Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר - שנת 2017 -2018

erga25
שימו לב! השרשור הזה בן 935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום ,  מתענ יין ברכישת סוזוקי קרוסאובר SX4 ,  מנוע 1,400 טורבו  מהשנים 2017-2018 .

האם יש לרכב "מחלות" , אשמח לשמוע מבעלי ניסיון עם הרכב לגבי עלויות אחזקה או תקלות סידרתיות .

תודה מראש . 

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי שלום אני גם מתעניין ברכישה של רכב מסוג זה שנת 2018 

השאלה הם יש סיבה לדאגה אחרי הכתובת שאני קראתי על הדגמים משנת 2014-2016 

אני חייב לציין שאני כן דואג מזה כי אני גם ראיתי שהיו בעיות אם דגמים אחרים של סוזוקי שעשו בעיות אחרות ואני לא מחפש להיכנס למיטה חולה 

אני כנראה יקנה רכב אם ק"מ גבוהה כי זה מוריד משמעותית את מחיר הרכב והרכב כן ישב במהלך השבוע כי גם אני וגם בת זוגתי לוקחים את האוטובוס לעבודה אז הקילומטר הגובה יתאפס אם השנים 

וכן אני רוצה להחזיק את הרכב לכמה שנים טובות לכן האמינות היא קריטית לי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. זו מערכת הנעה שונה לחלוטין - מנוע אחר (1400 טורבו מול 1600 אטמוספרי) ותיבת הילוכים שונה (פלנטרית לעומת רציפה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אמין מאוד!!! המינוס היחיד שיש לו הוא איכות החומרים, במהירות בין עירונית חלון הנהג משמיע רעשים, כאילו האטימה לא טובה, הרכב לא נוח, כשהיא הייתה בחודש 8 היא קיללה את הרכב 😅, החלפנו לסקודה קודיאק ומאז לא שמעתי על תלונות של חוסר נוחות 😁

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם התקנות מקומיות? כיול מתלים מרושל? איכות חומרים זה ימש לא המינוס היחיד שלו.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הרכב הזה אומנם עם 1600 אטמוספרי וידני אבל הבפנים אותו הדבר, הנוחות נסיעה טובה, כסאות נוחים לאורך זמן יחסית, והמרווח ברכב ככלל מעולה, על מחלות וכו לא אדבר כי הרכבים שונים לחלוטין (לי לא היה מחלות ומכיר אנשים עם ה1400 שגם להם לא היו בעיות עד כה).

רעשי רוח שאמרו אני לא מרגיש אבל אני גם 90 אחוז מהנסיעות עם ווליום גבוהה וסאב שמרעיד הכל אז אני לא דוגמא.

ממליץ לך לבצע פשוט נסיעת מבחן אם נוחות זה משהו שמרתיע אותך מה שלא עושה רשום, וככלל המנוע עד היום עושה רושם של מנוע אמין ממה ששמעתי מאנשים שיש להם את הרכב וגם הגיר עושה את עבודתו נאמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזה 7.2018

ישיבה גבוהה

מנוע טורבו לא חסר כוח זמין.

נסיעה רק בין עירונית ממוצע מעל 1:16

עלות טיפולים סבירה לא משהו חריג.

אכן יש רעשי רוח בנסיעה מהירה לא דיל ברייקר

הרכב מאוד מבוקש בתור יד 2.

מאוד

נמכר בדרך כלל מעל המחירון.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...