Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפי הקישור המצורף הוא במקום טוב באמצע, אז מה עם הs4 שלך מחזיק יותר?

Lg g2 מחזיק כמעט יותר מכל טלפון חדש מה זה אומר?

אין ממש שיפור בנושא הזה כי הם מעלים רזולוציה ובהתאם את הסוללה, מנסיון שלי הסוללה בסדר גמור, ומי שלא צריך סוללה חזקה במיוחד זה לא הסיבה לא לקנות את הטלפון הזה.

http://www.gsmarena.com/battery-test.php3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצות לטלפון עד 1000₪ עבור מישהי שמתעסקת בטלפון בשימוש סטנדרטי לחלוטין?

לא מתרשם בכלל מכל הסינים למינהם כמו שיומי , מייזו וכו...

הרומים המצועצעים, מערכת שמתחילה לעבוד לאט פתאום, באגים מוזרים, תקלות וכו. יצא לי לראות את אחד מהמייזו שעולים ב"באג" 800₪ ולא התרשמתי בכלל וגם איזה שיומי אחד עם תקלות אצל חברים לעבודה.

לאור הנסיון האישי הטוב שלי עם מוטורולה (משתמש במוטו איקס פיור. עוד שניים קנו בעקבותי וכולם מרוצים) חשבתי על ה Moto g4 plus החדש.

הבעיה שמשום מה בכל האמזון האירופאים יש רק דגם עם 16GB + 2GB RAM ואני חושש שזה מעט מדיי.

באמזון ארה"ב יש גם 64GB + 4GBRAM אבל הוא לא נשלח לארץ..

רעיונות איך לקנות את המוטו ג'י החדש עם יותר מ 2GB RAM ו 16GB Storage ?

המלצות על מכשיר אחר?

תודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטו g4 פלוס יצא רק לפני כמה שבועות.

באמאזון צרפת הוא עולה 1200 שקלים ( כולל מיסים ). יש אפשרות להרחיב זכרון בעזרת כרטיס sd. לשימוש סטנדרטי 2 gb ram מספיקים.

מוטו g4+ עם 3gb ram יעלה יותר - לא נראה לי יותר מדי משתלם כאשר moto x play עם מצלמה עדיפה עולה הארץ 1600 שקלים עם אחריות או 1400 שקלים באמאזון.

יש לי שאלה אליך - איך אתה מסתדר עם הסוללה ב moto x style?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמזון אנגליה הוא עולה טיפה מעל 1000 שקלים.. עדיף על צרפת (בדקתי).

16 ג'יגה זה ממש מעט. לי יש 16 ג'יגה וזה ממש לא מספיק. (הוספתי כרטיס של 128GB לתמונות ומדיה)

אתה מקבל מראש רק 9.5 ג'יגה פנויים.. גם בפיור וגם ב G4 PLUS ...

אני ממש לא משתמש כבד ואין לי מקום להתקין אפליקציות (מזכיר, יש לי 0 תמונות, סרטונים ושירים על המכשיר עצמו! רק אפליקציות) כבר וזה קצת מעצבן אותי...

אני מצטער שלא לקחתי את ה 32 ג'יגה.

לא ניסיתי עוד את ה Adoptable storage ...

ראיתי שבאמזון ארה"ב גירסאת ה 64GB + 4GB RAM עולה 300$ ומקבלים חזרה 50$ בגיפט קארד של אמזון. כלומר - עולה 250$ .

הייתי קונה. הבעיה שהם לא שולחים את זה לארץ.

לגבי הפיור - אין לי תלונות לסוללה, אבל אני לא משתמש כבד והתקנתי את הרום של TruPureX והקרנל של Frankenclark .

מגיע הביתה עם כ 60% +- בערב...

