Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעבר היו מותקנות על הרכב שלי נורות פיליפס Philips X-treme Power מוצהרות 100% יותר אור. כאחד שנוהג המון בכבישים ללא תאורה בלילה, חיפשתי פתרון ליותר אור בצורה חוקית. התקנתי את הנורות על אור המעבר והאור הגבוה וההבדל היה עצום!. הכל פשוט היה מואר יותר, שלטים בהקו וראיתי למרחק, מה שנתן יותר בטחון בנהיגה. לא מבין יותר מדי בטכנולוגיה אבל מניסיון זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ברשותי סיאט איביזה רפרנס שנת 2012 ואני רוצה להתקין פנסים לבנים.

מחיפושים בפורומים השונים ראיתי שיש 2 מומלצים:

1. Philips diamond vision H7

2. MTEC super white 4350k

יש לי מס' שאלות בנוגע לכך, אשמח לקבל תשובות:

1. מה יותר מומלץ?? אני מעוניין באור בצבע לבן חזק ושלא יסנוור.

2. האם זה חוקי? משטרה יכולה לעצור אותי על דבר כזה?

3. האם לרכב תהיה בעיה "לעכל" את הפנסים האלה? ראיתי בכמה מקומות שהסיאטים עושים בעיות וכשמחליפים מנורות - נדלקת מנורה בלוח שעונים, נשרפים פיוזים וכו'..

4.האם תהליך החלפת הפנסים קשה/קל? האם זה מורכב לעשות את זה לבד ולהגיע לפנסים?

אשמח לתשובות כמה שיותר מפורטות מאחר ואני רציתי לעשות את זה כבר זמן רב וכל פעם אני דוחה את זה בגלל חוסר ידע.

תודה רבה על תשובתכם ועזרתכם.

מאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיימונד וויז'ן לא חוקיות לכביש,נקודה סוף פסוק.

בנוסף התאורה שלהן שווה לתחת בגלל שיש עליהן ציפוי שנותן את הגוון,לא מומלץ בכלל!

נורות מומלצות:

[h=3]philips x-treme vision

OSRAM Night Breaker Unlimited[/h]

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש חדש פה אז אני מקווה שזה קשור לקטגוריה הזאת.

יש לי סיאט לאון 2011 ואני כבר כמה שבועות מחפש סרטון / מדריך בנושא של פנסי הערפל.

איך הכי טוב ונוח להחליף את הנורות בפנסי הערפל?

ואם זה דרך הגריל אז איך לפתוח אותו בלי לשבור כלום

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי מהמאמר הבא; http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/126/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%99%D7%9D/%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%A7%D7%A1%D7%A0%D7%95%D7%9F#kits

הבנתי חלק מהדברים שם אבל אז גם קראתי את התגובות באשכול.

כל אחד פה זורק מותג שלפי דעתו הוא הטוב ביותר, יש כאלה שכבר משתמשים בקסנון או דמויי קסנון, כל עוד זה עדיין בתוקף החוק, אפשר להביא פה סוג של נורה שהיא לגיטימית ועושה את העבודה? (פונה לאלו שכבר יש ברשותם מנורה)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המאמר הזה אני כתבתי לפני כמה שנים.

יש 2 דרכים להגדיל את עוצמת התאורה של נורת H.

1 - להגדיל את הצריכה שלה - יעני 100W במקום 55W. זה יגדיל בהחלט את עוצמת התאורה. אבל זה לא חוקי לכביש, ממיס קונקטורים ואת הפלסטיק של הפנס בחלק מהמקרים (עקב כמות החום הגבוהה הנפלטת).

2 - לשנות את קוטר חוט הלהט. אם אני זוכר נכון, להקטין אותן. זה נותן כמה אחוזים יותר אור, אבל מקטין משמעותית את אורך החיים של הנורה.

בנוסף - המון חברות מצהירות על 20% יותר, 50% יותר אור - אבל אלו נובעות בתוצאות בבדיקות של רק חלק מסויים מספטרום האור ואז הן ממהרות להכריז על זה לגבי הנורה.

מנסיוני (וניסיתי הרבה נורות, גם עם W גבוה יותר). רק אלו עם הצריכה הגבוהה יותר היו חזקות יותר. ה xtreme vision היו סבבה וגם החזיקו לי מעמד הרבה זמן, אבל לא ממש האירו חזק יותר מנורה של 30 ש"ח. הן היו טיפה יותר בהירות אבל ממש לא אפקט של קסנון.

ה Diamond Vision היו ממש יפות, אבל עוצמת התאורה היתה חלשה יותר באופן ברור.

היתה לי בזמנו גם מערכת קסנון. אין ספק שקסנון אמיתי זה פשוט חגיגה לעיניים.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 - להגדיל את הצריכה שלה - יעני 100W במקום 55W. זה יגדיל בהחלט את עוצמת התאורה. אבל זה לא חוקי לכביש, ממיס קונקטורים ואת הפלסטיק של הפנס בחלק מהמקרים (עקב כמות החום הגבוהה הנפלטת).

