Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אני שונא אנשים שמשחקים אותה על הכביש וחושבים שהכביש הוא של אבא שלהם כי בד"כ זה תוך כדי סיכון נהגים אחרים.

יש לי חבר יותר משוגע , הוא רודף אחריהם ומה לא

זה לא בסדר, זה מסוכן וזה לא חינוכי, אבל אין מה לעשות יש אנשים שגורמים לך לעשות את הדברים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חבר שלך בבון גדול מאד. הוא רודף אחרי צרות תרתי משמע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום יבוא והחבר המשוגע ייהרג בתאונת דרכים או יפצע מישהו קשה בגלל שהוא "רודף" אחריהם או שסתם יקבל פלפל לפנים או לום לראש.

(אני מחזיק פלפל איכותי ומפתח עבור הגלגלים איכותי, אז על סיבה כלשהי שאעשה כביכול עבירה או אחתוך מישהו כי הייתי חייב/לא היה מקום/ אתה לא יודע מה הנסיבות, לא חבל שהחבר שלך יקבל פלפל ולום בראש? והכל עוד יתועד והוא יפסיד בבית המשפט וישלם כל חיו?)

הכל בסדר בעולם, השאלה מה סדר העדיפויות. אם יש דברים שמטרידים אותך צא להתנדב במשטרה, אין יותר טוב מזה אם אתה אוהב חינוך או החברים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה לרדוף?

לא קרא לכם שאתם רדפתם ורציתים לראות מי זה הנהג שעשה את הדבר הזה?

מפה ולרדוף עד כדי לריב זה סיפור אחר,

זכותו של כל אחד ל"רדוף" אחרי נהג שסיכן אותך ואת הסובבים בכביש ולראות למה ומי הנהג.

אני תמיד מסתכל וצוחק אחר כך מי הנהג.

בלי להעליב אף אחד, ברוב המקרים שיצא לי לראות זה אנשים מבוגרים, ערבים\נשים ואנשים שמתעסקים בפלאפון.

אז... קצת פרופורציות.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, אני חושב שבהתכתבות, למלה ״לרדוף״ יש קונוטציה של פזיזות (לנהוג כמו טייס מנמיך טוב כדי לתפוס את הנרדף) ואולי גם של אגרסיביות.

אם אפשר להתעמת עם הנהג השני מבלי אגרסיביות או נטילת סיכונים, ברור שאנשים יעשו את זה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאתה לא יודע מול מי אתה עומד, מעדיף לא להתעמת עם אף אחד (כל עוד יש ברירה) ובטח לא לרדוף אחרי אף אחד, לא משעמם לי, אין לי עודף זמן פנוי ואני לא מחפש לעצמי צרות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהכי הפריע לי בסרטון עם התאונה של LeonSC , שפאקינגן בנאדם עשה תאונה במהירות די גבוה , והדבר הראשון שהוא עושה שהוא יוצא מהרכב , זה בודק את הנזק של הרכב , כאילו מה נכנסת בבנאדם אשם או לא אשם , תבדוק אם הוא בסדר , אם הוא צריך אמבולנס , זה רק פח , מבחינתי זה תת רמה של בנאדם מכל מה שאני מכיר .

סליחה פשוט עצבן אותי

Sent from my MI 5 using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא היה במהירות גבוהה אלה במהירות פניה של צומת. אותו נהג הספיק לבלום לא קצת מן הסתם וסביר להניח שהיה במהירות עירונית סבירה לחלוטין, רואים את זה בסרטון?

לא מדובר על תאונת חזית או פתיחת כריות אוויר אלה מגע בין רכבים מהצד בזווית שלא מאפשרת נזק גדול.

נכון, תמיד יכול להיות שאותו אחד קיבל דום לב, הצוואר נשבר לו ולא יודע, היה עם קיסם שיניים בפה וכו' אבל בני אדם פועלים אחרת, אנחנו לא רובוטים והמחשבה של אותו אדם הייתה, שבמהירות שזה קרה, סביר להניח שאותו אחד, שרד ובריא ושלם.

כמו כן, כשאתה יוצא מהרכב אתה רואה את ההוא מולך, מן הסתם אתה רואה שהוא לא מדמם למוות כן.

להיות מתורגל כפי שאתה מבקש, דורש מכל אזרח לתרגל כל יום ויום את הפעולות האלו, למי יש צורך זמן ורצון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא היה במהירות גבוהה אלה במהירות פניה של צומת. אותו נהג הספיק לבלום לא קצת מן הסתם וסביר להניח שהיה במהירות עירונית סבירה לחלוטין, רואים את זה בסרטון?

לא מדובר על תאונת חזית או פתיחת כריות אוויר אלה מגע בין רכבים מהצד בזווית שלא מאפשרת נזק גדול.

נכון, תמיד יכול להיות שאותו אחד קיבל דום לב, הצוואר נשבר לו ולא יודע, היה עם קיסם שיניים בפה וכו' אבל בני אדם פועלים אחרת, אנחנו לא רובוטים והמחשבה של אותו אדם הייתה, שבמהירות שזה קרה, סביר להניח שאותו אחד, שרד ובריא ושלם.

כמו כן, כשאתה יוצא מהרכב אתה רואה את ההוא מולך, מן הסתם אתה רואה שהוא לא מדמם למוות כן.

להיות מתורגל כפי שאתה מבקש, דורש מכל אזרח לתרגל כל יום ויום את הפעולות האלו, למי יש צורך זמן ורצון?

אני לא מסכים עם דעתך , קרה לי מקרה שעמדתי בפקק ורוכב אופנוע השתחל בין המכוניות , בין המכונית שאחרי ואני הרוכב אופנוע נפל ושמעתי חבטה , ישר יצאתי לראות מה קרה לרוכב ( והיית פגיעה ברכב שלי ) והבנאדם שאחרי הסתכל בכלל על מכסה מנוע שלו , זה לא להיות רובוט , זה להיות בנאדם , ולפי התאונה זה נשמע חבטה די חזקה , הוא אפילו לא העיף מבט לבנאדם ...

Sent from my MI 5 using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג מונית מגיע לצומת, עוצר לתת זכות קדימה ואז נכנס ברגע שאני וגם הרכב ממול מתקרבים, ממש סנטימטרים מהתנגשות. דביל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער חבר אבל בעולם הצמתים וההשתלבויות יש לך פה ללא ספק "רשלנות תורמת",

אתה ראית את המונית מנסה להיכנס לצומת? זה מהסרטון דיי ברור שזה מה שעומד לקרות - מה גם שהיית דיי רחוק אבל התקרבת במהירות גבוהה - וכשהוא כבר היה באמצע הצומת אתה המשכת לדהור קדימה עד הרגע שהוא נכנס לנתיב וביצוע הבלימת חירום.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...