Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 38 דקות, falou כתב:

מה הקשר?!

...
אתה מנסה לקשור את השכיחות של הטרדות כקשורה להנפצה שכל ילד שלישי נפגע מינית. אין קשר. הטרדות מיניות זו התנהגות שכיחה. התעללות בילדים - לא.

ההוכחה שלך לזה שמה שהיה רשום בתמונה שהדביק אור זה שקר היא הגחכה של טענה אחרת, שכל אחת מחמש נשים נאנסה. זה לא שהבאת מספרים אחרים או משהו. התבססת על אינטואיציה פרופר, ממש כאן, ויצרת את הקשר בעצמך, תוך התייחסות כללית ל״התעללות מינית״:

ציטוט

תוסיף על זה גם שאחת מכל חמש נשים נאנסת, ואנחנו חיים בחברה בה התעללות מינית היא למעשה הנורמה.

זה נראה לך נכון?

אז עניתי לך: אני לא יודע אם זה נכון. גם אתה לא יודע אם זה נכון. בהתחשב בכמות הסיפורים על הטרדות מיניות, גם פיזיות שאני מכיר, זה לא נשמע לי רחוק מהמציאות. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Mech Morphix כתב:

זורם איתך, בוא נשמח לאיד שבן אדם שעשה עבירת תנועה מת.

אף אחד לא שמח לאיד שמישהו מת.

לגבי ביצוע עבירות תנועה,בתור אוכלוסיה שהיא פגיעה הרבה יותר,שישימו לב הרבה יותר.

להבדיל נתיב מסומן אמור להיות בסט הכישורים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, יבגניפ כתב:

ההוכחה שלך לזה שמה שהיה רשום בתמונה שהדביק אור זה שקר היא הגחכה של טענה אחרת, שכל אחת מחמש נשים נאנסה. זה לא שהבאת מספרים אחרים או משהו. התבססת על אינטואיציה פרופר, ממש כאן, ויצרת את הקשר בעצמך, תוך התייחסות כללית ל״התעללות מינית״:

לא אינטואיציה ולא בטיח. בדקתי את זה בעבר ואתה מוזמן לבדוק בעצמך. זה לא נכון שאחת מכל חמש נשים נאנסה וזה מגוחך לחשוב שאחד מכל שלושה ילדים עבר התעללות מינית. אין לזה שום תימוכין בשום סטטיסטיקה או מחקר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, falou כתב:

וזה מגוחך לחשוב שאחד מכל שלושה ילדים עבר התעללות מינית. אין לזה שום תימוכין בשום סטטיסטיקה או מחקר.

מירב מיכאלי מדבר על "פגיעה" באופן כללי. 

אני לא יודע מה מגוחך בזה כל כך, חוץ מזה שזה לא מסתדר לך. לא יודע איפה בדקת.

בדקתי ב-cdc והם טוענים שאחת מכל ארבע בנות ואחד מכל שלושה עשר בנים עוברים פגיעה מינית כלשהי, ושב-91% מהמקרים זה נעשה על ידי מישהו שהם מכירים.

באשר להזנחה או פגיעה כללית (neglect / abuse) הם טוענים שלפחות אחד מכל שבעה ילדים סובל מזה בשנה שהם מתייחסים אליה (נראה לי 2020), וכמובן, כצפוי, מזכירים שמדובר בנתונים עם תת דיווח.

באשר לפגיעות מיניות באופן כללי, הם טוענים שיותר מחצי מהנשים חוו פגיעה מינית כלשהי בחייהן ואחת מכל ארבע נשים עברה ניסיון אונס במהלך חייה.

בכל המקרים יש הפניה למקורות שלא אלך לקרוא, גם כי יש לי קצת חיים, וגם כי כמו במקרים אחרים, ה-cdc נשמעים לי מקור אמין.

לא יודע אם יש נתונים מקבילים על ישראל. כמו כל דבר - קשה להשוות את ישראל לאמריקה אחד לאחד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה שהוא צועק את השטויות שלו בלי בושה, זה לבד מנטרל את רוב הסכנה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, יבגניפ כתב:

בדקתי ב-cdc והם טוענים שאחת מכל ארבע בנות ואחד מכל שלושה עשר בנים עוברים פגיעה מינית כלשהי, ושב-91% מהמקרים זה נעשה על ידי מישהו שהם מכירים

לפי ההגדרה האמורפית הזו אוודא גם לטעון לתשעים ותשע אחוז... 

חרטא בלתי מבוססת. 

לפני 26 דקות, פינדר כתב:

מדהים לאיזה רזולוציות צריך לרדת בשביל להוכיח שמירב מיכאלי לא מסוכנת כמו אבי מעוז.

היא מסוכנת הרבה יותר. הוא לא מסוכן בכלל. רואים אותו בא מקילומטר. אבל במיכאלי אפשר לטעות שכוונותיה טובות והאידיאולוגיה שלה לא חשוכה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, falou כתב:

חרטא בלתי מבוססת. 

טוב, אם מישהו באינטרנט אומר שזה חרטא, זה חייב להיות חרטא. 

לפני 8 דקות, falou כתב:

היא מסוכנת הרבה יותר. הוא לא מסוכן בכלל. רואים אותו בא מקילומטר. אבל במיכאלי אפשר לטעות שכוונותיה טובות והאידיאולוגיה שלה לא חשוכה. 

לפני עמוד כתבת שאתה לא חושב שהיא גרועה כמו מעוז או בן גביר, שהיא רק 50% קיצונית ושקיצוניות זה לא כל מה שהיא מייצגת בדבריה ומעשיה בניגוד למעוז. עכשיו מסתבר שהיא יותר מסוכנת. מזל שעם ישראל בחר לתת את האמון שלו במפלגה שמעוז הצטרף אליה והם זכו ב-16 מנדטים מול ה-4 של מיכאלי וחבריה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, יבגניפ כתב:

טוב, אם מישהו באינטרנט אומר שזה חרטא, זה חייב להיות חרטא. 

