Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדחה/מברגה חדשה

garicho
שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 26.6.2021 בשעה 14:16, Gal Atun כתב:

אני רק אציין שזה ישמש להטענה בלבד של סוללות, אני לא מתכוון להשתמש בשנאי כדי להמיר מתח למכשיר עם כבל (הבנתי שבמקרה כזה נדרש שנאי ברמה ממש טובה, והמחיר בהתאם). 

מה נתון הצריכה של המטען שאתה תקבל?

לפי זה חפש שנאי מעביר מתח, ותן אקסטרה-אקסטרה מרווח ביטחון. 

אם מטען לוקח נניח 50W, קח אחד של 100W.

בגדלים האלו, המחירים של הממירים עדיין סבירים לחלוטין.

אם תחליט להשתמש בו למכשירים חשמליים, הסיפור אחר לגמרי והמחירים בהתאמה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלעת למספר, אכן 50w. שלחו לי משהו סביר מעלי, נראה לי שאלך על זה (זה ממש לא ישמש מכשירים חשמליים, רק עבור מטענים). 

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים על המקיטה הזו?

https://ksp.co.il/web/item/102497

שימוש ביתי, פעם באף פעם

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מתכנן לעשות איתה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפרק ולהרכיב דברים, לעשות חורים בקירות וכדומה.

אני לא רואה את עצמי הופך להיות איש מקצוע שיצריך מקדחה או מברגה עם יכולות גבוהות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז יש ציטוט שלי שמסכם את זה:

בתאריך 24.6.2021 בשעה 09:50, m3x7r3m3 כתב:

להרכיב רהיטי איקאה, או לקדוח בבבלוקים, עם כלים חוטיים זה סוג מיוחד של עינוי סיני

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, DareDevil כתב:

מה אומרים על המקיטה הזו?

https://ksp.co.il/web/item/102497

שימוש ביתי, פעם באף פעם

דעתי הכנה, כלי חשמלי כזה (לא נטען, אלא עם כבל) הוא פשרה. ובפשרה, מקבלים לרוב את הרע מכל העולמות- גם לא נוח לשימוש, גם מגביל אותך לנקודת חשמל קרובה. ואחת שמספיק חלשה כדי לשמש כמברגה, לא תהיה מספיק חזקה כדי לקדוח בקירות...

לדעתי, אל תעשה את זה לעצמך ותתארגן על מברגה נורמאלית לחוד, ואם צריך אז גם מקדחה חשמלית לחוד (ועדיף פטישון על פני מקדחה חשמלית). אלו כלים עם ייעודים שונים, האיחוד שלהם הוא לא להיט בלשון המעטה.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מוסיף - כשאתה בודק את אורך החיים של הכלים האלה, בודאי בשימוש ביתי קליל, גם הכלי היקר יתגלה כהוצאה של 50-100 ש"ח בשנה. אני בכלל לא רואה סיבה לא לקנות כלים איכותיים, בודאי כאשר מדובר בכלי חוטי שאינו סובל מהזדקנות סוללות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פחות מזה, האמת. המברגה החזקה שלי נרכשה ב-2014 או 15 אם אני זוכר נכון, הקטנה יותר ב-2018. סוללות ליתיום יון מזדקנות משמעותית לאט יותר מסוללות מהדור הישן, כך שאין פה בעייה עקרונית. כלי נטען אמור להחזיק עשור בשקט.

ואני משתמש יותר כבד (משמעותית) מ"ביתי ממוצע".

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

לפרק ולהרכיב דברים, לעשות חורים בקירות וכדומה.

אני לא רואה את עצמי הופך להיות איש מקצוע שיצריך מקדחה או מברגה עם יכולות גבוהות.

בשביל חורים בקירות תקנה פטישון

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, sperial כתב:

ואני מוסיף - כשאתה בודק את אורך החיים של הכלים האלה, בודאי בשימוש ביתי קליל, גם הכלי היקר יתגלה כהוצאה של 50-100 ש"ח בשנה. אני בכלל לא רואה סיבה לא לקנות כלים איכותיים, בודאי כאשר מדובר בכלי חוטי שאינו סובל מהזדקנות סוללות.

