Jump to content

none77

 • פרסום הודעות

  334
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות none77

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. זה יכול להיות קשור לפתור הדלקה. תנתק אותו ואת הריסטארט מהלוח, תדליק ע"י קיצור של הפינים בלוח, יש מלא סרטונים. במידה וזאת הבעיה ניתן להחליף עם כפתור האתחול ולהשאר בלעדיו.
 2. בדר"כ מוצרים לא ממתכת מגיעים בלי הארקה.
 3. רוב הספקים הלא ג'נרים בעולם נמכרות ע"י חברות צד שלישי שלא מיצרות את הספקים בעצמם הגדולות, Antec, Corsair, Evga. יותר קטנות, silverstone, bequiet, fractal, nzxt, וכו'. קיימות יצרניות OEM הגדולות FSP, CWT ועוד, סיאסוניק קטן בינוני, יש עוד הרבה חברות. בין הטובות Delta שכבר לא מתעסק כמעט עם ספקי retail. גם בין החברות צד שלישי, גם בין היצרניות יש הרבה ספקים עם הבדלים גדולים בינהם. למשל סיאסוניק הוציאו סדרה s12iii (יש עדיין את הs12ii), עם טופולוגיה עם ביצועים סבירים (בקודם היה Group regulated), מיסב שרוול שפחות מומלץ, קבלים בינוניים, הגנות לא מלאות, מה זה אומר, שהוא עדיף על
 4. לדעתי. במידה והשכר בתחום לאחר 5 שנים מתאים לך, כולל ההעלאות בהמשך. תחפש עבודה בלי קשר לשכר כדי לצבור נסיון. אבל רק בעבודה שתקדם אותך מקצועית, כי אם לא אין טעם. ברור שאם אפשר גם שכר משופר, תנאים, קרוב לבית וכו' אז עדיף. אם אתה יכול, תמצא דרך חברים מהנדסי מכונות בעלי נסיון ותדבר איתם, רצוי 3 לפחות, כי כמו בכל תחום אנשים רואים דברים אחרת, בעלי אופי שונה וכו'.
 5. בנוסף למה שמיג אמר. גודל האגרגט נקבע לפי סוג התערובת, השקיעה הרצויה, צפיפות הברזל, כשיש הרבה ברזל צפוף רוצים להבטיח שהאגרגט לא יתקע בברזלים ויפריע לזרימת הבטון, הדרישה הבסיסית שלו שהחוזק שלו לא יהיה חלש מחוזק הבטון הסופי ושיהיה ניטרלי במערכת כמה שניתן (שלא ישפיע על תהליך ההדרציה), באופן כללי ככל שעולים בחוזק הבטון ושיש דרישה לבטון צפוף יותר להגנה על הברזל גם גדלה כמות הצמנט בתערובת.
 6. באופן כללי הקטגורית מוצר הזאת נחשבת בטוחה? לצורך העניין השארה ברכב מאחורה לא איפה שהצמיג. השאלה העיקרית האם זה עלול להתלקח או ליצור מפגע בטיחותי אחר? פחות משנה (לי) אבל אם כבר שאלתי, האם המוצר עצמו שורד בחום מאחורה?
 7. כבר 3 ימים בלי היום קצב ההדבקה המדווח בארץ דומה, סביר שכל יום מבצעים יותר בדיקות.
 8. הוא רשם 75 אש"ח כולל הפחתת ליסיניג, תתמקח תראה מה יוצא, מעל מחירון ז"א 75 אש"ח אין מצב שהייתי משלם, תנסה להרגיש את השוק של הרכב הזה בפרטי. תראה גם מה המחירון ביד 2, בגדול המחירון של יצחק לוי הוא עבור חברות הביטוח. מן הסתם כל אחד יכוון למחירון שעדיף לו.
 9. בצד של הפלוס רואים גם את המיקום לכיסוי שנפל, בדר"כ יש אותו רק בצד של הפלוס.
 10. בזמן רוח חזקה העומסים לא זניחים. בכל מקרה לא הייתי מחבר את העוגנים לקיר גבס או צמנט בורד, במידה ואין בלוקים או בטון צריך לחפש את התומכות שלהם, כמו שאמרו עוגן חץ לא מתאים לבלוקים, במקרה כזה במידה ויש בלוקים מצמנט צריך עוגן ניילון מתאים שיוצר פטריה מאחורי הלוח, עוגני הניילון הפשוטים בדר"כ בניילון בדרוג נמוך ולא מספיק ארוכים ליצירת פטרייה ולא מיועדים לכך, כמו שציינו במידה וניתן בורג מצד לצד זה עדיף.
×
×
 • Create New...