעזרת השם אלוהים יעזור לנו.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Potato כתב:

כל עוד הוא לא הואשם ואין גזר דין, הוא לא אשם.

לא צריך להיות גאון משפטי בשביל זה, כמו שאם מחר מישהו יגיש עליך או עלי תלונה אנחנו לא נהיה אשמים עד סוף ההליך.

הוא נאשם. אחרי התלונה, אחרי החשוד, אחרי החקירות, אחרי שימוע ואחרי כתב אישום. הוא עוד לא אשם אבל אם זה היה אתה או אני היינו במעצר עד תום ההליכים ובטח לא יכולים לשמש כבעלי תפקיד בכיר בחברות ציבוריות.

כרגע הוא אדם עם תיקים פליליים פתוחים.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, פינדר כתב:

אתה מתווכח עם העובדות? זה מה שהתובע הציג. לא תדבר על השמדה ועל עמלק, לא יהיה לו מה להציג.

וכמובן סרטוני "נקמה" של חיילים שמפוצצים מבנים ושאר ירקות. פשוט עשו לתובע את העבודה. (מעבר לזה שכל הסירטונים שיוצאים מעזה מטלפונים של חיילים זו הפקרות לשמה שגם מסכנת חיי חיילים.)

די נו. ואם מחר כל הבחורות ילכו בלי מחשוף ובלי רגליים חשופות, אז לא יהיו יותר מקרי אונס, נכון?

גם אם כל השרים היו סותמים את הפה ומדקלמים "אנחנו רוצים מדינה פלשתינית", היו מוצאים מה מישהו אחר אמר מתישהו או איך להוציא את מה שהם אמרו מההקשר.

ואם לא היו מוצאים, אז היו ממציאים.

כנ"ל לגבי סרטוני ה"נקמה", שזה אומנם לא נראה טוב, אבל מכאן ועד צווי מעצר המרחק הוא עצום, ובערך אצל כל צבא מערבי שנמצא בלחימה מול אוכלוסיה עויינת אפשר למצוא דברים כאלו.

זוכר את הסרטון של גולדה מאיר, בו היא מספרת איך היא קיבלה מסמך או דרכון "פלשתיני" כשהגיעה לארץ, על מנת לחזק את הטענה שלה שאין עם פלשתיני, ופלשתינה זה בעצם שם שניתן לארץ הזאת על ידי אחת האימפריות ששלטה פה?   אז עכשיו הסרטון הזה רץ כביכול בתור הצדקה לכך שהייתה פה "יישות" פלשתינית לפני שהיהודים הגיעו.

כלומר לקחו את הסרטון, והפכו אותו ב-180 מעלות.

התובע, האו"ם ושאר הגופים המיותרים הללו סימנו לעצמם כבר את המטרה, וסרטון או אמירה כזאת או אחרת לא באמת ישפיעו על התוצאה הסופית.

לחשוב שאם היינו נוהגים אחרת אז לא היו מוציאים צווי מעצר זה נאיביות לשמה.

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

הוא נאשם. אחרי התלונה, אחרי החשוד, אחרי החקירות, אחרי שימוע ואחרי כתב אישום. הוא עוד לא אשם אבל אם זה היה אתה או אני היינו במעצר עד תום ההליכים ובטח לא יכולים לשמש כבעלי תפקיד בכיר בחברות ציבוריות.

כרגע הוא אדם עם תיקים פליליים פתוחים.

גם ליברמן היה נאשם מעל ל-10 שנים, ומה בסוף?   כלום. אז לפני שאתה פותח את השמפניה, חכה לגזר הדין.

וכרגע הוא אדם במשפט, שהוגש נגדו כתב או כתבי אישום. אין לו עדיין "תיק פלילי". כמו שאומרים, זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Potato כתב:

במידה וכל המידע שהיה לו זה "חמאס מורתע" מגורמי הבטחון, ההנחה שלו לוגית בעלת הגיון כלשהו.

היה לו הרבה יותר מידע. הוא הרי תיאר בקולו את ה 7.10 אחד לאחד שנים קודם ובמקום להסיר את האיום או להתכונן אליו הוא המשיך לחמש את הנכס שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

על דיבורים מטומטמים לא תובעים על פשעי מלחמה. בשביל זה צריך להראות שנעשו פשעים. אפשר וראוי לגנות את זה אבל באיזה עולם מוציאים צו מעצר לראש ממשלה, גרוע ככל שיהיה, בגלל דיבורים של פוליטיקאי סוג ז'? 

לא הוציאו צו מעצר, זה בית המשפט יקבע. הוציאו בקשה לצו מעצר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

קודם כל ברור שחמאס משתמש בבית המשפט כנשק.

שנית, כששרים בכירים מתבטאים כך וראש הממשלה שותק אז השתיקה היא הסכמה. בכל שלטון שחושב שלא כך צריך לנהוג ראש הממשלה לא שותק כששרים שלו במבטאים ככה, הוא לא אומר לא ייכנס אוכל לעזה, הוא מציג תכניות מה עשה כדי לצמצם פגיעה בתושבים ועוד 1001 פעולות שאצלנו לא עושים.

זה כמו שיאשימו אותך בפגע וברח בחיפה ואתה תסרב להציג את החשבונית מהחניון באילת.