לפני 11 שעות, falou כתב:

תביא מחקר. תביא מאמר. איזשהו נתון. אפילו סמי-מבוסס. כי יש לי כבר 1 מ-3, 1 מ-5 וגם 1 מ-10, עם כל מיני קומבינציות של ילדות וילדים.

תביא אולי, במינימום, מה נכנס תחת הכותרת: 

child sexual abuse refers to the involvement of a child (person less than 18 years old) in sexual activity that violates the laws or social taboos of society 

אם ילד מורמוני בן 16 רואה פורנו, למשל, זה נכנס בהגדרה?

בינתיים אתה יכול ללכת לעבודה וברחוב באמונה שלפחות כמה מהאנשים שאתה פוגש מתעללים בילדים שלהם. הרי אם שליש מהילדים עוברים התעללות, אתה בטח מכיר אישית איזה חמישה-שה מתעללים. 

הנה דוגמא למשהו שאפשר להתחיל להתייחס אליו, בעניין אחת מחמש:

https://behavioralscientist.org/what-the-origins-of-the-1-in-5-statistic-teaches-us-about-sexual-assault-policy/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, falou כתב:

תביא מחקר.

צר לי שה-cdc לא מספיק אמין בעינך. אבל זה קצת כמו הויכוח על נת"צים פה. חורג ממה שבא לי לעשות עם הזמן החופשי שלי. יש שם גם הפניות למחקרים. 

שמח שלפחות אתה לא מתווכח עם הסטטיסטיקה על אונס שהם מציגים (אחת מארבע נשים), כי, שוב, לפני יום טענת פה ששתי הסטטיסטיקות מופרכות כי התוצאה שלהן לא מתקבלת בעינך על הדעת.

לפני 45 דקות, falou כתב:

בינתיים אתה יכול ללכת לעבודה וברחוב באמונה שלפחות כמה מהאנשים שאתה פוגש מתעללים בילדים שלהם. הרי אם שליש מהילדים עוברים התעללות, אתה בטח מכיר אישית איזה חמישה-שה מתעללים. 

אור ענה לך גם על זה. אבל בכל זאת: המספרים של cdc מדברים על אחד מכל שבעה ילדים. אחד מכל חמישה ילדים בערך בכיתה א' היום הוא חרדי. אבל האמת היא שאני לא מכיר אף ילד חרדי, וכשאני עובר לידי בתי הספר באזור שלי בבוקר אני לא רואה ילדים חרדים. אז מה?

לפני 55 דקות, falou כתב:

הנה דוגמא למשהו שאפשר להתחיל להתייחס אליו, בעניין אחת מחמש:

אענה לך בציטוט שאהבתי מהמאמר:

ציטוט

Instead of rehashing whether “1 in 5” is valid and whether women are reliable interpreters of their own experiences, we should be asking why it is so hard for us to hear these experiences and connect them to larger structures of power and domination

למה באמת?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, oryo כתב:

אפשר סימוכין לטענה? 

(אומנה זה טריוויאלי) 

https://www.d2l.org/wp-content/uploads/2017/01/Statistics_4_Risk_Factors.pdf

צריך לזכור שיש פה עניין של מס׳ גורמים, שיש ביניהם קשר. למשל, יותר סביר שילדים במצב סוציו-אקונומי נמוך יהיו בסיכון גבוה יותר. אחד הדברים שמאפיינים משפחות במצב כזה הוא חד-הוריות (גם כסיבה וגם כמסובב), העדר יציבות משפחתית וכו׳. אז מה קודם?!

לך תדע...

לפני 48 דקות, יבגניפ כתב:

למה באמת?

כי זה לא נכון. בני אדם הם לא פרשנים אמינים של החוויות שלהם.

אתה צריך להבדיל בין תפיסת העולם של כותבת המאמר, שמקבילה למיכאלי, לבין עובדות, שהיא מכירה בהן. אני לא מקבל את התפיסה שהחברה שלנו מוגדרת לפי יחסי כוח בלבד. אני חושב שזו תפיסה נאו-קומוניסטית.

אבל המאמר הזה לא בא למכור סטטיסטיקה בגרוש כמשהו נתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, falou כתב:

כי זה לא נכון. בני אדם הם לא פרשנים אמינים של החוויות שלהם.

אתה צריך להבדיל בין תפיסת העולם של כותבת המאמר, שמקבילה למיכאלי, לבין עובדות, שהיא מכירה בהן. אני לא מקבל את התפיסה שהחברה שלנו מוגדרת לפי יחסי כוח בלבד. אני חושב שזו תפיסה נאו-קומוניסטית.

אבל המאמר הזה לא בא למכור סטטיסטיקה בגרוש כמשהו נתון.

אני בכנות לא מבין מה אתה רוצה להגיד, חוץ מזה שאתה לא אוהב את הניתוח ה"פרוגרסיבי" של החברה כי לדעתך זו תפיסה נאו קומוניסטית.

העובדות שהמאמר מכיר בהן זה שיש פער בין כמות הנשים שמעידות על זה שחוו יחסי מין בכפיה \ שימוש בכח, לבין כאלו שקוראות לזה "אונס" ואם מחברים את המספרים באופן עקבי מסקרים על סטודנטיות מגיעים לזה שאחת מתוך חמש נשים נאנסה. אתה עכשיו בנקודה שבה אתה טוען שהן לא באמת זוכרות או מפרשות נכון מה היה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...