Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SUV חדש לנסיעות ארוכות

golansa
שימו לב! השרשור הזה בן 826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום 

אני נוסע כל שבוע מהמרכז, לאילת 

יש לי כמה שניםc4 grand picasso  exclusive דיזל 2000 סמ"ק. 

מאוד נוח , מאוד זול בדלק,  מאוד מאובזר בטיחות בזמנו , אך עם בעיות רבות . 

מחפש רכב SUV עם בטיחות איבזור 8 ו 5 כוכבים , נוח מאוד בנסיעה גם ליושבים בשורה השניה  ,  זול בדלק , אמין !!.

עד 300K 

בדקתי את החשמליות המלאות  לא מצאתי משהו שעונה לצרכים.  

אשמח לעצה .תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק C5 או 3008 דיזל . 

ה C5 הכי יקר עולה עכשיו בערך 180K במבצע חבר , נח ברמות פסיכיות , הדיזל יעשה לך מהמרכז לאילת בקלות 1:20 ואפילו יותר אם אתה לא נוסע על 130 וצפונה . 

ה C5 נח ליושבים מאחורה כי יש מסילה  נפרדת לכל מושב ויש פתחי מיזוג מאחורה . 

הוא מאובזר בכל מה שאתה יכול לחשוב עליו והכל מקורי מהמפעל , כולל טעינה אלחוטית , שיוט אדפטיבי , כל מערכות הבטיחות , בגאז נפתח בנגיעה עם הרגל בפגוש האחורי , לא חסר בו כלום . 

יש לו אחריות ארוכה - 5 שנים / 120K קמ . לרעתו הבעיה במיכל אוריאה אבל הבנתי שגם אם מגיעה אחרי האחריות אפשר לעקוף אותה בלי לזהם .

אני נוסע על C5 כזו , ה 3008 זה אותו רכב לפי מה שאני זוכר כשבדקתי הוא עולה יותר מאובזר פחות עם אחריות קצרה יותר .

אתה יכול לבדוק גם סקודה קארוק דיזל אבל אין לי מושג לגבי האמינות שלה . 

תבדוק גם טויוטה RAV4 היברידי , אמינה אבל אני לא יודע איך צריכת הדלק שלה. אמורה להיות חסכונית .

עריכה אחרונה על ידי nepet

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה 

לגבי הצרפתיות אני לא חוזר אליהן .

רק בנושא האוריאה שהזכרת בזבזתי המון פניות , ימי בדיקות חוזרים,  עד שהחליפו לי במסגרת האחריות 3 מיכלים ! ואת הרביעי החלפתי על חשבוני כ 7300 ש"ח!

לגבי האיוניק - הוא לא SUV . 

מרווח ראש בשורה השנייה נמוך מדי 

מומנט נמוך מדי . 

לגבי RAV4 - נוחות נסיעה -הבנתי שממש לא משהו , איבזור בטיחות רק 7 , כמו כן בפיילוט שהרים משרד התחבורה הוא מצויין כהכי יקר בסל הטיפולים/ חלפים 

מצרף צילום .

שאלת המשך - האם נכון שברכבים ההיברידיים/נטענים עיקר התרומה שלהם להוזלת הדלק היא בנסיעה עירונית אך כאשר 90% מנסיעות כמו אצלי( 45000 ק"מ בשנה ) הן בין עירוניות הרי שהתרומה זניחה ומאוד רחוקה מהצריכה המשולבת שהם מפרסמים ? 

שוב תודה 

20220329_205147.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר לאורן שירותי רכב ותשאל אותו לגבי האוריאה, יכול להיות שתופתע כי לפי מה שאני יודע חוץ מהבעיה של המיכל אוריאה המנוע והגיר אמינים מאד וגם יתר המכלולים .  

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, golansa כתב:

לגבי האיוניק - הוא לא SUV . 

מרווח ראש בשורה השנייה נמוך מדי 

מומנט נמוך מדי

נראה לי אתה מתבלבל בין האיוניק לאיוניק 5 . האיוניק 5 לא גבוה במיוחד במרווח גחון אבל הישיבה מאוד גבוהה. הרכב מרווח ומומנט וכח הם ממש לא הבעיה אצלו. ה suv הכי חזק שתוכל לקנות עד 200 אלף שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, golansa כתב:

שאלת המשך - האם נכון שברכבים ההיברידיים/נטענים עיקר התרומה שלהם להוזלת הדלק היא בנסיעה עירונית אך כאשר 90% מנסיעות כמו אצלי( 45000 ק"מ בשנה ) הן בין עירוניות הרי שהתרומה זניחה ומאוד רחוקה מהצריכה המשולבת שהם מפרסמים ? 

זאת טעות נפוצה, אבל חד וחלק: רכב היברידי חסכוני יותר גם בנסיעות בינעירוניות. הקילומטראז' השנתי שלי בנסיעות כאלו הוא באזור השלושים אלף, והאיוניק ההיברידית לא ירדה כמעט אף פעם מ1:20, בדרך כלל לאזור ה21-22. ואני ממש לא נהג איטי. (צריכה של SUV היברידי מן הסתם תהיה גבוהה יותר, אבל זה לא קשור לדרכים אלא למשקל וגודל הרכב).

אני מניח שסיבה עיקרית לחיסכון בדרכים מהירות היא שהמנוע החשמלי יודע לעזור לרכב בעומס ולהוסיף לו מומנט במקום להוריד הילוך ולהעלות סל"ד ויחד עימו את צריכת הדלק.

