Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ASX – זה כדאי?

סולל הדרך

פוסטים מומלצים

זוכרים את האינטריור הכחול של ה DL מ 85 עד 92? פלסטיק זול משמים
אז גם ב ASX הפלסטיק זול, משמים... אבל לפחות לא כחול בהיר כמו ב DL
אז לפוסט הזה נקרא pimp my ride וכן... הוא לא משהו להתגאות בו או משהו שמיצג את האופי של הנוהגים בו
נקרא לזה... נסיון נואש, לזרוק טיפות של צבע ועיצוב בפלסטיק המשמים
זה גם לא free style אלא מתבסס על מלאי האפשרויות באלי אקספרס... שימו חגורה (ושקיות הקאה אם תרצו) וממריאים!

השפצור הראשון, החלפת תאורת הפנים הצבהבה בלד קר ובהיר. לחיוב יש הרבה יותר אור, לשלילה... יש הרבה יותר אור.
image.thumb.jpeg.164c9251d65e2a61246d13a2a8b85d89.jpeg

השפצור השני היה הדבקת מדבקות זוהרות על מתגי החלונות החשמלים... ככה זה שמתקמצנים  במיצובישי על מתגים מוארים
סה"כ יצא... זוהר
חדי העיין יבחינו המדבקות סף דלת מסוג "קרבון". ערבי, אבל שומר על הסף משריטות.
image.thumb.jpeg.ff8de80ab1c8e5905cf8b93080cbfe0f.jpeg

ממשיכים לפתחי המזגנים המשמימים שקיבלו תוספת "ניקל" יוקרתית סטיל בנטלי
ביצוע קלאסי לפלסטיק, מדברת 3M וניקל. אהבתם? טוב... לא אהבתם? נמשיך!
image.thumb.jpeg.75ad49a1e8a5ccfd7f8f6bb9d706e8dd.jpeg

ההגה בכל דגמי מיצובישי זהה... אתה יכול לנהוג באוטלנדר, ASX או ספייסטאר וההגה זהה בכולן.
קצת לייצר שונות עם הלוגו בין ה-ASX היוקרתית לאטראז פשוטת העם. בידול, מיתוג וחרטא.
image.thumb.jpeg.bfb5a6b8230091097d58ec3d6d546662.jpeg

הקונסולה המרכזית זה הכי יבושת, פה הלכתי על מראה חצוף ונועז של סתיו 2023 בשילוב פלסטיק אה לה אלי אקספרס עם נגיעות פייבר.
האמת שאתם יכולים להסתלבט (ובצדק) אבל אני אוהב. חדי העיין יבחינו במשטח הטענה אלחוטי (שזה ממש נחמד לזרוק עליו את הטלפון ולהנות מ CP אלחוטי כמו שיש לי) וחימום למושבים שקיים רק בגרסת הפרימיום ו... אצלי באינסטייל.
image.thumb.jpeg.6d78b5276e0513a52a1c4062a73cbc81.jpeg

יש עוד כמה דברים קטנים ושולים שלא שווים התייחסות, אבל סה"כ pimp my ride במיטבו.

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
  • רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לך איך מתפעלים את תריסי האיוורור בבנטלי?

אני למדתי בפרנקפורט 2009

Bentley Mulsanne_009.JPG

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך... Do tell
בגדול, מה ששלחת זאת התוצאה שאני מכוונן אליה! 🤣

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחרי שהשרשור הזה סחף עשרות מעריצים שמדפקים על דלתות כולמוביל בנסיון נואש לשים את ידיהם על ASX קבלו פרויק קטן לבוקר של אחרי הגשם.

נתחיל בשאלת חימום... מראות בתקינה אמריקאית... למה זה טוב?
לא חייבים לענות!

האמת שזה לא ממש הפריע לי, אבל הבן שלי שעשה סיבוב על הרכב היה בשוק שלא רואים כלום, אז החלטתי להחליף
המצרכים - זוג מראות מאלי אקספרס, כולל חימום!, עלות 30 דולר וזמן הגעה שבועיים. לינק למוצר
כלי עבודה, מברג שטוח ואני ממליץ על שפיץ פלאייר לניתוק המחברים של החימום, לא חובה אבל עוזר.

זמן עבודה 10-15 דקות בנחת, 5 למנוסים.

תמונה ראשונה, לא הכי מוצלחת שמנסה לא בהצלחה יתרה להמחיש את ההבדל בין הישן לחדש... תאמינו לסולל הדרך, יש הבדל (החדשה מורכבת והישנה המפורקת למי שצריך תרגום)
image.thumb.jpeg.6ded77351bc684f04baa6aacd15dae17.jpeg
אז איך מפרקים.
תתחילו בסרטון הזה , תכלס מקפלים את המראה כמה שיותר למטה, מהחריץ שנוצר אפשר לראות זוג קליפסים ועם מברג שטוח וטיפה כוח מושכים את המראה הישנה החוצה. זאת התמונה שלי, לא הכי איכותית, אבל זה אחד משני הקליפסים

image.thumb.jpeg.68f1d8e00fa95e9ff571f4738ad6d236.jpeg

אחרי שהמראה קופצת החוצה, לנתק את שני החוטים של החימום ולהעביר את הקפיץ המתכתי מהמראה הישנה לחדשה
image.thumb.jpeg.6e64baeed893f0f1c623df8fce59a159.jpeg

מפה נשאר רק לחבר את החוטים (אין משמעות לקוטביות) ולהחזיר את המראה למקומה.
למקם, ללחוץ במרכז המראה בעדינות, עד שתשמעו קליק

מפה המשפט "objects in the mirror are closer than they appear" מאבד משמעות והשאלה "ASX זה כדאי?" מקבל משמעות חדשה.
תהנו
image.jpeg.f7e380388b5f47f646bcf7d0f88a08d4.jpeg

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...