Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כסא בטיחות ברכב מדגם 360° Britax DualFix i-Size Plus

ram1910

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אנחנו לקראת הלידה של הראשונה שלנו וצריכים לקנות מושב בטיחות

לאחר בדיקות וקריאת הרבה מדע על התקנים השונים + בדיקת מלאים בארץ של הכסאות עם הדירוגים הטובים (משום מה אלו עם הדרוגים הטובים לא נפוצים מדי בארץ...)

התמקדנו בדגם הנ"ל:360°  Britax DualFix i-Size Plus

הייתי שמח לשמוע את דעתכם + אם למישהו יש נסיון עם הדגם הנל..

תודה רבה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעודכן בדגמים של היום כי הילדים שלי כבר גדולים, אבל בזמנו הזמנתי מחו"ל כמה פעמים סלקלים ןכיסאות שזכו בציונים הגבוהים ביותר במבחני ריסוק. אין צורך להגביל את עצמך למה שיש בארץ.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלידה עוד חודשים +- ומעדיף לא לקחת סיכון שלא יגיע עד אז

אולי בילד הבא....

הפתיע אותי שהכיסאות שקיבלו את הציונים הגבוהים בADAC לא נפוצים יותר מידי בארץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילות גדולות בדואר אויר מגרמניה מגיעות לאחרונה תוך 3 שבועות. בבלדרות כמובן יותר מהר.

תנסה באמזון הגרמני יש שם משלוחי בלדרות במחירים טובים.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע. 

תנשום רגע.

יש בארץ מבחר אדיר של כסאות כולל כאלו שזכו בציונים מאוד גבוהים או הכי גבוהים במבחנים. כמו של הקונסיומר ריפורטס וכו. 

בטוח שאתה רוצה לבוטן הקטן את הטוב והנהדר ביותר. אבל גם מי שזכה במקום השני או השלישי זה סבבה. אתה מבין את הכוונה.

לגבי הכסא הספציפי שכתבת.

אני אישית לא אוהב כסאות מסתובבים והוא גם נראה מאסיבי ברמות.

אני ממליץ לך לקפוץ לראות קצת כסאות בעין. יש גם חנויות שמסכימות לשים אותם דקה באוטו למדוד. 

יש כסאות שהגישה אליהם והתפעול פשוט סיוט.

עריכה:

והכי חשוב - ההתקנה.

לך תקנה את הכסא הכי בטיחותי. ברגע שלא הותקן טוב/מספיק טוב- כל הבטיחות לא רלוונטית. יש מנגנונים שנועדו לצמצם את הגורם האנושי כמו ה isofix ולבריטקס יש איזה מנגנון עם פטנט.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יתרון של המסתובבים - התפעול הרבה יותר נוח.

נושא הריתום מצריך הרבה תשומת לב, כיסא שאינו רתום כראוי מאבד את רוב היעילות שלו. זו בעיה במיוחד בכיסאות האמריקאיים שנרתמים באמצעות חגורות הבטיחות.

לבכור שני ברייטקסים מסתובבים (דגמים של לפני שנה וחצי) מגיל אפס עד שמשתחררים מהבוסטר. המידע היחיד שיש לי עליהם הוא שהם נרתמים באיזופיקס ושהוא מרוצה. השני בדיוק במצבך (מחכה ללידה בעוד 3 חודשים), אנסה לברר איתו את תוצאות המחקר שלו. הדבר היחיד שאני יודע הוא שלפני שבועיים לא מצא באילת את מבוקשו (א-פרופו מחסור).

אגב, לרכב של אשתי קנינו לא מזמן מושב Cybex Eternis S שהיה במבצע באחת הרשתות הגדולות. עבר את המחקר של האב המאושר. אינו מסתובב (לא קריטי כי לא בשימוש יומיומי), וכולל בתוכו גם התקן נגד שכחה שמקושר לטלפון, אם חשוב לך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על הברייטקס one4life שאתה אפילו לא צריך איזופיקס, יש להם קטע שלהם (אפשר גם איזופיקס). טרם מצאתי בו חסרונות למעט המחיר הגבוה שלו. מאוד נוח, בגודל סביר, מגיל לידה ועד שלא צריך יותר כיסא בטיחות, קליל להתקנה, כל שינוי שעושים (למשל באורך רצועות) סופר קל ואינטואיטיבי (זה נכון אגב לכל הכיסאות הטובים). 

