Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מתמודדים עם אמרות טפשיות של בת הזוג ?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרך אגב, אין ספק שאחד הדברים המספקים בהתנהלות זוגית זו להוכיח לזוגה שאתה יותר טוב, נכון וצודק, לכן לא הייתי מבטל את הצורך שהצד ייתן הזדמנויות להוכיח עליונות.

למשל, הרגע הזה שהיא צועקת על הקטנה בחדר, כי היא משגעת אותה ובוכה ומציקה, במקום ללכת לישון... ואתה מייעץ מהכורסא ומקבל צעקה: אז תרדים אותה אתה!

ואז אתה נכנס לחדר של הילדה, יש שקט, ואתה יוצא אחרי שתי דקות עם חיוך של: Who's the Daddy?!

לפני 9 דקות, netanel1014 כתב:

זה שטויות. באמת שטויות. לגבי הרכבים - לכל אחד קורה שנפלטת איזו שטות מהפה על משהו שהוא לא מבין בו...

לגבי מחלות מין וכאלה אני גם לא הייתי עושה זה קצת מעליב . למרות שאתה לא רואה את זה ככה. 

זה נראה שיש לך הרבה זמן פנוי לחשוב על השטויות האלו. 

העניין הוא לא הרכבים.

העניין הוא היכולת להכיר בכך שיש תחומים בחיים שאו שאתה מבין ויודע או שאתה לא מבין ולא יודע, ולדעת מתי אתה הדיוט, בשביל לא לצאת אידיוט.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, falou כתב:

למשל, הרגע הזה שהיא צועקת על הקטנה בחדר, כי היא משגעת אותה ובוכה ומציקה, במקום ללכת לישון... ואתה מייעץ מהכורסא ומקבל צעקה: אז תרדים אותה אתה!

ואז אתה נכנס לחדר של הילדה, יש שקט, ואתה יוצא אחרי שתי דקות עם חיוך של: Who's the Daddy?!

ואז בגלל שאתה כל כך מוצלח אתה ממונה על ההרדמות כל לילה וכשהילדה צורחת היא מזכירה לך את אותו חיוך ושולחת אותך להתמודד.

• מצחיק 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

הכל מבוסס על לתזמן את העצה מהספה בדיוק שכבר ברור שהקטנה כ״כ מותשת שהיא תרדם תוך שתי דקות גם אם תיכנס ותתחיל לקדוח בחדר עם קונגו.

רק צריך את העשר שניות האלו של החלפת משמרות כדי להוציא אותה מהשוונג.

כשאני ממונה על ההרדמות אין הרדמות. 

Best defence - no be there

• מצחיק 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

ואז בגלל שאתה כל כך מוצלח אתה ממונה על ההרדמות כל לילה וכשהילדה צורחת היא מזכירה לך את אותו חיוך ושולחת אותך להתמודד.

כמו בצבא. ברגע שרואים אתה קומפטנטי ואחראי אתה הופך להיות מספר 1 בחיוג מהיר. 

איך אמר לי חבר בצוות, "מה שהוא (המפקד) יבקש אני אעשה אבל צריך לדעת שיש לזה מחיר". 

עבד לו :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Night Driver כתב:

מהכותרת כבר חשבתי שהיא צועקת לך מהקצה השני של החנות נמרוד, אל תשאל איזה חירבון דפקתי.

אם היא הייתה עושה את זה, הוא היה חייב לשים לה טבעת על האצבע ישר.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.7.2023 בשעה 13:18, nimrod7676 כתב:

- נסענו לקניון וזרקתי לה שהיא צריכה לעשות טיפול לרכב עוד מעט (80k) - תגובתה: "אני לא מטפלת, סבא שלי כל החיים טיפל ובסוף גנבו לו את הרכב. סבתא שלי לא טיפלה והאוטו החזיק מדהים" 

יש אנשים שלא מבינים. מבחינתם כל עוד זה נוסע אין בעיה.

רוצה דוגמה יותר קיצונית? חבר שלמד איתי בתואר (מדעי המחשב) באוניברסיטה והמשיך אחר כך לתואר שני במכון ויצמן התייעץ איתי לגביי טיפול לרכב - עשה פחות מ-15 אלף ק"מ בשנה, אמרתי לו שצריך להכניס לטיפול כל שנה או 15 אלף ק"מ - מה שמגיע בקודם. הוא אמר שהוא מטפל כל 15 אלף ק"מ ולא משנה מתי מגיע הזמן. כמובן שהמלצתי לו להפסיק עם זה ולהכניס לטיפול בהתאם לדרישות היצרן.

הוא לא ידע. אז? והוא כביכול לפי התיאוריה שלך ממוסד יותר נחשב ומתואר שהוא כביכול יותר נחשב (למרות שאני חושב שסיעוד זו עבודה הרבה יותר קשה מהעבודה שלנו בתור מתכנתים או אלגוריתמאים).

- אנחנו מחפשים לעבור לגור דירה. בגדול, גם אני לא בעד תיווך, אבל אם המחיר מאוד נמוך, והתוספת של המתווך במחיר הכולל עדיין בגבול העליון - אז אין לי בעיה. 

היא בתגובה, שמתווך תמיד מעלה את המחיר והוא לא מוכנה לשלם למתווך.(גם אחרי עשר הסברים למה מה שחשוב זה המחיר הסופי ולא איך העוגה מתחלק )

בגדול אני מסכים איתך ובהחלט צריך להסתכל על המחיר הסופי אחרי התיווך,

אבל יש אנשים שיש להם אנטי כלפי מתווכים.

כשחיפשנו דירות להשכרה אני גם הייתי אנטי לשלם למתווך, אבל באיזור שחיפשנו בו דירה היה קשה למצוא דירה, אז כנראה שאם היינו מוצאים דירה להשכרה שהייתה מתאימה לנו והיא הייתה מתיווך היינו שוכרים. למזלנו מצאנו בלי תיווך.

