Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוויזיון 2024: משתף כאן את השיר של קרואטיה שמוביל כרגע בהימורים, עם שיר שהנושא שלו זה צעירים קרואטים שעוזבים את קרואטיה ומהגרים למדינות אחרות

NEW10

פוסטים מומלצים

לפני שכולם כאן יתנפלו עליי, נכון, אני יודע שזה לא נושא שאמור להיות פופולארי במיוחד כאן בפורום, אפילו לא באוף-טופיק, ועדיין בכל זאת חשבתי לשתף אותכם לקראת הגמר בשבת בשיר הקרואטי שמוביל כרגע באתרי ההימורים בסיכוי לניצחון. מקווה שלא תתנפלו עליי על כמה שאני הזוי שאני משתף את זה😊

השיר ממש סחף את הקהל בחצי הגמר שהתקיים ביום שלישי, כולם במאלמו ארינה היו בטירוף כשהזמר הופיע. כמו שכבר כתבתי בכותרת, השיר הזה עוסק בנושא שדיברו עליו לא מעט כאן בפורום באוף-טופיק, הגירה\ירידה\עזיבה של ישראל ומעבר למדינות אחרות, רק בגירסה הקרואטית שלו.

בפזמון, בחלק השיא של השיר, הזמר שר "Ther's no going back" (אני לא חוזר).

מה אתם חושבים? אהבתם את השיר? לדעתכם יש לו סיכוי לנצח?

שוב, אני מקווה שלא תצחקועלי שאני משתף את הנושא הזה😊

• לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור פורום רכב זה חשוב להביא את השיר ג'אקו של לאדהניבה , השיר של ארמניה..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, NEW10 כתב:

מה אתם חושבים? אהבתם את השיר?

לי זה נשמע די סתמי ברגע שמורידים את כל השואו והזיקוקים, בדיוק כמו רוב שירי האירוויזיון האחרים. והתחרות עצמה... לא ניכנס לזה כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה האירוויזיון האחרון.

אירוביזיון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקרנת, אז קראתי את מילות השיר.

איך הגעת למסקנה שהוא מדבר על הגירה?

משתמע שבסך הכל מדובר על עזיבת הכפר לטובת העיר.

נשמע לי תמוהה שמדינה תשלח נציג ששר על עזיבת המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עשורים שאני לא עוקב אחרי הדבר הזה. השנה זה שונה, לא בגלל התחרות (ההופעה של רוב הזמרים גורמת לי להקיא) אלא בגלל הפוליטיקה מסביב, שמלמדת על מצבנו.

הדבר הטוב היחיד הוא השירים הישראליים מהתקופה בה שרו בעברית ברשת ג׳ ביום התחרות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מתייחס למוזיקה כי לא ממש הקשבתי, אבל מה אומרים על זה שבהצבעת הקהל היינו מקום שני? אולי באמת לא שונאים אותנו כמו שחשבנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהיתה התגייסות המונית של ישראלים בניכר. מכיר הרבה, כולל אחותי מלוס אנג׳לס בכלל, שהצביעו בכל מכשיר סלולרי 20 פעמים (המקסימום).

תוסיף לזה שאי אפשר להצביע ״נגד״ מדינה כלשהי.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, flytomars כתב:

לא מתייחס למוזיקה כי לא ממש הקשבתי, אבל מה אומרים על זה שבהצבעת הקהל היינו מקום שני? אולי באמת לא שונאים אותנו כמו שחשבנו?

מתוך מיעוט האנשים שעדיין אכפת להם מהפסטיבל הזה רבים מגיעים ממזרח אירופה, ושם נוטים לחבב את ישראל הקטנה והמוקפת באוייבים. אני מהמר עליהם כגורם מרכזי בהצלחה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Derish כתב:

מתוך מיעוט האנשים שעדיין אכפת להם מהפסטיבל הזה רבים מגיעים ממזרח אירופה, ושם נוטים לחבב את ישראל הקטנה והמוקפת באוייבים. אני מהמר עליהם כגורם מרכזי בהצלחה הנ"ל.

האמת היא שממש לא.

התמיכה הגדולה הגיעה ממדינות מערב אירופה, בכלל זה מדינות שדי עוינות את ישראל (ספרד, שבדיה, הולנד, צרפת, איטליה, בלגיה, שוויץ, פינלנד, בריטניה, גרמניה - 12 נק') אפילו מאירלנד האובר-אנטישמית קיבלנו 10 נק'.

במזרח אירופה הרבה הרבה פחות. אף מדינה מזרח אירופאית לא העניקה לנו 12 נק' (אני מניח שזה היה שמור אצלם לאוקראינה). מס' מצומצם העניק לנו 10 נק' (צ'כיה די צפוי, גם מולדובה לא מפתיע אבל גם אלבניה המוסלמית וסלובניה עם הממשלה הסופר-עוינת). אוקראינה נתנה לנו אפס נקודות מוחלט אבל לא בגלל ישראל אלא בגלל שמבחינתם עדן גולן היא **** **** עבריינית רוסיה ש**** לפוטין בקרים ופולניה גם נתנה לנו אפס מוחלט כי כנראה עלו שם בימים האחרונים ניחוחות של מסורת והם החליטו שזה הזמן הנכון לקצת יידישקייט.

בסופו של דבר, היתה פה התגייסות למען ישראל גם מצד יהודים וישראלים בגולה (רלוונטי לצרפת, אוסטרליה ומה שהוגדר כ"שאר העולם") אבל בעיקר מצד גורמי ימין/אנטי מוסלמים/אנטי woke במערב אירופה שראו בהצבעה לישראל סוג של הפגנת כח.

זו אולי הדוגמא הכי בולטת שעלתה קצת לפני המופע:

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...