Jump to content

goslow

 • הודעות

  39
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של goslow

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. @GABIUBOGI איפה ראית מחירים כאלה? 2016 יוצאות ליסינג מוצעות ב 60K ביד 2.
 2. לא ידוע איזה שנתון הפלואנס ומה סך הקילומטראז' שלה, אז לא באמת ברור מה התקציב.
 3. @aviv11980 אני לא יודע לגבי הנירו, אבל הריו תהיה צפופה לשלושה ילדים מאחורה לטעמי גם אם תצליח לדחוס אותם. הייתי הולך על רכב גדול יותר גם במחיר של ירידה בשנה-שתיים.
 4. @llaavvii אני לא פות"ש, הוא רשם נירו בכותרת וריו בגוף ההודעה
 5. אהלן אשמח אם תוכלו לעשות לי סדר. בארה"ב לא נמכרת ה i20 אלא יונדאי אקסנט, שנראית מקבילה ל i25. עד שנת 2018 שווק שם הדגם "הישן", הדור הראשון. משנת 2018 משווק שם דגם "חדש" כלשהו. קיה ריו המקבילה שהוצגה ב 2018 קיבלה ציון טוב מאד במבחני הבטיחות של iihs. בגזרה האירופית, i20 מ 2015 וריו מ 2018 (שנראית מקבילה לאמריקאית) קיבלו תוצאות מאד דומות במבחני הבטיחות של euro ncap. ובסוף, השאלה שלי: יונדאי i20 דור שני (2015 והלאה) מקבילה לריו 2018 או לדור ראשון בגזרת iihs? תודה רבה וסליחה על השאלה האיזוטרית על החתום: אבא טרי בקרוב
 6. אהלן, על איזו פלטפורמות נבנו היונדאי בדור 2015-2018 וקיה ריו החדשה? באתר של ארגון הבטיחות בדרכים האמריקאי iihs יש את יונדאי אקסנט, המקבילה של i20, ועד 2018 היא נראית כמו ה i20 שהייתה אצלנו עד 2015. אקסנט וריו החדשות, מ 2018, נבחנו וקיבלו ציונים טובים מאד. אני מנסה להבין האם ה i20 בין השנים 2015-8 אצלנו נבנתה על הפלטפורמה האחרונה של הריו או לא. ויקיפדיה רק מבלבלת אותי בעניין. תודה!
 7. אני מדבר על הגרסה טרום מתיחת הפנים.אני מתאר לעצמי שהריו תהיה צפופה יותר, עד כמה זה באמת קריטי? אני לא צופה שנצטרך שתי עגלות. יש לי עדיפות להאצ' אבל כרגע לא ראיתי בלוחות. אוריס הייבריד - הבנתי שהמושבים נוראיים? עלות החלפת הסוללה לא אסטרונומית? סול - יש רק רכב אחד מהגרסה הנוכחית בלוחות והוא מחוץ לתקציב. הגרסה הקודמת לא בטוחה מספיק עבורי. תודה!
 8. אהלן, אנחנו לקראת רכישה של רכב חדש. אנחנו מצפים לילדה ראשונה וכנראה במהלך תקופת האחזקה של הרכב הנוכחי יצוץ לו עוד תינוק. מה שחשוב לנו זה בטיחות ואמינות (בדגש על תקלות משביתות). נוסעים 20K בשנה. התקציב כ-50K. כרגע המתמודדות הן i30 סטיישן משנת 2015 וריו הצ'בק או סדאן 2018 מליסינג. הריו אמורה להיות חסכונית יותר ואמינה יותר, ה i30 תיתן יותר מקום. נשמח לעצה או למתמודדות נוספות. אפשר כפול מצמד, אבל לא כזה שתיקון הבלאי שלו עולה 10K (כמו קיה סיד). נפסלו: סיוויק (נמוכה) פיקאסו (אמינות) סיד (מצמדים) ג'אז (לכו תמצאו אחת נורמלית בלוחות, בהצלחה.) תודה!
 9. אשכרה? כולה פקק - חתיכת פלסטיק ואטם פשוט - כל כך קשה לייצור שצריך לקחת מפירוק? הזיה.
 10. סבבה. אבדוק מחר. בינתיים, סתם בשביל להבין, אין לפקקים האלו אופן פעולה קבוע? שני הפקקים זהים לחלוטין פיזית (מבנה, שסתומים וכיתוב - כולל הלחץ הרשום) ואני מניח שכן קיבלתי את הפקק המתאים. אני מבין שברכבים שונים אולי הלחץ יהיה שונה, אבל המנגנון לא דומה? תודה.
 11. הבנתי מהמוכר בחנות חלקי חילוף שזה פקק סטנדרטי. שברולט אופטרה, פקק צהוב. יכולת פשוט לשאול באיזה רכב מדובר.
 12. תודה חביבי. בכל זאת אני מעדיף לא להיתקע באמצע הכביש עם אישה בחודש שמיני, אז בבקשה אם יש פה מישהו שיש לו משהו מועיל לומר (בניגוד לליצן דלעיל), אשמח.
 13. לא מכיר אותו, שקלתי להיעזר ביועץ כזה פעם כדי לחסוך זמן ואחרי שדיברתי עם שניים ירדתי מהעניין. אני חושב שמי שנמצא פה בפורום יכול לקבל מספיק מידע בשביל להחליט איזה רכב לקנות ואיך לבחור אקזמפלר, ואני גם לא סומך על יועצים כאלה שלא יתארגנו על קומבינה עם מכוני בדיקה. מה ההבדל בעצם בינם לבין טרייד אין, מעבר לזה שפה התשלום "חיצוני"? גם טרייד יכול להחליט לא לקבל רכבים שחוטים וגם יועץ כזה יכול לייפות בדיקה כדי לשכנע אותך שאתה מקבל רכב מושלם.
 14. אהלן, לפני כמה ימים במהלך נסיעה קפץ הפקק של מיכל נוזל הקירור ואיבדתי נוזל. כנראה לא סגרתי טוב כשבדקתי באותו הבוקר, לא יודע. הבחנתי בזה מיד אז מילאתי נוזל, סגרתי והמשכתי בנסיעה (אולי היה כדאי לחכות אבל לא יכולתי וממילא הרכב בדרך לגריטה). למחרת בבוקר קניתי נוזל קירור ופקק חדש. הפקק הישן נסגר כמו פקק של בקבוק שתייה, ננעל עד הסוף. הפקק החדש נסגר כמו פקק של מיכל תרופות, כלומר כשמבריגים אותו עד הסוף הוא "קופץ" ואפשר להבריג שוב. אחרי נסיעה שמתי לב שהוא השתחרר מעט בנסיעה, ולא מוברג עד הסוף. אני יודע שיש עניין של פריקת לחץ בפקק אבל לא מכיר את המנגנון. באיזה פקק להשתמש? תודה.
×
×
 • תוכן חדש...