Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, פינדר כתב:

אבל צריך לזכור שחלק נכבד מהאשמה על ההגעה לסיטואציה הזו, נופל על ההתנהלות של רוה״מ והקואליציה המשיחית שלו. וזה בדיוק מה שסמולנים כמוני הזהירו שיקרה.

באמת אתה יכול לומר לי במה לא היינו בסדר במלחמה הזו?

יש מדינה אירופאית אחת שהיתה נלחמת אחרת בטרור בסד"ג כזה?

לא בכל דבר ביבי אשם גם אם אתה שונא אותו. 

וזה שהזהרת זה לא עושזר אם אין לך תכנית אופרטיבית אחרת ללחימה. (ובוא נסכם שגם אם המטרה היא להמליך את הרש"פ בעזה. שלב הלחימה בכל מקרה צריך להתבצע ואין דרך אחרת לבצע לחימה)

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4946

• SlowRide

4827

• פינדר

3858

• m3x7r3m3

2926

לפני 6 שעות, Pika007 כתב:

תזכורת: הורדת 35,000 איש בעזה, רובם לא חמושים ולא חמאסניקים.

אתה כרגיל נעול עם שדה ראיה שרואה אך ורק את העמדה הישראלית הצרה ושום דבר אחר. אתה גם יכול לזעוק עד מחר שיחס ההרוגים המוצדקים/נזק משני הוא הטוב בעולם, זה לא ישנה את העובדה שמדובר ב 35,000 איש, ואת העובדה הגרועה יותר שהרבה מהם נהרגים כי אין לנו תכנית, לתקיפות שלנו אין תכלית, והניהול הלוגיסטי של המלחמה מזעזע בכל רמה אפשרית.

מסיימים עם איזור, עוזבים אותו, אזרחים מנסים לחזור ולהציל איזשהו שבריר שנשאר מהחיים שלהם, ואז כי לא טרחנו לתכנן מה עושים איפה שסיימנו- שוב יש שם טרוריסטים ושוב תוקפים שם, בצורה שמובילה למוות של עוד יותר אזרחים לא קשורים.

במקרה של נתניהו יש גם חשד גדול מאוד שהארכת המלחמה נעשית מאינטרס אישי ולא בטחוני של המדינה, במידה וזה נכון- צו נגדו זה דבר מוצדק מאין כמוהו.

גלנט? וואלה, לא יודע. חלוק בדעתי.

איך אדוני קובע כי הורדנו 35 אלף איש בעזה רובם לא חמושים ולא חמאסניקים? מידע פנימי? אתה מבין שלאף אחד אין מושג ? אתה מבין שאנחנו מסתמכים על דיווחים של ארגון טרור?
בסבירות גבוהה שיותר ממחצית מהמספר הזה הם מחבלים של חמאס,כן גם נשים וגם זקנים.
לתקיפות אין תכלית,ניהול לוגיסטי מזעזע,מעניין אותי לדעת מאיפה המידע הזה,והאם לאדוני יש איזו שהיא הסמכה בנושא.
לא זכור לי שספרו גופות לאמריקאים או לבריטים בעיראק ואפגניסטן,זו המשמעות של מלחמה,אנשים מתים.
וכן זה לא רלוונטי,זה מאוד רלוונטי יחס ההרוגים אזרחים / טרוריסטים בטח במלחמה בשטח בנוי הצפוף בעולם.
אגב אני לא מבין מה ההתרגשות מצווי מעצר,בטח לא מבן אדם שקוראים לו קארים אחמד חאן,בטוח שהוא אובייקטיבי.

עריכה אחרונה על ידי ArikC
  • אהבתי 4

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Night Driver כתב:

אני מבין שקראת את כל הפרוטוקולים.

הרי רק דביל קובע מסקנות על סמך סיכום ל 10 משפטים שך עשרות שעות דיונים.

הקשקשת מסביב לא מעניין, מה הוא קיבל וכמה?

אם היה שם משהו ברור כבר מזמן היה מתגבש.

מואשם-אשם-מורשע, הוא בערך בראשון, אולי עם נגיעות של השני.

לפני 3 שעות, Coro כתב:

יחס טרוריסטים-בלתי מעורבים

בעזה 1:1

ארה"ב בעירק ואפגניסטן 3:1 5:1.

מה שמעניין הוא יחס היללות במדד ההבכי וההתמסכנות, מפה נגזרת ההתנהלות העולמית ולא ממה שישראל עושה.

