Jump to content

goslow

 • פרסום הודעות

  30
 • כאן מאז:

מוניטין

1 נייטרלי

אודות goslow

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אשכרה? כולה פקק - חתיכת פלסטיק ואטם פשוט - כל כך קשה לייצור שצריך לקחת מפירוק? הזיה.
 2. סבבה. אבדוק מחר. בינתיים, סתם בשביל להבין, אין לפקקים האלו אופן פעולה קבוע? שני הפקקים זהים לחלוטין פיזית (מבנה, שסתומים וכיתוב - כולל הלחץ הרשום) ואני מניח שכן קיבלתי את הפקק המתאים. אני מבין שברכבים שונים אולי הלחץ יהיה שונה, אבל המנגנון לא דומה? תודה.
 3. הבנתי מהמוכר בחנות חלקי חילוף שזה פקק סטנדרטי. שברולט אופטרה, פקק צהוב. יכולת פשוט לשאול באיזה רכב מדובר.
 4. תודה חביבי. בכל זאת אני מעדיף לא להיתקע באמצע הכביש עם אישה בחודש שמיני, אז בבקשה אם יש פה מישהו שיש לו משהו מועיל לומר (בניגוד לליצן דלעיל), אשמח.
 5. לא מכיר אותו, שקלתי להיעזר ביועץ כזה פעם כדי לחסוך זמן ואחרי שדיברתי עם שניים ירדתי מהעניין. אני חושב שמי שנמצא פה בפורום יכול לקבל מספיק מידע בשביל להחליט איזה רכב לקנות ואיך לבחור אקזמפלר, ואני גם לא סומך על יועצים כאלה שלא יתארגנו על קומבינה עם מכוני בדיקה. מה ההבדל בעצם בינם לבין טרייד אין, מעבר לזה שפה התשלום "חיצוני"? גם טרייד יכול להחליט לא לקבל רכבים שחוטים וגם יועץ כזה יכול לייפות בדיקה כדי לשכנע אותך שאתה מקבל רכב מושלם.
 6. אהלן, לפני כמה ימים במהלך נסיעה קפץ הפקק של מיכל נוזל הקירור ואיבדתי נוזל. כנראה לא סגרתי טוב כשבדקתי באותו הבוקר, לא יודע. הבחנתי בזה מיד אז מילאתי נוזל, סגרתי והמשכתי בנסיעה (אולי היה כדאי לחכות אבל לא יכולתי וממילא הרכב בדרך לגריטה). למחרת בבוקר קניתי נוזל קירור ופקק חדש. הפקק הישן נסגר כמו פקק של בקבוק שתייה, ננעל עד הסוף. הפקק החדש נסגר כמו פקק של מיכל תרופות, כלומר כשמבריגים אותו עד הסוף הוא "קופץ" ואפשר להבריג שוב. אחרי נסיעה שמתי לב שהוא השתחרר מעט בנסיעה, ולא מוברג עד הסוף. אני יודע שיש עניין של פריקת לחץ בפקק אבל לא מכיר את המנגנון. באיזה פקק להשתמש? תודה.
 7. @yulianx @llaavvii תודה רבה, לביא מזל שבאת. יש לכם רעיונות חלופיים?
 8. שוקל לקנות מודל 2018, אנחנו צריכים בגאז׳ שיספיק לעגלה עם אמבטיה ושיהיה מספיק חסכוני לנסועה של 20k בשנה. מצפים להחזיק את הרכב 5 שנים לפחות (עד הילד השלישי). הונדה ג׳אז אין למצוא. א. ענייני גיר - מה עלות החלפת מצמדים ומוח? ב. לרכב יש מחלות אחרות? ג. אלטרנטיבות? תקציב 50k-60k. תודה!
 9. אהלן אשמח אם תוכלו לעזור לי להבין מה המשמעות של הסעיף הזה. הרכב נמצא בטרייד והם הציגו לי את הטופס. הונדה ג'אז 2018. יש לתאונה השלכה בטיחותית? מסחרית? תודה
 10. אנחנו משפחה צעירה שמצפים לילדה ראשונה ומוצאים את עצמנו צריכים להחליף לרכב בטיחותי יותר. אני חושב לקנות את גרסת ה-5 מקומות מתוך מחשבה שאם כבר מחליפים רכב, אז שיהיה כזה שמאפשר 3 כיסאות בטיחות ויתמוך בהרחבת המשפחה. יש כמה דברים שלא ברורים לי לגמרי ואשמח להבהרות: א. לגבי הרכיבים שהוזכרו פה והוחלפו (מצערת, שסתום פורק לחץ, צינור טורבו ולא זוכר מה עוד) - ההחלפה היא חד פעמית ברכיב בעל המק"ט החדש או שזו תחזוקה שוטפת? רכב טרום מתיחת הפנים שעבר החלפה של החלקים האלה מקביל לרכב אחרי מתיחת הפנים? יש חלקים שכדאי להזמין מחו"ל ושישכבו בבית? ב. כל כמה ק"מ / זמן צריך לטפל באוטו? יש משהו מיוחד שאני צריך
 11. @rlms רלמס היקר, אנא שלח לי הודעה פרטית. אשמח לשמוע על חווית הקנייה שלך מולם. המערכת לא מאפשרת לי לשלוח לך היות והיא חושדת בי שאני טרול (עקב מספר הודעות נמוך בפורומים). תודה!
 12. אהלן מצאתי ג'אז 18 שאני חושב לקנות. הרכב עם 55K ק"מ. יש תיעוד רק של טיפול 30K שנעשה לפני כשנה, כשמד המרחק עמד על 44K (בתמונה). הבעלים אומרים שהרכב טופל גם ב 2019 כן ואין תיעוד. אני מאמין להם, לצורך העניין, נראה שיש הכרות מסוימת בינם לבין בעל המוסך המורשה. לא ברורה לי לגמרי שגרת הטיפולים שהרכב היה אמור לעבור - החלפת שמן מנוע כל 10K? 15? כמה טיפולים הרכב היה אמור לעבור, בעצם? מה המשמעות המכנית של החסרת טיפול או של הפלאשינג והחלפת חיישן גובה שמן שבוצעו? אשמח לשמוע התייחסות שלכם לגבי העסקה. תודה
 13. @system_x כי אין כאלה פרטיות ביד 2, זה למה @mcshmupi לפני כמה זמן קנית? ואפשר לשאול בכמה? מהניסיון שלי ההתנהלות מול טרייד מוביל מאוד לא נעימה (ברמת ה"לא מוכנים להציג בדיקה, הרכב טוב").
 14. תודה לכולם @system_x אין לי כוח לחפש רכב בפרטי, חשבתי לפנות ללובינסקי ולקחת מהם ואם לא אז לקחת את הג'אז. עד כמה שאתה יודע, יש סיבה לא לקחת רכב ליסינג של לובינסקי בהנחה שטופל בזמן? הטיפול שלהם נחות? אם אני קונה פיקאסו, כדאי להזמין חלפים מסוימים שיחכו בבית ליום פקודה (כמו אלו שציינת)? תודה.
×
×
 • תוכן חדש...