2 - לשנות את קוטר חוט הלהט. אם אני זוכר נכון, להקטין אותן. זה נותן כמה אחוזים יותר אור, אבל מקטין משמעותית את אורך החיים של הנורה.

בנוסף - המון חברות מצהירות על 20% יותר, 50% יותר אור - אבל אלו נובעות בתוצאות בבדיקות של רק חלק מסויים מספטרום האור ואז הן ממהרות להכריז על זה לגבי הנורה.

מנסיוני (וניסיתי הרבה נורות, גם עם W גבוה יותר). רק אלו עם הצריכה הגבוהה יותר היו חזקות יותר. ה xtreme vision היו סבבה וגם החזיקו לי מעמד הרבה זמן, אבל לא ממש האירו חזק יותר מנורה של 30 ש"ח. הן היו טיפה יותר בהירות אבל ממש לא אפקט של קסנון.

צדיק !

כל מילה בסלע,מבין עניין.

רק מראה שצדקתי והוויכוח עם הרקולס בנושא היה במקום !

ואו שירחיבו את הידע שלהם או לא יפרסמו דברים ללא ביסוס (גז הלוגן ^^) . תמשיכו למכור מוצרי OPT ולא להטעות לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתווכח 100 שנה.

הדרך הכי טובה היא פשוט לבדוק את העוצמה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה שאנשים בטוחים שהעוצמה שלהם עולה לאחר החלפה אבל הם לא לקחו בחשבון,

שהנורה חדשה וטרייה .

שהקלווין צהוב בהיר זה מרגיש לנו הרבה יוצר חזק והצהוב כהה העמעום.

או כמו שציינת (נורות ביצועים) עם שיפור של כמה % בודדים בתאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צדיק !

כל מילה בסלע,מבין עניין.

רק מראה שצדקתי והוויכוח עם הרקולס בנושא היה במקום !

ואו שירחיבו את הידע שלהם או לא יפרסמו דברים ללא ביסוס (גז הלוגן ^^) . תמשיכו למכור מוצרי OPT ולא להטעות לקוחות.

ידידי.

עשיתי הרבה שעורי בית בעניין הארץ ובחו"ל ואנחנו יכולים להתנצח ולהתווכח

עד אין סוף אבל בצורה לגיטימית ומכובדת.

לא יאה שתנסה להדביק לי תווית של מי שמנסה להטעות מישהו.

שמור בבקשה על תרבות ויכוח.

הנורות ועוד מוצרים של RING מגיעים בקרוב ואתה מוזמן אלינו להתרשמות.

משוכנע שדעתך תשתנה אחרי שתבין במה מדובר.

[וגם אם לא זה עדיין בסדר גמור].

שבת שלום,

אבישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב חביבי אתה כנראה שקרן פתולוגי כבר נשבר לשמוע תבלבולי שכל של כל הספקים חרטא האלה. עם כל הכבוד (אין הרבה) הלוגן זה הלוגן ואין קסמים. בטח לא פי 120 תפסיק להאכיל פה אנשים בשקרים כאילו שנורות ב 79-129 שח זה פתרון אולטמטיבי וחזק ופי 2 תאורה ומשנה את חווית הנהיגה.

תציע את זה לקונצרן vag או למרצדס בנז או bmw או audi.

אני בטוח שהם יעופו על הפתרון החדשני והמטורף הזב של נורת הלוגן סטנדרטית p&p שמאירה פי 120% יותר מהרגיל.תהיה מליונר. למה להסתפק רק בלקוחות carsforum ?

שטויות במיץ עגבניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יצא לך לבחון נורת H עם גז קסנון בתוכה [ע"ע XENON ULTIMA של RING]

הרכבתי זוג כזה אצלי ברכב ולעניות דעתי השיפור מול נורת הסטוק פשוט עצום.

צבע האור בהיר משמעותית [אך בפירוש אינו לבן כמו ה-DIAMOND למשל] ועוצמת התאורה מדהימה בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב חביבי אתה כנראה שקרן פתולוגי כבר נשבר לשמוע תבלבולי שכל של כל הספקים חרטא האלה. עם כל הכבוד (אין הרבה) הלוגן זה הלוגן ואין קסמים. בטח לא פי 120 תפסיק להאכיל פה אנשים בשקרים כאילו שנורות ב 79-129 שח זה פתרון אולטמטיבי וחזק ופי 2 תאורה ומשנה את חווית הנהיגה.

תציע את זה לקונצרן vag או למרצדס בנז או bmw או audi.

אני בטוח שהם יעופו על הפתרון החדשני והמטורף הזב של נורת הלוגן סטנדרטית p&p שמאירה פי 120% יותר מהרגיל.תהיה מליונר. למה להסתפק רק בלקוחות carsforum ?

שטויות במיץ עגבניות

אתה כנראה צודק

הצלחת לשבור אותי.

לא מצליח לרדת כ"כ נמוך

אז בוא נעצור את זה כאן

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...