לפני 7 דקות, gadik6 כתב:

גם ליברמן היה נאשם מעל ל-10 שנים, ומה בסוף?   כלום. אז לפני שאתה פותח את השמפניה, חכה לגזר הדין.

וכרגע הוא אדם במשפט, שהוגש נגדו כתב או כתבי אישום. אין לו עדיין "תיק פלילי". כמו שאומרים, זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו.

קודם כל ממש לא חוגג. אני זה שאומר חכו לפסק הדין ורק אומר אל תחגגו זיכוי על סמך טוקבקיסטים.

ושנית, מהרגע שהוגש נגדך כתב אישום יש לך רישום פלילי עד שהתיק נסגר מחוסר אשמה (כל סיבה אחרת משאירה את הרישום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עורך דין, אבל אתה כנראה טועה.

יש רישום פלילי, שמתעדכן רק כאשר אדם מורשע בעבירה פלילית, ויש רישום משטרתי, שזה דבר נפרד לחלוטין, ואשר כולל גם תיקי חקירה פתוחים או כאלו שנסגרו בגלל חוסר אשמה.

שנית, כל אלו שצועקים על ביבי "למה לא טיפלת בחמאס", אלו אותם אנשים שהיו צועקים "מבצע שובו מנדטים" אם ביבי היה יוזם תקיפה של החמאס בעצמו, ו"גורר" אותנו למלחמה של חצי שנה. זה כבר לא קשור לביבי אלא למנטליות ה"פולנית" של חלק מהמגיבים כאן.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, gadik6 כתב:

שנית, כל אלו שצועקים על ביבי "למה לא טיפלת בחמאס", אלו אותם אנשים שהיו צועקים "מבצע שובו מנדטים" אם ביבי היה יוזם תקיפה של החמאס בעצמו, ו"גורר" אותנו למלחמה של חצי שנה. זה כבר לא קשור לביבי אלא למנטליות ה"פולנית" של חלק מהמגיבים כאן.

אני לא יודע מה אחרים היו צועקים כי אני מדבר רק בשם עצמי.

כבר כתבתי בעבר שצריך ליזום וכתבתי עוד הרבה לפני הממשלה הקודמת שחייבים להגיב בחומרה על כל ניסיון פיגוע מעזה (וכל רקטה או בלון הם פיגוע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, gadik6 כתב:

די נו. ואם מחר כל הבחורות ילכו בלי מחשוף ובלי רגליים חשופות, אז לא יהיו יותר מקרי אונס, נכון?

גם אם כל השרים היו סותמים את הפה ומדקלמים "אנחנו רוצים מדינה פלשתינית", היו מוצאים מה מישהו אחר אמר מתישהו או איך להוציא את מה שהם אמרו מההקשר.

לא מוציאים את מה שאמרו מהקשר, ופשוט לא צריך לתת עוד נשק לאוייבים. אם לא היו ציטוטים של כולי מיני חברי כנסת ושרים, היה פחות בשר.

לפני 12 דקות, gadik6 כתב:

שנית, כל אלו שצועקים על ביבי "למה לא טיפלת בחמאס", אלו אותם אנשים שהיו צועקים "מבצע שובו מנדטים" אם ביבי היה יוזם תקיפה של החמאס בעצמו

נכון. מודה.

מעניין למה זה, אולי כי מעל עשור זה מה שהיה...

איך כואב לך ביקורת על הרפש שנמצא למעלה גדי... מדהים שאתה קם להגן עליו.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, DareDevil כתב:

מה הסיכוי שיקרה לי משהו בתור פלוני אלמוני עם דרכון ישראלי כאשר אבקר בחו"ל? האם לצו תהיה השפעה כלשהיא?

אין שום סיכוי. אולי יציקו לך בגבול כמו שעשו למישהו באנגליה.

לפני 52 דקות, Shmulik_Miata כתב:

רוצה רגע להכניס את מצרים לסיפור.

האם מבחינה משפטית, יש לנו עילה נגד השלטון במצרים שהוא ידע ואפשר הברחות נשק או חומרי גלם שמבצעים המצרים או שלוחות החמאס לעזה?

אתה חייב להוכיח שמיצרים ידע ואפשר הברחות.  

לפני 9 שעות, Potato כתב:

במידה וכל המידע שהיה לו זה "חמאס מורתע" מגורמי הבטחון, ההנחה שלו לוגית בעלת הגיון כלשהו.

אז רמטכ"ל יכול להגיד שהוא לא אחראי כי ראש אמ"ן אמר לו "חמאס מורתע"? כנ"ל ראש אמ"ן לא אשם בכלום, כי ראש אגף דיווח, ש"חמאס מורתע"? 

לפני 9 שעות, Potato כתב:

נניח היינו יוצאים למלחמה ב4/10, היו נהרגים 1500 חיילים.

בשביל מה זה היה טוב? אף אחד לא יודע, קשה להצדיק את זה,הרוב המוחלט יגיד לעצמו "היה פה טוב ועכשו יש כלכלת מלחמה ו1500 הרוגים".

לא חיית חייב לצאת למלחמה ב4/10. מספיק שהיו בגבול עם עזה מספיק כוחות, יותר מ-2/3 גדודים ו-1.5 טנקים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...