Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

יש לך אותו כאן ב 720 שקל לפני מיסים(3GB, סנפדראגון, 32GB), וגם אם תחויב במס יצא לך 970 שקל.

לא יודע למה אמרו לך שצריך להתעסק עם הרום? קניתי את הרדמי 3 לחמי, שבא למיטב הבנתי עם אותו רום,

ואחי קנה את הפרו, אבל לא נוט, שגם בא עם אותו רום, ואין שום דבר שצריך להתעסק איתו או להחליף.

מערכת ההפעלה קצת שונה מאנדרואיד רגיל, אבל אחרי כמה ימים של שימוש היא כבר תתרגל.

מצלמה מצוינת, ובכלל המכשיר עובד יפה מאוד ומהיר, אפילו הדגם הרגיל, לא הפרו מציג ביצועים יפים,

בטוח שמעבר למה שמשתמש ממוצע צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה.

האם עניין הסוללה הנשלפת לא ממש קריטי? מה קורה אם רוצים להחליף סוללה זה לא מסובך או שמכיוון שהמכשיר זול כבר יהיה עדיף לקנות מכשיר חדש?.

ומה בנוגע לתפריטים בעברית? האם לא יהיה צורך להחליף את ה ROM?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאג לרכוש דגם בין לאומי - האנדרואיד תומך בעברית. חשוב גם כיון שלדגם הסיני אין גישה ל-google play.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סוללה, ממילא עד שהיא תמות, המכשיר כבר יהיה שווה פרוטות. אישית לא מבין

מה זה כ"כ חשוב. אולי למשתמשים כבדים, שחייבים שתי סוללות ביום. גם אז זה פתיר

עם פאוורבנק גדול. לגבי העברית, עובד מצוין. יש גם גוגל פליי, זה רום בינלאומי ולא סיני.

לפחות מהנסיון שיש לי, לא ראיתי שום בעיה, וכמו שציינתי, מכשיר נהדר, מסך וצבעים

יפים מאוד, מצלמה טובה, עובד מהר. למשתמש ממוצע זה מעל ומעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה על התשובות המפורטות :) . ניראה לי שניקנה אותו, הוא מאוד משתלם ביחס למחיר הנמוך שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו שימות הסוללה, אני החלפתי בשתי דקות את הסוללה בNUBIA Z7 MINI, צריך ליזכור שמכשירים זולים גם פשוטים יחסית וההרכבה פשוטה ובסיסית, זה לא HTC ONE או אייפון.

[video=youtube;zD-JdBVPL0o]

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אותו כאן ב 720 שקל לפני מיסים(3GB, סנפדראגון, 32GB), וגם אם תחויב במס יצא לך 970 שקל.

לא יודע למה אמרו לך שצריך להתעסק עם הרום? קניתי את הרדמי 3 לחמי, שבא למיטב הבנתי עם אותו רום,

ואחי קנה את הפרו, אבל לא נוט, שגם בא עם אותו רום, ואין שום דבר שצריך להתעסק איתו או להחליף.

מערכת ההפעלה קצת שונה מאנדרואיד רגיל, אבל אחרי כמה ימים של שימוש היא כבר תתרגל.

מצלמה מצוינת, ובכלל המכשיר עובד יפה מאוד ומהיר, אפילו הדגם הרגיל, לא הפרו מציג ביצועים יפים,

בטוח שמעבר למה שמשתמש ממוצע צריך.

1056 ש"ח בKSP אילת עם שנתיים אחריות

http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=3&glist=0&uin=32916&txt_search=xiaomi&buy=&minprice=0&maxprice=0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שנוסע לאילת שווה לו לקנות. מי שלא מגיע לעיר הקסם,

מזמין מחו"ל... מה גם שלפעמים המכשירים לא עוברים במכס.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

בסוף רכשתי oneplus 2 ואני מאוד מרוצה ממנו, אבל יש לי שאלה - האם ניתן להקטין איכשהו את גודל האייקונים במסך הראשי? כרגע יש מקום רק ל-4 לגובה ו-4 לרוחב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה:

Long press on you're home screen.

Now you see wallpaper widgets and themes, above this you have three dots.

Press the dots , look for grid size.

Change it to what ever you like.

ממליץ להתקין נובה לאנצ׳ר

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher&hl=en

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הגיע הזמן גם בשבילי להחליף

עברה טיפה מעל שנה מאז קיבלתי את ה JAIYU S3 ששירת אותי נאמנה, אבל עקב בעיות קליטה לאחרונה התחיל לעצבן אותי

ובגלל שזה כלי עבודה החלטתי שצריך להחליף.

שמתי עיני על Redmi note 3 pro, הביקורות אומרות שיש לו בעיה בצילום בחושך והייתי רוצה לראות אם יש משהו שיכול להתחרות בו

בנוסף, לא ממש מת על רעיון ה MUI שאי אפשר להחביא את מה שאני לא רוצה לראות (כלומר אין מגירת APPS), נושא ה ROMים שהבנתי שבעייתי משהו ואין NFC.

יש משהו נוסף שיכול להיות על הפרק?

תקציב ~200$.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-MIUI אפשר ליצור מגירות לפי נושאים. לי, למשל, יש מגירה של חיוג מהיר למשפחה, מגירה של אפליקציות מקצועיות, מגירה של אפליקציות בנק וכרטיי אשראי וכו'.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתייחסים רק לבעיה אחת שהיא הבעיה הכי פחות קריטית

NFC זה משהו שאני רוצה להשתמש בו במיוחד כשאני מגיע לרכב, וצילום בחושך שלוקה בחסר שהוא חשוב לי כדי לצלם את הילדים לפעמים.

אין שום אלטרנטיבה אחרת טובה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...