והוא בערך 500000:1 

• אהבתי 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, yd b-4 כתב:

באמת אתה יכול לומר לי במה לא היינו בסדר במלחמה הזו?

יש מדינה אירופאית אחת שהיתה נלחמת אחרת בטרור בסד"ג כזה?

חצי מה"ראיות" של התובע, הן הצהרות של שרי הממשלה על זה שהולכים למחוק\לחסל\עמלק את עזה. אנשים קטנים עם פה גדול.

תוסיף לזה את מניעת הסיוע (לפחות חלקו) ואת חוסר הרצון להציג תוכנית ליום שאחרי המלחמה (מה שמשאיר אופציה לספוקלציות על כיבוש והתנחלויות).

ביבי החליט לשים את הביצים שלו בידיים של סמוטריץ ובן גביר והם חפרו לו בור.

וכל זה היה צפוי ונאמר מראש.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, כוכב השחר כתב:

אני אומר שאתה לא יכול לשלוט בהם לנצח. תן להם מדינה ואז כל הפעולות שלך בזירה הבינלאומית הרבה יותר מוצדקות.

איך אתה מסביר את הdont  רבתי של האמריקאים על מלחמה בלבנון. לא מלחמת מנע מלחמת תגובה.

לבנון זו מדינה ריבונית אז מה? 

לפני 2 דקות, פינדר כתב:

חצי מה"ראיות" של התובע, הן הצהרות של שרי הממשלה על זה שהולכים למחוק\לחסל\עמלק את עזה. אנשים קטנים עם פה גדול.

תוסיף לזה את מניעת הסיוע (לפחות חלקו) ואת חוסר הרצון להציג תוכנית ליום שאחרי המלחמה

1-נו באמת ממתי שופטים על דיבורים.

2-מניעת סיוע? ממתי אני חייב לסייע לאוייב שלי שמצרים תספק להם מבחינתי.....

3-חוסר תוכניות ליום שאחרי וספקולציות- אתה רציני לגבי זה? ספקולציות זו עילה לצו מעצר?

לפני 6 שעות, Pika007 כתב:

זה לא ישנה את העובדה שמדובר ב 35,000 איש, ואת העובדה הגרועה יותר שהרבה מהם נהרגים כי אין לנו תכנית, לתקיפות שלנו אין תכלית, והניהול הלוגיסטי של המלחמה מזעזע בכל רמה אפשרית.

הזעזוע מכמות ההרוגים היא צביעות. 

אני לא מדבר בכלל על מדינות באזור שאת אף אחד לא עניין הרוגים בכמות פי 10. אלא על לחימה של צבאות מערביים בתנאים דומים.

לגבי ניהול המלחמה דעתך מסקרנת אותי אשמח שתרחיב קצת בנושא . איזה ניהול לוגיסטי כושל יש למלחמה, דווקא נראה שצבאות המערב הופתעו מיכולות הלחימה שצה"ל הציג. 

לפני 5 שעות, gadik6 כתב:

אף אחד לא לוקח מביבי את ה"תרומה" שלו לכשלון, בתור ראש הממשלה במהלך רוב ה-15 שנה האחרונות כאן, אבל הוא בסך הכל המשיך את ה"הכלה" של אולמרט, של גנץ ושל רוב ראשי המערכת הצבאית והבטחונית כאן, שהתמכרו לשקט ולהכלה

הרדידות הזו מרגיזה אותי כל פעם מחדש. אין שום קשר להכלה מרצון. אני מניח שכל ראש ממשלה ושר בשטחון משני צידי המפה לו רק היה יכול היה משקיע שנתיים לחימה לגמור עם האיום פעם אחת ולתמיד. 

הבעיה שאין לנו שום יכלות כזאת מבחינה בינלאומית לכן כל הקשקשת על "ביבי העצים את החמאס" ושות' הן שטויות. לא משנה מי יהיה ראש הממשלה בסיטואציה דומה הוא לא יוכל לעשות שום דבר אחרת.

אין למדינת ישראל שום יכולת ריאלית לצאת למלחמת מנע מוצדקת ככל שתהיה- זו המציאות!

רוצים הוכחה- בימים אלו ממש חבל ארץ שלם שומם ומפונה. ובעלי בריתנו הקרובים ביותר האמריקאים זועמים על חכי"ם מהמין שדורשים להניח דד ליין.

