Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ואיך ה nexus 6p מבחינת סוללה?

אם אעלה מעט את התקציב אוכל להגיע לסוני z5 או גלקסי נוט 5 או lg g5( אלא אם כן גם בסידרה הזאת יש בעיות חומרה).

יש טעם לפזול לכיוון שלהם?

עריכה אחרונה על ידי thenewguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוחד כי יש לי סוני Z3 קומפקט. אבל לניידים של סוני יש שני יתרונות בולטים - איכות המצלמה וסוללה חזקה ( סוללה בהפרש גדול ממכשירים של סמסונג מובילים ). אז לפי הדרישות שלך, בהחלט שווה לשקול Z5

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 5x והסוללה מחזיקה 18-24 שעות בשימוש בינוני, יש לי אותו שבוע עם אנדרואיד 6. ברור שיש סוללות חזקות ממנו, אם אין לך דרישות לסוללה מפלצתית כי אין לך איפה להטעין לא רואה מניעה לקנות את הטלפון הזה בגלל סוללה, יש בxda פוסט על זה. הנה הטרד לא קראתי

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3229424

לגבי רושם של שבוע, שימוש רגיל ז"א ווטסאפ, אינטרנט, סרטונים, המכשיר טס. סוללה בסדר, רמקול שממנו חששתי בסדר, ז"א שומעים אותי טוב, אני שומע בסדר לא חזק מדי לא חלש מדי, לא סטראופוני או משהו מדהים שורה תחתונה עובר. מצלמה טובה, השוואתי לs6, עדיפה עליו. הטביעת אצבע עובד מעולה, בכלל לא ידעתי שיש ממש נח. חסרון, הזבלים הורידו מיראקסט מגירסא 6, ניתן להוסיף עם רוט, לא יכול להתחבר לטלוויזיה סמסונג.

בקיצור מרוצה מאוד, רק שיהיה אמין, ממליץ לקנות רק 32GB כי אין כרטיס הרחבה, חנות אחת שבאתי לקנות אמרה שכבר לא מביאים יבוא רשמי לא יודע אם זה נכון, לשים לב שהמכשיר usb c ולא בא עם כבל חיבור למחשב, מטעין מהר יותר, לא ניתן להשתמש בחיבור הרגיל בלי מתאם, רוב החנויות יבוא מקביל לוקחים תוספת מחיר עבור סוללה מטען מקורי, מעצבן, אבל כדאי. כששמתי אותו ליד s4 וs6 רואים שהגודל שלו לעומת המסך גדול יחסית לעומתם. ה6p נחשב עדיף מבחינת חומרה ועם מעטפת יוקרתית יותר, לי זה לא משנה כי שמתי כיסוי, השאלה אם שווה לך להשקיע יותר. אני לא רציתי להשקיע מעל 1500/1600 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי none77
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגר מעל חודשיים עם 6P - תענוג. סוללה טובה (שימוש כבד מספיקה ליום שלם), מצלמה מעולה (גם ברשת אומרים את זה), איכות הרכבה מעולה (לעומת הנקסוס 5 שהיה לי), טביעת אצבע עובדת ב-100% מהפעמים בצורה יוצאת דופן. לגבי התחממות - אצלי הוא מתחמם רק בזמן שיחות סקייפ וגם אז לא באופן מובהק אבל אני לא משחק במשחקים.

אישית, ממליץ (לדעתי כדאי לקחת 64GB).

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה למכשיר גיבוי שישב בבית ויהיה בשימוש מדי פעם (לדוגמא, אחותי מתגייסת עוד מעט ולא רוצה לקחת את הסמארטפון היקר שלה לטירונות). הדבר החשוב ביותר הוא זמן סוללה (מצלמה וכו' לא משנה לי).

תקציב עד 1000 ש"ח, אבל מעדיף לא לנצל את כולו. רכישה בארץ בלבד. לא משנה לי מי מספק אחריות.

ראיתי בשרשור הזה המלצות על ה meizu m2. נראה נחמד, אבל האם אפשר להסתפק במשהו זול יותר (גלקסי j1 לדוגמא)?

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה למכשיר גיבוי שישב בבית ויהיה בשימוש מדי פעם (לדוגמא, אחותי מתגייסת עוד מעט ולא רוצה לקחת את הסמארטפון היקר שלה לטירונות). הדבר החשוב ביותר הוא זמן סוללה (מצלמה וכו' לא משנה לי).

תקציב עד 1000 ש"ח, אבל מעדיף לא לנצל את כולו. רכישה בארץ בלבד. לא משנה לי מי מספק אחריות.

ראיתי בשרשור הזה המלצות על ה meizu m2. נראה נחמד, אבל האם אפשר להסתפק במשהו זול יותר (גלקסי j1 לדוגמא)?

שואמי בפחות מ 700 ש"ח

http://ksp.co.il/?uin=29379&select=.272..573..2202.

עם מעבד קוולקום שלא יעשה לך בעיות GPS

גם ב 1000 ש"ח הייתי נשאר איתם

http://ksp.co.il/?uin=33593&select=.272..573..2202.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו LETV, עדיף שיומי ושות', אין תמיכה ואין רומים ורומים משופצרים לעולם המערבי מכילים רוגלות.

הX800 מגיע עם וירוסים והחברה פשוט מפגרת/עושה עצמה מפגרת ולא לוקחת אחריות.

