Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אני רוצה מכונית.

סיפור קטן ,אני תמיד זוכר איך בשנות ה 90 המאוחרות היינו צוחקים כל מותגים כגון lucky goldstar כיום LG, סמסונג ,קאיה, יונדאי.

היום זה יותר בכיוון של הייסנס, ZTE ,huawei, הירעיה קצרה מלהכיל.

רוצה לומר צא מהקיבעון (אל תיקח את זה באופן אישי) .

סתם שאלה מה זה לא סיני בענייך ?עזוב את הברזל הוא מיוצר בסין .

יצא לי לראות את הרומים הסיניים של מייזו/שיאומי...

זה לא זה.

וגם הבעלים של המכשיר לא ממש מרוצה ממנו (מתחיל להתקע ולהשתגע אחרי חצי שנה).

הבעיה שלי איתם היא בעיקר תוכנתית...

ומכיוון שזה לא מכשיר בשבילי , אין כוונה להתעסק עם רומים.

כלומר, תיאורתית לא הייתה לי בעיה לקנות נקסוס 6P אפילו שהוא מתוצרת "סינית" כי גוגל אחראית על הרום. (המחיר פשוט לא מתאים כמובן)

אני תמיד בעד רומים קרובים עד כמה שניתן לסטוק.

מה שממש אי אפשר להגיד על ה FlyMe המצועצע של מייזו למשל.

זו גם הסיבה שקניתי לעצמי את המוטו איקס פיור.

(הייתרונות של נקסוס עם אפשרות לכרטיס זכרון וטוויקים מינורים אך מועילים של מוטורולה).

גילוי נאות, במקרה אני עובד כמפתח אנדרואיד... אז הרבה מכשירים עוברים אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסנדלר תמיד הולך יחף

עקב אכילס של "הסינים" הוא עדיין ברמת ה ROM ו UI מי כמוך כמפתח מכיר את זה.

אולי תלך לכיוון של ה LG G 3? טיפה ישן אבל נותן בראש.

או אולי lenovo zuk z2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנובו יקר (מה גם ששמעתי שהממשק שלהם נוראי. אבל לא ראיתי בעצמי).

G3 זה המכשיר שהיה לה בשנתיים האחרונות.

חודש אחרי שהיא קנתה סוללה חדשה נדפק המסך...

כנראה שנתקן אותו בלי קשר, אבל היא אמרה שעוד חודש יתקלקל משהו אחר והיא רוצה מכשיר חדש וזהו.

מרגיש לי קצת חבל לקנות עכשיו מכשיר מלפני שנתיים וחצי... מה גם שאני בטוח שהייצור שלו הופסק מזמן ואלו מכשירים מחודשים או ישנים.

הייתי הולך בלי לחשוב פעמיים על ה Moto G4 Plus . הבעיה כמו שכתבתי שבאירופה יש רק גירסת 16GB + 2GB RAM ומארה"ב לא שולחים לארץ את גירסת ה 64GB + 4GB RAM וחבל כי המחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותגים מוכרים? לנובו ושיומי. מבחינה כמותית הם מספרי 3 ו-4 (או 4-ו-5, לא ראיתי את הסקר האחרון) במכירת מכשירים.

אני רוצה מכונית - (גם אני רוצה עוד מכונית :-D) המוטורולה מריץ אנדרואיד (כמעט) נקי. למה כמעט? כיון שיש איזה 2-3 אפליקציות נוספות, דווקא קטנות ושימושיות.

מכל מקום, מבין חמשת הטלפונים אצלי בבית שלושה הם "סיניים" (שני Mi4C ומייזו m2 אחד), שלושתם פועלים פיקס היישר מהקופסא, אם כי, כמו כל מכשיר, הצריכו קצת התאמה אישית. עוד אחד הוא מוטורולה G-2014 ואחרון חביב - LG-G2 של הבן הבכור. ההסתגלות לממשק מצריכה איזה 4 דקות. האם יש משהו גרוע מתחת למכסה המנוע? לא יודע. אני ברמת משתמש קצה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי,

אני מודע לזה שמוטורולה מוסיפים דברים ושהם מועילים (בכל זאת, אני נהנה מהפיור איקס כבר איזה 8 חודשים :wink: ).

התחושה הכללית היא של מכשיר אנדרואיד נקי, שזה נהדר ומבורך והתוספות שלהם באמת מועילות ומשפרות את חווית המשתמש (בניגוד לטלפונים של חברות אחרות).

אני מודע לזה שהמכירות של הסינים בעלייה. באופן אישי לא ממש התרשמתי מהם.

בכל מקרה, מסתבר שגם ה Moto G4 Plus ירד מהפרק כי המכשיר "גדול מדיי" :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי המעבר מהמוטו G (דור ראשון) ל-Mi4c היה קפיצת מדרגה רצינית - מגרוטאה מקרטעת (פחות משנתיים) למכשיר זריז עם הרבה תכונות משופרות. נכון שבמחיר של קצת הצקות בסינית, אבל לאור המחיר הנמוך (1000 ש"ח למכשיר הראשון ו-800 לשני, שאצל אחד הבנים) מדובר בעסקה שמבחינתי כדאית ביותר. כאמור, אפילו לזקן כמוני לא היה שום קושי להתרגל לממשק. בודאי לא יותר קשה מאשר להתרגל לסמסונג

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G3 (...) מה גם שאני בטוח שהייצור שלו הופסק מזמן ואלו מכשירים מחודשים או ישנים.

קניתי די לאחרונה, תאריך הייצור היה נובמבר 2015 - אכן סביר שהייצור פסק.

אולי ישן אבל לא חסר לו כלום, מצלמה נהדרת, אנדרויד 6.0 ואפס מוזרויות סיניות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...