Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אם זכור לי נכון, במקרה כזה על היונדאי לצאת לפניה ממיקום שקרוב למרכז הכביש, אבל נראה שהוא נצמד דווקא לימין.

כמובן שהאיתות פעל ויש גם רכב שמגיע מהחזית, שהיו אמורים לגרום לפורד לעצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נקרא שהשליח הגיע מהר? הוא מגיע במהירות ריצה קלה לא מעבר.

וגם אם היה רוצה - הוא על קטנוע חשמלי סיני (בליץ 3000) שמאיץ כמו קורקינט עם ברקס תפוס.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה שלא סגורה על עצמה ושליח של דומינוס עושה לי התקף לב שניה אחרי.

תשימו לב באיזו מהירות הוא מתקרב לכביש.

Frankly, שום דבר שמצדיק הצגה.

Sent from my OnePlus 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למובן מאליו שהילד היה יכול להימנע מהפגישה הצמודה עם האוטובוס אם פשוט היה רוכב כמו בנאדם ועוצר באדום,

בסרטון לא נראה שהוא חובש קסדה והראש שלו מקבל חתיכת חבטה. אני מקווה בשבילו שהוא לא נפגע קשה, אבל הוא עשה את כל הטעויות האפשריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להיות מגעיל ולהגיד "מגיע לו". נוסע בשמאל הכביש, במהירות גבוהה ומתעלם מהצומת ומהרמזור.

אב האשם הוא בממשלת ישראל שמאפשרת את יבוא הדברים האלה בלי צורך ברישוי הכלי וברישוי הנהג. ההגדרה ל"אופניים עם מנוע עזר" קיימת בתקנות, לא מבין מדוע לא מחילים אותה על האופניים החשמליים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהנהג לא יאכל קשיים משפטיים מהעניין הזה (אפילו אם לפי הסרטון נראה שהוא מכוסה במאת האחוזים) ושהנוסעים באוטובוס לא נפגעו.

Sent from my OnePlus 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט טימטום שאין אכיפה ביד ברזל נגד התופעה הזו, רוכבים בשיא המהירות וחוצים כבישים מעברי חצייה כאילו הרכבים לא קיימים, ואני עוד לא מדבר על המידרכות וגני מישחקים מיתחת לבית שבעת טיול עם הכלבים שלי לפחות פעם ביום איזה ילד דביל חותך אותי בפרעות וכימעט דורס את הכלבים שלי שהם עם רצועת שרשרת קצרה של מטר מימני. שיתחילו לשים עבריינים כאלה במאסר לאחר היתעוששות (לא רוצה כסף כי להורים עשירים לא יהיה איכפת) ויחרימו את האופניים וימכרו במיכרזים, מי שנוהג כדביל ילמד את הלקח ומי שנוהג באחריות יהיה לו אפשרות להשיג אופניים בזול.

אני רק מקווה שבתי המישפט לא יקבלו את טענות של עורכי דין המפולפלים שמוציעים כל רשע כצדיק ולא יאשימו את הנהגים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי כמה חרא יכאל נהג האוטובוס שלא אשם בכלום, מרחם עליו.

מרחם גם על ילד\נער שיש לו הורים כאלה שאפשרו לו לרכוב ככה על חשמליות.

פגיעת ראש קשה יש שם באופן וודאי.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שהוא לא יחזור לעצמו, כבר היו מיקרים שאנשים מתו מנפילה לאחור והטחת הראש במידרכה, כאן הוא הטיח את הראש בעוצמה ממש גבוה, מרחם על ההורים ועל הנהג, החיים שלהם לא יהיו אותו דבר וכל זה ביגלל הטימטום של הנערים שלרוב אפילו רוכבים בלי ידיים על עכידון כי ככה זה יותר "גברי אחי!".

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להיות מגעיל ולהגיד "מגיע לו".

אני חייב לא להסכים. נערים עושים שטויות. גם מבוגרים טועים. אני סבור שהוא לא באמת מבין כמה דבילית ההתנהגות שלו.

מגיע לו? לא חושב. לא קרוב אפילו.

ייתכן שזה נער שנהרג, או נפצע קשה. משפחה שעכשיו בהלם. ממש ממש לא חושב שמגיע לו.

לא חושב שאתה, או מישהו שעשה לך "תודה", הייתם אומרים לו במיטת בית החולים "מגיע לך" ולכן לדעתי גם לא ראוי לכתוב את זה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...