אם לא מוצא חן בעיניך איך שאני נוהג אז רד מהמדרכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, golansa כתב:

שלום 

אני נוסע כל שבוע מהמרכז, לאילת 

יש לי כמה שניםc4 grand picasso  exclusive דיזל 2000 סמ"ק. 

מאוד נוח , מאוד זול בדלק,  מאוד מאובזר בטיחות בזמנו , אך עם בעיות רבות . 

מחפש רכב SUV עם בטיחות איבזור 8 ו 5 כוכבים , נוח מאוד בנסיעה גם ליושבים בשורה השניה  ,  זול בדלק , אמין !!.

עד 300K 

בדקתי את החשמליות המלאות  לא מצאתי משהו שעונה לצרכים.  

אשמח לעצה .תודה 

ראב 4 הייבריד או טויוטה ונזה עכשיו הגיעה לארץ ביבוא מקביל

נהגתי תקופה ארוכה גל על C4 דיזל וגם על ראב 4 2021 והראב4 זה פשוט רב מטורףףף נוח שקט חזק וגם חסכוני מומל הרמה הכי בכירה 

ניתן להתייעץ בכל הנוגע למערכות גפ''מ והסבה - ללא תשלום

בעבר: מיצובישי אטארז' 2015-טויוטה קורולה 2009 GLI מוסבת לגפ''מ

בהווה: סובארו B4 2015 מוסבת לגפ''מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Uri-G כתב:

נראה לי אתה מתבלבל בין האיוניק לאיוניק 5 . האיוניק 5 לא גבוה במיוחד במרווח גחון אבל הישיבה מאוד גבוהה. הרכב מרווח ומומנט וכח הם ממש לא הבעיה אצלו. ה suv הכי חזק שתוכל לקנות עד 200 אלף שח.

שלום.  צודק .

עם זאת רמת איבזור בטיחות רק 7 ואין התראה על השארת ילדים.  

דבר נוסף ולא שאני רוצה לזרוק סתם כסף , אבל התקציב הוא 300 אלף . שוב תודה 

עריכה אחרונה על ידי golansa
תיקון טעות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, el-chanan כתב:

אני מניח שסיבה עיקרית לחיסכון בדרכים מהירות היא שהמנוע החשמלי יודע לעזור לרכב בעומס ולהוסיף לו מומנט במקום להוריד הילוך ולהעלות סל"ד ויחד עימו את צריכת הדלק.

יכול להיות אבל אני לא בטוח.

מה שכן אני בטוח זה:

1. אם יש מספיק סוללה אז המערכת יודעת לעבור לנסוע על חשמל בלבד כשתנאי הדרך מתאימים (למשל ירידות מתונות)

2. וזו לדעתי הנקודה היותר קריטית - מדידת צריכה בינעירונית שכולנו מודדים תמיד תכלול בתוכה גם את כל קטעי הנסיעה שכוללים עצירות והאצות (רמזורים, פקקים, האטות לא צפויות והאצות חזרה וכו') - ברכב היברידי כל אלה נעשים כמעט נטו על חשמל, וזה משמעותי.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, איש שמח כתב:

ראב 4 הייבריד או טויוטה ונזה עכשיו הגיעה לארץ ביבוא מקביל

נהגתי תקופה ארוכה גל על C4 דיזל וגם על ראב 4 2021 והראב4 זה פשוט רב מטורףףף נוח שקט חזק וגם חסכוני מומל הרמה הכי בכירה 

רמת איבזור הבטיחות רק 7 .

וכמו כן כמו שהבאתי בסל עלות  טיפולים/חלפים שמפרסם משרד התחבורה הוא הכי יקר בכל הסיגמנט 

20220329_205147.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, golansa כתב:

רמת איבזור הבטיחות רק 7 .

וכמו כן כמו שהבאתי בסל עלות  טיפולים/חלפים שמפרסם משרד התחבורה הוא הכי יקר בכל הסיגמנט 

20220329_205147.jpg

ומה עם הונזה?

ניתן להתייעץ בכל הנוגע למערכות גפ''מ והסבה - ללא תשלום

בעבר: מיצובישי אטארז' 2015-טויוטה קורולה 2009 GLI מוסבת לגפ''מ

בהווה: סובארו B4 2015 מוסבת לגפ''מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, boazc כתב:

הי

ממליץ לך לבדוק גם את ה - HONDA CRV החדש

הונדה יקרה מול התמורה שהיא נותנת כמו כן איבזור בטיחות 7 ולא ממש, זולה בצריכת הדלק מול אחרות . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, golansa כתב:

שלום.  צודק .

עם זאת רמת איבזור בטיחות רק 7 ואין התראה על השארת ילדים.  

דבר נוסף ולא שאני רוצה לזרוק סתם כסף , אבל התקציב הוא 300 אלף . שוב תודה 

יש התראת ילדים למיטב ידיעתי באיוניק 5 , ולא ידוע לי על שום מחסור באביזרי בטיחות ברכב. אם התקציב הוא 300 ואתה ממש רוצה להשקיע אותם תוכל לרכוש את הגרסה המאובזרת ב 218 אלף או להוסיף ולקנות ב 238 את גרסת ה 4 על 4 שיש לה כבר 305 כ"ס וביצועים של רכב ספורט חזק והרכב יחסוך לך המון כסף בדלק והוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...