Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

עוד חודש לסיום התקציבים של אונרא וכנראה מעבר לארגון שמתעסק בפליטים של האו"ם.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 36 דקות, SlowRide כתב:

איזה ניפוח עשו להצפת המנהרות, אפילו המציאו ל"מערכת" שם מיוחד...

השם של המערכת מתאר יותר את המצב של המדינה שהמציאה איתה.

טוב שלא קראו לה "פומפיי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

עופר כסיף הוא אדיוט. לא הצבעתי לו וגם לא אצביע.

אבל הוא לא עבר שום חוק. והדחה שלו היא עוד צעד לכיוון הפאשיסטי.

עכשיו זה יגיע לבית משפט, שכנראה יבטל את ההדחה (כי כאמור היא לא חוקית) וכל צווחני ה"רפורמה" המשפטית יחזרו לקשקש על "משילות" ודיקטטורת בגץ.

לא סובל אותו ואת דעותיו וחושב שהוא לא אמור להיות בכנסת אבל לא ככה.

הדרך לא נכונה ובמקרה הזה המשפט שהמטרה מקדשת את האמצעים היא לא נכונה.

אראל סג"ל ( שאני ממש לא סובל אותו אבל לפעמים הוא צודק. לפעמים) אמר משהו נכון שלא יכול להיות שחברי כנסת שנבחרו ע"י אזרחים עם דעה x יפסלו חבר כנסת אחר שנבחר ע"י אזרחים עם דעה y. מי שצריך לפסול אותו זה יו"ר ועדת בחירות לפני בחירות או שבמידה ועבר על חוק מסויים ( שזה לא המקרה) ע"י בית המשפט. אבל האפשרות לפסול אותו ע"י חברי כנסת אחרים היא בעייתית כי בסוף הם פוליטיקאים ואינטרסנטים.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

איזה ניפוח עשו להצפת המנהרות, אפילו המציאו ל"מערכת" שם מיוחד...

אחד הדברים שהכי הציקו לי - עוד בצהרי יום שבת, כשהרוצחים עדיין אונסים וטובחים, כבר היה שם למבצע. אלופי עולם במיתוג, בצמוד לחקיקה...

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, asix כתב:

אמר משהו נכון שלא יכול להיות שחברי כנסת שנבחרו ע"י אזרחים עם דעה x יפסלו חבר כנסת אחר שנבחר ע"י אזרחים עם דעה y.

מצד שני זה מה עושים עם מישהו בעייתי לאחר הבחירות? ממתינים רק עד הבחירות הבאות? לא רואה בעיה בכך שרוב משמעותי של חברי כנסת יוכל  להדיח חבר כנסת מסוים תחת תנאים ברורים (מודה שלא ברור לי מה התנאים כיום למעט תמיכה של 70 חברי כנסת). 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 31 דקות, hans כתב:

אחד הדברים שהכי הציקו לי - עוד בצהרי יום שבת, כשהרוצחים עדיין אונסים וטובחים, כבר היה שם למבצע. אלופי עולם במיתוג, בצמוד לחקיקה...

נתת פה הזמנה לחובבי קונספירציות, עוד יגידו שהכל היה מתוכנן וידוע מראש...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Supertigre כתב:

מצד שני זה מה עושים עם מישהו בעייתי לאחר הבחירות? ממתינים רק עד הבחירות הבאות? לא רואה בעיה בכך שרוב משמעותי של חברי כנסת יוכל  להדיח חבר כנסת מסוים תחת תנאים ברורים (מודה שלא ברור לי מה התנאים כיום למעט תמיכה של 70 חברי כנסת). 

לא 70, אלא 90 חברי כנסת. וזה 3/4 מהכנסת.

תיקון מס' 44 (נחקק ב-27 ביולי 2016), המכונה גם "חוק ההדחה" מאפשר להדיח חבר הכנסת מכהונתו בשל העילות המנויות בסעיף 7א (שלילת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, הסתה לגזענות או תמיכה במדינת אויב או בארגון טרור). תיקון זה נחקק בעקבות הביקורת שמתחה ח"כ חנין זועבי על מעשיהם של חיילי צה"ל בהשתלטותם על הספינה מרמרה. לפי התיקון לחוק, ועדת הכנסתצריכה להציע לכנסת את ההדחה, ברוב של שלושה רבעים מחבריה, וזאת לאחר שקיבלה בקשה של 70 חברי כנסת, 10 מתוכם לא חברי קואליציה. הרוב הנדרש בכנסת להדחת חבר הכנסת הוא של 90 חברי הכנסת, וההדחה תיכנס לתוקף בתוך 14 יום.