כי הם מאמינים שהפתרון המידיני לא מוצה. 

פתרון מדיני=ארגון טרור עם צבא ברמה מדינתית ללא הגבלות של מדינה, שיכול לשתק את מדינת ישראל לתקופה ארוכה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

תוסיף לזה את מניעת הסיוע (לפחות חלקו) ואת חוסר הרצון להציג תוכנית ליום שאחרי המלחמה (מה שמשאיר אופציה לספוקלציות על כיבוש והתנחלויות).

ביבי החליט לשים את הביצים שלו בידיים של סמוטריץ ובן גביר והם חפרו לו בור.

וכל זה היה צפוי ונאמר מראש.

הצהרות הן לא ראיות,ראיות הן מעשים,קראתי את הרשימה,גיבוב של שטויות.
סיוע? לא חייבים שום דבר לאף אחד.
חוסר ההבנה שלהם שעזה זה חמאס וחמאס זה עזה,זו בעיה.
בתור אחד שלא יכול לסבול את ביבי,ואני מת שהוא יתעופף מהעיינים שלנו כמה שיותר מהר,אני עדיין מבין שהצוי מעצר האלו הם לא נגד ביבי או גלנט,הם נגד מדינת ישראל.

• אהבתי 3

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, yd b-4 כתב:

הרדידות הזו מרגיזה אותי כל פעם מחדש. אין שום קשר להכלה מרצון. אני מניח שכל ראש ממשלה ושר בשטחון משני צידי המפה לו רק היה יכול היה משקיע שנתיים לחימה לגמור עם האיום פעם אחת ולתמיד. 

ממש אבל ממש לא.

מלחמה זה הרוגים, והרוגים זה לא טוב לקדנציה הבאה(בלי קשר לזה שחיילים ואזרחים מתים זה מאוד עצוב), אין מוטיבציה לצאת למלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Potato כתב:

ממש אבל ממש לא.

מלחמה זה הרוגים, והרוגים זה לא טוב לקדנציה הבאה(בלי קשר לזה שחיילים ואזרחים מתים זה מאוד עצוב), אין מוטיבציה לצאת למלחמה.

נדמה לי דווקא שמלחמות מוצלחות בישראל מעלות את דירוג האשראי של הממשלה. ולחימה משוחררת מכבלים בינלאומיים (כמובן לא השתוללות חסרת רסן אבל לא כיבוש רצועת עזה בשנה) וניצחון מוחלט תביא הילה לעומדים בראש המערכת.

אבל זה לא משנה היו לנו מספיק סיבות לצאת למלחמת הגנה כזו. רק שתמיד היא נקטעה בתחילתה בלחץ בינ"ל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Potato כתב:

הקשקשת מסביב לא מעניין, מה הוא קיבל וכמה?

אם היה שם משהו ברור כבר מזמן היה מתגבש.

מואשם-אשם-מורשע, הוא בערך בראשון, אולי עם נגיעות של השני.

לפי התגובה אני מבין שכצפוי לא קראת 

כשיהיה פסק דין אתה גם תבקר אותו במומחיות המשפטית שלך על סמך משפט של טוקבקיסט.

אני לא יודע אם הוא אשם או לא כי אני ממתין לסיום המשפט.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, yd b-4 כתב:

אני מניח שכל ראש ממשלה ושר בשטחון משני צידי המפה לו רק היה יכול היה משקיע שנתיים לחימה לגמור עם האיום פעם אחת ולתמיד

להביא לך שוב ציטוטים של נתניהו אומר שאסור לחסל את החמאס? את סמוטריץ שאומר שחמאס הוא נכס?

זה כבר הובא פה יותר מפעם.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Night Driver כתב:

אני לא יודע אם הוא אשם או לא כי אני ממתין לסיום המשפט.

כל עוד הוא לא הואשם ואין גזר דין, הוא לא אשם.

לא צריך להיות גאון משפטי בשביל זה, כמו שאם מחר מישהו יגיש עליך או עלי תלונה אנחנו לא נהיה אשמים עד סוף ההליך.

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

להביא לך שוב ציטוטים של נתניהו אומר שאסור לחסל את החמאס? את סמוטריץ שאומר שחמאס הוא נכס?

זה כבר הובא פה יותר מפעם.

אפשר להבין איך החמאס היה נכס, במובן שהוא לא אפשר הקמת מדינה כי היה סכסוך פנימי בין פלסטינים בגדה לעזה ובינם לבין עצמם.

