Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק אני מרגיש פראייר?

Cerebral Cortex
שימו לב! השרשור הזה בן 315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

30 אחוזים מהעולים החדשים לישראל שקיבלו אזרחות ישראלית מיכוון שהסבא או הסבתא היו יהודים עזבו את ישראל לאחר שקיבלו מענקים ואזרחות.
רק אני מרגיש פראייר?
https://www.israelhayom.co.il/news/local/article/14353873

• רעיון טוב! 1

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עצוב לאן הכסף שלנו הולך. במקום לדאוג לרווחה (בעיקר למשרד הרווחה) ולחינוך, הכסף הולך לפח.

עריכה אחרונה על ידי Shmulik_Miata
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט משובח מהכתבה

ציטוט

העובדה כי רבים מהעולים עזבו את ישראל בשיטה של דלת מסתובבת הינה חמורה ומוכיחה כי לפחות בחלק מהמקרים מנצלים אנשים שאינם בעלי זיקה לישראל את הקלות שבה ניתן לקבל אזרחות כדי להרוויח דרכון יוקרתי ועשרות אלפי שקלים.

איפה הוא חי? כמות מקרי האנטישמיות שיש פה לא בטוח שמצדדים בעניין היוקרתיות שיש למדינת ישראל.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר ההבנה במלחמה בין אוקראינה לרוסיה מביא את הכתב לרשום את הדבר הבא

ציטוט

הם מקבלים סל קליטה טיפול רפואי, דרכון ישראלי, והופ - חוזרים לרוסיה.

אם הוא קיבל דרכון ישראלי, מה ההיגיון לחזור לרוסיה? הרי יותר קל להגר ככה למדינה אחרת מבלי לחזור לרוסיה ואולי האופציה שיקחו אותך למלחמה.

ציטוט

יש לפעול מידית כדי לשנות את מדיניות ההגירה בצורה כזו שתמנע ממהגרים לנצל את מדינת ישראל

אם כבר באים לתקן את החוק ש"ימנע" ממהגרים לנצל את המדיניות, אולי שווה לבחון אופציה של מספר ויזות כמו שיש בארה"ב.

אופציה של הגרלה, אופציה של ויזת משקיע, ויזות הייטק, ויזות על בסיס מקצוע.

בקיצור לגוון את המרקם החברתי שיש במדינה הזו.

אבל על מי אני עובד, צריך

ציטוט

יש לשנות בהקדם את השיטה כך שרק יהודים יגיעו לארץ

שלא ישכחו להוציא באופן רשמי, טבלת גודלי אפים וצבעי עור, ככה שנוכל לזהות יהודים.

• אהבתי 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתעורר חבר, האויב שלך זה מי שמקדם פרסום של "כתבות" כאלה, לא האנשים שמתוארים בכתבה.

תעמולה שכל המטרה שלה לסכסך בין האזרחים במדינה.

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yoni162 כתב:

image.thumb.png.6948597f20b35b89cfc992ee13f8f277.png

הדבר שהכי מעצבן אותי מהציטוט הזה שהוספת פה, זה שמשרד העלייה והקליטה ורשות האוכלוסין וההגירה מסתבר מגדירים בדרך שונה את המושג "עולים" והמושג "עזיבה"... מה... חברים אתם עוסקים באותו התחום ויש הפרש כזה גדול בגלל שאתם לא מצליחים להגדיר ביחד 2 מושגים בסיסיים בתחום שלכם? באמת?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כבר אי אפשר לערוך את ההודעה, אז הנה משהו שכדאי לצפות בו כדי להבין מה עושים לך:

https://youtu.be/iQ0ct9bglYo

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, SlowRide כתב:

כבר אי אפשר לערוך את ההודעה, אז הנה משהו שכדאי לצפות בו כדי להבין מה עושים לך:

https://youtu.be/iQ0ct9bglYo

בול. כ"כ קל היום להגיד כל דבר בלי ביסוס. לקח לי פחות מדקה למצוא את הדו"ח המקורי. כל מי שמהדהד טענות לא מבוססות של אחרים פשוט הופך את עצמו לכלי הפצה ריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Gavrik כתב:

כתבה של בבון גזען מצוי שמלאה בסילופים ושקרים.
במקרה בת הזוג שלי ודוד שלה הם עולים חדשים לכן אני מכיר את הנשוא מקרוב מאוד, אף אחד מהם לא קיבל "עשרות אלפי שקלים" ברגע שהגיע לפה, הם שניהם קיבלו סה"כ של 1,500 ש"ח בחודש בתור "מענק עזרה לדמי שכירות".
גם כן כדי לקבל דרכון נדרש לשהות באופן עקבי בארץ לפחות שנה.