קיבלנו מתנה כיסאות בני שנה ושנתיים שגם נחשבים לא רעים, אחד של מקסי קוזי, אחד של עוד חברה ברח לי שמה, אבל המקסי מאוד מסיבי ובאמת משהו פשוט הרגיש לנו לא נכון. אז עם ילדה בת שבוע נסענו לשילב וקנינו את הברייטקס ישר לרכב של אשתי. המקסי קוזי עבר לשבת קבוע ברכב שלי שהילדה כמעט לא נכנסת אליו. הכיסא השני שקיבלנו מתנה שגם הוא של חברה טובה, נמסר לבת משפחה. בהתחלה חשבנו לשמור אותו אבל גם חבל סתם זיעבור התוקף שלו ובעיקר שאחרי הone4life החלטתי כשתגיע עוד ילדה תקבל עוד ברייטקס פשוט. 

אני בטוח שכמו שאני מרוצה ממנו יש ככל הנראה לא מעט כיסאות בטיחות מצוינים. לכן הייתי מציע לעשות סיבוב להתרשם. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ram1910 כתב:

הלידה עוד חודשים +- ומעדיף לא לקחת סיכון שלא יגיע עד אז

אולי בילד הבא....

הפתיע אותי שהכיסאות שקיבלו את הציונים הגבוהים בADAC לא נפוצים יותר מידי בארץ...

זה בגלל שבארץ נהוג להשתמש בכיסאות ובמותגים שמיועדים לשוק האמריקאי -  Graco, Chico, Britax, Evenflo.

בשנים האחרונות התחילו לטפטף מותגים שעומדים בתקן i-Size החדש, ואני התרשמתי שהוא עדיף על זה האמריקאי.

ניתן לראות את כל הכיסאות ותוצאותיהם באתר של ה-ADAC. קישור לתוצאות.

החיסרון בתקן האירופי, שטווח הגילאים של הכיסא נמוך יותר - לרוב עד גיל 3 אם אני זוכר נכון.

אם אתה מחפש מותגים שעומדים בתקנים של ה-ADAC, חפש מותגים אירופאים כמו:

Cybex, Britax Romer, Joie

קיים גם בחנויות בארץ.

יש מעט והם לא זולים, אבל אפשר למצוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום @ram1910.

הדגם שבחרת זה מושב שנשאר ברכב... אני אישית הייתי ממליץ על סלקל לתקופה הראשונה.

בדגמים שתמיד נשארים ברכב, הבעיה היא כאשר התינוק נרדם ואז להוציא כל פעם להושיב ולהוציא מהכיסא יכול להעיר אותו.

לעומת זאת סלקלים אפשר להוציא מהחגורה או מהבסיס שנשאר ברכב, ויש מתאמים לעגלות - מוציאים את המושב מן הרכב ומחברים לשלדה של העגלה, והתינוק ממשיך לישון.

לCybex יש דגמים בהם ניתן ליישר את הגב של המושב למצב שכיבה וכך מאפשר זמן רב יותר לשהות בסלקל (לא בנסיעה) - נוח כאשר עוברים לעגלה: 

חוץ מזה לא מומלץ לתינוקות לשהות זמן רב מידי במושבים\סלקלים.

אנחנו התחלנו עם סלקל ועברנו למושב בטיחות דומה לדגם שבחרת למעלה של בריטקס ואז למושב הבא של סייבקס שמתאים עד לגילאי בית הספר.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Ziv יש לך טיפה בלבול ביצרנים. ברייטקס הוא בריטי אבל לא מעט דגמים שלו מיוצרים בגרמניה, כך שהם תקן אירופי. צ׳יקו איטלקי.

אאל״ט לבן שלי יש כיסא של בריטקס מלידה ועד סיום פרק הבוסטר, עם ״קילוף״ של שכבות. אכן iSize, אבל איני זוכר את שם הדגם. מבחינת מחיר הוא דגם ביניים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תיקון קטן, אחרי שעשיתי סדר לגבי המושבים שקנו הבנים שלי:

בריטקס בתקן אמריקאי

נונה צרפתי בתקן אירופי

רומר שזה בריטקס תוצרת גרמניה בתקן אירופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריטקס מייצר בתקן אמריקאי.

צ'יקו איטלקי נכון, אבל מייצר בתקן אמריקאי גם כן.

סייבקס גרמני מייצר בתקן אירופי (יכול להיות שיש גם דגמים אמריקאים).

בריטקס-רומר גרמני מייצר בתקן אירופי.

נונה שכחתי, גם יצרן בתקן אירופי מומלץ מאוד.

יכול להיות שיש עוד כמה יצרנים שמשווקים בארץ, צריך לעבוד על פי הרשימה שצירפתי של ה-ADAC.

רוב הדגמים שנבחנו עפ"י תקן i-Size מציינים זאת בשם המוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...