הזדקנות סוללות כבר לא רלוונטית, בטח לא כשאתה קונה ב-400 וקצת שקלים מקדחה-מברגת פוטר עם 2 סוללות.

אצלי זה מחזיק כבר איזה 6-7 שנים, בלי שום תופעת לוואי של הזדקנות הסוללות, והשימוש שלי הרבה יותר מביתי קליל.

לפני כשעה, Shaike.Zam כתב:

בשביל חורים בקירות תקנה פטישון

תלוי איזה קיר, פטישון הוא כלי של 10-90 ולא של 90-10, מברגת-מקדחת פוטר היא 90-10.

אם מדובר על ממ"ד - אין ברירה אלא פטישון, אבל אם מדובר על גבס / בלוקים אין מה לחשוב בכלל על לקנות פטישון, בטח לא ככלי ראשון.

כלי ראשון לטעמי תמיד צריך להיות מברגת-מקדחת פוטר, נטענת, עם סוללה נשלפת. אולי למעט איזה אנשים מאוד ספציפיים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב. ברגע שנגעתי בבפטישון הצטערתי על הרגע שביזבזתי זמן על מקדחה.

תמורת 300 שקל אתה קונה פטישון סיני, תוסיף 300 תקנה כלי של מקיטה\בוש. לפי דעתי שניהם כנראה בשימוש ביתי יהיו לכל החיים.

כל עוד אין צורך בקדיחה בעץ\ברזל. פטישון זה כלי שהוא must have לקדיחות בקירות הבית.

גבס? תוריד את הדפיקה.

אערוך ואוסיף, ברגע שקניתי את הפטישון מקיטה שלי, נפתחו בפני עוד הרבה אפשרויות (חציבת תעלות חשמל\תקשורת, החלפת שקעים מקופסא עגולה לשקע מרובה של גוויס, החלפת גופי תאורה צ'יק צ'ק).

עריכה אחרונה על ידי Shaike.Zam

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על פטישון.

יש לי פטישון סיני של דקו שכבר קדחתי וחצבתי איתו והכל מרגיש סבבה לגמרי (בהשוואה לפטישון של מקיטה שהייתי משאיל מאבא שלי, כמובן שלא אותה איכות אבל עדיין...)

והוא עלה לי 145 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Shaike.Zam כתב:

לא חושב. ברגע שנגעתי בבפטישון הצטערתי על הרגע שביזבזתי זמן על מקדחה.

תמורת 300 שקל אתה קונה פטישון סיני, תוסיף 300 תקנה כלי של מקיטה\בוש. לפי דעתי שניהם כנראה בשימוש ביתי יהיו לכל החיים.

כל עוד אין צורך בקדיחה בעץ\ברזל. פטישון זה כלי שהוא must have לקדיחות בקירות הבית.

גבס? תוריד את הדפיקה.

אערוך ואוסיף, ברגע שקניתי את הפטישון מקיטה שלי, נפתחו בפני עוד הרבה אפשרויות (חציבת תעלות חשמל\תקשורת, החלפת שקעים מקופסא עגולה לשקע מרובה של גוויס, החלפת גופי תאורה צ'יק צ'ק).

לפני 7 דקות, BloodFist כתב:

מצטרף להמלצה על פטישון.

יש לי פטישון סיני של דקו שכבר קדחתי וחצבתי איתו והכל מרגיש סבבה לגמרי (בהשוואה לפטישון של מקיטה שהייתי משאיל מאבא שלי, כמובן שלא אותה איכות אבל עדיין...)

והוא עלה לי 145 ש"ח.

שוב, ככלי שני - בהחלט.

פטישון ככלי ראשון - משמע לבחור בפטישון על פני מקדחה-מברגת פוטר, זה טעות קשה ל-99% מהאנשים.

ככלי ראשון קונים 90-10 ולא 10-90.

אם אחרי שקנית כבר מקדחה-מברגה נטענת נורמלית יש עוד כסף לפטישון - תפאדל

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...