Jump to content

Yaroki

 • פרסום הודעות

  657
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

12 נייטרלי

אודות Yaroki

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Ramle
 • Skype
  murikj

צפיות אחרונות בפרופיל

1,593 צפו בפרופיל
 1. אחד המצחיקים, אכיפה בררנית. אני יש לי דוגמה ל'דיווח בררני', מה'נפילה' ברמלה אתמול. הכתבים בארוץ 13 דיווחו על נפילה ברמלה, שם פרצה שריפה. מקום הנפילה 350 מטר בקו אווירי מהבית שלי. במציאות, מישהו (סביר להניח ערבים) הצית ערימה של צינורות פלסטיק ששימרו אתר בניה צמוד. עולה בי תהייה, כמה מהדיווחים בתקשורת שלנו נכונים. כי אתמול, כל המדווחים (ערוץ 13) דברו כ''כ בלהיטות על משהו שהוא לא נכון.
 2. ProCC , ראשית לא הייתי פותח בהסתייגות ש''אני לא ערס למרות שרכשתי ב.מ.וו'''. מי שלא מצליח לצאת מתבנית חשיבה שב.מ.וו זה רק לערסים... שיהיה בריא. קנית מכונית שתמיד רצית, סוג של חלום.. איזה כיף לך, שמח עבורך. תהנה, תן בראש, סע בדרכים טובות.
 3. היי, אבקש לשנות את הכינוי ל- Yaroki. תודה.
 4. היי טימור, אני עובד בתחום שיקום נפש. ולפעמים זה קצת מסובך... אנסה להסביר. הזכרת שלקרוב משפחתך יש אבחנה כפולה ושיש לו אחוזי נכות. לפיכך ניתן לבחור דרך איזה גורם הוא יקבל שירותים, משרד הרווחה או משרד הבריאות. זאת במידה והוא לא קיבל שום שירות מגורם כלשהו (בטל''א לא נחשב). הכוונה היא איזה שירות נכון יותר שיקבל, בכיוון של הבעיה ההתפתחותית או הנפשית. במילים אחרות דרך משרד הרווחה או משרד הבריאות. אני הייתי בחור ללכת לכיוון שיתן כמה שיותר תמיכות לו ולמי שמלוה אותו, המשפחה. ניתן לפנות ישירות לעו''ס ברווחה להתייעצות, אבל.. לקחת את דבריה עם קורטוב של חשד, שכן אנשים עם אבחנות כפולות לרוב נ
 5. איזה מנוע יש באוטו? דיזל או בנזין?
 6. ארשה לעצמי להתעלק על השרשר, Freak_Miky מקווה שתסלח לי 🙂. מחפש מאוורר תקרה לסלן עם עצמת אור גדולה. כאמור המחירים במחסני תאורה בשמיים. אודה להמלצות כגון החנות הצמודה למ.תאורה בקיבוץ גלויות.
 7. לפני שנתיים הבליחה בלוח 2T ונטו דיזל יד ראשונה שנת 98 ידנית יד 1. המוכר דרש סכום סביר, היה חסר לאוטו טסט או שנים. מסכים עם הגדרת 'סליפר לייט'.🙂
 8. מי אמר בוראט ולא קיבל.. מנוע AFN, 1.9 כ''ס 110. מנוע שלא ראה מוסך בחייו, עם כל החווא ושווא ומעשים טובים שעבר. נמסר לטריידאין אוטודיל לפני 4 שנים תמורת ג'טה דיזל אוטומט 🤮. הסוכן יצאה לעשות עליה סיבוב, חזר כולו מתלהב ''מה זה האוטו הזה''. מנועים כאלה יש גם בסיאט איביזה מאותן שנים, 97-8 שנמכרו בארץ. וגם באודי A4, עם אותו קוד מנוע , אך בעלי הספק שונה של 115 כ''ס. עכשיו, כשהבן שלי לומד לראשיון נהיגה, אני מצטער שלא היה לי את השכל לשמור את האוטו, על אף היותו ישן, רועש ומתפרק. אוטו שהשאיר לי חיוך. כיום אין כ''כ חלופות לדיזל ידני זריז.
 9. מה עם תשלום המכס? זה אוטו שנת 2019, תבדוק שמדובר במחיר סופי.
 10. נהגת הפרייבט עונה לערך אימבציל בויקיפדיה. אין מילה אחרת. ההדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו שיכול להסביר את התנהלותה של הנהגת, זה נהיגת "אני ואפסי עוד" שאופיינית מאוד בארץ, גם בקטה של חציית\גניבת רמזור אדום.
 11. מזל שגילית את הנזילה בזמן. אחרת ההשלכות היו לא נעימות. ד''א, איך גילת את הנזילה, במהלך הטסט?
 12. ייבוא מסחרי או אישי? תכלס, עוד לא יצא לי לטעות את החמאה המדוברת.. בכל מקרה אנחנו בבית צרכני חמאה.
 13. הקלות שמוסכים מורשים, ולא רק, מחליטים לפעול לפי שיטת 'מצליח' פשוט מקוממת. ממש ביזיון. בבעיות גיר, תמיד כדאי לפנות למכון גירים ולהתרחק ממוסכים מורשים, שד''א גם הם שולחים את הגירים לתיקון באותו מכון גירים וגוזרים עליך קופון. תכלס.. על כלום ושום דבר. בנוסף למוסך רון המצויין ששמו הולך לפניו, יש גם את מוסך 'אלכס' בראשון. מקצועי מאוד.
 14. כאשר אוטו לא מניע, זה אומר שבמצבר אין מספיק אנרגיה להניע את האוטו. תפקידו של האלטרנטור הוא להטעין את המצבר במהלך הנסיעה, כך שתמיד יהיה לו (למצבר) "כוח" להניע את המנוע מחדש. אם החלפת מצבר לפני חודש, ועכשיו אתה ניצב בלפני בעיית הנעה\בעיה דומה, כנראה הבעיה מתכתחילה לא הייתה במצבר. או...שמכונאי\חשמלאי הלך על הפיתרון הכי רווחי וקל (ומסתבר גם זמני). תיאורטית יכול להיות לגמרי שיש צורך בהחלפת האלטרנטור. לדעתי בדיקה מעמיקה יותר לפני חודש הייתה יכולה לחסוך החלפת מצבר.
×
×
 • תוכן חדש...