את הדירה שקנינו קנינו דרך תיווך, כי המוכר לא רצה להתעסק בענייני מכירה, למרות שהייתה לו דירה מאוד טובה (מהטובות יותר בפרויקט, עם נתונים טובים ובאיזור מבוקש) ולמרות שאין שום בעיה למכור דירה כזו באופן עצמאי. רוב הדירות באיזור הזה עדיין נמכרות בעזרת מתווכים. אז לפעמים אין ברירה.

מפה ועד לקרוא לזה אמרה טיפשית? קצת מוגזם לדעתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו הגברים עושים דברים יותר מעצבנים, כמו להגיע הביתה ולשבת שנייה על הספה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 14
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שהיה אפשר לעשות את זה מאנונימי, אבל אני אתגבר 😁

תשמעו, יש לי בעיה. 

אני יוצא עם בת זוגי קרוב לשנה, אני מאוד אוהב אותנו וטוב לנו ביחד וכל המילים היפות. 

היא לא גאונת הדור אבל היא בהחלט גם לא מטומטמת. 

היא אקדמאית( אמנם ממכללה, ולא בהנדסה - עשתה סיעוד) ועובדת בבית חולים שנתיים. היא במקום טוב באמצע מבחינת השכלה. 

אבל יש לי בעיה אחת וזה שלפעמים היא מוציאה דברים כל כך אידיוטיים מהפה שלה שאני לא מבין איך אני אוכל במרוצת השנים לחיות איתה. 

הנה 3 נבחרים מהזמן האחרון: 

- נסענו לקניון וזרקתי לה שהיא צריכה לעשות טיפול לרכב עוד מעט (80k) - תגובתה: "אני לא מטפלת, סבא שלי כל החיים טיפל ובסוף גנבו לו את הרכב. סבתא שלי לא טיפלה והאוטו החזיק מדהים" 

אולי אבא שלה מטפל לה בכל ענייני הרכב, אז זה פשוט לא בתחום שלה?

- אנחנו מחפשים לעבור לגור דירה. בגדול, גם אני לא בעד תיווך, אבל אם המחיר מאוד נמוך, והתוספת של המתווך במחיר הכולל עדיין בגבול העליון - אז אין לי בעיה. 

היא בתגובה, שמתווך תמיד מעלה את המחיר והוא לא מוכנה לשלם למתווך.(גם אחרי עשר הסברים למה מה שחשוב זה המחיר הסופי ולא איך העוגה מתחלק )

גם אני לא סובל מתווכים.

- כחלק מקידום היחסים בינינו, הגיע הזמן לבצע בדיקות למחלות מין. התחילה להגיד לי שלא צריך כי לא נעים לה מהרופאה....  באמת האי נעימות מהרופאה יותר חשובה מהבריאות שלנו? 

אתה איתה שנה..

שלא ישמע רע, אבל כשיש לי בחירה בחיים - בדרכ אני מעדיף שלא להתעסק עם אנשים מטומטמים. אם מישהו שהוא לא היא היה מגיב לי ככה בחוסר חשיבה, הוא מזמן לא היה בחיים שלי. 

מה עושים? אני שואל בשיא הרצינות, 

אני לא חושב שהיא מטומטמת בכלל - אבל מאיפה לעזעזל מגיעות התגובות האלה? 

מישהו חווה בעבר או בהווה משהו כזה? אני לא יודע איך לאכול את זה וזה מתחיל מאוד להפריע לי.

כל מילה תעזור 

אוי, אני שונא את עצמי: תקשורת, תקשורת, תקשורת.

עם הבדיקה, אתה יכול לומר לה שאתה רוצה ששניכם תעשו ביחד במרפאה אנונימית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתרגש, אם אתה אוהב אותה ויש ביניכם סקס טוב - תוותר (לפעמים)על שיחות עומק. היום בעולם הגרושות שאני חלק ממנו אני נתקל בבחורות שמדהימות אותי כל פעם מחדש, ולכן אני שוב אומר - הסקס טוב, לדעתך היא תהיה אמא טובה לילדים כשתרצו - זה חלק מהותי. לפעמים הרקע התרבותי, הגיאוגרפי  והמשפחתי בו היא גדלה משפיע על הדוגמאות שנתת. בהצלחה.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם עברית היא לא שפת האם שלי, אך מה שאני הבנתי מהתגובה לעיל זה שכדאי לזרוק את בת הזוג הנוכחית ולהתמקד בשוק הגרושות.

שרשור שימושי:

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי גם מישהי שיצאתי איתה תקופה.

ככה זה להיות בת להורים, בעיקר כאלה מבוססים.

גדלים בבועה ולא מבינים הרבה על ההתנהלות בחיים, זה לא קשור לטמטום או רמה אקדמית, סתם חוסר מודעות שאף פעם לא פותח.

יש מצב שאין לה מושג אפילו שאבא שלה לוקח לה את הרכב לטיפול או החליף לה צמיגים.

בגדול, אם חוץ מזה הכל טוב זה חרטא ולא הייתי נתקע על זה.

לא צריך לריב ולנתח כל דבר, אם צריך לעשות טיפול תיקח את הרכב לטיפול וזהו, היא תתרגל לזה שיש דברים שהם אחריות שלך ותסמוך עליך.

• רעיון גרוע 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה היא תעשה בשבילו או בשביל המשפחה בתמורה? לא ברור מהכתוב אם יש לה כישורי חיים שאינם קיימים או דורשים חיזוק אצלו. אם זה המצב, אז לא מדובר בעסקה משתלמת במיוחד או בדוגמה טובה לילדים העתידיים שלהם.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...