איפה זה ואיפה "עשרות אלפי השקלים שהעולים מקבלים ואז בורחים עם הכסף הגנוב מהארץ"?@! כתבה מסולפת, שקרנית וגזענית משכתב אותה אדם כנראה עם דעות "עליונות יהודית".

אם כבר המדינה צריכה לעשות בדק בית בכשלון שלה בהשתקעות עולים מארצות ברה"מ לשעבר, כמות גבוהה כ"כ של עולים עוזבת לא בגלל "שהם מנצלים את המדינה ועוזבים עם כסף בכיסים" אלא בגלל שהם לא מצליחים להשתקע פה, כולנו יודעים ש1,500 שקל בחודש זה סכום מצחיק שלא מספיק אפילו לדירה בפריפריה, לכן רוב העולים נאלצים לעלות או עם סכום כסף מכובד לשנה הראשונה, או לעבוד בעבודות שחורות תוך כדי שאתה לומד את השפה באולפן ביום, תוך כדי שהם סובלים מגזענות ואפליה מאנשים כמו האלו שכתבו את הכתבה. (אגב אבא שלי עזב לאחר שנים רבות בארץ בדיוק בגלל סיבות כאלו)

בזמן שחרדים מקבלים עשרות אלפי שקלים בחודש ולא יחזירו את זה בחיים,או עולים מארצות אחרות מקבלים דירות מהממשלה, לפתוח עיניים על מספר עולים שמקבלים סה"כ 1,500 שקל בחדוש זה פשוט צביעות ברמה שלא תאומן.

מצטער לבשר לך את הבשורה, חברי פורום כאן בכבודם ובעצמם יגידו לך שהתופעה מוכרת להם. כמה צדיקים שעלו לישראל ולקחו כל מה שיכולו לקבל ואחר כך עזבו למדינות אחרות כמו קנדה לדוגמה? התופעה קיימת. אני אישית יכול להעיד לך בשבועה שהיה אצלי בחור בן 20 וקצת מאוקרייאנה. עבד אצלי במפעל. קיבל הכל מה שהיה צריך לקבל אבל ברגע שהוא שמע שהוא צריך להתגייס וכל זה, לפני הגיוס תפס את הרגלים שלו, ברח עם הדרכון הישראלי בחזרה הביתה. לבמרבה האירוניה זה היה לפני מלחמת רוסיה אוקרייאנה. אז לחזור לכאן או לא יכל כי הוא הוא היה נחשב עריק ולא אריק. אז לצערי ולצערך התופעה 'קיימת. גם אם מדובר על 1500 שקלים בלבד זה עדיין כסף שכל האזחרים ההוגינים עובדים עבורו ומשלמים מיסים. 
אז אולי הכתבה לא מדוייקת אבל יש בהחלט דברים בגו'.

לפני 36 דקות, falou כתב:

שווים כל שקל. העלייה הרוסית זה המאורעות הכי  טובים שקרו למדינה.

אף אחד לא אומר שלא, אממה, ישנם טרמפיסטים טפילים שבאו שלקחו כל מה שיכלו וברחו למקום אחר. אז תודה רבה שבאתם לקחת דרכון ישראלי ולברוח מכאן. 

לפני 4 שעות, lesles כתב:

אני הרגשתי יותר פראייר בכל פעם שעברתי ליד ביטוח לאומי בבאר שבע וראיתי את התורים של ה"שייחים" וכל 20+ נשותיהם בדרך לקבל קצבה.

ברור, קומוניזם או בשמו המכובס סוציאליזם זאת המכה הכי גדולה לכל מדינה מתקדמת. אממה, בישראל הסוציאליזם הפך לחזירי. יש אצלי בעבודה אנשים שיודעים בדיוק כמה דקות הם צריכים לעבוד בחודש בכדי לקבל משכורת מדוויקת על מנת שזה לא ידפוק להם את מענק מס ההכנסה השלילי, לא ידפוק להם את ה 90 אחוזי הנחה בארנונה, לא ידפוק להם את העזרה מהרווחה, לא ידפוק להם את הביטוח לאומי כי הם הרי התגרשו מאישה בקומבינה אבל חיים איתה באותו בית. אז עכשיו היא גם גרושה והוא כאילו משלם מזונות על הילדים שלהם למרות שהם חיים ביחד כמו בעל ואישה באותו בית. יש הרבה חזירים במדינה הזאת ואנחנו משלמים עליהם.

לכן הכל יקר כאן, המכוניות, הדלק, הביטוחים הכל. מישהו הרי צריך לשלם עליהם לא?

• רעיון גרוע 4
  • מעניין 1

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...