Jump to content

none77

 • פרסום הודעות

  332
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות none77

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 • תאריך לידה 02/03/1977
 1. כבר 3 ימים בלי היום קצב ההדבקה המדווח בארץ דומה, סביר שכל יום מבצעים יותר בדיקות.
 2. תקרא בדף ראשון לגבי השתתפות באופטופיק.
 3. הוא רשם 75 אש"ח כולל הפחתת ליסיניג, תתמקח תראה מה יוצא, מעל מחירון ז"א 75 אש"ח אין מצב שהייתי משלם, תנסה להרגיש את השוק של הרכב הזה בפרטי. תראה גם מה המחירון ביד 2, בגדול המחירון של יצחק לוי הוא עבור חברות הביטוח. מן הסתם כל אחד יכוון למחירון שעדיף לו.
 4. בצד של הפלוס רואים גם את המיקום לכיסוי שנפל, בדר"כ יש אותו רק בצד של הפלוס.
 5. בזמן רוח חזקה העומסים לא זניחים. בכל מקרה לא הייתי מחבר את העוגנים לקיר גבס או צמנט בורד, במידה ואין בלוקים או בטון צריך לחפש את התומכות שלהם, כמו שאמרו עוגן חץ לא מתאים לבלוקים, במקרה כזה במידה ויש בלוקים מצמנט צריך עוגן ניילון מתאים שיוצר פטריה מאחורי הלוח, עוגני הניילון הפשוטים בדר"כ בניילון בדרוג נמוך ולא מספיק ארוכים ליצירת פטרייה ולא מיועדים לכך, כמו שציינו במידה וניתן בורג מצד לצד זה עדיף.
 6. החסרון של בדיקת טמפ' מים זה כשאין מים אין מה למדוד, במידה ויש חוסר מים תוך כדי נסיעה טמפ' המים תעלה קודם, מרבית הרכבים לדעתי בכוונה לא יתנו התראה על כך, במידה וחסר מים לפני הנסיעה (כמות משמעותית), אז מראש המדידה לא תהיה נכונה. אחת הסיבות שחיפושיות שרדו הרבה זה קירור אוויר. ברור שקירור מים עדיף, אבל לדעתי היצרנים חוגגים בגלל חוסר התראות מכוון על הרס מנועים והשבתות רכבים.
 7. none77

  טרקטורון למתחילים

  תנעל קודם אם אתה רוצה טרקטורון, או RZR ודומיו, נהוג לקרוא גם לRZR טרקטורון. יש RZR עם 4 מקומות, מצב נורמלי זה מחוץ לתקציב שלך.
 8. אתה חייב להבין בברור מה השכר עם ובלי רכב לפני החישובים. העקרון הוא שמגדילים לך את הברוטו עבור הרכב בלי לשלם כסף על ההגדלה, ז"א שאם הברוטו שלך בלי הרכב הוא 11 א"ש, אתה משלם מיסים ומה שיוצא יוצא, נניח ואתה מקבל רכב והברוטו שלך גודל מ11 ל14, על ה11 אתה משלם אותם מיסים, על ה3 אלף נוספים אתה לא מקבל כסף, לוקחים לך מיסים על ה3 אלף הנוספים, לכן הנטו קטן, נקודות שצריך לשים לב, ככל שהשכר נמוך יותר זה משתלם יותר כי המיסים נמוכים יותר, צריך לשים לב אם הברוטו הרגיל קטן עם רכב, מה מציעים לך? 11 או למשל 10+3? כי באפשרות השנייה הברוטו הרגיל קטן וגם ההפרשות לפנסיה, פיצויים, ביטוחים וכו' קטנים, כמו שאמרו נושא הדלק גם משנה.
 9. none77

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  אמזון מוסיפה את המיסים רק אם היא מטפלת במוצר, במידה ולא, יכולים להיות מיסים שלא מופיעים בתשלום, מה שכן ברגע שהם לא מטפלים הרבה פעמים המוכר מצהיר על ערך נמוך ממה שבפועל.
 10. מומלץ ספק עם טופולגיה מודרנית, לא group regulated עבור מערכת כזאת, למשל antec hcg שנמכר בארץ במחיר טוב, יותר זול corsair cx בלי הm.
 11. תבדוק אצל speedhut. יש להם כאלה שמתחברים לodb עם מראה שניתן לשינוי. החיבור שאמרו לך מקודם זה can bus. תשים לב שצריך חיבור חשמל לא מהodb, צריך לרכוש בנוסף חיבור ישירות לodb או להתחבר לזה של המערכת.
 12. יש כמה שיטות עיקריות למדידת חום כל אחת עם היתרונות והחסרונות שלה. מדידת מים מייצגת את חום ראש המנוע, יתרון חימום מהיר, חסרון אם יוצאים מים ואתה לא שם לב אין מה למדוד, במידה ויוצאים בנסיעה בדר"כ חום המנוע עולה לפני שיורד. מדידת חום שמן מנוע. מדידת גזי הפליטה. הodb מתחבר למחשב שקורא את טמפ' המים, יש וויכוחים כמה זה כדאי או לא להתחבר באופן קבוע לחיבור כזה, היתרון שלא צריך רגש, שעובר מהצד של המנוע לחלק הפנימי. כדי לבדוק אם רגש באופן חיצוני את טמפ' המים נדרש לחתוך את צינור המים ולהוסיף חלק עם חיבור לרגש, מה שעושים בדר"כ זה להתחבר לראש מנוע עצמו עם בורג קיים, החסרון של זה שבגלל שזה בחוץ הטמפ' מושפעת מהסביבה, מאווררים וכו', ממדידה ברכב שלי, זה יכול להיות פלוס מינוס 15 מעלות מטמפ' המים, אם אפשר רצוי לחבר למקום בין הראש לפנים הרכב שפחות מושפע מרוח והמאווררים, המקום המומלץ זה מתחת לפלג, לא תמיד זה יישים.
×
×
 • Create New...