Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בעל עסק יכול להגביל אותי בשימוש בכרטיס אשראי מעל סכום מסוים?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 4570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב ידיעתי העמלה היא אחוזית בתנאי שהיא מעל סף מסוים.

לא עברת את הסף - תשלם את עמלת המינימום ולא את העמלה האחוזית, דבר שמסביר היטב את הסירוב של בתי העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, לי יש עסק במשפחה, והעמלה היא מכול עסקה,

לי לא לוקחים מינימום עמלה לעסקה, אלא פשוט אחוז כלשהו מהעסקה,

ועוד משהו, אם האזרחים של המדינה שלנו היו קצת חכמים , היו צריכים להתחיל את החרם על הבנקים ועל חברות כרטיסי אשראי, ולא על תנובה!!!!!

חברות כרטיסי האשראי והבנקים הם הגנבים הכי גדולים במדינה שלנו!!!

לוקחים עמלות גבוהות מבתי עסק בינוניים , ולא עוסקים כלום!!!

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MX-5 - אתה טועה.

חברות האשראי נותנות כמה שירותים חשובים, שתמורתם הן גובות תשלום. אלה כוללים לפחות:

1. ביצוע העברת הכספים.

2. מתן אשראי (גם אם מדובר בימים ספורים).

3. נטילת סיכון בכך שחובות לא ישולמו להן.

אפשר להתוכח על גובה העמלות, אבל אי אפשר להאשים את החברות בגבית כספים ללא תמורה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, תסביר לי שוב את ההגיון.

אם מגיע יוסי שרוצה לקנות כרטיס חיוג (שעליו הרווח 4 ש"ח) בכ"א (שגוזר עליך 1 ש"ח עמלה) - אתה תסרב,

ואם מגיע משה שרוצה לקנות כרטיס חיוג יקר (שעליו הרווח 40 ש"ח) בכ"א (שגוזר עליך 10 ש"ח עמלה) אתה תסכים?

מה ההבדל מבחינתך בין עסקה אחת של משה (שאתה מקבל בברכה) לבין 10 עסקאות של יוסי?

העמלת סליקה היא קבועה והיא מחושבת מסכום העסקה. נניח והעמלה היא 2%. אז מכרטיס של 55 ש"ח אני משלם לחברת אשראי 1.1 ש"ח. לוקח לי 25% מהרווח שהוא גם ככה שולי .

בכרטיסים הגדולים הרווח גדול יותר מספרית וגם קצת אחוזית. נניח רק לצורך הדוגמה שבכרטיס של 200 שקל הרווח הוא כ 18 ש"ח (אני לא בעסק עכשיו אז אני לא יכול לתת דוגמה מדויקת). ה 2% זה 4 שקלים אבל גם נשארים לי 14 שקלים שזה כבר רווח משמעותי יותר. מבחינה אחוזית אני יודע שזה כמעט אותו דבר. אבל כרטיסי חיוג מבחינתי זה סוג של שירות. הזמן של לסלוק את הכרטיס ולחכות לאישור לא שווה לי את הרווח בכרטיסים הקטנים.

אסף

נ.ב. תוסיף לזה שהחברת אשראי מחזיקה בכסף ולא משלמת אותו לבית העסק באופן מיידי וגם את זה שהרוב המוחלט של הכרטיסים שנמכרים הם של סכומים נמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ מעולה!

למרות שאולי בגלל שאמריקן אקספרס ישראל היא בבעלות מאסטרקארד אז אולי לא בהכרח אנשים יתקלו בבעיות.

לפחות בגרמניה היו לי לא מעט בעיות עם האמריקן. מזל שלשאר החברה היו כרטיסים אחרים, ככה יכלנו להתקזז אח"כ ביננו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמלת סליקה היא קבועה והיא מחושבת מסכום העסקה. נניח והעמלה היא 2%. אז מכרטיס של 55 ש"ח אני משלם לחברת אשראי 1.1 ש"ח. לוקח לי 25% מהרווח שהוא גם ככה שולי .

בכרטיסים הגדולים הרווח גדול יותר מספרית וגם קצת אחוזית. נניח רק לצורך הדוגמה שבכרטיס של 200 שקל הרווח הוא כ 18 ש"ח (אני לא בעסק עכשיו אז אני לא יכול לתת דוגמה מדויקת). ה 2% זה 4 שקלים אבל גם נשארים לי 14 שקלים שזה כבר רווח משמעותי יותר. מבחינה אחוזית אני יודע שזה כמעט אותו דבר. אבל כרטיסי חיוג מבחינתי זה סוג של שירות. הזמן של לסלוק את הכרטיס ולחכות לאישור לא שווה לי את הרווח בכרטיסים הקטנים.

אסף

נ.ב. תוסיף לזה שהחברת אשראי מחזיקה בכסף ולא משלמת אותו לבית העסק באופן מיידי וגם את זה שהרוב המוחלט של הכרטיסים שנמכרים הם של סכומים נמוכים.

אבל בשביל ה 14 ש"ח אתה מממן סכום הרבה יותר גדול אז מה ההדל?

לדעתי הסיבה היא שבסכומים קטנים ההוצאות הנלוות כמו עלות השורה בקופה, הניירת וכו' גוזלים אחוז נכבד יותר מהרווח ונשאר פחות להפריש לחברת האשראי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי זה בסופו של דבר שרות. אם לוקחים את הרווח + הנייר + הזמן שלוקח לסלוק + הלקוחות שמחכים בתור אז יוצא לא רווחי לסלוק. אם בא לקוח וממש מצדיק את עצמו ומשדר מצוקה אז מתחשבים, אבל באופן רגיל זה לא משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות האשראי לוקחות גם מינימום עמלה בחודש. בד"כ 45 ש"ח.

העמלה פר עסקה נעה בין 1% ל3%.

יש מוצרים שלא שווה למכור באשראי כי אחוז הרווח הוא גם ככה נמוך.

בתור בעל עסק (אומנם אינטרנטי) לא זכור לי שראיתי סעיף בחוזה שאוסר עלי לסרב לקבל תשלום בכרטיס אשראי... מצד שני אולי לא קראתי מספיק טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שרות שהעסק נותן ללקוח, זה שרות בתשלום שחברת האשראי נותנת לעסק

אין פה קטע של משתלם או לא, על העסק מוטלת החובה לסלוק כל סכום

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוהג הזה של סרוב לחייב מתחת לסכום מסוים נועד לצמצם את עלויות הסליקה בכרטיסי אשראי.

אי אפשר להגיד לבן אדם, אני לא מקבל כרטיסי אשראי מתחת ל 1000 ש"ח כי ברור שזה לא הגיוני ושזה יפגע בבית העסק אבל עד סכומים של 30 ש"ח זה הגיוני כי אדם בד"כ מסתובב עם סכומים כאלה בכיס.

2000 עסקאת בחודש של מתחת ל 30 ש"ח וה 2-3% האלה נהפכים לכ 1500 שקל רווח נטו לכיס של בעל העסק, מה רע בתוספת הכנסה של 1500 ש"ח סתם ככה(מעבר לעניין הבעיה ה" איכות השרות וכו'")?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל עסק חייב לקבל מבחינה חוקית רק כסף מזומן שהונפק על ידי בנק ישראל.

כרטיס אשראי

מדובר בהסכם בין חברת כרטיסי האשראי ובעל העסק שם כתוב מה מותר ומה אסור.

אז יקרא בעל עסק מכאן ( בגירה זכוכית המגדלת עלי ) באותיות הקטנות ויאיר את עינינו בסוגיה הרת הגורל הזאת.

ועכשיו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...