שאקבל את שלי אתחיל לבשל לי רום ממקור אחר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה להמנע מLeTV.

נראה שהX900 וה800 נפלו בין הכסאות מבחינת תמיכה. לדור הקודם ישנה גרסאת MIUI שמישה לחלוטין, לדגמים החדשים יותר יש כבר CM13 די יציב. דור הביניים עם מעבדי SD810 סובלים מהיצע רומים אפסי ולא שמיש.

אני עדיין ממשיך לגלות באגים במכשיר. הפסקתי להשתמש בחיישן טביעת האצבע בגלל אחוז הצלחה אפסי. חיבור אוטומטי לאזניות בלוטות' - רק לזוג האחרון שהיה בשימוש. יש לי זוג אזניות ובמקביל מתחבר לדיבורית. אם התחברתי לאזניות מתישהו בעבר ועכשיו מעוניין להתחבר לדיבורית, אני חייב להכנס להגדרות ולהתחבר ידנית. בפעם הבא הטלפון יתחבר לבד ברגע שהדיבורית תדלק. אבל אז האזניות ידרשו חיבור ידני.

נשמע קטנוני, אבל בסופו של דבר קניתי מכשיר עם חומרה מרשימה שלא באה לידי ביטוי בגלל אפס השקעה מצד היצרן בנושא החומרה, וחבל.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שדבר כזה עוד לא קרה לי עם אף מכשיר/יצרן אחר, החל ממכשירים של 50$ ועד ל300$, זה המכשיר היחידי שהגיע מופצץ בווירוסים/באגים חוסר תמיכה מוחלט מהיצרן/אוסף קופים מפגרים בשירות לקוחות בפייסבוק ובפורומים, פשוט זוועה.

עכשיו עוד יותר מיתעצבן שלא ראיתי את הדיל על הXIAOMI NOTE ב220$ :-(.

בקיצור לא משנה מה, להיתרחק מLETV/LEECO העלובים הללו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להיות ה asshole הזה שאמר i told you so אבל..

לא, בלי אבל, אני לא אגיד את זה.

חברים, עדכוני תוכנה זה חשוב, יצרן עם תמיכה זה חשוב, מי שקונה מכשיר רק כי המפרט שלו נראה ככה :bugeyed: עלול לאכול את הלקרדה, וחבל על הכסף שלכם.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://forum.le.com/us/index.php?forums/us-technical-support.26/

אני לא רוצה להיות ה asshole הזה שאמר i told you so אבל..

לא, בלי אבל, אני לא אגיד את זה.

חברים, עדכוני תוכנה זה חשוב, יצרן עם תמיכה זה חשוב, מי שקונה מכשיר רק כי המפרט שלו נראה ככה :bugeyed: עלול לאכול את הלקרדה, וחבל על הכסף שלכם.

תיראה, הגעתי למכשיר הזה אחרי שלל פירסומים ברשת, מהבדיקה שעשיתי (לפני שהמכשיר היה נפוץ אצל המשתמשים(גירסת US) ראיתי שמדובר בחברה גדולה ורצינית ומאוד פופולארית בסין, אז זה לא היה כאילו רכשתי מחברת מדבקה עלומת שם, מה גם שיצא לי ליקנות הרבה מכשירים סופר זולים שאפילו שם לא ראיתי דבר כזה, אז זה ממש הפתיע ותפס המון רוכשים בתדהמה, הנושא מוצף בכל הפורומים בחו"ל מכל השפות, זה ניראה ממש מסריח כאילו עשו זאת בזדון כי יצרו גירסת US שהחברה עצמה לא רוצה לענות מה ההבדל לעומת גירסת CN(שהיא עובדת אחלה) והרום הרישמי שלה שהחנויות בסין צורבות את המכשיר מלאות רוגלות ומעקב, ובאופן חשוד הם מכרו את זה במחיר מצחיק, משהו ממש מסריח קורה והחברה לא רוצה לקחת אחריות או לתת מידע.

יש לי שיומי נוט3 פרו בדרך, ואולי אצרף עוד אחד כזה או מכשיר אחר שלהם, עם הLETV אני פשוט אחזור להישתפשף בבישול רומים ושיפצורים בזמן הפנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמבין, לא מפריע לך שכמעט כל מכשיר של שיומי שנמכר בgb/bg מגיע עם vendor rom בדיוק כמו שאתה מתאר?

מישהו מהיצרנים \ חנויות טורח להודיע למשתמשים? מישהו מהמשתמשים יודע מזה בכלל בלי חיפושים אינטנסיביים ברשת אחר "למה לעזאזל המכשיר שלי לא מקבל עדכונים?"

זה ביחד עם מה שאתה מספר על גרסאות us/cn מתחבר לפאזל גדול ומאוד לא כשר.

כמו שאתה לא קונה רכב חדש שמגיע עם הוראות הרכבה ככה גם פלאפון צריך להיות, אתה לא צריך להוציא מכשיר חדש מקופסה ולהתחיל להתעסק בחרא עם צריבות\רוגלות ולא יודע מה.

אני יודע שבשלב הזה אני נשמע כבר כמו גרופי או פאנבוי אבל חברים - בשבילי רק נקסוס.

אולי תג מחיר פחות אטרקטיבי, אולי מחיר לא סקסי כמו אצל הסיניים, אבל זה לא מעניין.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...