Jump to content

sh182

 • פרסום הודעות

  119
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות sh182

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. תודה, מינוס זה הכבל השחור ואדום זה הפלוס?
 2. יש לי סוללה נטענת עם כבל אדום ושחור, לאן לחבר כל אחד מהם (אין סימון של פלוס על המצבר ואין גם צבע אדום על אחד הצדדים שלו)
 3. מעדכן שביקשתי המרה ונדחתי. 2 .הנני להודיעך כי התובע דן בבקשתך והחליט שלא להמיר את הודעת תשלום הקנס שבנדון באזהרה מאחר שנסיבות מעשה העבירה ועושה העבירה אינם בגדר המקרים בהם ניתן להמיר הודעת קנס באזהרה על פי מדיניות אגף התנועה.
 4. בתור פותח השרשור תודה על העצות- אני אנסה להמיר באזהרה. משהו שחשוב לי להבהיר אני מבין שמדובר בפקק ארוך ומישהו נדחף וזה מעצבן. לעיתים קרובות יוציא לי להיתקל באנשים שטעו/התבלבלו ומבקשים להיכנס לפני ,לפי מה שאני מבין מכל האנשים שענו אני בעצם מסייע לעבירה כי במידה והיה שוטר שיראה את המצב הזה בעל הרכב שבאתי לקראתו יקבל דו"ח. שמדובר בכביש של שום מקום, ובין נתיב ההשתלבות לרמזור המרחק לא גדול. ויש ברמזור שמונה מכוניות לפי דעתי המצב קצת שונה. זה לא שנסעתי כמה קילומטרים וחלפתי על פני פקק ושנייה לפני החלטתי להידחף בכוח והרווחתי את זמן העמידה בפקק. מדובר על כמה עשרות מטרים במקרה הטוב וחוסר פקק. בכל מקרה תודה. נחמד שיש מקום שעונה מהר ויכול לייעץ במקרים כאלו.
 5. אופציה 1 - ערעור, האם לפי מה שאתם רואים יש מצב ששופט יזכה אותי? לא התכוונתי לשום עבירה. המרחק היה קצר והשתלבתי ששמתי לב שהנתיב הוא רק ישר. לגבי אופציה 2- המרה באזהרה. יש לי עבר של נקי ורישיון מעל 7 שנים. זה פשוט להמיר את הקנס באזהרה. (זה אומר שאני מנצל את ה"אזהרה" על משהו שהוא יחסית פשוט)
 6. אני לא מבקש להמיר כרגע באזהרה. אני חושב שאני חף מפשע ושואל האם יש סיכוי בערעור. האופציה העדיפה היא ערעור ולא המרה באזהרה
 7. שלום רב קיבלתי דו"ח (קיפוח זכות) על סך 500 ש"ח ללא נקודות תיאור המקרה הגעתי מנתיב ימני (נתיב אחד) שהנתיב נפתח לעוד שני נתיבים שמאליים - עברתי לאמצעי. (המרחק בין ההשתלבות לרמזור שיגיע לא גדול) בנתיב האמצעי הבנתי שהוא רק נתיב ישר ושאני צריך את הנתיב השמאלי, האטתי ואותתי (היו בנתיב השמאלי 8 מכוניות) השתלבתי לאחר 5 מכוניות. ונעצרתי על קיפוח זכות. אני לא מהנהגים שנדפחים בדקה ה90 וקורה שטועים וצריכים נתיב אחר (לא הכרתי את הכביש -והמרחק בין ההשתלבות לרמזור הוא לא גדול) האם יהיה חכם לערער? או שאין פה על מה לערער. מצורף סרטון המקרה והדו"ח https://drive.google.com/open?id=1JEKC8tsF60ELtDOV6W9qdplh3vTktIZm
 8. עזרה בזיהוי כבל (היה מנותק וחיברתי אותו) נמצא מתחת לשטיח של הנוסע מקדימה. מישהו יודע למה הוא שייך? והאם הוא צריך להיות מחובר?
 9. אבל אחר כך נדלק מחדש ישר. יש למישהו רעיון מה התקלה? (אני אלך למוסך)
 10. ממש תודה, חיברתי את הפלאפון לשמע של הרכב וכל שיחה נשמעת בשמע של הרכב. האם יש אפשרות לנגן שיר בטלפון ולשמוע בשמע של הרכב?
 11. היי, אשמח להמלצה על מצלמת רכב אחורית (לצילום הכביש) קדמית כבר יש. אשמח שתתייחסו בהמלצה שלכם לנושאים של חיבור למצת ע"י מפצל, חוט ארוך מספיק.
 12. היי, אני מנסה לקשר בין מכשיר הפלאפון שלי למערכת השמע ברכב. אופציה ראשונה - דרך Bluetooth לא ראיתי אופציה כזאת במערכת למרות שרשום עלייה bluethooth אופציה שנייה - דרך חיבור Aux לא מצאתי חיבור כזה במערכת. האם זה אפשרי או שמערכת השמע לא תומכת?
 13. היי, ברשותי מצלמה קדמית וחשבתי להוסיף מצלמת dvr אחורית. האם יש למישהו המלצה? החיבור מתבצע ע"י מפצל של המצת? האם החוט ארוך מספיק מהשמשה האחורית ועד לחיבור למצת? תודה.
 14. מעדכן שבסוף החליפו מנוע הגה ב900 שח
×
×
 • Create New...