Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בנוחות הישיבה מאחורה ל-3 מבוגרים בין C-HR לנירו? (וגם יאריס קרוס...)

motior

פוסטים מומלצים

שוב אני חושב להחליף רכב והמועמדות הסופיות הן טויוטה C-HR וקיה נירו (שתיהן משומשות 2019-2021), כי הדרישות העיקריות שלי הן היברידי ולא נמוך.
שתיהן לא מושלמות. אני יודע שהטויוטה צפופה מאחורה, קלסטרופובית ועם תא מטען קטן יחסית. אני יודע שהנירו פחות אמינה ממה שנהוג לחשוב.
על הנייר הנירו רחבה מהטויוטה רק בסנטימטר אחד. במציאות ברור שהיא צפופה יותר, אבל אני לא בטוח כמה זה משמעותי.
אנחנו לא נוסעים הרבה עם 3 מאחורה אבל זה קורה לפעמים ואני תוהה אם זה בכלל אפשרי ב- C-HR או שזה סיוט.

יש לי היום טויוטה יאריס קרוס שבמקור חשבתי שהיא סבירה ל-3 מאחורה אבל במציאות היא מאוד צפופה ואני לא רוצה לחזור על טעות כזאת. 

אשמח לשמוע אם למישהו יש ניסיון בנושא עם הטויוטה או הקיה או אפילו שתיהן - ואולי גם מישהו יודע איך הן בהשוואה ליאריס קרוס

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי motior

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה שמעת על הנירו , מניסיון אישי של שנתים ומעל ל 80K ק"מ הרכב גילה אמינות מלאה ומוחלטת , שום בעיה .

חבר לעבודה החזיר נירו בת 4 עם 140K  ללא בעיה.

חמתי מחזיקה נירו היברידית מודל 2019 , 100K ואפס תקלות.

הנירו מרווחת משמעותית משתי הטויוטות ולטעמי גם נוחה יותר.

היאריס קרוס זה הרבה כסף תמורת מעט מאוד תמורה , אחת כזו אשר הגיעה בליסינג אלינו לחברה הוחזרה לאחר כחודש , מקבל הרכב אמר שזה פשוט רכב מעליב , רמת גימור נמוכה ורעש נוכח ברכב, החליף לנירו + היברידית ומאוד מרוצה...

• אהבתי 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל C-HR בסיס גלגלים של 2.64 מטר

לנירו 2.70 מטר

התחושה במושב האחורי של הטויוטה קלסטרופובית בגלל קו חלונות גבוה מאוד.

לשלושה מבוגרים - אין שאלה בכלל - הנירו יהיה עדיף. 

היאריס קרוס קטנה משמעותית משניהם עם בסיס גלגלים של סופר מיני - 2.56 מטר 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים

מהיאריס קרוס אנחנו מרוצים פרט לצפיפות במושב האחורי.

ראיתי אתמול נירו משומשת בת 5 שנים עם היסטוריית טיפולים - בסה"כ טיפלו בה בסדר אבל הצחיקה אותי כמות התקלות הקטנות - מראה לא נסגרת, חלון לא עולה, דלת לא נפתחת... ביאריס 2013 שלי עם 166000 ק"מ היו פחות תקלות.
מה ששמעתי זה על תקלות גדולות יותר - למשל פה -

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...