עריכה אחרונה על ידי garicho
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.1.2024 בשעה 01:08, MadCat_LE כתב:

האשם בטבח בורח מאחריות.

אין לי מילים לתאר את הגועל מהבן זונה הזה. הוא "התריע", "הזהיר" בלה בלה בלה כאילו לא הוא היה ראש הממשלה מאז ההתנתקות פחות או יותר, כאילו הוא ילד קטן שצועק ואף אחד לא רוצה להקשיב לו.

איש בזוי, מאחל לו את כל הרע שבעולם. לא יודע מה המדינה הזו עשתה שמגיע לה סמרטוט כזה. 

כן אני די מעוצבן אחרי שקראתי את הקיא שיצא לו מהפה.

נו באמת! 

א. ביבי כולה סוגר שנה בתפקיד, שנה! תן לבנאדם זמן לעשות ראמפ אפ בחיאת

ב. אתה לא מבין כמה בלאגן השאירו בנט ולפיד... איך הוא אמור לעבוד ככה איך, איך אתה מצפה שהוא יתמודד עם מה שהם עשו במשך ש-נ-ה שלמה? הם היו ים זמן בשלטון למה אתה לא בא אליהם בטענות??

ג. אף אחד לא התריע את ביבי, ואל תגיד לי "הוא פיטר את שהב"ט כשהתריע" או איזה תירוץ סמולני אחר, אם ממש היו רוצים להתריע אז הם היו מוצאים דרך! ביבי לא ידע.

ד. הכסף שהגיע לחמאס הוא בדולרים אמריקאיים, ביבי מנהיג מדינה המשתמשת בשקלים, איך אפשר לטעון שיש לו קשר לדבר??? 

ה. ביבי במשך שנים מצהיר שצריך לחסל את חמאס, אתה רוצה לומר לי שזו אשמתו שאף אחד מראשי הממשלה בעשור האחרון לא הקשיבו לו?! הוא אמר ואפילו עשה על זה קמפיין בחירות!!! עם טנדרים שנוסעים בשדרות!!! מה עוד אתה רוצה שהוא יעשה ריבונו של עולם! 

בקיצור,
ביבי לא ידע
הוא
לא
יא
דעעע

• אהבתי 2
  • מצחיק 9

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק 

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיחות עם ביביסטים הבנתי שמדובר ברוה״מ של שרדיגר.

הוא בסופרפוזיציה של שני מצבים:

1. החכם הגאון, הראשון לזהות והיחיד שיכול לעמוד מול החמאס, האמריקאים, הסמול ובגץ

2. המסכן חסר המזל, שלא סיפרו לו, לא העירו אותו ולא נתנו לו לחסל את החמאס (האמריקאים, הסמול ובגץ)

• אהבתי 5
  • מצחיק 2
  • מעניין 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושים לב, שהכשל הלוגי הזה מעולם לא הפריע להם. הוא היחיד שיכול, אבל הוא גם היחיד שלא נותנים לו לעשות כלום. שילוב מדהים של סופרמן וקוני למל.

• אהבתי 5
  • מצחיק 5
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

משיחות עם ביביסטים הבנתי שמדובר ברוה״מ של שרדיגר.

הוא בסופרפוזיציה של שני מצבים:

1. החכם הגאון, הראשון לזהות והיחיד שיכול לעמוד מול החמאס, האמריקאים, הסמול ובגץ

2. המסכן חסר המזל, שלא סיפרו לו, לא העירו אותו ולא נתנו לו לחסל את החמאס (האמריקאים, הסמול ובגץ)

אותה גישה של העזתים - "ישראל רוצחת אותנו אנחנו באוהלים אנחנו מסכנים" ובו זמנית "ישראלית האימתנית לא מזיזה לנו אללה הוא אכבר אנחנו נחסל את צה"ל".

לך תבין.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד הקבלה.

כמו שמדווחים אצלנו על חיי הפאר של ראשי חמאס, הטיימס אוף אינדיה מדווח על החיים הטובים של ילדז.

https://timesofindia.indiatimes.com/videos/international/275000-spent-by-israeli-government-on-netanyahus-son-in-miami-florida-amid-israel-hamas-war/videoshow/107270429.cms

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...