Jump to content

גרשון המשפר

 • הודעות

  4,394
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  נווה חמציצים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של גרשון המשפר

פורומניאק

פורומניאק (10/14)

10

מוניטין

 1. כן! כל הגרסאות החשמליות מעניינות מאוד
 2. זה נקרא שהשליח הגיע מהר? הוא מגיע במהירות ריצה קלה לא מעבר. וגם אם היה רוצה - הוא על קטנוע חשמלי סיני (בליץ 3000) שמאיץ כמו קורקינט עם ברקס תפוס.
 3. אם יש לך את היכולת - פשוט בצע בעצמך. בעלי המקצוע שפגשתי בתחום הזה מתחת לכל ביקורת, ואשמח להכיר אחד שמתנהג אחרת - הוא יקבל עבודה באהבה.
 4. אחלה רעיון וכן כלכלנים ממליצים להפוך את התשלום על נסיעה לפרוגרסיבי. אם אני נוהג יום בשבוע מדוע שאשלם כמו מי שנוהג 7 ימים בשבוע? אנחנו לא מייצגים את אותו סיכון מדוע שנשלם את אותו מחיר? כנ"ל על נסועה (דלק). ובאמת שאני לא מבין איך אפשר להגיד על מישהו שמשלם במס יותר ממה שרובנו משלמים על כל הרכב - שהוא נהנה ממקלט מס. תסתכלו על המס בשקלים ולא באחוזים, זה עדיין מס שוד.
 5. קראתי בכובד ראש אבל ספי שלל ממיר מומנט על הסף.
 6. הרכב מטופל היטב, החלפות שמן לפני הזמן, פילטרים מקוריים, כולל החלפות שמן גיר. נראה שמקור העניין לא במנוע. אנסה תודה. לתחושתי הגיר תקין מכאנית מאחר והוא מטופל ומגיב מצויין. ונדרש איבחון מדוייק של החלק התקול. את החלק הכי חשוב שכחת - ההיסטוריה כדי שאצליח ללמודמשהו. הגיר הוא מכלול של חלקים - מה התקלקל? אני שוב מציין שהרכב מטופל היטב, נוסע נהדר, הגיר מגיב מצויין ומעביר הילוכים בחלקות והתופעה שתיארתי מתרחשת רק מידי פעם ורק בשיוט בהילוך רביעי. יש נסיעות שאני לא חווה את התופעה כלל.
 7. קורולה 2001 אוטומטית, 165 אלף ק"מ. הגיר נראה תקין לגמרי, מעביר הילוכים באופן תקין, מגיב היטב לדוושה ועם שמן אדום נקי. בהילוך אחרון (רביעי) בשיוט רגוע בטווח של 100-110 קמ"ש, הגיר נותן קיקים קטנים, הסל"ד קופץ בכמה מאות סל"ד לכמה שניות ויורד חזרה, וחוזר חלילה. זה מרגיש כאילו יש זיוף בקריאה של חיישן או שהגיר לא ננעל על אוברדרייב. בכל שאר המצבים הכל מרגיש תקין לגמרי והבעיה באה לידי ביטוי רק בנסיעה רגועה ורק בהילוך רביעי בטווח המהירויות הזה. רעיונות מהמומחים? תודה
 8. לקחתי לאחרונה מאוויס רכב ל-3 שבועות בספרד (עם פורטוגל באמצע). במרכז מדריד יש חניון החזרה שאפשר לזרוק שם את הרכב בכל שעה. לא היו בעיות ובהתאם אין שום תלונות הכל היה אחלה. העניין היחיד הוא שנסעתי לפורטוגל (בתיאום מראש עם אוויס) ועד עכשיו אני לא מבין איך אפשר לשלם את האגרה על כביש הכניסה לפורטוגל. גם באוויס לא הצליחו לעזור לי עם זה. ממתין לקנס.
 9. באמת מוזר שאתה יכול לחטוף בלוק על הראש ולהרצח בזמן שכל פשעך היה לנוע על הכביש, אבל זה קורה וזה מלחיץ במיוחד כשאתה מסיע ילדים.
 10. זה לא סתם חיוב מטופש זה חיוב מושחת. ויש מה לעשות נגד שזה. אשמח הפניה למקור החוק הזה בישראל, לא ידעתי שזה קיים פה בכלל עד לרגע זה.
 11. אני אשמח למצוא את התחנה הזולה ביותר ליד הבית אבל איך יודעים מבלי לעשות טיול בין כולן? יש היום מקום מעודכן או אפליקציה שמשווה מחירים בין תחנות? פעם הייתה אפליקציית fulltank
 12. כל כמה שנים אני הולך לאיבוד בניסיון להפריד מוץ מתבן בנושא השמנים, תודה על הרענון
 13. זה אחלה שאתה מעיד על עצמך שהינך מאמץ מוקדם אבל נראה שאתה לא מעודכן בסטטוס של AI ויישומים של הטכנולוגיה. אם אתה חושב שחוד החנית הוא הסרטונים שגוגל עורכים עבורך...כמו להסתכל על חלון ראווה של חנות בגדים ולהסיק מזה על הטרנדים שעתידים להגיע. החלון מציג את העבר לא את העתיד. חקור קצת על ibm watson, open ai ועוד מאות סטרטאפים שכבר מטמיעים טכנולוגיה בשרותי end user.
×
×
 • תוכן חדש...