במידה וכל המידע שהיה לו זה "חמאס מורתע" מגורמי הבטחון, ההנחה שלו לוגית בעלת הגיון כלשהו.

לפני 39 דקות, yd b-4 כתב:

נדמה לי דווקא שמלחמות מוצלחות בישראל מעלות את דירוג האשראי של הממשלה. ולחימה משוחררת מכבלים בינלאומיים (כמובן לא השתוללות חסרת רסן אבל לא כיבוש רצועת עזה בשנה) וניצחון מוחלט תביא הילה לעומדים בראש המערכת.

אבל זה לא משנה היו לנו מספיק סיבות לצאת למלחמת הגנה כזו. רק שתמיד היא נקטעה בתחילתה בלחץ בינ"ל.

נניח היינו יוצאים למלחמה ב4/10, היו נהרגים 1500 חיילים.

בשביל מה זה היה טוב? אף אחד לא יודע, קשה להצדיק את זה,הרוב המוחלט יגיד לעצמו "היה פה טוב ועכשו יש כלכלת מלחמה ו1500 הרוגים".

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 49 דקות, ArikC כתב:

סיוע? לא חייבים שום דבר לאף אחד

עזוב חייבים או לא, בפועל אתמול חילקו שם בקלאוות בחינם על ההוא שהמסוק שלו התרסק. לאנשים שסובלים מרעב אין פריבילגיה לחגיגות.

יש תיעודים של מחסני האו"ם מלאים במוצרי סיוע שהם לא מצליחים להפיץ לאזרחים.

יש תיעודים של אנשי חמאס מסתובבים במתקנים של האו"ם ומשתמשים ברכבים וציוד של האו"ם.

יש אינספור תיעודים של שווקים מלאים באוכל, של השתלטות חמושים על הסיוע ועל המחירים המופרזים שמוצרים שאמורים להיות מחולקים בחינם נמכרים. ישראל לא אחראית על שום דבר מזה, בעזה אין רעב כמו שאין שם רצח עם.

כל המטרה פה היא להשתמש בבית המשפט כדי להילחם בישראל, כי צבאית אין להם יכולת לעצור את הסוף המתקרב אבל מדינית כן.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיכוי שיקרה לי משהו בתור פלוני אלמוני עם דרכון ישראלי כאשר אבקר בחו"ל? האם לצו תהיה השפעה כלשהיא? הרי אין למדינות רשימות של חיילי מילואים.

ונגיד במידה וכן יהיה צו וכן תהיה בעיה לרמטכל או ראש הממשלה להגיע למדינות מסוימות האם זה מחייב שיעצרו גם את הישראלים?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, SlowRide כתב:

הסיכוי שהצווים האלה יצאו נמוך.

1. זה בזיון לבית המשפט ברמה עולמית להוציא צווים לממשלה (דפוקה ככל שתהיה) במדינה דמוקרטית יחד עם ראשי ארגון טרור שהורשעו כבר ברצח.

2. זה איתות לשאר מדינות העולם החופשי לחשוב פעמיים לפני שהן יוצאות להגן על אזרחיהן אם יותקפו ע"י טרוריסטים.

3. ארה"ב כבר הודיעו שינקטו סנקציות נגדם במידה ויוציאו צווים.

נכון, אבל גם זה לכשעצמו לא עילה לכלום. כדי להרשיע צריך להוכיח שהאנשים האלה נהרגו ללא סיבה. ממה שראיתי, התביעה בעיקר על הרעבה.

איך ביזיון? אני ואתה יודעים שצה"ל זה צבא מוסרי, ושבפרקטיקה הקומץ חיילים שעושים טיקטוק על החיסולים שלהם הם קומץ, ונענש בהתאם - אבל יש לך עשרות שרים, בכירים, שזורקים משפטים כמו "אטום על עזה" ועוד ממתקים. למה שגוף חיצוני ניטרלי לא ישתמש בכל הראיות האלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ICC ניטרלי הא?

https://x.com/i/status/1792634066015236140

אם הוא היה ניטרלי, היו מוציאים צווים נגד כל ראשי הרשות הפלסטינית, על כל מעשי הטרור שהם ביצעו, כולל השר לספורט שקרא להטיל אטום על ישראל. אבל ככה זה כשיותר חשוב לפלג מאשר לנצח.

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...