מה גם שאני יושב גם ככה במשרד רוב היום אז אני יכול לטעון את המכשיר (לא הייתי צריך לטעון באמצע היום אף פעם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קנה 3 מוטו G 4 בארה"ב לילדים דרך פריים ב 150 דולר (ללא פרסומות) מכשיר נהדר, אחלה רמקול, אחלה מסך ואחלה סוללה

גם בבסט ביי מוכרים ב200 ונותנים מיידית 50 דולר זיכוי לקניה בחנות

מומלץ ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה...

במידה ואני מזמין את הOneplus 3 מארה"ב (מביאים לי אותו משם), הוא הרי לא תומך בLTE Band מספר 3 (אורנג')

האם יש אפשרות לפתוח אותו שיתמוך בכולם? או שפיזית הצ'יפ שונה בין הגרסאות? ולא ניתן לעשות כלום, והוא לא יקלוט דור 4?:conf:

יש למישהו מושג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ מדובר במשהו פיזי.

לא רק פרטנר (אין יותר אורנג', הן צ'ילבות) - אלא כל חברות הסלולר בישראל - עושות שימוש בפס 3 (ובעתיד בפס 7).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך הרפתקאותי עם הLeTV X900:

יצאה גרסאת CM13 די יציבה לX800, עד קצת משחקים היא מתאימה גם למכשיר שלי (זהים כמעט לחלוטין). עד עכשיו הכל יציב ועובד מעולה.

קורא טביעות האצבע, חיישן הIR ומתג ההשתקה לא עובדים. יכול להיות שיש פתרון למתג, שהוא תכל'ס היחיד מהשלושה שאני עושה בו שימוש.

ביצועים טובים, יציבות, מצלמה וכו' עובדים בלי בעיות.

בינתיים אני מרוצה. AOSP כ"כ הרבה יותר טוב מהשיקוץ שנקרא EUI.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מכשרים חדשים שכדאי לשים לב אליהם.

ZTE Axon 7

nubia z11 גם של ZTE

alcatel Idol 4s

Huawei Honor 8

תודה, אך כמו שרשמתי לא מעוניין במכשירים סינים (כן. אני יודע שמוטורולה בבעלות של לנובו).

המכשיר לא מיועד לשימוש שלי ואני צריך משהו שעובד כמו שצריך בלי התעסקות עם רומים...

המשך הרפתקאותי עם הLeTV X900:

יצאה גרסאת CM13 די יציבה לX800, עד קצת משחקים היא מתאימה גם למכשיר שלי (זהים כמעט לחלוטין). עד עכשיו הכל יציב ועובד מעולה.

קורא טביעות האצבע, חיישן הIR ומתג ההשתקה לא עובדים. יכול להיות שיש פתרון למתג, שהוא תכל'ס היחיד מהשלושה שאני עושה בו שימוש.

ביצועים טובים, יציבות, מצלמה וכו' עובדים בלי בעיות.

בינתיים אני מרוצה. AOSP כ"כ הרבה יותר טוב מהשיקוץ שנקרא EUI.

זו בדיוק הסיבה למה אני לא רוצה מכשירים סיניים.. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה מכונית.

סיפור קטן ,אני תמיד זוכר איך בשנות ה 90 המאוחרות היינו צוחקים כל מותגים כגון lucky goldstar כיום LG, סמסונג ,קאיה, יונדאי.

היום זה יותר בכיוון של הייסנס, ZTE ,huawei, הירעיה קצרה מלהכיל.

רוצה לומר צא מהקיבעון (אל תיקח את זה באופן אישי) .

סתם שאלה מה זה לא סיני בענייך ?עזוב את הברזל הוא מיוצר בסין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט רכשתי שבוע עבר את Xiaomi Mi 5 אבל היה לי מעט חשש ממכשירים סיניים

לכן דחיתי כרגע את הרכישה. בינתיים יושב על הגדר עד שאחליט אם להוסיף עוד קצת כסף?

כדי לרכוש מכשירים/מותגים מוכרים? או בכל זאת ללכת על מכשיר סיני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...